![]() |
Coraz lepiej to wygląda
http://lovekrakow.pl/images/aktualno...3179146_9_.JPG |
Może ktoś nakreślić co się tam dokładnie buduje?
|
''Na razie uwagę zwraca przede wszystkim zielone boisko do piłki nożnej, ale na terenach po byłych basenach przy al. 3 Maja sporo się zmieniło.
Zagospodarowanie zapuszczonych terenów było jednym z warunków przejęcia większościowego pakietu akcji Cracovii przez firmę Comarch. Inwestycja była zapowiadana od lat, ale opóżniała ją m.in. walka z biurokracją. W końcu prace ruszyły na początku maja ubiegłego roku. Za co najmniej 30 milionów złotych przy Błoniach powstaje centrum sportowe, które ma na siebie zarabiać, ale wszyscy bezpłatnie będą mogli korzystać z parku. Na gości biznesowych będzie czekał hotel z 42 pokojami i parkingiem na 150 samochodów. Aktywnie pozwolą im wypocząć dostępne tam korty tenisowe (otwarte i kryte), boiska do badmintona i squasha, sale do tańca, relaksu z masażem, fitnessu i rehabilitacji, a także siłownia. Od kilku misięcy gotowe jest boisko do piłki nożnej. Cracovia odrestaurowała dawne szatnie basenowe i zabytkową willę, która ma służyć m.in. dzieciom i młodzieży. â Planowane są tam zajęcia ruchowe, muzyczne i plastyczne. W budynku dawnych filtrów ma powstać galeria prac wykonanych przez najmłodszych â mówi profesor Janusz Filipiak, właściciel Comarchu i prezes Cracovii. Kiedy zakończy się budowa ośrodka? W maju profesor Filipiak nie chciał deklarować terminów. â Jestem słaby w przepowiadaniu przyszłości. Będziemy chcieli zakończyć budowę tak szybko, jak to tylko będzie możliwe â mówił.'' |
Hmm, niby wszystko ok, ale czy nie powinni zacząć od budowy hotelu a kończyć boiskami??
Nie żebym się martwił ale trochę to dziwne :D |
Nowe biura. Będą otwierać nową salę konferencyjną w północnym narożniku. W okrąglaku pewnie za drogo.
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...4960,28517376/ |
Cytat:
|
Czy mi się wydaje czy redaktor Jadczak utrzymywał, że stadion ma wszystkie odbiory?
|
Cytat:
nie każdy ma TT więc wklejam tutaj co tam krąży ws stadionu https://pbs.twimg.com/media/DpOg2WRXoAABIsx.jpg https://pbs.twimg.com/media/DpOiI-AWkAEZSyt.jpg https://pbs.twimg.com/media/DpNstznWkAAA7Rh.jpg https://pbs.twimg.com/media/DpNsvvZXcAE9OhA.jpg |
Cytat:
A tu odpowiedź ZiKiTu na zarzuty : Cytat:
|
Czyli jednak ma nasz stadion wymagane odbiory?
A jeśli tak, to czy można dopuścić ewentualność, że Jadczak nie kłamał w tej sprawie? |
Cytat:
Cytat:
Na stadionie były mniejsze lub większe przeróbki. Więc część stadionu nie jest zgodna z projektem. Prawa do projektu ciągle ma biuro a nie miasto. Z czy zmiany są zagrożeniem dla bezpieczeństwa to już.trudno powiedzieć. Co jest pewne to stadion WEDŁUG PROJEKTU stwarzał zagrożenie co spowodowało, że częsci zadaszenia zostały zdemontowane i do dzisiaj ich brakuje.. |
To nie zadaszenie stwarza zagrozenie ale zalegajacy na nim snieg ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale nie na tych skośnych elementach :D
|
Cytat:
|
Dajecie się wozić na bajerze jak stare baby na kleparzu.
Dziennik Polski gra na zmianę prezydenta co jest chyba jasne jak słońce. Biuro architektoniczne chce wymóc wykupienie praw do projektu za gruby hajs przez miasto i robią wrzutki. A wy jak ślepa masa hur dur nie ma pozwoleń, bubel, oddawać piniondze, złodzieje piniondze biero a stadion nie skończony. |
Nie przesadzaj, tu raczej śmichy chichy są ;)
|
Cytat:
|
Tz ja rozumiem że zapewne nigdy nie został złożony wnioske czy cokolwiek innego mówiące o wyłączeniu z użytkowania...
Sorry ale mniej wierze w info DP ze nie ma pozwoleń na użytkowanie i stadion od lat jest użytkowany na rympał... |
A co mnie obchodza gierki miasta z biurem architektonicznym? W naszym interesie jest zeby uderzac w miasto o kazda .......e dot. Tego stadionu. Niech uderzaja w prezydenta bardzo dobrze trzeba to wykorzystac
|
Cytat:
Ale z nasze strony trzeba te gierki wykorzystywać - jeśli faktycznie nie ma odbiorów to wykorzystać to jako argument do obniżenia czynszu. Jeśli nie zostało złożone pismo o wyłączeniu z użytkowania to też jest to jakieś zanichanie ze strony miasta i trzeba to wykorzystać jako argument do obniżenia czynszu. Generalnie "Gdzie dwóch się.bije tam trzeci korzysta" Oby tym trzecim była Wisła. |
Dobrze przy tym nie wychodzić na idiotów, ale to może moje przemyślenie.
Edit... Tym trzecim na pewno nie jest Wisła... |
Wisła nie jest i nie będzie nigdy "trzecim", bo nie płynie mainstreamem.
|
Cytat:
Cytat:
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...zVeV1rOOUSOemU |
Cytat:
|
Jeśli to byłby 1 kwietnia to śmiało podciagnalbym newsa pod trend prima apriliśmy.
Nie uwierzę póki nie wbija w ziemię pierwszej łopaty lub nie złapią za pędzel. |
Kto w dzisiejszych czasach buduje parkingi naziemne w centrum miasta ?
Poprawią estetykę bo stadion obudują parkingami więc w ich sąsiedztwie nie będzie wyglądał tak brzydko :) |
wybrali sobie dobrego gospodarza, to dołoży jeszcze betonu, bo mało go jest. przecież to jest łapówka, wycofujecie sprawę to wybudujcie parkingi... bez pytań. poza tym uważam, że cała ta sprawa ze stadionem powinna być zbadana przez abecadło ;-) wały są takie, że śmierdzi na kilometr :P
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl