![]() |
Cytat:
|
Juz mnie uprzedzono :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Pewnie i 11 Obraniaków by się i uzbierało, ale żeby takich gości ktoś z powodzeniem prowadził to musi to być i odpowiedni trener. Poza tym trzeba będzie poczekać jaką opcję będzie miał nowy wynalazek,bo jeszcze okaże się,ze będzie chciał grać w kadrze tylko tym co na tej ziemi zrodzone. Bo szajby różne są i wszytko trzeba brac pod uwag. I tak nieźle obstawiasz,bo ja uważam,że nawet poziomu Austrii i Szwajcarii nie osiągniemy. |
Cytat:
Benhałera już nima ale jak sobie człowiek pomyśli jakie kreatury będą teraz wybierać jego następcę, to byc może najgorsze jeszcze przed nami. Ja tam Smudy nie uważam za jakiegoś wybitnego trenera ale jak ma być to Polak i nie wezmą Smudy, tylko Leo 2 czyli Kaspra, bądź doktura to będzie to większa porażka niż Benhałer od czasu gdzie zakwalifikowaliśmy się na ostatnie mistrzostwa. Inna sprawa że u nas trener to max 3 lata, gdzie ostatni rok to już dogorywanie.Wynika z tego że ktokolwiek nim nie będzie to i tak zużyje się tak maksimum na pół roku przed E012 a że nie mamy dosłownie jednego zawodnika potrafiącego grać w piłkę,i praktycznie rzecz biorąc to nie zanosi się by choć 1 się pojawił, to przyszłość rysuje się nieciekawie. |
A może tak teraz....rewolucja w PZPNie? Panie Drzewiecki do dzieła, żadnego polskiego klubu w europejskich pucharach, reprezentacja bez szans - jak nie teraz to kiedy?
Ale zapomniałem, pan jesteś za miękki i przestraszysz się pan 'że nam Euro zabiorą'. |
monolog Szpakowskiego byl piekny tylko jak wygrywali to byl pierwszy do podlizywania sie Leosiowi
wyjdzmy ze swych drewnianych domków hehe i bardzo dobrze ze przegralismy szkoda ze nie bylo z 5-0 i Kirm nie strzelil ze trzech bramek nie bedzie wyjazdow calej watachy lizodupcow Leo czyli Borków, Tuzimkow, Kołtonów czy innych Szpakowskich na darmowe wakacje w Rpa... jeszcze by jakies robactwo do Polski przywiezli... pierdo... poziom dna haha |
Cytat:
|
Leon, popłynął i czas najwyższy, swoją drogą Lato ma klasę, szkoda że z tym dziennikarzem z gwinta nie przechylił że moze Holendra zwolnić.
Nie ma z polskich trenerów innej opcji niż Smuda, młodzi raczej powinni się jeszcze trochę pouczyć (np. by Skorży się taka druga Levadia nie trafiła), a z tych starszych największe sukcesy i najlepszy charakter ma Franek. Co do cudów jednak, to nie zapominajmy, że piłkarzy to my mamy coraz gorszych i jakby tak zrobić przekrój ile i gdzie grali piłkarze repry Engela, Janasa, a nawet Benhakera przed ME, a w jakich klubach i ile grają ci co dzis biegali za Słoweńcami, to 0-3 jakieś by się usprawiedliwione wydało. |
Się zastanawiam ile PZPN stracił na braku awansu do MŚ, a ile by zapłacił za rozwiązanie kontraktu z Leo.
Tak po awansie na Euro byłem w niebo wzięty jego postawą, ale zdziwiło mnie to że po mistrzostwach nie podzielił losu poprzedników. No ale cóż mamy to czego chcieliśmy(albo czego chciały leśne dziadki). |
Cytat:
|
Było nie było, Leo do zwolnienia. Ale sposób w jaki to rozwiązał Lato, zakrawa na kpinę, wstyd i hańbę.
Jakimż pozbawionym klasy człowiekiem trzeba być, żeby zamiast normalnie po cichu, z klasą pożegnać się z trenerem i potem to ogłosić w mediach, wypowiedzieć się, "PRZESTAJE BYĆ TRENEREM, to pewne"... Równie dobrze mógł wywiesić ogłoszenie na billboardzie: "Drogi Leo, kończymy współpracę" albo wysłać mu wiadomość na gg... Równie z klasą byłoby to zachowanie... ŻAL PZPR'owski DZIADZIE! |
Lato dobrze zrobił. Dla frajera, który ma w dupie reprezentacje kraju i dorabia sobie na boku jej kosztem w klubie, nie ma litosci. Powinien to zalatwic listownie.
|
O tym ze Lato po postkomunistyczny dziad to wiedzieli chyba wszyscy.
Ale musze sie zgodzic z Ibuttim ze brak mu tez jakiekolwiek oglady bo to zwolnienie to nie ma byc "show" tylko normalne rozwizanie umowy. Ja pie**** czy tych ludzi z PZPN(R)U nie stac na zaden normalny gest ,ktorego nie mogliby sie potem stydzic. Zreszta zwolenia to ja bym zaczał od samego Laty,mam nadzieje ze kiedys doczekam tego dnia. |
|
Cytat:
|
A mnie się bardzo spodobał sposób w jaki się pozbyto dziada. On okazywał nam brak szacunku(brak winy po mistrzostwach, Feyenoord), to my mu tak samo. Brawo!
|
Nie nadążam za tokiem rozumowania PZPNowych dziadków. Skoro związek stać na kontrakt dla przyzwoitego zagranicznego trenera to po jaką cholerę zatrudniać Polaka?! Skąd wziął się pomysł, że krajowy trener mógłby pomóc reprezentacji?
Cytat:
|
Ma ktoś gdzieś skróty samego meczu i ten cyrk, ktory ponoć odbył sie przed kamerami tvnu/tvp ?
|
Bo nie na reke betonowi PZPN zagraniczny trener.
Nie chce nic mowic, ale "akcje" Kirma po dzisiejszym spotkaniu poszly zdecydowanie do gory w futbolowym swiatku(a bylo podobno kilku scautow). Zebysmy sie nie zdziwili, jak zima przyjdzie oferta z Francji czy z Niemiec. |
Cytat:
a teraz dadzą fuchę Stefciowi...a może mu się uda wymęczyć 6 punktów i zostanie.W tej ekipie wszystko możliwe - Dla tego w jednym szanowałem Benhałera, że poznał się na nich od pierwszego dnia.Szkoda tyle że z perspektywy czasu, tylko za to mu można mu plusa postawić. |
Cytat:
Co do Polski - nie wiem czy tak to mozna napisac, ale wg mnie jednym z glownych problemow w naszej pilce są - brzmi to paradoksalnie - zbyt duze pieniadze w naszej lidze. Oczywiscie - proporcjonalnie do umiejetnosci. Jak jeden z drugim graja słabo , a zarabiaja kupe kasy to nie maja motywacji o cokolwiek walczyc i sie starac . W Czechach , na Słowacji czy na Słowenii pieniadze są duzo mniejsze to i goscie zapieprzają. Jasne, mozna na to napisac tyle, ze tam też są tacy co graja w super klubach i maja ogromne wyplaty - tyle ze tutaj dochodzimy do sedna - to jest jednak inna mentalność, i narazie dlugo tego nie przeskoczymy, zwlaszcza z tym co mamy w PZPN... |
Ja jebe ale Lato to prosty typ jest, to juz nie chodzi nawet o jakis szacunek czy jego brak do Benhauera tylko o jakies podstawowe zasady wychowania hehe i wyslac takiego komucha gdzies do uefa pewnie siare niezla robi... ale ja Wam powiem to wszystko przez tych chuliganow i te race, to oni niszczą Polską piłke od srodka :D
|
Dopiero beda jaja, jak Majewski wprowadzi nas na MS po jakims cudem wygranym meczu z Czechami(ktorzy beda walczyc o zycie) i po zwyciestwie Slowacji nad Slowenia...i ostatni mecz ze Slowacja, ktora bedzie miala zapewniony awans...
Oczywiscie duzo tutaj "jezeli" ;), a w dodatku nie wiem jak prezentuja sie pod wzgledem punktowym druzyny z II miejsc innych grup. |
Cytat:
Myślisz, ze jacys Norwegowie dostana oferty po zlaniu 2-1 Macedonii? |
Dla Skorży jest jeszcze za wcześnie. Najprawdopodobniej będzie to Smuda, no chyba że Majewski rzeczywiście trafi na szczęśliwy układ astralny.
Najgorsze jest to, że cała sytuacja nie obywa się bez fermentu. Zachowanie Laty było absolutnie niepotrzebne i nieprofesjonalne i jakby nie patrzeć - również ośmiesza naszą piłkę. Nie dość, że nie mamy wyników, to mamy bandę prostaków za sterami. Najlepiej byłoby, gdyby ta kula strąciła wszystkie kręgle, a nie tylko jeden. |
Cytat:
Ludzie...Kiedy sukcesem przestanie byc wyjscie z grupy, co?? |
Cytat:
Musimy wygrać dwa mecze i liczyć, że Słowacja wygra u siebie ze Słowenią(najlepiej jak najwyżej). No a potem jeszcze trzeba będzie liczyć, że San Marino za dużo bramek u siebie nie straci. Każdy gol się tu może liczyć, kto wie czy na końcu nie zadecyduje pudło Smolarka dziś. |
daje sobie ręke obciąc że jak Franz będzie selekcjonerem to Arek Głowacki wróci do kadry na środek obrony.
Czas Żewłakowa,Krzynówka i Bosackiego chyba minął.Na ich miejsce bym wziął Małeckiego,Peszke i Majewskiego ale Radka. Warto też chyba sie zainteresowac tym stoperem z Sochaux który ma nasze korzenie Damienem Perquisem i chce grac dla Polski http://www.fcsochaux.fr/fr/images/actu/perquis_asse.jpg |
oczywiście nikt nam nie powie prosto w oczy dlaczego tak słabo graliśmy.
Nikt nic nie wie. Myślę ,że połowa tej kadry nie powinna dostać już powołania. Budować reprezentacje od podstaw. Robić zgrupowania co miesiąc i grać sparingi z jakimiś klubami. Nawet z polskimi klubami.Nie ma dużo meczy w terminarzu a dodatkowo zawodnicy nie powołani mogli by się pokazać selekcjonerowi na tle kadry Będzie to kosztowne przedsięwzięcie ale przynajmniej na Euro 2012 będzie jakaś drużyna. |
Wolałbym zebysmy dostali z 5 bram. Moze wtedy by sie spostrzegli ze Polska pilka zmierza na dno!!
|
Cytat:
Hahahahaha. Ten człowiek to totalna kompromitacja. Ale tak to jest, jak się daję przysłowiowego 'chama ze wsi' (bez urazu dla mieszkańców wsi) na ważną posadę. Listkiewicz to przy nim mister coco jumbo. |
W tej sytuacji najprościej zwolnić Benhałera z obowiązku świadczenia pracy i spokojnie doczekać do wygaśnięcia kontraktu. Inna sprawa to fakt że on i tak nic nie robi.
Na odejście za porozumieniem stron i tak się pewnie nie zgodzi. A Lato to zwykły buraczek, minie jeszcze sporo czasu - jeśli w ogóle - zanim przyjdą jakieś efekty pracy specjalistów od wizerunku, których zatrudnia. |
Dobrze, przynajmniej za nasze podatki banda betonów z pzpn nie urządzi sobie wycieczki po afryce, i my kibice nie będziemy musieli się denerwować przez góra 2(dwa) mecze.
Proszę Platiniego, zabierzcie nam Euro. Benhałer jeszcze na konferencji mówi o dobrym wychowaniu. Prostak jeden |
Cytat:
Wszyscy wiedza, ze jedynym i slusznym kandydatem na trenera jest Smuda. Dlaczego wiec nie moglby prowadzic juz kadry w 2 ostatnich meczach ? Szkoda czzasu na Majewskiego - boje sie, ze to zamierzone dzialanie, jakims fuksem mu sie uda i wtedy zostanie i wtedy i czymkolwiek na euro 2012 mozemy zapomniec. |
Cytat:
|
Cytat:
|
A ja mam inną wizję co do przyszłego kandydata reprezentacji. Co by się stało gdyby zapytać takiego Advocata Dicka albo uwaga, Murinho. Hiddink dał radę prowadząc Rosję i CHFC jednocześnie to czemuż Jose miałby sobie rady nie dać. Wiem wiem,że gość na co dzień, jeden i drugi mają zajęcie w postaci prowadzenia klubów, ale my potrzebujemy ekipy na Euro 2012. Mamy ale i zarazem nie mamy czasu, niemniej uważam,że tak doświadczeni trenerzy prędzej sobie z tym poradzą, nawet prowadząc zespoły klubowe, niż wynalazki z naszej kiepściutkiej ligi. Równie dobrze możemy zabiegać o jakiegoś gościa z ligi Słoweńskiej. Poziom naszych lig mnie więcej podobny. Bylibyście tak zadowoleni jakby takiego gościa kandydatura nagle pojawiła się w prasie? Uważam,że potrzeba nam trenera z autorytetem,który jest na bieżąco z wielką piłką, ale nie za pośrednictwem TV, który potrafi dostrzec to czego nasze chopy w życiu nie będą wiedzieć gdzie szukać. Tutaj trzeba poszperać po niższych ligach,poszukać kopaczy. Ale trzeba wiedzieć jak szukać. Poza tym taki gość jak wyżej wymienieni, w szatni miałby niesłychany posłuch. A nuż by się okazało,że grający w Polsce kopacze nie są w niczym gorsi od tych co siedzą na trybunach lub ławce na zachodzie i nie trzeba się specjalnie wysilać,aby mieć kadrę po okiem.
Tylko jak pisze to wszytko to nie widze specjalnie symbiozy pomiędzy dziadkami a takim trenerem. No ale podobno Boniek ma wkrótce objąć stery,a wtedy takie rozwiązanie jest możliwe. Tylko znów wtedy nasze łajzy będą na skargi do gazet łazić,ku uciesze ludu:)a to ferment może wyrządzić niepotrzebny./ A co do Bońka, to z tego co czytałem to szykuje się na fotel,bo w październiku ma być jakiś zjazd i wtedy szykowana jest rewolta. |
Wie ktos ile wynosi to horendalne odszkodowanie dla Leona za przedwczesne rozwiazanie kontraktu?
|
Odszkodowanie jest na tyle duże, żeby dać Leo jeszcze jedną szansę.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl