![]() |
Cytat:
Ale mi wcale nie o to chodzi Nie interesuje mnie Amika ,Legia czy Polonia -wiszą mi te kluby ,ich problemy czy cokolwiek innego. Tymbardziej wiszą mi ich wyniki w Europie ,bo nic z tego Wisla miec nie bedzie ,moze jak ktos juz wspomnial pol punkta do rankingu.:) Legia gra dzis jako Legia z Broendby ,nie w barwach biało-czerwonych ,tylko zielono-,bialo -czerwonych.Gra wiec dla siebie i swoj sukces.Swoja slawe i kase dla klubu. Jesli wiec ktos kibicuje takiej Legii bo uwaza ze gra "dla Polski" to niech kibicuje,Co mi dotego. Byle ktos nie robil z siebie pajaca ,i przez caly rok wyzwał Legionistow czy innych Amikowców a dzis trzymal za nich kiciuki komiczne to mi sie wydaje,badzmy powazni. |
wiecie co jak mysle o tym lewandowskim?
to bedzie nasz kat. a mogl katowac dla nas... |
Lech przegrywa 1:2
Bramka dla Lecha: Dośrodkowanie z cornera Stilića i Lewandowski mocnym uderzeniem głową pokonuje Staw'a. Piłka ląduje w okienku norweskiej bramki. |
Cytat:
Po drugie nie mówię żeby im kibicować. Ale nie rozumiem po co pisać przegrywają 0:2 jeszcze tylko 4, jak oni swoje zrobili w pierwszym spotkaniu. W dodatku brak jakichkolwiek wyników innych polskich zespołów w kolejnych latach wpływa na to od której rundy polskie zespoły startują i w ogóle ile ich gra. |
6' i Legia dostaje bramkę od Duńczyków ...
|
Jest mecz Legii na sopcascie?
Edit. Ja rozumiem, że ITI=Nsport=Legia, ale "spuszczalski" ton komentatorów przy każdym udanym podaniu Legii, które potrafi wykonać każdy 10-latek, to trochę przegięcie. |
Legia tragicznie się prezentuje, Duńczycy widać,że wiedzą co mają grać, o Legii tego powiedzieć nie można. no i gol,ale dzieki bramkarzowi Duńskiemu:)dobry jest.Kat Giza:)
ja oglądam mecz Legii przez jakieś duńskie dziadostwo. |
Cytat:
P.S. Już 1-1, 17' Warszawa intonuje: Mistrzem Polski jest Legia ... :pobity: P.S" Na Łazienkowskiej budowa, śpiewa jedna trybuna, w TV huk jakby 30,000 wiary zdzierało gardła :-/ |
Mecz jest na public sport(i jak zwykle swietna transmisja). Sprawdz na meczyki.pl
|
Cytat:
|
Patrząc na Legię spokojnie można powiedzieć, że jest bardzo mocna. Mam nadzieje, ze będzie jak z Lechem sezon temu - pierwsza runda niezła, druga zawalona.
Co do Lecha, to pytam gdzie są ci którzy twierdzili, że gra on dla nas? Znów olewa rewanż gdy zwycięstwo pewne. Jak na razie to Wisła dużo więcej traci przez wygrane Amici niż zyskuje. Oni grają dla siebie! Cytat:
sop://broker1.sopcast.com:3912/68445 |
No i nas Amika skompromitowala przegrywajac z Norwegami
Wiem wiem,wynik pierwszego meczu...ale skoro dla tak wielu grala "dla Polski" to przegrala wiec sie skompromitowała :) |
co za durni komentatorzy na tym n sport "wspaniale wybiegal..." "ma tylko lewa noge ale gra nia genialnie" ale glos to ten kolo ma jakby mial zdarte gardlo
Legia to poprostu AC MILAN :D |
Patrząc na grę Legii jedno trzeba powiedzieć, Iwański to prawdziwy kreator gry. Podania ma imponujące. Gra o klasę lepiej niż w Lubinie.
|
Łosz qrna, bramkarz Broendby 4 razy w ciągu kilku sekund wyciąga piłkę na linii.
|
Pan Bednarz wolal Jirsaka zamiast Macka Iwanskiego :D.
Ladny pech Legii, 4 strzaly w jednej akcji i nie ma gola. |
|
Tymczasem drugi stołeczny klub przegrywa 0:1 po bramce Amoah. Trener Grembocki chyba powoli żegna się z posadką :-)
Lech chyba dostanie swoje rozstawienie za sprawą Austrii Wiedeń i Bragi, które są obecnie na wylocie. |
Cytat:
Cytat:
|
W tamtym sezonie też zaczął dobrze sezon.
W rundzie wiosennej już nie było tak wesoło. |
Podajcie linka do meczu Legii na Sopcast
|
http://www.90minut.pl/news/99/news99...stawienie.html
No to będzie cięzko zeby Lech byl rozstawiony w ostatniej rundzie eliminacji. Narazie z 2 druzyn, ktore musza odpasc wyglada na to ze 1 będzie portugalska Braga. Tylko 2 kondydata tak dosc słabo widać... Może Basel odpadnie... |
Cytat:
Bilbao na ten moment doprowadza do dogrywki. Basel gra w 10, ale obecny wynik daje mu awans. Edit: Polonia Warszawa już 2:0 w dupę, zatem na 99,9% odpada. Edit: No jednak Austria już prowadzi 3:2. Więc znów Lech w sytuacji trudniejszej. :-) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Gdyby tak Vojvodina strzeliła teraz bramkę, to w Wiedniu mieliby deja vu sprzed roku :lol:
Ciekawie też na Cyprze, gdzie APOP wyrównał stan dwumeczu z Rapidem. Szkoda, że żadna z ekip nie ma szans na rozstawienie. Jedyne szanse dla Lecha w tej chwili to odpadnięcie Basel, a także szkocki Motherwell, który widzę, że prowadzi ze Steauą 1:0, ale droga do odrobienia strat daleka. W pierwszym meczu było 3:0 dla Rumunów. Young Boys przegrywa z Bilbao 0:2, więc sytuacja już beznadziejna dla Kuchenków. Oczywiście jeden klub już Lechowi z tego peletonu miejsce zrobił - odpada bowiem Braga kosztem Elfsborga. :) Huh. EDIT: Basel już 3:1. Austria wygrała 4:2. Chyba po zabawie. |
No to Polonia juz odpadła.
Legii moze sie uda, oby- a niech maja :D Lech pokazał jaka to z nich lokomotywa. Juz Poznaniaczki dmuchali ten wielki balon a nagle leszcy ktorych opykali na wyjezdzie 6:1 nie moga pokonac w domu... napewno duzo ludzi sie zawiodło na Lechu bo to był "pewniak" na dzisiaj do postawienia u bukow, no i penwie duuuzo osob wtopilo dzieki nim, tak jak i ja :D hehe pewnie duzo Lechitow postawiło na nich i teraz zwyzywaja swoj klub uhehe |
No i 2-1 dla Legii z karnego, Iwański.
|
Redaktor Jagoda jest jednak niezłym pacjentem.
Komentując grę Legii użył już chyba ze sto razy epitetów: genialny, niesamowity, wspaniały, perfekcyjny,itp. Fajnie go czasem posłuchać na poprawę humoru przed zaśnięciem. P.S. 2:1 dla Legii. |
Jestem pod wrażeniem gry Legii. Właśnie za sprawą Macieja "Loczka" Iwańskiego objęli prowdzenie 2:1 po karnym, co prawda. Jednak prezentują się super. Szybkie klepki. Brawo.
|
Cytat:
Po co to piszesz skoro 60% ludzi na forum ogląda mecz, a 40 śledzie relację... |
Niezły strzał Duńczyków, Legia ma 30' jeszcze...
|
Cytat:
Ja nie oglądam ani nie śledzę relacji... |
Cytat:
Nie chce napinać, ale nie wierzę, że ktoś śledzi ten wątek tylko po to by znać wynik meczu Legii. Takie posty są po prostu bez sensu, zwykłe nabijanie |
I już Legia 2:2
Jeszcze mają czas, jednak strasznie łatwo tracą te bramki. Polonia już odpadła, no cóż po pokonaniu pół-amatorów z Czarnogóry i San Marino w końcu trafili na drużynę, w której zawodnicy oprócz gry w piłkę nie zajmują się np. pracą w restauracji. |
Cytat:
A Legia bedzie miała ciezko, niby gra dobrze a Ci Dunczycy ich punktuja jak chca. Mi sie zdaje ze Dunczycy ich pokonaja doswiadczeniem ;/ |
Tak, sprawozdawcy starają się nam uzmysłowić, że Legia to jedna z najlepszych drużyn w Europie, a piłkarze to artyści, wirtuozi piłki.
|
Cytat:
Temat odpowiedni to piszę, a wcześniej chwaliłem grę Iwańskiego to i o jego golu poinformowałem.:> |
Cytat:
Ale to nie jest żadna napinka... jakie to słowo stało się modne - ktoś zna w ogóle jego definicje? Zwracam uwagę po prostu |
Cytat:
Pozdrowienia z Wrocławia!:) A w temacie, Legia do straty drugiego gola grała naprawdę ciekawy futbol,ale teraz siedli.Psychika nie jest ich mocną stroną chyba. Jeśli w lidze będą grali tak jak do stanu 2-1, to dla Wisły będą naprawdę mocnym rywalem. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl