Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Bobic 23.04.2009 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fran23 (Post 713598)
Oto nowe dane techniczne stadionu Wisły http://www.stadionwisly.info/dane_te.../plan_stadionu

Nie będzie tak źle!

Czyli co terazniejsza trybuna D bo dokonczenu budowy będzie oznaczona literą H ??

fran23 23.04.2009 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 713616)
Czyli co terazniejsza trybuna D bo dokonczenu budowy będzie oznaczona literą H ??



Na to wygląda, sektor gości też będzie gdzie indziej.

chojrak 23.04.2009 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fran23 (Post 713622)
Na to wygląda, sektor gości też będzie gdzie indziej.


O sektorze gości było już wiadomo od dawna... xdd

hunter 23.04.2009 12:03

Wideo z budowy (22.04)


kohprzem'68 23.04.2009 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fran23 (Post 713598)
Oto nowe dane techniczne stadionu Wisły http://www.stadionwisly.info/dane_te.../plan_stadionu

Nie będzie tak źle!

Z tego wynika że C to juz nie bedzie C tylko E i F miejsca dla vipów i ekstra dorzucili sektor dla gości .

WILU TS 23.04.2009 13:14

Wreszcie świetna kamerka :) Będzie widać każdy postęp jak na dłoni,mogło by być nieco bliżej ale już nie narzekajmy :)juz prawie 50% wylane ;)

Jacob21 23.04.2009 13:34

Z tego wynika, że odległość boiska do nowych trybun będzie 3 razy większa niż odległość boiska do obecnych trybun E i D. Ten stadion w ogóle jest kwadratowy. To się w pale nie mieści.
Jeśli zabiorą nam Euro, to właśnie przez stadion. Nawet nie chodzi o pojemność, tylko o komfort oglądania meczów.

Bobic 23.04.2009 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jacob21 (Post 713695)
Z tego wynika, że odległość boiska do nowych trybun będzie 3 razy większa niż odległość boiska do obecnych trybun E i D. Ten stadion w ogóle jest kwadratowy. To się w pale nie mieści.
Jeśli zabiorą nam Euro, to właśnie przez stadion. Nawet nie chodzi o pojemność, tylko o komfort oglądania meczów.

Ten temat był wałkowany już 100 tys razy nie ma sęsu go od nowa zaczynac.:-/

chojrak 23.04.2009 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jacob21 (Post 713695)
Z tego wynika, że odległość boiska do nowych trybun będzie 3 razy większa niż odległość boiska do obecnych trybun E i D. Ten stadion w ogóle jest kwadratowy. To się w pale nie mieści.
Jeśli zabiorą nam Euro, to właśnie przez stadion. Nawet nie chodzi o pojemność, tylko o komfort oglądania meczów.

Nie przesadzajmy, 3 razy może nie, ok. 2 razy wiecej będzie.

radekogi 23.04.2009 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jacob21 (Post 713695)
Z tego wynika, że odległość boiska do nowych trybun będzie 3 razy większa niż odległość boiska do obecnych trybun E i D. Ten stadion w ogóle jest kwadratowy. To się w pale nie mieści.
Jeśli zabiorą nam Euro, to właśnie przez stadion. Nawet nie chodzi o pojemność, tylko o komfort oglądania meczów.

nie wiem z czego to wywnioskowałeś skoro napisane jest że D i E oddalone są od boiska o ok. 12m, a nowe AB i C będą oddalone o nieco ponad 17m. Różnica 5 metrów a nie 24 prawda?

Cieszy bardzo to że jak się wejdzie w dział "konstrukcja" to widać że między nowymi trybunami a D i E nie będzie żadnego prześwitu. Takie plany powinny pojawić się już dawno, to nie byłoby tych wszystkich dyskusji.

Bobic 23.04.2009 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 713711)
nie wiem z czego to wywnioskowałeś skoro napisane jest że D i E oddalone są od boiska o ok. 12m, a nowe AB i C będą oddalone o nieco ponad 17m. Różnica 5 metrów a nie 24 prawda?

Cieszy bardzo to że jak się wejdzie w dział "konstrukcja" to widać że między nowymi trybunami a D i E nie będzie żadnego prześwitu. Takie plany powinny pojawić się już dawno, to nie byłoby tych wszystkich dyskusji.

A dyskusja czasem nie była o przeswiatach między nowymi trybunami C,D i H,G??

radekogi 23.04.2009 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 713714)
A dyskusja czasem nie była o przeswiatach między nowymi trybunami C,D i H,G??

No to właśnie o tym napisałem, tylko używam nazewnictwa takiego jakie jest teraz. Narożniki nowych trybun będą idealnie przylegać do istniejących już trybun za bramkami, w dziale "konstrukcja" jest wizualizacja narożnika oraz fragmentu trybuny północnej.

Jacob21 23.04.2009 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 713711)
nie wiem z czego to wywnioskowałeś skoro napisane jest że D i E oddalone są od boiska o ok. 12m, a nowe AB i C będą oddalone o nieco ponad 17m. Różnica 5 metrów a nie 24 prawda?

Cieszy bardzo to że jak się wejdzie w dział "konstrukcja" to widać że między nowymi trybunami a D i E nie będzie żadnego prześwitu. Takie plany powinny pojawić się już dawno, to nie byłoby tych wszystkich dyskusji.

Czyli rozumiem że to (http://www.stadionwisly.info/dane_te...ionu_szczegoly) nie jest wierne odwzorowanie?

chojrak 23.04.2009 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jacob21 (Post 713719)
Czyli rozumiem że to (http://www.stadionwisly.info/dane_te...ionu_szczegoly) nie jest wierne odwzorowanie?

Tu masz wierne odwzorowanie: http://www.stadionwisly.info/dane_te...ne/konstrukcja

cassius31krakow 23.04.2009 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jacob21 (Post 713695)
Z tego wynika, że odległość boiska do nowych trybun będzie 3 razy większa niż odległość boiska do obecnych trybun E i D. Ten stadion w ogóle jest kwadratowy. To się w pale nie mieści.
Jeśli zabiorą nam Euro, to właśnie przez stadion. Nawet nie chodzi o pojemność, tylko o komfort oglądania meczów.

wystarczy spojrzeć w dziale konstrukcja:
plac gry:
relacja boisko - trybuny
trybuny N/S 11,90 m
trybuny E/W 17,41 m

radekogi 23.04.2009 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jacob21 (Post 713719)
Czyli rozumiem że to (http://www.stadionwisly.info/dane_te...ionu_szczegoly) nie jest wierne odwzorowanie?

sam sobie odpowiedziałeś: NIE JEST! To jest jeszcze stary plan, wejdź w dział konstrukcja i tam masz wszystko:

http://www.stadionwisly.info/dane_te...ne/konstrukcja

kliknij w narożnik na dole strony to otworzy Ci się wizualizacja

spinnaker 23.04.2009 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kohprzem'68 (Post 713660)
Z tego wynika że C to juz nie bedzie C tylko E i F miejsca dla vipów i ekstra dorzucili sektor dla gości .

Coś mi tam w pamięci przebłyskuje że ktoś tu na forum pisał nie wiem czy nie dannato że to są ( a może były w poprzedniej koncepcji) jedynie nazwy robocze.

WILU TS 23.04.2009 17:15

Jest też ponoć kamerka na trybunę zachodnią ale nie mogę jej nijak znaleźć...
http://img151.imageshack.us/img151/3...tualny1024.jpg
Będzie świetna jak zaczną rozbiórkę :)

Wojtas 23.04.2009 18:20

Ciekawy ten nowy projekt.

Goscie dostaja naroznik d1 i d2,(po "staremu" to naroznik miedzy nowym C a E)

----------------
d1-1472 miejsc
d2 447 miejsc

czyli liczba konkretna

Coolpick 23.04.2009 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 713844)
Ciekawy ten nowy projekt.

Goscie dostaja naroznik d1 i d2,(po "staremu" to naroznik miedzy nowym C a E)

----------------
d1-1472 miejsc
d2 447 miejsc

czyli liczba konkretna

musi mniej wiecej tyle byc, bo maja dostac przynajmniej 5% wszystkich miejsc

arsfan90 23.04.2009 19:55

A czy goście nie mieli być usadowieni przypadkiem w narożniku miedzy obecnym D a starym C? Wtedy to było by ciekawie xD

Bobic 23.04.2009 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arsfan90 (Post 713909)
A czy goście nie mieli być usadowieni przypadkiem w narożniku miedzy obecnym D a starym C? Wtedy to było by ciekawie xD

Nie nie mieli, a poza tym wyobrażasz sobie kibiców gości koło Naszego młyna ??:shock::P

Hanex 23.04.2009 20:10

Nie, nie mieli byc... Goscie beda tak jak pisza Koledzy wyzej, naroznik miedzy nowym C a E.
P.S. Bobic mnie uprzedzil :P

Maciejj 23.04.2009 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 712803)
Z 24 dni,...do 24 godzin ...eee...chyba pomyliłes...ale ja sie tam nieznam :)

1;15 i dalej ktos tam sie szwęda,no chyba ze to złomiarze rozkręcają nam te fundamenty .

.Niezle niezle


nie pomyliłem

15 lat w budownictwie za tym stoi
teoria i praktyka:)

abruzzi 23.04.2009 20:52

dlaczego nic nie jest robione w miejscach w których mają powstać narożniki?? Żeby nie okazało sie, że jak odbiorą nam euro bedziemy mogli o nich tylko pomarzyć....

Bobic 23.04.2009 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abruzzi (Post 713969)
dlaczego nic nie jest robione w miejscach w których mają powstać narożniki?? Żeby nie okazało sie, że jak odbiorą nam euro bedziemy mogli o nich tylko pomarzyć....

Co ty goścu mówisz przejrzyj galeria i sprawdz czy żeczywiscie nic nie jest zrobione:-/

63.5 Kg 23.04.2009 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abruzzi (Post 713969)
dlaczego nic nie jest robione w miejscach w których mają powstać narożniki?? Żeby nie okazało sie, że jak odbiorą nam euro bedziemy mogli o nich tylko pomarzyć....

Jest zrobione tyle i si da narazie...zeby zrobic wicej i isc z naroznikami w gore trzeba sciagnac oswietlenie...

LukL 24.04.2009 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jacob21 (Post 713719)
Czyli rozumiem że to (http://www.stadionwisly.info/dane_te...ionu_szczegoly) nie jest wierne odwzorowanie?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 713728)
sam sobie odpowiedziałeś: NIE JEST! To jest jeszcze stary plan

Zauważ iż w rzucie górna część trybuny (balkon) przysłania fragment dolnego poziomu. Z tego właśnie powodu dla lepszej czytelności ów elementy zostały od siebie odsunięte.

wooojo 24.04.2009 15:39

Ja się zastanawiam dlaczego sektory I1, I2 są mniejsze od sektorów G1, G2 i D1, D2 ? wydawało mi się że trybuna AiB będzie się różnić od trybuny obecnej C tylko brakiem południowego narożnika.

magowski 24.04.2009 15:48

Przypatrz się dobrze - Miedzy I1 a I2 jest loża VIP A1


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl