Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

pysio 16.11.2009 15:22

wolni bez pracy są przecież... np.

Paweł Janas, Jerzy Engel

doświadczenie mają, bo prowadzili Reprezentację swego czasu z sukcesami (awanse do MŚ)

ToTylkoJa 16.11.2009 15:34

Janas prowadzi Widzew. A co do Hiddinka, to ja na jego miejscu nie chwaliłbym się zbytnio sukcesem z Koreą

barteqTS 16.11.2009 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 817350)
wolni bez pracy są przecież... np.

Paweł Janas, Jerzy Engel

doświadczenie mają, bo prowadzili Reprezentację swego czasu z sukcesami (awanse do MŚ)


Z Engelem to chyba żart, a Janas pracuje w Widzewie, choć nawet gdyby był do wzięcia to też chyba żart choć trochę bardziej ponury niż ten z p. Engelem.

kibicwisły1906 16.11.2009 16:03

Gdybym miał dziś obstawiać, czy trener Skorża pozostanie na swoim stanowisku na przyszłą rundę - postawiłbym niewielkie pieniądze, że tak się stanie - każda kolejna wpadka do końca tego roku wymusi na Cupiale zwolnienie trenera. Nie można być też ślepym i głuchym na fakt braku jakikolwiek sukcesów w spotkaniach prestiżowych tzw. o podwyższonym ciężarze gatunkowym. Na 3 letni okres pracy zwycięstwo z Barceloną w meczu o pietruszkę nie może przysłonić tej jednak słabości trenerskiej Skorży - tak czy siak trzeba się zdecydować albo wierzymy, że w klubie mamy naprawdę dobrych zawodników a trenera przeciętnego albo odwrotnie i wtedy musi dojść do gruntowanych zmian personalnych w przerwie zimowej.

Trzeba także zaapelować do Skorzy będącego równocześnie menadżerem w klubie, aby sprowadzał zawodników zdolnych do gry a nie leczących się vide Garguła (ciekawe czy podobnie długo będzie dochodził do formy co Wtorek, tym samym możemy mieć 2 kolejne lata w plecy w sprawie ofensywnego pomocnika bo takiego nie sprowadzimy nawet gdyby Gargule urwało nogę znając nasze realia)...

1q2 16.11.2009 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibicwisły1906 (Post 817362)
Trzeba także zaapelować do Skorzy będącego równocześnie menadżerem w klubie, aby sprowadzał zawodników zdolnych do gry a nie leczących się vide Garguła .

W takim razie trzeba chyba zatrudnić jasnowidza z Człuchowa bo nie przypominam sobie by Garguła w chwili podpisywania kontraktu był niezdolny do gry.

kibicwisły1906 16.11.2009 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 817363)
W takim razie trzeba chyba zatrudnić jasnowidza z Człuchowa bo nie przypominam sobie by Garguła w chwili podpisywania kontraktu był niezdolny do gry.

Formalnie Garguła naszym zawodnikiem stał się 1 lipca 2009 w myśl przepisów UEFA - także na ten dzień był kontuzjowany - chcieliśmy za darmo zawodnika to mamy - zwłaszcza ze Garguła niczym w ostatnim czasie się nie wyróżnił, a teraz będziemy czekać aż się wyleczy tyle, że nie wiadomo jak długo to potrwa - i jeszcze jedno nie wiem jak można rehabilitować kolano tyle czasu i mieć problemy przeciążeniowe na Boga po rozegraniu łącznie 45 minut. Nie chce być złym prorokiem, ale Gargułę moim zdaniem czeka kolejny zabieg...

martin_6 16.11.2009 16:25

Ale kontakt został podpisany jeszcze w styczniu, a wtedy nie było jeszcze pewne, czy kontuzja, której zawodnik dozna 1,5 m-ca później okaże się aż tak poważna :> (to była ironia, jakby ktoś nie zauważył)

cfa 16.11.2009 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 817245)
Pytanie czemu ludzie ktorzy sa za to odpwiedzialni na pytanie jak ma sie Polska Pilka z usmiechem na ustach odpowiadają "ok" ???/

Bo oni swoje kariery trenerskie pokończyli dość dawno temu, kiedy obecny system widocznie się sprawdzał. A teraz chyba nie mają czas na to żeby się ksztaucić dalej, podnosić swoje kwalifikacje robić cokolwiek poza podpisywaniem listy obecności raz na jakiś czas.

Cytat:

wolni bez pracy są przecież... np.

Paweł Janas, Jerzy Engel

doświadczenie mają, bo prowadzili Reprezentację swego czasu z sukcesami (awanse do MŚ)
Engel ? Jak powiedział o nim G. Polakow to specjalista od sprzedawania cytrusów, a jak widzę go w studiu telewizyjnym po jakimkolwiek meczu to dochodzę do wniosku, że powinien się właśnie tym zająć.
Zresztą w Wiśle już był i się naobiecywał zdobycia Pucharu UEFA nie wspominając już o tym że do Korei jechał po medal mistrzostw świata.

Wojtas 16.11.2009 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 817350)
wolni bez pracy są przecież... np.

Paweł Janas, Jerzy Engel

doświadczenie mają, bo prowadzili Reprezentację swego czasu z sukcesami (awanse do MŚ)






Pysio zlituj sie ....

ci panowie JUZ BYLI i finito.

Skonczyła sie pewna epoka teraz widząc jak szybko piłka sie zmienia my musimy gonić ale dotego potrzeba zmian... tylko ze tu jest kruczek ,bo potrzeba najpierw wychowac mlodych ktorzy bedą rywalizowali na normalnych warunkach a nie przy układach a to potrwa i to dluugo ........sami zgotowalismy sobie taki los.

Raphael 16.11.2009 19:21

Piechniczek też ponoć wolny. A w CV ma przecież 3-cie miejsce na MŚ więc złym trenerem być nie może :D.

Dajmy już spokój trenerowi Skorży i pozwólmy mu popracować przynajmniej do końca sezonu.

DrunkenBear 16.11.2009 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 817354)
A co do Hiddinka, to ja na jego miejscu nie chwaliłbym się zbytnio sukcesem z Koreą

Hmm zrobić drużynę z niczego i awansować z grupy? No nie wiem, potem powtórzył to z Rosją, stworzył szkółkę z prawdziwego zdarzenia koło Moskwy i po meczu z Holandią, to nie miałem złudzeń... W przypadku Polski, to byłby nawet mega sukces awans z grupy.

ToTylkoJa 16.11.2009 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrunkenBear (Post 817514)
Hmm zrobić drużynę z niczego i awansować z grupy? No nie wiem, potem powtórzył to z Rosją, stworzył szkółkę z prawdziwego zdarzenia koło Moskwy i po meczu z Holandią, to nie miałem złudzeń... W przypadku Polski, to byłby nawet mega sukces awans z grupy.

nie neguje kunsztu trenerskiego Hiddinka. To jeden z najlepszych trenerów na świecie wg mnie.
O ile wyjście z grupy Korea sobie wywalczyła dość uczciwie (chociaż z Portugalią też były niezłe fazy arbitrów), to w 1/8 z Włochami i 1/4 z Hiszpanami(z tymi to już było jawne skur*****stwo,, sędziowie powinni mieć zakaz prowadzenia meczów do końca kariery) sędziowie robili cyrki na korzyść Koreii.

http://www.youtube.com/watch?v=NTnPb1PkS7M

Korea powinna uczciwie odpaść w 1/8 turnieju. Dlatego Hiddink tak naprawdę nie powinien szczycić się tak tym sukcesem. To był sukces drukowany i to dosłownie.

EOT

westersyl 18.11.2009 23:01

Podobno Kirm nie gra tak dobrze bo Wisła gra inaczej niż Słovenia.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale wydaję mi się że Skorżą z lekką ironią wypowiadał się o reprezentacji Słoveni, która gra efektowną szybką techniczną piłkę.
Może najwyższy czas zacząć grać tak jak Słovenia ?

FraMat 19.11.2009 10:45

Podobno były pogłoski, że do Wisły może dojść zimą jakiś napastnik słoweński... wtedy może i Kirm mialby z kim pograć

emjot 19.11.2009 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 818231)
Podobno Kirm nie gra tak dobrze bo Wisła gra inaczej niż Słovenia.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale wydaję mi się że Skorżą z lekką ironią wypowiadał się o reprezentacji Słoveni, która gra efektowną szybką techniczną piłkę.
Może najwyższy czas zacząć grać tak jak Słovenia ?

nie łudź się.
gra taka jak reprezentacji Słowenii przekracza umiejętności naszych kopaczy. A i samego Skorży takoż.

kristos 19.11.2009 10:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 818341)
Podobno były pogłoski, że do Wisły może dojść zimą jakiś napastnik słoweński... wtedy może i Kirm mialby z kim pograć

Ludzie ,litości - Kirm gra tak ,jak go ustawia trener.
A że inaczej jest ustawiany w klubie a inaczej w reprezentacji to już inna sprawa.

rozarian 19.11.2009 12:32

Co do Kirma,to Skorża i tak ma go z głowy w lipcu.Po mistrzostwach będzie wypoczywał.Mam nadzieję jednak że w lipcu,to Wisła będzie miała z głowy Skorżę...a najlepiej to już w grudniu.

andys 19.11.2009 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozarian (Post 818374)
Co do Kirma,to Skorża i tak ma go z głowy w lipcu.Po mistrzostwach będzie wypoczywał.Mam nadzieję jednak że w lipcu,to Wisła będzie miała z głowy Skorżę...a najlepiej to już w grudniu.

Akogo proponujesz na jego miejsce? Tylko bez science-fiction proszę.

cfa 19.11.2009 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andys (Post 818384)
Akogo proponujesz na jego miejsce? Tylko bez science-fiction proszę.

Ulatowski, Szatałow, Fornalik z polskiej ligi tych trzech panów bym widział, a z zagranicy Petresku :)

pan Dudi 19.11.2009 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 818436)
Ulatowski, Szatałow, Fornalik z polskiej ligi tych trzech panów bym widział, a z zagranicy Petresku :)


Co do Petrescu, to miało być bez SF, a co do polskich trenerów, to chyba żartujesz.:rotfl:Nie jestem sympatykiem Skorży, ale gdyby takiemu Ulatowskiemu kazano zapanować nad tą bandą rozwydrzonych gwiazdeczek, to by pewnie siadł w kącie i zaczął chlipać.:lol: Ształow też raczej za niski poziom. Może Fornalik, ale sam nie wiem.

tofik 19.11.2009 15:19

Chyba wam się sufit na łeb..itd

A taki Urban Janek, już 3 lata pracuje, mistrza nie zdobył, w pucharach klapa, a jakoś nie srają w gacie i go nie zwolnili.

Tylko w Wiśle każdy co chwila szukałby nowego trenera, nie widząc, że na boisku biegają łamagi.
Taki już poziom ligi i tego nie przeskoczymy. Gdyby chociaż jakieś duże pieniądze były pompowane w klub, a trener to zaprzepaścił, to rozumiem. Ale w naszej sytuacji jaki jest sens zmiany trenera, skoro rewolucję trzeba zaczynać od podstaw czyli zmienić zarządzanie klubem, stworzyć bazę treningową, ściągnąć profesjonalnych zawodników itp.

IncognitoTSW 19.11.2009 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andys (Post 818384)
Akogo proponujesz na jego miejsce? Tylko bez science-fiction proszę.

Jeśli chodzi o zagranicznych trenerów, to tak czysto hipotetycznie :
Frank Neubarth - ostatnio chyba bezrobotny, świetny pilkarz przed laty.
Pierre Littbarski - 2 liga Szwajcarska


I może Johan Neeskens? Prowadzi kadrę Holandii "B", może byłby do wyrwania za rozsądne pieniądze, w końcu żadna to prestiżowa posada

funkykoval 20.11.2009 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 818602)
Jeśli chodzi o zagranicznych trenerów, to tak czysto hipotetycznie :
Frank Neubarth - ostatnio chyba bezrobotny, świetny pilkarz przed laty.
Pierre Littbarski - 2 liga Szwajcarska


I może Johan Neeskens? Prowadzi kadrę Holandii "B", może byłby do wyrwania za rozsądne pieniądze, w końcu żadna to prestiżowa posada

Hiddinka pewnie pozbawią roli selekcjonera w Rosji, to może jego do Wisły ???
ANi Neeskens ani Littbarski mimo tego, że byli świetnymi piłkarzami, ale jako trenerzy przez klik lat kariery nie zrobili. Dla mnie podobny pozimo co Lothar Mattheus - też świetny piłkarz, ale kariery trenerskiej Beckenbauera nie zrobił.
Sprowadzać faceta z zagranicy tylko, że ma świetne nazwisko (i jest z zagranicy) to głupota i rzucanie kasy w błoto. Od razu odpowiem, że Petrescu przed Wisłą miał doświadczenie z pracy w dobrych klubach rumuńskich, a Neesekns od zakończenia kariery jako trener wielkiej kariery nie zrobił. Sorry za OT.

kristos 20.11.2009 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 818701)
Hiddinka pewnie pozbawią roli selekcjonera w Rosji, to może jego do Wisły ???
ANi Neeskens ani Littbarski mimo tego, że byli świetnymi piłkarzami, ale jako trenerzy przez klik lat kariery nie zrobili. Dla mnie podobny pozimo co Lothar Mattheus - też świetny piłkarz, ale kariery trenerskiej Beckenbauera nie zrobił.
Sprowadzać faceta z zagranicy tylko, że ma świetne nazwisko (i jest z zagranicy) to głupota i rzucanie kasy w błoto. Od razu odpowiem, że Petrescu przed Wisłą miał doświadczenie z pracy w dobrych klubach rumuńskich, a Neesekns od zakończenia kariery jako trener wielkiej kariery nie zrobił. Sorry za OT.

Hiddink to jeden z najdroższych trenerów na świecie ,bodaj nawet najdroższy.

Luk4s 21.11.2009 10:37

Cytat:

- Dla mnie mecze z Lechem, czy mecze z Legią, czy teraz mecz z Cracovią, gdzie jest podwyższona adrenalina, podwyższona presja - to jest wielki test dla zawodników, którzy mają stanowić o sile Wisły w pucharach. Cóż, przychodzi zima, czas pewnych rozliczeń i to jest to, co powiedziałem po meczu z Legią - nie wszyscy piłkarze Wisły, jeśli chodzi o stronę mentalną, podołają temu zadaniu. Jest grupa zawodników, którzy mają ewidentny problem z pokazaniem swoich umiejętności, gdy jest duża presja. Nie wtedy, kiedy prowadzimy ze słabszą drużyną i wszystko się układa, tylko wtedy, kiedy trzeba pomóc drużynie w trudnym momencie. Cierpliwość w stosunku do niektórzy zawodników jest już na wyczerpaniu - zapowiedział trener.
Może to jakiś przełom w drużynie? i pan trener poszedł po rozum do głowy...?

tofik 21.11.2009 10:46

Małecki, Brożki, Łobo. Ci najbardziej zawodzili w meczach na szczycie.

IncognitoTSW 21.11.2009 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 819034)
Małecki, Brożki, Łobo. Ci najbardziej zawodzili w meczach na szczycie.

No i w sumie Jirsak. Zawodzi regularnie odkąd wydano na niego pieniądze.

Maciuś 21.11.2009 10:51

Pusta gadka majaca na cele zmobilizowac zawodnikow. W zimie nic sie nie stanie, zobaczycie sami. Ilez to juz bylo gadania a efektow zero.

tofik 21.11.2009 10:59

To prawda. Nie wierzę w żadne wstrząsy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 819035)
No i w sumie Jirsak. Zawodzi regularnie odkąd wydano na niego pieniądze.

Ja tego chłopaka będę bronił. Kilka takich piłek dograł, że wystarczyło wykończyć. Albo z Legią po jego strzale Mały wysłał piłkę w kosmos z kilku metrów.

AYALA 21.11.2009 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 819039)




Ja tego chłopaka będę bronił. Kilka takich piłek dograł, że wystarczyło wykończyć. Albo z Legią po jego strzale Mały wysłał piłkę w kosmos z kilku metrów.

jakby Jirsak przyszedł za darmo to jeszcze pół biedy ale nie za 700 tyś Euro.Po części ten tranafer obciąża konto Skorży i Bednarza

Grisza1 21.11.2009 11:36

Jirsak jak dostaje szanse nie zawodzi. Kazdemu moze sie przytrafic slabszy mecz. Gdyby dostawal tyle szans co Łobo to gralby jak z nut. A Jirsak zawiodl tyle razy, ile razy Lobodzinski zagral dobrze. ot, taka mala roznica.

kolend 21.11.2009 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 819044)
Jirsak jak dostaje szanse nie zawodzi. Kazdemu moze sie przytrafic slabszy mecz. Gdyby dostawal tyle szans co Łobo to gralby jak z nut. A Jirsak zawiodl tyle razy, ile razy Lobodzinski zagral dobrze. ot, taka mala roznica.

tyle, że Jirsak tak na prawde nigdy nie był traktowany jako zawodnik pierwszego składu - teraz gra, bo Sobolewski jest kontuzjowany, ale jak przyszedł mecz z Legią, trener go posadził, bo pewnie jeszcze Jirsak próbował by podawać do przodu

mi jest chłopaka po prostu żal, wg mnie nadal nikt nie wie na co go do końca stać, nie ufa mu trener, koledzy też nie do końca, no i wszyscy łącznie z nim mają pewnie wrażenie, że co by nie grał obecnie, to jak sie wyleczy Sobol/Garguła, to z urzędu dostaną miejsce w składzie jego kosztem (w przypadku powrotu Sobola, Diaz zastąpiłby Jirsaka)

Acima 21.11.2009 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 819042)
jakby Jirsak przyszedł za darmo to jeszcze pół biedy ale nie za 700 tyś Euro.Po części ten tranafer obciąża konto Skorży i Bednarza

A co to jest 700 tys. euro? Taki przeciętniak jak Dudka odszedł za 2,5 mln euro, a ty za za 1/4 tej kwoty chcesz miec zawodnika dużo lepszego?

Markus 21.11.2009 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 819044)
Jirsak jak dostaje szanse nie zawodzi. Kazdemu moze sie przytrafic slabszy mecz. Gdyby dostawal tyle szans co Łobo to gralby jak z nut. A Jirsak zawiodl tyle razy, ile razy Lobodzinski zagral dobrze. ot, taka mala roznica.

Jirsak nie zawodzi?

Non stop i to niemal w każdym meczu, w którym dostaje tą szansę, ze wspomnę tylko na Lewadię i Lecha. W żadnym meczu, w ktorym grał, nie pokazał nic istotnego i nigdy niczym nie olśnił, może poza 2-3 bramkami po strzałach z dystansu przez całe 3 lata. Nie kreuje gry, nie rozgrywa dynamicznie, nie jest mocnym punktem zespołu. Od Marcelo, czy nawet Sobolewskiego dzieli go przepaść.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 818701)
Hiddinka pewnie pozbawią roli selekcjonera w Rosji, to może jego do Wisły ???
ANi Neeskens ani Littbarski mimo tego, że byli świetnymi piłkarzami, ale jako trenerzy przez klik lat kariery nie zrobili. Dla mnie podobny pozimo co Lothar Mattheus - też świetny piłkarz, ale kariery trenerskiej Beckenbauera nie zrobił.
Sprowadzać faceta z zagranicy tylko, że ma świetne nazwisko (i jest z zagranicy) to głupota i rzucanie kasy w błoto. Od razu odpowiem, że Petrescu przed Wisłą miał doświadczenie z pracy w dobrych klubach rumuńskich, a Neesekns od zakończenia kariery jako trener wielkiej kariery nie zrobił. Sorry za OT.

Markowy trener z zagranicy to nie żadne wyrzucenie pieniędzy w błoto, tylko jedyne lekarstwo na walkę z zaściankową mentalnością polskich kopaczy, uzdrowienie krajowego systemu szkolenia, wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań, spojrzenie na piłkę w profesjonalny sposób, bez patologii polskiego futbolowego grajdołka. Ci ludzie wiedzą, jak postępuje sie w zdrowym, profesjonalnym świecie, w przeciwieństwie do przytlaczajacej większości naszych polskich "fachowcow".

Hiddink w Wiśle to byłby kosmos. Niestety, jest to nierealne.

rafalek 21.11.2009 12:34

A to, że w każdym meczu posyła przynajmniej dwie, trzy piłki prostopadłe takie, że wystarczy w bramkę trafić napastnikom, to jest zawodzenie? Gdyby nie indolencja strzelecka Brożka i Małego Jirsak przez te 4 czy 5 meczów miał już więcej asyst niż Iwański przez cały sezon.

rozarian 21.11.2009 13:27

Wszyscy ci,którzy są tak emocjonalnie przywiązani do Skorży niech napiszą na czym opierają swoją wiarę,że odbiega on warsztatem szkoleniowym od nędznego poziomu polskiej piłki.Ciągle widzę teksty jakich to mamy słabych piłkarzy,i że świetny Skorża nie może zrealizować swojej wizji zespołu z powodu ich słabości,a tak naprawdę to on idzie w równym szeregu z tymi piłkarzami.Nie jest lepszy,ani gorszy.

QBAS 21.11.2009 13:38

Ja po raz kolejny napiszę, że w obecnej sytuacji jestem ZA Skorżą.

Widzę jego wady, które niewątpliwie posiada. Staram się jednak, żeby "plusy przysłoniły mi minusy" jego pracy :) A największym minusem jego zwolnienia jest pytanie "co dalej". Wiem, że są lepsi od niego trenerzy. Ale raczej nie w Polsce. A jeśli zza granicy to są oni drodzy i wątpię, aby p.Cupiał chciał taką kasą im płacić. Bo poza pensją zagranicznego trenera z renomą, trzeba by udostępnić mu dodatkowe środki finansowe na sprowadzenie kilku graczy "pod niego".

Wydaje mi się, że właśnie taki warunek postawiłby fachowiec z zagranicznym paszportem. Jestem też zdania, że nie ma sensu zatrudnianie trenera tylko dla tego, że nie jest Polakiem. Jak już ściągać z zagranicy to lepszego niż można dostać na polskim podwórku.

kibicwisły1906 21.11.2009 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 819056)
Jirsak nie zawodzi?

Non stop i to niemal w każdym meczu, w którym dostaje tą szansę, ze wspomnę tylko na Lewadię i Lecha. W żadnym meczu, w ktorym grał, nie pokazał nic istotnego i nigdy niczym nie olśnił, może poza 2-3 bramkami po strzałach z dystansu przez całe 3 lata. Nie kreuje gry, nie rozgrywa dynamicznie, nie jest mocnym punktem zespołu. Od Marcelo, czy nawet Sobolewskiego dzieli go przepaść.



Markowy trener z zagranicy to nie żadne wyrzucenie pieniędzy w błoto, tylko jedyne lekarstwo na walkę z zaściankową mentalnością polskich kopaczy, uzdrowienie krajowego systemu szkolenia, wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań, spojrzenie na piłkę w profesjonalny sposób, bez patologii polskiego futbolowego grajdołka. Ci ludzie wiedzą, jak postępuje sie w zdrowym, profesjonalnym świecie, w przeciwieństwie do przytlaczajacej większości naszych polskich "fachowcow".

Hiddink w Wiśle to byłby kosmos. Niestety, jest to nierealne.

Co w naszej sytuacji dała by zmiana trenera nawet na bardzo dobrego z zagranicy - otóż nic i w tym tkwi problem, że z tak słabych zawodników nie da się zrobić 100% profesjonalistów - Brożka nie da się nauczyć techniki, Małeckiego myślenia etc.. Do tego poza trenerem potrzeba bazy sportowej, której my nie mamy i mieć nie będziemy w najbliższym czasie. Nawet Hiddink nie jest w stanie poradzić sobie z tak trudnym przypadkiem jak Łobodziński...

jova 21.11.2009 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 819058)
A to, że w każdym meczu posyła przynajmniej dwie, trzy piłki prostopadłe takie, że wystarczy w bramkę trafić napastnikom, to jest zawodzenie? Gdyby nie indolencja strzelecka Brożka i Małego Jirsak przez te 4 czy 5 meczów miał już więcej asyst niż Iwański przez cały sezon.

Problem w tym, że on nie robi nic poza tymi trzema fajnymi podaniami. Równie dobrze moglibyśmy grać w dziesiątkę z Jirsakiem wchodzącym na boisko trzy razy by dać te swoje dogrania. W środku pola potrzebni są zawodnicy, którzy potrafią radzić sobie z presją i lubią być pod grą, a Jirsak odpowiedzialności unika. To nie jest lider zespołu, którym prawdziwy rozgrywający powinien być.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozarian (Post 819075)
Wszyscy ci,którzy są tak emocjonalnie przywiązani do Skorży niech napiszą na czym opierają swoją wiarę,że odbiega on warsztatem szkoleniowym od nędznego poziomu polskiej piłki.Ciągle widzę teksty jakich to mamy słabych piłkarzy,i że świetny Skorża nie może zrealizować swojej wizji zespołu z powodu ich słabości,a tak naprawdę to on idzie w równym szeregu z tymi piłkarzami.Nie jest lepszy,ani gorszy.

Oczekujesz, że twoi oponenci będą bronić tez, których nie stawiają?
Jakoś nie zauważyłem ludzi twierdzących, ze Skorża jest tak dobry, że aż wznosi się ponad poziom polskiej piłki.

sevenheaven 21.11.2009 15:28

Cytat:

Problem w tym, że on nie robi nic poza tymi trzema fajnymi podaniami. Równie dobrze moglibyśmy grać w dziesiątkę z Jirsakiem wchodzącym na boisko trzy razy by dać te swoje dogrania. W środku pola potrzebni są zawodnicy, którzy potrafią radzić sobie z presją i lubią być pod grą, a Jirsak odpowiedzialności unika. To nie jest lider zespołu, którym prawdziwy rozgrywający powinien być.
straszne głupoty piep*** !!
Jirsak może być nawet nie widoczny cały mecz, ale w ciągu tego meczu puści 3-4 piłeczki, gdzie wystarczy tylko dołożyć noge i on to robi !! a to że mamy takich partaczy w napadzie to już nie jego wina .. poza tym wykonuje najlepiej stałe fragmenty gry z całej drużyny ( dopóki Garguła nie wróci )
obok Jirsaka może grać Sobol, i to on jest płucami, sercem tej drużyny ! on ma być liderem, a nie cichy Jirsak

niej esteśmy Barceloną !!
ktoś podał dobry przykład Dudki .. 700 tys na Jirsaka dużo ? to śmieszna kwota, skoro sam Dudka kosztował 4 razy więcej !
za tego Nakaloume Górnik łęczna chce 400 tyś euro ..

zejdźcie niektórzy na ziemie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl