Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

63.5 Kg 14.04.2016 08:08

Potrzebny dobry i niedrogi monter okien dachowych (dekarz ) ktoś cos?

brzydki.brzydal 16.04.2016 06:35

Panie, panowie

Czy ktoś będzie w stanie pomóc i zarejestruje się w dropboxie z mojego linka (wymagana rejestracja plus zainstalowanie aplikacji).
https://db.tt/d99WmNui

Brakuje mi MB, a widzę, ze mogę jeszcze 12 GB za polecenia zgarnąć.

z góry dziękuje.

madenn 18.04.2016 15:19

Zna ktoś firmę wymieniająca okna? Materiał+montaż.

m94 18.04.2016 16:33

Oknoplast ;)

IncognitoTSW 18.04.2016 20:55

Bawił się ktoś w posiadanie telefonu Xiaomi ?

Lupo 19.04.2016 13:45

Hej,

Posiadam dyktafon ZOOM H1, cos sie zepsuřo ze slotem pamieci. Karta microSD nie wchodzi... zdarza sie, ze urzadzenie ja polknie, a jesli juz uda sié zamontowac karté to jej nie widzi. Pewnie cos ze slotem.

Czy znacie jakis serwis takich urzadzenw Krakowie?

Pozdrawiam,

El'kabat 21.04.2016 17:15

Pany podrzuci ktoś dobrego jubilera w Krakowie ? Zależy mi na przetopieniu złota i zrobieniu obrączek.

Może być prv. Z góry dzięki.

Krav 22.04.2016 08:58

Ja z żoną obrączki zamawiałem na Kalwaryjskiej, bardzo jesteśmy z nich zadowoleni, więc ich Ci mogę polecić.

leyzer87 26.04.2016 18:56

Od jakiegoś czasu nie mogę wejść na torrenty.org. Komunikat: "Nie udało się nawiązać połączenia".

Coś się stało ze stroną? Zamknęli? Ktoś wie o co kaman?

Kocur 26.04.2016 23:14

Wrzucanie filmu HD na youtuba:


Mam taką potrzebę a ta franca uporczywie po wrzuceniu pokazuje tylko rozdzielczość 320 ....

Filmik nagrany komórką, rozdzielność 1920 x 1080 - full HD, 29 klatek na sekundkę, 438 MB zajmuje

edit. rozwiązane

jcts 27.04.2016 11:35

Jak wygląda sprawa z transmisjami meczów EURO?
Polsat będzie robił jakiś dodatkowy kanał, jak podczas MŚ w siatkę, który można dokupić?
Bo mam NC+ a chcę mieć dostęp do wszystkich meczy.

Al_29 27.04.2016 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 1438488)
Od jakiegoś czasu nie mogę wejść na torrenty.org. Komunikat: "Nie udało się nawiązać połączenia".

Coś się stało ze stroną? Zamknęli? Ktoś wie o co kaman?

http://www.spidersweb.pl/2016/04/dla...iala-2016.html

ktoś poleci jakieś darmowe torrenty?

Don Donson 07.05.2016 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Al_29 (Post 1438553)
http://www.spidersweb.pl/2016/04/dla...iala-2016.html

ktoś poleci jakieś darmowe torrenty?

ja ostatnio biorę z torrenty.pl albo 1337x

Ja mam pytanie:
za trybuną D jest parking, pytałem wczoraj ochrony co trzeba żeby tam wjechać. Powiedział, że prasa, tzn trzeba by mieć akredytację.
Parkingu jest kawał.
Ktoś z Was tam stoi mając normalny bilet? Może ten parking przysługuje na jakieś sektory?

WISŁAZWE 13.05.2016 14:00

Witam, ktoś może posiada taką maszynkę? Opinie?
http://allegro.pl/trymer-zestaw-do-s...038397102.html

Albo możecie coś polecić? :)

szprotson 13.05.2016 14:44

http://kobietamag.pl/wp-content/uplo...iss_trymer.jpg

polecam.
Bije na glowe reszta.
Zalety :
cena
wytrzymałosc pracy na akumulatorku
akumulator
mogliwosc regulacji wielkosci zarostu od 1 mm do 15 bodajze.
wodoodporny
i ogolnie ze mna wytrzymał rok i jestem mega zadowolony.
Philipsa maszynka padła mi po 2 tyg.

wiesniak842 13.05.2016 14:45

Do czego ma być ta maszynka? Tj. do którego owłosienia???:)

WISŁAZWE 13.05.2016 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1439720)
Do czego ma być ta maszynka? Tj. do którego owłosienia???:)

Twarzowego :D


Bo muszę nowe zdjęcie na fejsa wrzucić, a pasuje się ogolić :D

wiesniak842 13.05.2016 14:54

Aaaaa pytalem bo jak mi się nie chce mordy wstretnej czasem golić to jadę zwykła maszynka do głowy. Do jajec mam inną żeby nie było:D

szprotson 13.05.2016 19:17

ja polecałem maszynke ktorej uzywam tylko i wylacznie do brody :)

ABGwislakABG 13.05.2016 22:06

Z racji pory i poruszonego wczesniej tematu - do jajec jaką polecacie? :lol: Delikatna sprawa, konkretne odpowiedzi :D

Bo ja raczej poduszeczka jak Zohan, tyle ze przydaloby sie kołdry ani buszu nie zapuscic ;)

Prezydentowa 21.05.2016 16:51

Po co ja tu wchodziłam :lol:

Jaroo1 21.05.2016 18:18

Cytat:

Po co ja tu wchodziłam
Gdybym chciał być złośliwy to bym napisał: po jajco :D

ABGwislakABG 21.05.2016 18:27

Nie o to mi Jaroo chodzilo myslac o golarce:lol:

El'kabat 25.05.2016 17:12

Pany, gdzie w Kraku kupię tani garnitur, dobrze skrojony tzn taliowany ? Potrzebuję pilnie.

Bez cudów, bo i tak za 2 mce kupuję na wesele już docelowy jakiś elegancki.


Z góry dzięki.

Kocur 25.05.2016 17:59

A ile to tani?

Ja mam wszystkie garniaki od Vistuli - przeróbki jeśli jakieś były konieczne to przy zakupie miałem gratis. Ale ~700zł liczyć trzeba.
Ogólnie jestem bardzo z marki zadowolony.

MatMario 25.05.2016 22:10

z takich renomowanych to najtaniej jest w prochniku. a jesli potrzeba jeszcze taniej to tandesda albo factory outlet i tam garmniakow od groma jakis przedziwnych firm

El'kabat 27.05.2016 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1440469)
A ile to tani?

Ja mam wszystkie garniaki od Vistuli - przeróbki jeśli jakieś były konieczne to przy zakupie miałem gratis. Ale ~700zł liczyć trzeba.
Ogólnie jestem bardzo z marki zadowolony.

Dzięki wielkie, też zawsze jestem wierny Vistuli i przypoimnialem sobie, że jest ten outlet ich na jozefinskiej.
Bo tak z salonu to z 1500-2000 trzeba dac.
I faktycznie za 699 kupiłem fajny taliowany garniak.

Jaroo1 28.05.2016 20:51

Siema.
Skąd pobieracie torrenty? Ja pobieram z torrenty.org ale niektóre pliki mimo, że niby mają po kilkanaście czy kilkadziesiąt seedów to się nie chcą ściagać wcale albo ściąga prędkością kilka kb/s, inne pliki mają 1-2 seedy a ściaga bardzo szybko.
Już nie wiem o co tu chodzi. Może znacie jakieś strony gdzie każdy torrent się normalnie pobiera?

wiesniak842 28.05.2016 21:12

piratebay:D
korzystajac z bramek proxy oczywiscie

Lupo 31.05.2016 18:07

Pany,

Muszę pojechać po lubą pod Tauron Arenę... widzę, że parking prze Decathlonie jest darmowy do 2 godzin. Moje pytanie to czy od którejś godziny nie można na niego wjechać? Sklep do 21, a ja będę koło 22.... Macie jakieś doświadczenia z tym?

Pozdro

Ronnie 31.05.2016 20:46

Z tego co niedawno zauważyłem, parking chyba nie jest zamykany na noc. Ja odbierałem stamtąd siostrę koło 24 i można było normalnie wjechać i szlabany były podniesione.

brylant17 02.06.2016 17:42

Wie ktoś jak ustawić w profilu by nie przychodziły maile z powiadomieniami o nowych postach ?

rav 02.06.2016 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1440708)
Wie ktoś jak ustawić w profilu by nie przychodziły maile z powiadomieniami o nowych postach ?

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...45#post1298145

(Dzieki tej funcji dostalem maila z Twoim pytaniem i odpowiedzialem :)

brylant17 02.06.2016 18:38

Dzięki, tak wiem,że dzięki temu dostajesz newsa gdzie ktoś napisał coś nowego,tylko czasami irytuje a ja codziennie staram się przeglądać wybrane tematy

Konrad. 03.06.2016 10:36

Mam chrome na sony z3 Compact i jak wchodzę na forum to automatycznie przechodzi na jakąś stronę z cyklu "wygrałeś milion", nie mogę cofnąć i muszę od nowa wpisywać adres w wyszukiwarce...

To samo mam na WP.pl...

Wie ktoś jak temu zaradzić?

gypsy 03.06.2016 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1440757)
Mam chrome na sony z3 Compact i jak wchodzę na forum to automatycznie przechodzi na jakąś stronę z cyklu "wygrałeś milion", nie mogę cofnąć i muszę od nowa wpisywać adres w wyszukiwarce...

To samo mam na WP.pl...

Wie ktoś jak temu zaradzić?

Może spróbuj zainstalować jakąś aplikację do blokowania reklam? Na przykład A d b l o c k Plus?

Konrad. 04.06.2016 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1440758)
Może spróbuj zainstalować jakąś aplikację do blokowania reklam? Na przykład A d b l o c k Plus?

To w zasadzie osobna przeglądarka, działa dwa razy szybciej i bez reklam, wielkie dzięki.

Kamil_mchw 04.06.2016 13:39

Witam, mam pytanie.
Prowadzę działalność i mam duży ZUS. Na jaką umowę z jakim wynagrodzeniem muszę się zatrudnić w innej firmie aby nie płacić składek? Chodzi aby oddawać znajomej firmie koszta mojego zatrudnienia... Czy wystarczy umowa zlecenie na 500zł. gdzie musiałbym zwracać ok. 240zł. czy raczej musi być stała umowa na pełen etat z wynagrodzeniem = minimalna krajowa.
Proszę o pomoc bo mnie ZUS zjada...

Edi - dla uproszeczeniat:
Aby nie płacić dużego ZUS-u i zwracać jak najmniejsze koszta zatrudnienia w oparciu o pracę:
Jaka forma umowy?
Jaki etat (pełny, 1/2, 1/4)?
Jakie wynagrodzenie?

PZDR

davids 07.06.2016 16:03

Witam ! kto doradzi gdzie moge kupic Czapke z Daszkiem LAZIO Rzym :) (na necie nie moge znalesc )

WISŁAZWE 07.06.2016 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez davids (Post 1440941)
Witam ! kto doradzi gdzie moge kupic Czapke z Daszkiem LAZIO Rzym :) (na necie nie moge znalesc )


http://laziofanshop.it/materiale-uff...accessori.html
http://www.laziostylestore.com/en/ac....html?___SID=U

Dwie pierwsze strony w google.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl