Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

GNCacek 09.09.2009 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mozdzierz (Post 791127)
Jeśli dobrze pamiętam to nigdy w historii ME nie zdarzyło się aby gospodarz turnieju nie wyszedł z grupy, dobrze prawię?

Mam obawy że zapiszemy się na kartach historii...

Na EURO2008 ani Austria ani Szwajcaria z grupy nie wyszły.

loozak84 09.09.2009 23:01

Juz mnie uprzedzono :)

iiYama 09.09.2009 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 791130)
Austria i Szwajcaria nie wyszły, Belgia o ile dobrze pamietam tez nie wyszła w 2000, wiec raczej sie zdarzyło

Zły dzień dziś mam, sorki za zamieszanie. Może z inną imprezą pomyliłem.

Marszałek 09.09.2009 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 791125)
Marszałku,

Ameryki żeś nie odkrył. (...).

Wiem, ale w kupę żem zebrał i komentarzem opatrzył:)


Pewnie i 11 Obraniaków by się i uzbierało, ale żeby takich gości ktoś z powodzeniem prowadził to musi to być i odpowiedni trener. Poza tym trzeba będzie poczekać jaką opcję będzie miał nowy wynalazek,bo jeszcze okaże się,ze będzie chciał grać w kadrze tylko tym co na tej ziemi zrodzone. Bo szajby różne są i wszytko trzeba brac pod uwag. I tak nieźle obstawiasz,bo ja uważam,że nawet poziomu Austrii i Szwajcarii nie osiągniemy.

1q2 09.09.2009 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 791124)
Reasumując. Za trzy lata Euro. A stan na dziś. Na widoku nie ma żadnego poważnego trenera z dokonaniami wychodzącymi poza naszą zaściankową piłkę. Czyli są to trenerzy w gruncie rzeczy archaiczni. Po drugie brak nowych, młodych zawodników na horyzoncie, którzy potrafiliby przyjąć piłkę w biegu. Lewandowksi, Brożek tego nie potrafią. Szkolenie nie istnieje. I co najgorsze. Nad tym wszystkim władze sprawuje hmmmm żeby nie obrażać, napisze ot tak,Grzegorz Lato. Czyli wiadomo kto. Powiem Wam tak. H...wo to wygląda. I obawiam się,ze nasza pozycja w tabeli jest wypadkową tego jak się u nas piłkę kopie.

Tak to właśnie wygląda
Benhałera już nima ale jak sobie człowiek pomyśli jakie kreatury będą teraz wybierać jego następcę, to byc może najgorsze jeszcze przed nami.

Ja tam Smudy nie uważam za jakiegoś wybitnego trenera ale jak ma być to Polak i nie wezmą Smudy, tylko Leo 2 czyli Kaspra, bądź doktura to będzie to większa porażka niż Benhałer od czasu gdzie zakwalifikowaliśmy się na ostatnie mistrzostwa.

Inna sprawa że u nas trener to max 3 lata, gdzie ostatni rok to już dogorywanie.Wynika z tego że ktokolwiek nim nie będzie to i tak zużyje się tak maksimum na pół roku przed E012 a że nie mamy dosłownie jednego zawodnika potrafiącego grać w piłkę,i praktycznie rzecz biorąc to nie zanosi się by choć 1 się pojawił, to przyszłość rysuje się nieciekawie.

wisl@k_TS 09.09.2009 23:08

A może tak teraz....rewolucja w PZPNie? Panie Drzewiecki do dzieła, żadnego polskiego klubu w europejskich pucharach, reprezentacja bez szans - jak nie teraz to kiedy?

Ale zapomniałem, pan jesteś za miękki i przestraszysz się pan 'że nam Euro zabiorą'.

seba 09.09.2009 23:12

monolog Szpakowskiego byl piekny tylko jak wygrywali to byl pierwszy do podlizywania sie Leosiowi

wyjdzmy ze swych drewnianych domków hehe

i bardzo dobrze ze przegralismy szkoda ze nie bylo z 5-0 i Kirm nie strzelil ze trzech bramek

nie bedzie wyjazdow calej watachy lizodupcow Leo czyli Borków, Tuzimkow, Kołtonów czy innych Szpakowskich na darmowe wakacje w Rpa... jeszcze by jakies robactwo do Polski przywiezli...


pierdo... poziom dna haha

GemHZR 09.09.2009 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 791136)
Inna sprawa że u nas trener to max 3 lata, gdzie ostatni rok to już dogorywanie.

Dokładnie, parę sparingów do tyłu i trener będzie spalony w oczach mediów. Zmieszany z błotem po kilku następnych straci jakikolwiek szacunek u piłkarzy i kibiców. Będziemy się zastanawiać na 2 miesiące przed mistrzostwami czy nie zmienić go.

Chesteroski 09.09.2009 23:16

Leon, popłynął i czas najwyższy, swoją drogą Lato ma klasę, szkoda że z tym dziennikarzem z gwinta nie przechylił że moze Holendra zwolnić.

Nie ma z polskich trenerów innej opcji niż Smuda, młodzi raczej powinni się jeszcze trochę pouczyć (np. by Skorży się taka druga Levadia nie trafiła), a z tych starszych największe sukcesy i najlepszy charakter ma Franek. Co do cudów jednak, to nie zapominajmy, że piłkarzy to my mamy coraz gorszych i jakby tak zrobić przekrój ile i gdzie grali piłkarze repry Engela, Janasa, a nawet Benhakera przed ME, a w jakich klubach i ile grają ci co dzis biegali za Słoweńcami, to 0-3 jakieś by się usprawiedliwione wydało.

cfa 09.09.2009 23:16

Się zastanawiam ile PZPN stracił na braku awansu do MŚ, a ile by zapłacił za rozwiązanie kontraktu z Leo.
Tak po awansie na Euro byłem w niebo wzięty jego postawą, ale zdziwiło mnie to że po mistrzostwach nie podzielił losu poprzedników. No ale cóż mamy to czego chcieliśmy(albo czego chciały leśne dziadki).

1q2 09.09.2009 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 791145)
Się zastanawiam ile PZPN stracił na braku awansu do MŚ, a ile by zapłacił za rozwiązanie kontraktu z Leo.
Tak po awansie na Euro byłem w niebo wzięty jego postawą, ale zdziwiło mnie to że po mistrzostwach nie podzielił losu poprzedników. No ale cóż mamy to czego chcieliśmy(albo czego chciały leśne dziadki).

Leo po euro to niestety w 100% 'nasza' zasługa.

dj_ibutti 09.09.2009 23:35

Było nie było, Leo do zwolnienia. Ale sposób w jaki to rozwiązał Lato, zakrawa na kpinę, wstyd i hańbę.
Jakimż pozbawionym klasy człowiekiem trzeba być, żeby zamiast normalnie po cichu, z klasą pożegnać się z trenerem i potem to ogłosić w mediach, wypowiedzieć się, "PRZESTAJE BYĆ TRENEREM, to pewne"...

Równie dobrze mógł wywiesić ogłoszenie na billboardzie: "Drogi Leo, kończymy współpracę" albo wysłać mu wiadomość na gg... Równie z klasą byłoby to zachowanie...

ŻAL PZPR'owski DZIADZIE!

0 22 09.09.2009 23:37

Lato dobrze zrobił. Dla frajera, który ma w dupie reprezentacje kraju i dorabia sobie na boku jej kosztem w klubie, nie ma litosci. Powinien to zalatwic listownie.

Wojtas 09.09.2009 23:42

O tym ze Lato po postkomunistyczny dziad to wiedzieli chyba wszyscy.

Ale musze sie zgodzic z Ibuttim ze brak mu tez jakiekolwiek oglady bo to zwolnienie to nie ma byc "show" tylko normalne rozwizanie umowy.

Ja pie**** czy tych ludzi z PZPN(R)U nie stac na zaden normalny gest ,ktorego nie mogliby sie potem stydzic.

Zreszta zwolenia to ja bym zaczał od samego Laty,mam nadzieje ze kiedys doczekam tego dnia.

Luk_Biala_Gwiazda 09.09.2009 23:43

http://sport.interia.pl/raport/elms2...stepca,1365718

Haha, piekne pozegnanie siwego. :)

żuraw_9 09.09.2009 23:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 791139)
A może tak teraz....rewolucja w PZPNie? Panie Drzewiecki do dzieła, żadnego polskiego klubu w europejskich pucharach, reprezentacja bez szans - jak nie teraz to kiedy?

Ale zapomniałem, pan jesteś za miękki i przestraszysz się pan 'że nam Euro zabiorą'.

Dokladnie-zgadzam sie w 100%, teraz jest jedyna szansa ro...piedolic ten caly pzpn-owski burdel. Nie gramy o nic, kluby maja spokoj tylko wiadomo,ze beda sie zaslaniac Euro. Ale mimo wszystko gra jest warta swieczki bo jesli tam na gorze nic sie nie zmieni to zaden Smuda, Kasperczak czy Ferguson nie pomoze...

leyzer87 09.09.2009 23:46

A mnie się bardzo spodobał sposób w jaki się pozbyto dziada. On okazywał nam brak szacunku(brak winy po mistrzostwach, Feyenoord), to my mu tak samo. Brawo!

jova 09.09.2009 23:51

Nie nadążam za tokiem rozumowania PZPNowych dziadków. Skoro związek stać na kontrakt dla przyzwoitego zagranicznego trenera to po jaką cholerę zatrudniać Polaka?! Skąd wziął się pomysł, że krajowy trener mógłby pomóc reprezentacji?
Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 791161)
A mnie się bardzo spodobał sposób w jaki się pozbyto dziada. On okazywał nam brak szacunku(brak winy po mistrzostwach, Feyenoord), to my mu tak samo. Brawo!

Tja, nasi przedstawiciele udowodnili mu, że są jeszcze większymi burakami niż on. W takich chwilach człowiek czuje dumę narodową.

AOT 09.09.2009 23:57

Ma ktoś gdzieś skróty samego meczu i ten cyrk, ktory ponoć odbył sie przed kamerami tvnu/tvp ?

For_FuN_ 09.09.2009 23:57

Bo nie na reke betonowi PZPN zagraniczny trener.

Nie chce nic mowic, ale "akcje" Kirma po dzisiejszym spotkaniu poszly zdecydowanie do gory w futbolowym swiatku(a bylo podobno kilku scautow). Zebysmy sie nie zdziwili, jak zima przyjdzie oferta z Francji czy z Niemiec.

1q2 10.09.2009 00:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 791162)
Nie nadążam za tokiem rozumowania PZPNowych dziadków. Skoro związek stać na kontrakt dla przyzwoitego zagranicznego trenera to po jaką cholerę zatrudniać Polaka?! Skąd wziął się pomysł, że krajowy trener mógłby pomóc reprezentacji?

Bo to jest po prostu banda...jova.Ty myślisz że to od kilku meczy leśne dziady kibicowały naszym przeciwnikom , oni im kibicowali od pierwszego meczu kiedy Benhałer objął reprezentacje...

a teraz dadzą fuchę Stefciowi...a może mu się uda wymęczyć 6 punktów i zostanie.W tej ekipie wszystko możliwe - Dla tego w jednym szanowałem Benhałera, że poznał się na nich od pierwszego dnia.Szkoda tyle że z perspektywy czasu, tylko za to mu można mu plusa postawić.

Fuks 10.09.2009 00:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 791131)
Źle pamiętasz, bo właśnie Szwajcarzy i Austriacy byli pierwsi.

Czyżby? Dobrze napisalem, Belgia nie wyszła w 2000 roku z grupy, wiec mialem racje ze Szwajcarzy i Austriacy nie byli pierwsi.

Co do Polski - nie wiem czy tak to mozna napisac, ale wg mnie jednym z glownych problemow w naszej pilce są - brzmi to paradoksalnie - zbyt duze pieniadze w naszej lidze. Oczywiscie - proporcjonalnie do umiejetnosci. Jak jeden z drugim graja słabo , a zarabiaja kupe kasy to nie maja motywacji o cokolwiek walczyc i sie starac . W Czechach , na Słowacji czy na Słowenii pieniadze są duzo mniejsze to i goscie zapieprzają. Jasne, mozna na to napisac tyle, ze tam też są tacy co graja w super klubach i maja ogromne wyplaty - tyle ze tutaj dochodzimy do sedna - to jest jednak inna mentalność, i narazie dlugo tego nie przeskoczymy, zwlaszcza z tym co mamy w PZPN...

Kolumbus 10.09.2009 00:13

Ja jebe ale Lato to prosty typ jest, to juz nie chodzi nawet o jakis szacunek czy jego brak do Benhauera tylko o jakies podstawowe zasady wychowania hehe i wyslac takiego komucha gdzies do uefa pewnie siare niezla robi... ale ja Wam powiem to wszystko przez tych chuliganow i te race, to oni niszczą Polską piłke od srodka :D

For_FuN_ 10.09.2009 00:48

Dopiero beda jaja, jak Majewski wprowadzi nas na MS po jakims cudem wygranym meczu z Czechami(ktorzy beda walczyc o zycie) i po zwyciestwie Slowacji nad Slowenia...i ostatni mecz ze Slowacja, ktora bedzie miala zapewniony awans...

Oczywiscie duzo tutaj "jezeli" ;), a w dodatku nie wiem jak prezentuja sie pod wzgledem punktowym druzyny z II miejsc innych grup.

0 22 10.09.2009 00:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 791164)
Nie chce nic mowic, ale "akcje" Kirma po dzisiejszym spotkaniu poszly zdecydowanie do gory w futbolowym swiatku(a bylo podobno kilku scautow). Zebysmy sie nie zdziwili, jak zima przyjdzie oferta z Francji czy z Niemiec.

Hehe, widze ze dalej niektorzy mysla, ze Polska to centrum wszechswiata, a nie totalna megaburacka piłkarska prowincja i mysla, ze jak ktos zagra dobrze z Polską i gra w polskim klubie to moze byc troche lepszy od przeciętnej... przeciętnej.

Myślisz, ze jacys Norwegowie dostana oferty po zlaniu 2-1 Macedonii?

speedfashion 10.09.2009 00:59

Dla Skorży jest jeszcze za wcześnie. Najprawdopodobniej będzie to Smuda, no chyba że Majewski rzeczywiście trafi na szczęśliwy układ astralny.
Najgorsze jest to, że cała sytuacja nie obywa się bez fermentu. Zachowanie Laty było absolutnie niepotrzebne i nieprofesjonalne i jakby nie patrzeć - również ośmiesza naszą piłkę. Nie dość, że nie mamy wyników, to mamy bandę prostaków za sterami.
Najlepiej byłoby, gdyby ta kula strąciła wszystkie kręgle, a nie tylko jeden.

Pan Jotka 10.09.2009 05:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 791130)
Austria i Szwajcaria nie wyszły, Belgia o ile dobrze pamietam tez nie wyszła w 2000, wiec raczej sie zdarzyło

Na 100% nie wyszla Belgia w 2000 oraz obie wymienione wyzej jedenastki w 2008
Ludzie...Kiedy sukcesem przestanie byc wyjscie z grupy, co??

-Goral- 10.09.2009 06:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 791172)
Dopiero beda jaja, jak Majewski wprowadzi nas na MS po jakims cudem wygranym meczu z Czechami(ktorzy beda walczyc o zycie) i po zwyciestwie Slowacji nad Slowenia...i ostatni mecz ze Slowacja, ktora bedzie miala zapewniony awans...

Oczywiscie duzo tutaj "jezeli" ;), a w dodatku nie wiem jak prezentuja sie pod wzgledem punktowym druzyny z II miejsc innych grup.

Już wiadomo, że jak zajmiemy drugie miejsce to zagramy w barażach.

Musimy wygrać dwa mecze i liczyć, że Słowacja wygra u siebie ze Słowenią(najlepiej jak najwyżej). No a potem jeszcze trzeba będzie liczyć, że San Marino za dużo bramek u siebie nie straci.
Każdy gol się tu może liczyć, kto wie czy na końcu nie zadecyduje pudło Smolarka dziś.

AYALA 10.09.2009 08:23

daje sobie ręke obciąc że jak Franz będzie selekcjonerem to Arek Głowacki wróci do kadry na środek obrony.
Czas Żewłakowa,Krzynówka i Bosackiego chyba minął.Na ich miejsce bym wziął Małeckiego,Peszke i Majewskiego ale Radka.

Warto też chyba sie zainteresowac tym stoperem z Sochaux który ma nasze korzenie Damienem Perquisem i chce grac dla Polski

http://www.fcsochaux.fr/fr/images/actu/perquis_asse.jpg

MaG* 10.09.2009 08:23

oczywiście nikt nam nie powie prosto w oczy dlaczego tak słabo graliśmy.
Nikt nic nie wie.
Myślę ,że połowa tej kadry nie powinna dostać już powołania.

Budować reprezentacje od podstaw. Robić zgrupowania co miesiąc i grać sparingi z jakimiś klubami.
Nawet z polskimi klubami.Nie ma dużo meczy w terminarzu a dodatkowo zawodnicy nie powołani mogli by się pokazać selekcjonerowi na tle kadry
Będzie to kosztowne przedsięwzięcie ale przynajmniej na Euro 2012 będzie jakaś drużyna.

wiernyTS 10.09.2009 08:31

Wolałbym zebysmy dostali z 5 bram. Moze wtedy by sie spostrzegli ze Polska pilka zmierza na dno!!

wisl@k_TS 10.09.2009 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 791200)


Hahahahaha. Ten człowiek to totalna kompromitacja. Ale tak to jest, jak się daję przysłowiowego 'chama ze wsi' (bez urazu dla mieszkańców wsi) na ważną posadę.

Listkiewicz to przy nim mister coco jumbo.

sandomingo 10.09.2009 09:04

W tej sytuacji najprościej zwolnić Benhałera z obowiązku świadczenia pracy i spokojnie doczekać do wygaśnięcia kontraktu. Inna sprawa to fakt że on i tak nic nie robi.
Na odejście za porozumieniem stron i tak się pewnie nie zgodzi.

A Lato to zwykły buraczek, minie jeszcze sporo czasu - jeśli w ogóle - zanim przyjdą jakieś efekty pracy specjalistów od wizerunku, których zatrudnia.

swinia 10.09.2009 09:12

Dobrze, przynajmniej za nasze podatki banda betonów z pzpn nie urządzi sobie wycieczki po afryce, i my kibice nie będziemy musieli się denerwować przez góra 2(dwa) mecze.
Proszę Platiniego, zabierzcie nam Euro.
Benhałer jeszcze na konferencji mówi o dobrym wychowaniu. Prostak jeden

dynek.pl 10.09.2009 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 791196)
Warto też chyba sie zainteresowac tym stoperem z Sochaux który ma nasze korzenie Damienem Perquisem i chce grac dla Polski

http://www.fcsochaux.fr/fr/images/actu/perquis_asse.jpg

http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,...le_boicie.html - tego pajaca do kadry, bez przesady ? szanujmy sie

Wszyscy wiedza, ze jedynym i slusznym kandydatem na trenera jest Smuda. Dlaczego wiec nie moglby prowadzic juz kadry w 2 ostatnich meczach ? Szkoda czzasu na Majewskiego - boje sie, ze to zamierzone dzialanie, jakims fuksem mu sie uda i wtedy zostanie i wtedy i czymkolwiek na euro 2012 mozemy zapomniec.

Kocur 10.09.2009 09:39

Cytat:

_-¯ - Interesuje mnie jedynie zwycięstwo! - grzmiał Leo Beenhakker przechadzając się w tę i z powrotem przed grupką skupionych piłkarzy.
- Dobrze, powtórzę jeszcze raz. Żewłakow! Co to jest?
Wywołany wyprężył się na baczność i stuknął obcasami. To znaczy próbował, lecz gumowe korki stłumiły odgłos.
- To jest kura panie generale!
- Gówno tam! Bosacki! Co to jest?
Bartosz Bosacki przez chwilę z uwagą przyglądał się okazanemu przedmiotowi.
- To nie jest kura? - zaczął asekuracyjnie.
- Dobrze. To nie jest kura. A co to jest?
- Nie kura, panie gene... znaczy, panie trenerze.
- To już wiem. Pytałem, co to jest.
- To jest... to jest piii...
- Dobrze, dobrze, pi?
- Pinokio?
- Sam jesteś Pinokio! Dudka! Co to jest?
- To jest piłka, panie trenerze!
- Brawo! Świetnie! Reszta słyszała? No to wszyscy razem powtarzamy. Głośno! Żebym was słyszał!
- Toooojeeeeestpiiiiiiiłkaaaaaaa.
- Dobrze. Piłka do gry w piłkę nożną, zwaną też futbolem. Dlatego czasami nazywa się ją też futbolówką. Dudka! Czemu Gancarczyk się przewrócił?
Dariusz Dudka podbiegł do kolegi, który zsunął się z ławki i jęczał na podłodze w pozycji "ranek na weselu". Fachowo sprawdził puls i oddech, po czym zdał relację.
- Zwykłe omdlenie, panie trenerze.
- Omdlenie? A to czemu?
- Zwykle tak reaguje na natłok informacji. Po prostu układ nerwowy mu się wyłącza. Pan trener podał zbyt dużo informacji o piłce, kolega próbował to przyswoić i zapomniał oddychać. Niedotlenienie mózgu i omdlenie jako naturalna konsekwencja.
- Ale ja tylko powiedziałem, że piłka to futbolówka!
- No właśnie. Za dużo informacji na raz, proszę pana.
Leo przez chwilę milczał, po czym machnął ręką.
- Nieważne. Błaszczykowski! Co macie robić z piłką na meczu?
- Nie dotykać rękami!
- Dobrze. A do tego co? Tak, Boruc?
- Ja mogę rękami, trenerze?
- Możesz.
Ktoś nieśmiało zaprotestował.
- Dlaczego Boruc może rękami, a my nie?
- Bo Boruc jest bramkarzem.
- Ale to niesprawiedliwe. Dlaczego zawsze Boruc jest bramkarzem?
- Bo mam rękawice, złamasie!
- Sam jesteś złamasem, złamasie!
- Spokój!!! - Leo włożył w ten okrzyk tyle sił, ile miał - Boruc może dotykać piłki rękami, a wy nie. Jasne?
- Ale...
- Jasne?!!!
- Tak, trenerze.
- To dobrze. Nie zazdrośćcie mu, bo on będzie musiał cały mecz stać na bramce, a wy będziecie mogli strzelać gole. Ooo... widzę że Gancarczyk doszedł do siebie. Zuch chłopak. Tak, Lewandowski?
- Co to znaczy strzelać gole, trenerze?
- To znaczy musicie umieścić piłkę w bramce przeciwnika.
- Ale tylko Boruc może jej dotykać!
- Tak, ale piłka nożna polega na kopaniu piłki nogami. Trochę to zakrawa na pleonazm, bo niby nie można kopać rękami, ale... Czemu Gancarczyk znowu leży?
- Pleonazm, trenerze. Załatwił go pan tym chyba na cacy.
- Ups...
- Chyba trzeba będzie zadzwonić po erkę...
- Dobrze, niech ktoś zadzwoni. Na czym to ja... Acha. Trzeba wkopać piłkę do bramki przeciwnika.
Wśród zawodników zapanowało poruszenie. Wreszcie z ławki podniósł się Krzynówek.
- Ale to bardzo trudne, trenerze. Niech pan sam spojrzy - piłka jest okrągła i bardzo trudno jest ją tak kopnąć, żeby poleciała tam gdzie się chce. O, proszę...
Tu Krzynówek postawił przed sobą piłkę i spróbował kopnąć w stronę Beenhakkera. Guerreiro, trafiony centralnie w nos, dołączył stanami świadomości do Gancarczyka. Leo przeciągnął sobie wolno dłonią po twarzy. Zrobił kilka głębokich wdechów.
- Nie wiem, jak tego dokonacie, ale macie wygrać. Macie ich roznieść, rozgnieść i rozgromić! Macie być jak polska husaria pod Wiedniem! Jak szwoleżerowie pod Samosierrą! Jak Jagiełło pod Grunwaldem! Zrozumiano?
Brożek nieśmiało podniósł rękę.
- Na pewno jak Jagiełło pod Grunwaldem?
- Tak, do jasnej cholery!
- A skąd trener tak dobrze zna historię Polski?
- Nieważne! A teraz won! Na boisko!

_-¯ Piłkarze stali przy wyjściu do szatni. Lewandowski jeszcze raz przypominał słowa trenera.
- Pamiętacie, co nam powiedział? Mamy być jak Jagiełło!
- A co robił Jagiełło? - spytał Guerreiro, któremu dawna historia Polski nie była jeszcze dość bliska.
- Z tego co wiem, to trzeba stać na wzgórzu i po prostu patrzeć, co robią tamci...
- Ale na boisku nie ma wzgórza!
- No to po prostu będziemy stać i patrzeć. Trener na pewno będzie zadowolony.
:rotfl::rotfl::rotfl:

wonski_eNHa 10.09.2009 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swinia (Post 791210)
Dobrze, przynajmniej za nasze podatki banda betonów z pzpn nie urządzi sobie wycieczki po afryce, i my kibice nie będziemy musieli się denerwować przez góra 2(dwa) mecze.
Proszę Platiniego, zabierzcie nam Euro.
Benhałer jeszcze na konferencji mówi o dobrym wychowaniu. Prostak jeden

Jeśli myślisz, że banda naszych skretyniałych zielonych ludków nie urządzi sobie wycieczki do afryki to się grubo mylisz. Jak mamy zorganizować EURO 2012 bez podejrzenia gospodarzy afrykańskiego mundialu? Przecież cały PZPN tam na pewno pojedzie po "nauke". I ch*j!! Narodowa nie pojedzie, oni pojadą.... TU JEST POLSKA

Marszałek 10.09.2009 09:43

A ja mam inną wizję co do przyszłego kandydata reprezentacji. Co by się stało gdyby zapytać takiego Advocata Dicka albo uwaga, Murinho. Hiddink dał radę prowadząc Rosję i CHFC jednocześnie to czemuż Jose miałby sobie rady nie dać. Wiem wiem,że gość na co dzień, jeden i drugi mają zajęcie w postaci prowadzenia klubów, ale my potrzebujemy ekipy na Euro 2012. Mamy ale i zarazem nie mamy czasu, niemniej uważam,że tak doświadczeni trenerzy prędzej sobie z tym poradzą, nawet prowadząc zespoły klubowe, niż wynalazki z naszej kiepściutkiej ligi. Równie dobrze możemy zabiegać o jakiegoś gościa z ligi Słoweńskiej. Poziom naszych lig mnie więcej podobny. Bylibyście tak zadowoleni jakby takiego gościa kandydatura nagle pojawiła się w prasie? Uważam,że potrzeba nam trenera z autorytetem,który jest na bieżąco z wielką piłką, ale nie za pośrednictwem TV, który potrafi dostrzec to czego nasze chopy w życiu nie będą wiedzieć gdzie szukać. Tutaj trzeba poszperać po niższych ligach,poszukać kopaczy. Ale trzeba wiedzieć jak szukać. Poza tym taki gość jak wyżej wymienieni, w szatni miałby niesłychany posłuch. A nuż by się okazało,że grający w Polsce kopacze nie są w niczym gorsi od tych co siedzą na trybunach lub ławce na zachodzie i nie trzeba się specjalnie wysilać,aby mieć kadrę po okiem.


Tylko jak pisze to wszytko to nie widze specjalnie symbiozy pomiędzy dziadkami a takim trenerem. No ale podobno Boniek ma wkrótce objąć stery,a wtedy takie rozwiązanie jest możliwe. Tylko znów wtedy nasze łajzy będą na skargi do gazet łazić,ku uciesze ludu:)a to ferment może wyrządzić niepotrzebny./ A co do Bońka, to z tego co czytałem to szykuje się na fotel,bo w październiku ma być jakiś zjazd i wtedy szykowana jest rewolta.

JacaTS 10.09.2009 09:47

Wie ktos ile wynosi to horendalne odszkodowanie dla Leona za przedwczesne rozwiazanie kontraktu?

wonski_eNHa 10.09.2009 09:54

Odszkodowanie jest na tyle duże, żeby dać Leo jeszcze jedną szansę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl