![]() |
|
Wisła Kraków - Lech Poznań
Galeria [Gazeta Krakowska]: http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ecia,id,t.html |
orientuje sie ktos kiedy leci jakas powtorka?
|
Zamazujcie twarzówki bo nie wszędzie jest to praktykowane dokładnie.
Cytat:
|
|
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...olska/1459.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png
Skrót montowany z komentarzem LIVE PL (klikać co 5 sekund skip add w prawym górnym rogu) http://adf.ly/Uv1Es 1. połowa: (klikać co 5 sekund skip add w prawym górnym rogu) http://adf.ly/UwQwf lub http://adf.ly/UwR5K 2. połowa: (klikać co 5 sekund skip add w prawym górnym rogu) http://adf.ly/UwR13 lub http://adf.ly/UwR6G Info, screeny: http://allgoals.pl/f52/t-mobile-ekst...2013-a-151196/ |
|
Cytat:
cała g.k. :/ |
|
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ska/129583.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png
Bramki: http://adf.ly/W9UZ9 Skrót live pl: http://adf.ly/W9Ubq 1. połowa: http://adf.ly/WBNxX lub http://turbobit.net/xa2t5s9bj2xg.html 2. połowa: http://adf.ly/WBO06 lub http://turbobit.net/x00enxxp9utv.html |
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ska/715912.png
Bramki: http://adf.ly/WKsSG Skrót live pl: http://adf.ly/WKshL 1. połowa: http://adf.ly/WNq2W lub http://turbobit.net/m618he185jtl.html 2. połowa: http://adf.ly/WNqA3 lub http://turbobit.net/u8bnjc7x78d6.html |
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...olska/1462.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png
Bramki: http://adf.ly/WZj6A Skrót live pl: http://adf.ly/WZja3 1. połowa: http://adf.ly/WbcXU lub http://turbobit.net/x8973q4um71q.html 2. połowa: http://adf.ly/Wbcbj lub http://turbobit.net/uejgeneeow7q.html |
|
Cytat:
|
Wisła - Legia skróty
W związku z dużym zainteresowaniem wrzucam linki do powtórek z TVP:
I połowa: wis.la/zqeur II połowa wis.la/m4x88 CANAL+SPORT: I połowa: wis.la/ol7eo II połowa wis.la/nu5po PS. Jak admini uznają że temat powinien być w innym miejscu to niech go po prostu przeniosą :) |
Dzieki za linki z tvp, bo smokowskiego nie da sie słuchać.
|
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/.../legia_sky.png
Multi Audio!!! http://bankfotek.pl/image/1565904.jpeg 1. ścieżka - Tomasz Smokowski i Grzegorz Mielcarski http://bankfotek.pl/image/1558821.jpeg 2. ścieżka - Maciej Iwański i Marcin Żewłakow Bramki: http://adf.ly/X389J Skrót live pl: http://adf.ly/X3FBZ 1. połowa: http://adf.ly/X4vBQ lub http://turbobit.net/k66yh2h2vjrk.html 2. połowa: http://adf.ly/X4vFo lub http://turbobit.net/09hskejq8df8.html |
http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=463&page=73 tutaj raczej powinno być :)
Przy okazji zapraszam do sprawdzenia bramki, skrótu oraz całego meczu ode mnie z komentarzem do wyboru :) |
Da radę ktoś zrzucić dzisiejszą Ligę+Extra? Niestety nie dam rady obejrzeć, a tu nasz Pablo będzie i o meczu z Legią pewnie też sporo będzie. ;)
|
Na allgoals.pl pewnie będzie.
|
Ma ktoś może jakiś filmik na którym widać cieszących się kibiców po bramce Brożka?
|
Dwie galerie z meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa
http://wislalive.pl/galeria_zdjec/wi..._czesc_1-1954/ http://wislalive.pl/galeria_zdjec/wi..._czesc_2-1955/ |
|
Właśnie mam pytanie można gdzieś dołapać zdjęcia trybun z poziomu murawy np.takie jak tutaj
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...07#photo-start W widocznymi trybunami w większej rozdzielczości takie na pulpit.Zdjęcia dodane przez wislakrakow.com posiada takie i nawet pisałem do nich i zerowa reakcja.Pewnie nie jeden by cos takiego przytulił na pulpit. |
|
http://www.youtube.com/watch?v=oiXEPuvZCcA Liga +Ekstra z Pawłem Brożkiem
|
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...Niemcy/961.png
Bramki: http://adf.ly/XTklt Skrót live pl: http://adf.ly/XTl0N 1. połowa: http://adf.ly/XXCwZ 2. połowa: http://adf.ly/XXD41 |
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ska/717315.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png
Bramki: http://adf.ly/XrLgu Skrót live pl: http://adf.ly/XrLqo 1. połowa do 29. minuty: http://adf.ly/Xriwo 1. połowa od 29. minuty: http://adf.ly/Xrj7O 2. połowa: http://adf.ly/Xrj1Z |
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ska/715912.png
Bramki: http://adf.ly/Y0QKx Skrót live pl: http://adf.ly/Y0QSS 1. połowa: http://adf.ly/Y1pxK 2. połowa: http://adf.ly/Y1q5X |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl