![]() |
Potrzebny dobry i niedrogi monter okien dachowych (dekarz ) ktoś cos?
|
Panie, panowie
Czy ktoś będzie w stanie pomóc i zarejestruje się w dropboxie z mojego linka (wymagana rejestracja plus zainstalowanie aplikacji). https://db.tt/d99WmNui Brakuje mi MB, a widzę, ze mogę jeszcze 12 GB za polecenia zgarnąć. z góry dziękuje. |
Zna ktoś firmę wymieniająca okna? Materiał+montaż.
|
Oknoplast ;)
|
Bawił się ktoś w posiadanie telefonu Xiaomi ?
|
Hej,
Posiadam dyktafon ZOOM H1, cos sie zepsuřo ze slotem pamieci. Karta microSD nie wchodzi... zdarza sie, ze urzadzenie ja polknie, a jesli juz uda sié zamontowac karté to jej nie widzi. Pewnie cos ze slotem. Czy znacie jakis serwis takich urzadzenw Krakowie? Pozdrawiam, |
Pany podrzuci ktoś dobrego jubilera w Krakowie ? Zależy mi na przetopieniu złota i zrobieniu obrączek.
Może być prv. Z góry dzięki. |
Ja z żoną obrączki zamawiałem na Kalwaryjskiej, bardzo jesteśmy z nich zadowoleni, więc ich Ci mogę polecić.
|
Od jakiegoś czasu nie mogę wejść na torrenty.org. Komunikat: "Nie udało się nawiązać połączenia".
Coś się stało ze stroną? Zamknęli? Ktoś wie o co kaman? |
Wrzucanie filmu HD na youtuba:
Mam taką potrzebę a ta franca uporczywie po wrzuceniu pokazuje tylko rozdzielczość 320 .... Filmik nagrany komórką, rozdzielność 1920 x 1080 - full HD, 29 klatek na sekundkę, 438 MB zajmuje edit. rozwiązane |
Jak wygląda sprawa z transmisjami meczów EURO?
Polsat będzie robił jakiś dodatkowy kanał, jak podczas MŚ w siatkę, który można dokupić? Bo mam NC+ a chcę mieć dostęp do wszystkich meczy. |
Cytat:
ktoś poleci jakieś darmowe torrenty? |
Cytat:
Ja mam pytanie: za trybuną D jest parking, pytałem wczoraj ochrony co trzeba żeby tam wjechać. Powiedział, że prasa, tzn trzeba by mieć akredytację. Parkingu jest kawał. Ktoś z Was tam stoi mając normalny bilet? Może ten parking przysługuje na jakieś sektory? |
Witam, ktoś może posiada taką maszynkę? Opinie?
http://allegro.pl/trymer-zestaw-do-s...038397102.html Albo możecie coś polecić? :) |
http://kobietamag.pl/wp-content/uplo...iss_trymer.jpg
polecam. Bije na glowe reszta. Zalety : cena wytrzymałosc pracy na akumulatorku akumulator mogliwosc regulacji wielkosci zarostu od 1 mm do 15 bodajze. wodoodporny i ogolnie ze mna wytrzymał rok i jestem mega zadowolony. Philipsa maszynka padła mi po 2 tyg. |
Do czego ma być ta maszynka? Tj. do którego owłosienia???:)
|
Cytat:
Bo muszę nowe zdjęcie na fejsa wrzucić, a pasuje się ogolić :D |
Aaaaa pytalem bo jak mi się nie chce mordy wstretnej czasem golić to jadę zwykła maszynka do głowy. Do jajec mam inną żeby nie było:D
|
ja polecałem maszynke ktorej uzywam tylko i wylacznie do brody :)
|
Z racji pory i poruszonego wczesniej tematu - do jajec jaką polecacie? :lol: Delikatna sprawa, konkretne odpowiedzi :D
Bo ja raczej poduszeczka jak Zohan, tyle ze przydaloby sie kołdry ani buszu nie zapuscic ;) |
Po co ja tu wchodziłam :lol:
|
Cytat:
|
Nie o to mi Jaroo chodzilo myslac o golarce:lol:
|
Pany, gdzie w Kraku kupię tani garnitur, dobrze skrojony tzn taliowany ? Potrzebuję pilnie.
Bez cudów, bo i tak za 2 mce kupuję na wesele już docelowy jakiś elegancki. Z góry dzięki. |
A ile to tani?
Ja mam wszystkie garniaki od Vistuli - przeróbki jeśli jakieś były konieczne to przy zakupie miałem gratis. Ale ~700zł liczyć trzeba. Ogólnie jestem bardzo z marki zadowolony. |
z takich renomowanych to najtaniej jest w prochniku. a jesli potrzeba jeszcze taniej to tandesda albo factory outlet i tam garmniakow od groma jakis przedziwnych firm
|
Cytat:
Bo tak z salonu to z 1500-2000 trzeba dac. I faktycznie za 699 kupiłem fajny taliowany garniak. |
Siema.
Skąd pobieracie torrenty? Ja pobieram z torrenty.org ale niektóre pliki mimo, że niby mają po kilkanaście czy kilkadziesiąt seedów to się nie chcą ściagać wcale albo ściąga prędkością kilka kb/s, inne pliki mają 1-2 seedy a ściaga bardzo szybko. Już nie wiem o co tu chodzi. Może znacie jakieś strony gdzie każdy torrent się normalnie pobiera? |
piratebay:D
korzystajac z bramek proxy oczywiscie |
Pany,
Muszę pojechać po lubą pod Tauron Arenę... widzę, że parking prze Decathlonie jest darmowy do 2 godzin. Moje pytanie to czy od którejś godziny nie można na niego wjechać? Sklep do 21, a ja będę koło 22.... Macie jakieś doświadczenia z tym? Pozdro |
Z tego co niedawno zauważyłem, parking chyba nie jest zamykany na noc. Ja odbierałem stamtąd siostrę koło 24 i można było normalnie wjechać i szlabany były podniesione.
|
Wie ktoś jak ustawić w profilu by nie przychodziły maile z powiadomieniami o nowych postach ?
|
Cytat:
(Dzieki tej funcji dostalem maila z Twoim pytaniem i odpowiedzialem :) |
Dzięki, tak wiem,że dzięki temu dostajesz newsa gdzie ktoś napisał coś nowego,tylko czasami irytuje a ja codziennie staram się przeglądać wybrane tematy
|
Mam chrome na sony z3 Compact i jak wchodzę na forum to automatycznie przechodzi na jakąś stronę z cyklu "wygrałeś milion", nie mogę cofnąć i muszę od nowa wpisywać adres w wyszukiwarce...
To samo mam na WP.pl... Wie ktoś jak temu zaradzić? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Witam, mam pytanie.
Prowadzę działalność i mam duży ZUS. Na jaką umowę z jakim wynagrodzeniem muszę się zatrudnić w innej firmie aby nie płacić składek? Chodzi aby oddawać znajomej firmie koszta mojego zatrudnienia... Czy wystarczy umowa zlecenie na 500zł. gdzie musiałbym zwracać ok. 240zł. czy raczej musi być stała umowa na pełen etat z wynagrodzeniem = minimalna krajowa. Proszę o pomoc bo mnie ZUS zjada... Edi - dla uproszeczeniat: Aby nie płacić dużego ZUS-u i zwracać jak najmniejsze koszta zatrudnienia w oparciu o pracę: Jaka forma umowy? Jaki etat (pełny, 1/2, 1/4)? Jakie wynagrodzenie? PZDR |
Witam ! kto doradzi gdzie moge kupic Czapke z Daszkiem LAZIO Rzym :) (na necie nie moge znalesc )
|
Cytat:
http://laziofanshop.it/materiale-uff...accessori.html http://www.laziostylestore.com/en/ac....html?___SID=U Dwie pierwsze strony w google. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl