Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

grzesiek632 16.05.2009 16:40

kumu jeszcze Bayren roz.......ił kupon?
w moim przypadku stało się to tragiczne... straciłem mase kasy.... ****aaa

trial 16.05.2009 16:43

http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...03249a512f0d44
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...06eb37d5183fd4
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...d7edbdcf6d38be
liga niemiecka..

nbns 16.05.2009 18:03

pier*olony werder... ogólnie weekend na wielki minus :(
jeszcze na pocieszenie zostaje mi taki kuponik ale juz watpie w jaka kolwiek wygrana http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...092cefb4bd9d49

wsumie weekend na -270zł :(

LuKaS TSW 16.05.2009 18:13

to ja się przyłącze Werder zmaścił jeden kupon dobrze że mam jeszcze pare,chociaż Legia teraz jest na dobrej drodze żeby 2 poszedł do kosza

LuKaS TSW 16.05.2009 18:28

Kamikaze a zagrałeś coś z tych typów z 2 ligi co Ci dałem? bo mi się pomyliło i Sandecja gra jutro,ale za To Austria siada:P
na wieczór mimo wszystko chyba ten Anderlecht,Cluj i Porto
edit. a patrząc na to kto strzela bramki w Legii to chyba trzeba się cieszyć że z nami grał Chinyama :)
edit 2 no i Bordeaux przegrywa,dobre przeczucie miałeś

Vashut 16.05.2009 18:40

ja miałem kupon: Stuttgart, Rangersi i Bayern za bankę ok. 280 do wygrania ale poszło się j.. przez Bayern a na drugim wtapia Bordeaux, k..a nie rozumiem, walczą o mistrza, mają super skład i nic tylko gromić słabeuszy z Le MAns

jak przegrają to dziś 270 zł w plecy i trzeba będzie jutro iśc na całośc

LuKaS TSW 16.05.2009 19:00

Rosja wygra albo jakiś sprzymierzeniec Rosji (Serbia?) :D
Barcelona,tu bym poczekał jak się dzisiejszy mecz zakończy
Marsylia lepsza jest na wyjazdach,mnie kusi dać 2 lub x2
Liverpool już się musi pogodzić że nie ma mistrzostwa więc wszystko możliwe
Piast najprędzej na ilośc goli -2,5
Wisła i Chelsea ok bo też dałem:)
japońskiej już nie ruszam

Vashut Bordeaux gra z Le Mans :P

Gdzie jest Rocco i jego analiza meczu Sivasspor??

WiślakNH 16.05.2009 19:16

Chelsea - Blackburn 1
KR Reykjavik - Throttur 1
Stjarnan - IBV 1
FSV Frankfurt - Ingolstadt 1
IFK Goeteborg - Kalmar 1
Fiorentina - Sampdoria 1
West Brom. - Liverpool +2,5
Atl.Madryt - Valencia + 2,5
22

rocco_1906 16.05.2009 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 728810)
Rosja wygra albo jakiś sprzymierzeniec Rosji (Serbia?) :D
Barcelona,tu bym poczekał jak się dzisiejszy mecz zakończy
Marsylia lepsza jest na wyjazdach,mnie kusi dać 2 lub x2
Liverpool już się musi pogodzić że nie ma mistrzostwa więc wszystko możliwe
Piast najprędzej na ilośc goli -2,5
Wisła i Chelsea ok bo też dałem:)
japońskiej już nie ruszam

Vashut Bordeaux gra z Le Mans :P

Gdzie jest Rocco i jego analiza meczu Sivasspor??

tu jestem :D


i dzisiaj na + jestem :)

zidanemarcin 16.05.2009 20:08

Sam na dzis chcialem zagrac Werder, ale pomyslalem ze maja final Uefa we środe, w lidze juz praktycznie o nic nie graja to sobie ich odpuscilem :D I dobrze zrobilem

Ja wczoraj wyslalem taki kuponik:

Salzburg - Lask Linz 1 1,15
Stuttgart - Cottbus 1 1,25
Bordeaux - Le Mans 1 1.25
Chelsea - Blackburn 1 1,30

AKO: 2,34
Stawka: 50,50 zł
Maks. wygrana: 118,30 zł

trial 16.05.2009 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpergawlo (Post 727538)
Właśnie takich wałów się boje z Lokomotivem, bo coś śmierdząco wysoki przelicznik, a PSG chyba postawie za to 5-10 zl, bo Auxerre nie gra już o nic, a PSG ma o co grać. Po za tym gramy w Paryżu, a sam Jeleń nic nie zrobi.

A jednak całkiem, całkiem sobie na razie radzi.

LuKaS TSW 16.05.2009 20:48

Rocco bo Ci dałem typ dobry:D
ja byłbym na większym plusie gdyby nie Werdr ale ogólnie nie narzekam:)
jutro mimo wszystko sobie zagram Sandecja-Wieliczka na 1 oraz Inter-Siena 1 za dość sporo bo wątpie żeby Górnik Wieliczka miał pierwszoligowe aspiracje,a Inter ma coś Sienie do udowodnienia

Kamikaze też dobre dałem typy na wieczór bo Cluj i Anderlecht siadły a chyba Porto nie zmarnuje 2 bramkowej zaliczki

rocco_1906 16.05.2009 21:30

Inter właśnie został mistrzem:) bez wychodzenia na murawe wiec pewnie juz chleją;] nie ruszam tego

jutro Celtic,Liverpool i Chelsea mysle zagrać

LuKaS TSW 16.05.2009 21:36

Rocco a po co Liverpool? ManU jest mistrzem więc też nie ma co ryzykować lepiej zagrać Dynamo Zagrzeb:P
a Inter w zeszłym sezonie miał wygrać żeby sobie zapewnić mistrza w meczu z Sieną i zremisował,teraz takiego błędu myślę że nie zrobi

rocco_1906 16.05.2009 21:39

po co Liverpool?? a po to ze jeszcze nie mają vice mistrzostwa Anglii ktore daje bezposrednią gre w LM. tym meczem postawią pieczęć.a poza tym od dawna grają tylko ligę więc Rafa wystawi najlepszych.a przeciwnik coz... słabiutki i juz jedna noga w drugiej lidze.
ja to gram na bank

edit:a tak zeby było ciekawie przed jutrzejszym meczem Wisły.wiele sie mowi ze Lech i Legia chca ŁKS motywowac kasą.a nikt nie wziął pod uwage ze ŁKS chce w nowym sezonie u siebie Cantoro i... w tym momencie majac pewne utrzymanie,przegrywają z nami(powiedzmy szczerze-odpuszczaja) i zyskuja na nowy sezon MAAURO za darmo lub pół-darmo:D co Wy na to??

archi33 16.05.2009 21:47

Sobota cudów trwa wygrała Jaga,sraksa,Dórnik,wcale sie nie dziwie jak jutro Piast wygra.

zidanemarcin 16.05.2009 21:54

Ja na jutro proponuje:

Chelsea
Dynamo Zagrzeb
Atletico - Valencia over 2,5
Celtic
Wisła :D

rocco_1906 16.05.2009 22:13

na dobranoc jeszcze cos z LIGUE 1:

http://www.youtube.com/watch?v=MwjgE...layer_embedded

ja bym to podsumował słowami niejakiego Leona Ben Hakera.. "WHO THE FUCK IS JELEN!?!?!?!"

kamilll1906 16.05.2009 23:27

na czym polega zakład Duel Piłka Nożna w Tipsport
np takie cos(dzisiejsze):
Chelsea-Sparta Praga i na to jest 1 lub X lub 2

sory za ot

wislak.kw 17.05.2009 09:14

Typy na dzis jakie bym obstawił
wb : liverpool 2
hibernian : celtic2
espanyol : at.bilbao 1
mallorca : barcelona 2 (choc nie jestem pewien tego meczu)
łks : Wisła 2
chelsea : blackburn 1
Co myślicie o tych meczach?

LuKaS TSW 17.05.2009 09:53

a ja sobie na dziś daje kupon "Polski" :
ŁKS-Wisła 2
Wisła P.-Stilon 1
Sandecja-Wieliczka 1

za 20 zł do wygrania 98

zidanemarcin 17.05.2009 10:43

Ja sobie juz dalem spokoj z I ligą bo tam czasem niezle jaja są . . . :P

wislak.kw 17.05.2009 11:05

Wie ktos jakim składem wyjdzie barcelona?slyszalem ze duzo z pierwszego składu nie gra ?proszę o szybką odp

bula1010 17.05.2009 11:36

wislak.kw ręczeę dziś za Barcelone Guradiola mówił ostanio że chcą wygrać wszystkie mecze do końca pobijając rekord bramek

bula1010 17.05.2009 11:39

Barcelona zdobyła wczoraj mistrzowski tytuł bez wchodzenia na boisko. Nowi mistrzowie Hiszpanii zagrają dziś z Mallorcą, ale wiadomo już, że Pep Guardiola da odpocząć swoim kluczowym zawodnikom.

Samolot na Majorkę odleciał bez Piqué, Touré, Xaviego, Messiego, Puyola, Busquetsa i Pinto. Tego ostatniego zabraknie ze względu na kontuzję. Guardiola powołał w ich miejsce piłkarzy z drużyny rezerw, Xaviego Torresa, Abrahama, Thiago, Jeffrena, Fontása i Oiera.
mysle że nawet tym składem powinni sobie poradzić:)

bula1010 17.05.2009 11:43

byłem dziś w fortunie i coś na szybkiego wymyśliłem:) :
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...952d461ad8c704

Donki 17.05.2009 11:46

panowie a co powecie na cos takiego:

Piast Gliwice - Slask Wroclaw Typ: x2 Kurs: 2.05

Myslę że warto zaryzykować po takim kursie ;-)

pan Dudi 17.05.2009 11:54

Myślicie, że oni już wytrzeźwieli po środzie? Jak dla mnie to raczej 1X niż X2.

Robbie92 17.05.2009 11:59

a rezerwy sevilli wygrywaja z gimnastic tarragona ;/
moj kuponik:
Inter - Zadar 1x 1.25
Jablonec - Pribram 1x 1.23
Sigma O. - Zlin 1x 1.22
Usti Nad Labem - Vitkovice 1x 1.25
Santander - Valladolid 1x 1.18
Sevilla Atl. - Nastic x2 1.20
Trofense - FC Porto x2 1.14
Dinamo B. - Poli Timisoara 1x 1.20
IFK Goeteborg - Kalmar 1x 1.16
Orebro - GAIS 1x 1.16
Antalya - Fenerbahce x2 1.24
postawilem za 10 zł do wygrania 66 zł
co sadzicie o tych meczach?

rocco_1906 17.05.2009 12:00

Robbie ja powiem Ci jedno:
Porto juz grało:P wczoraj.i wygrało

zidanemarcin 17.05.2009 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robbie92 (Post 729151)
a rezerwy sevilli wygrywaja z gimnastic tarragona ;/
moj kuponik:
Inter - Zadar 1x 1.25
Jablonec - Pribram 1x 1.23
Sigma O. - Zlin 1x 1.22
Usti Nad Labem - Vitkovice 1x 1.25
Santander - Valladolid 1x 1.18
Sevilla Atl. - Nastic x2 1.20
Trofense - FC Porto x2 1.14
Dinamo B. - Poli Timisoara 1x 1.20
IFK Goeteborg - Kalmar 1x 1.16
Orebro - GAIS 1x 1.16
Antalya - Fenerbahce x2 1.24
postawilem za 10 zł do wygrania 66 zł
co sadzicie o tych meczach?


Za dużo tych meczy !

zidanemarcin 17.05.2009 13:00

Na dzis tak w ostatniej chwili:

West Bromwich Albion - Liverpool FC 2 1,40
Juventus Turin - Atalanta 1 1,25
Piast Gliwice - Slask Wroclaw X2 2,26
Hibernian FC - Celtic Glasgow 2 1,40

AKO: 5,54
Stawka: 10 zł
Maks.wygrana: 55 zł

LuKaS TSW 17.05.2009 13:33

no to Płock siadł jeszcze Wisła i Sandecja i będzie udana niedziela:)

na jutro takie coś:
Roma-Biella 1 (Włochy koszykówka)
Francja-Norwegia 1 (p.nożna u-19)
Breidbalick-Hafnafiordur 2
Davydenko-Junqueira 1 (tenis Kutzbuhel)
Melbourne-Canberra 1 (rugby)

za 20 zł 67 zł do wygrania

proszę o opinie

z jednej strony się cieszę że Celtic nie wygrał bo Rangers będą mistrzem a z drugiej szkoda kuponu:)

_bzyku_ 17.05.2009 13:54

Łks-Wisła-2
Betis-Almeria-x
Palermo-Lazio-x2
Chelsea-Blackburn-1
Napoli-Torino-1
Ako 40.05
Stawka 5zł
Ewe.Wygr. 180.25

matheo91 17.05.2009 13:57

Na dziś:
West Bromwich - Liverpool FC (Handicap 1:0)
SV Ried - Rapid Wiedeń Więcej niż 2,5
Łódzki KS - Wisła Kraków
Ako: 5.68
Wkład:10
Ew. wygrana: 56,80

wislak.kw 17.05.2009 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _bzyku_ (Post 729219)
Łks-Wisła-2
Betis-Almeria-x
Palermo-Lazio-x2
Chelsea-Blackburn-1
Napoli-Torino-1
Ako 40.05
Stawka 5zł
Ewe.Wygr. 180.25

Fajne mecze na tym kuponie ale postawił bym raczej 1x na palermo i obawiał bym sie napoli

Robin 17.05.2009 14:16

mój na dzis:

ŁKS - Wisła 2
Sao Paulo - Atletico PR 1
Cagliari - st. g.
West Brom - Liverpool (1p) 2
Chelsea - Blackburn 1
Nautico - Cruzerio X2
Atl. Madryt - Valencia +2.5
Tranbzonspor - Bursaspor 1

kurs: 23,4
wkład 10 zł

wislak.kw 17.05.2009 14:38

Jesli celtic nie wygra zawali duzo kuponów a musi wygrać jesli chce byc mistrzem
.jeszcze 10 minut zobatrzymy jak to bedzie

wislak.kw 17.05.2009 14:58

zawalił mi 2 kupony .Stawiałem na nich bo mialem nadzieje ze walczą o mistrza i muszą wygrać a tu pokazali :(

kamilll1906 17.05.2009 15:13

2 kupony na dzisiaj:
1.
Nantes- Rennes - 2
Marsylia- Lyon - 1
Lille- Nice- 1

stawka 5
kurs9,58
wygr. 43,11

2.
Chelsea- Blackburn- 1
atl Mad- Valencia- 3+ <-- nie ma to jak urok tego JEDYNEGO meczu
Lks- WISŁA- 2
Dinamo- Slaven- 1
Hajduk- Sibenik- 1
Sparta P- Bohemians- 1


stawka 10,
kurs 6.69
wygrana 60.21


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl