![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
@UP
Żebyś tak jeszcze łaskaw był przestać pisać. ;) |
Potrzebna jest lepsza atmosfera wokół Wisły Kraków
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...akow,10521722/ Cytat:
|
Cała akcja z Cupiałem wyszła najprawdopodobniej od Smudy i Kapki. Obaj postanowili go urobić i popracować nad nim, aby wziął czasowo Wisle jeszcze raz. Bez skutku, temat zamknięty.
Dwa - sa chętni na odkupienie Wisły, ale to jest bardziej sondowanie możliwości. Nikt żadnej konkretnej oferty nie złożył. Meresinski nie chce słyszeć o odsprzedaży, prawdopodobnie wziął sprawę na ambicje i chce pokazać, że mu sie uda. Co dla nas nie jest najgorsze, bo można racjonalnie założyć, ze gdyby był w beznadziejnej sytuacji to pocałowalby w rękę za taka deskę ratunku. Ale to sie moze zmienić, moze chłopa jednak ta zabawa przerośnie i odda Wisle. Generalnie super wesoło nie jest, ale pracują normalnie na ten moment i nie ma jakiegoś zagrożenia istnienia klubu czy cos takiego (tzn jest poprzez formę sportowa). Tyle z newsow wewnątrz klubu. |
Nesta a wiesz moze czy pilkarze maja placone na czas?
|
Cytat:
|
Cytat:
Gwoździem do trumny zarówno merytorycznym jak i wizerunkowym było zatrudnienie kolegi Włocha. O tym jak bardzo poważnymi są biznesmenami niech będzie mały skrót ich powiązań biznesowych wyciągnięty z komentarza użytkownika Willem de Zwijger na wislaportal Cytat:
|
Popuytaja dziennikarze a potem prokuratorzy zapewne.
|
Nazwa "Fundacja Fabryka Marzeń" mówi wszystko. I niech to będzie dobre podsumowanie negocjacji które przeprowadzili ludzie z tfk sprzedając klub...
|
Cytat:
A co się stało z G7?? Może to był jego pomysł biznesowy. G7 Wisła Kraków. Myślę, że jak znalazł do promocji nadawałby się DG77 :D A tu pach. Zaraz przed transakcją głównego aktora przejęcia sprzedano :-/ |
Nie ma się co łudzić, że zrobią coś dobrego dla Wisełki, Fabio i Kuba jedynie co umieją robić to lewe interesy.
Niech już sobie wezmą te 4 mln zł i kupią po nowym Porsche, ale muszą zrozumieć, że klub to nie następna "Fabryka Marzeń" do przekrętów tylko ludzie którzy ją tworzą i sobie ich nie życzą w tym klubie. |
Cytat:
|
Nic już z tego nie będzie. Spotkamy się na meczu w IV lidze (Obym się mylił). Swoja drogą całej historii sprzedaży Wisły ASZ dziennik by lepiej nie wymyślił...
Szkoda |
Bardzo duże wrażenie robi na mnie optymizm nesty.
Ja, ze swojego pkt widzenia, nie widzę podstaw do tak spokojnych przewidywań. Życzę jednak sobie i każdemu, żeby na koniec miał satysfakcję z faktu, że jako jeden z nielicznych namawiał do spokoju w przewidywaniach. Póki co zgadzam się z przedmówcami, że radość z faktu, że Marek i JM przepracowali dzień w biurze pachnie groteską ;) |
Meresiński przyznał w prokuraturze że ma wykształcenie gimnazjalne - http://www.czestochowa.po.gov.pl/ind...acje-rzecznika
|
Czyli jednym słowem śmieszny Wyrok
Cytat:
|
Jakub Meresiński dla Sportowych Faktów: - Jeżeli będę musiał się usunąć, zrobię to
Cytat:
|
może zrobię małą reasumację:
-gość ma wykształcenie gimnazjalne -ma prawomocny wyrok -ma poważne zarzuty -nie ma żadnych przesłanek że posiada jakikolwiek majątek -sponsorami mieli być jego koledzy -wiceprezesem został kumpel restaurator (Restauracja zamknięta od roku) -ponoć pierwszą jego decyzją było przelanie 400 tys zł na swoje konto -prowadził kilkanaście spółek, żadnej nie dłużej niż kilka miesięcy -nie wiadomo czym którakolwiek z nich się zajmowała -nowych piłkarzy brak -sponsorów brak -nikt nie chce się zgodzić na prezesa zarządu niech mnie ktoś oświeci że jest coś pozytywnego |
Dobry wywiad.
Bardzo mu potrzebny w tym momencie. Nie wiem ile z tego to pr-owe i zyczeniowe .......olo ale spuscil sporo cisnienia tym wywiadem z wielu glow. Oczywiscie jak sie porowna wywiad do tego co dostajemy + forma sportowa Wisly to idzie zalamac rece. |
Można jeszcze jeden cytat wrzucić:
Kompletujemy fajny zespół, który zna klub, wie, co się z czym je. To miejscowy team oparty na działaczach piłkarskich, ludziach ze środowiska piłkarskiego. Również ze środowiska kibiców. kolejny gwóźdź do trumny. |
oczywiscie ze jest coś pozywynego:
Która z w/w przesłanek uniemożliwia mu mądre prowadzenie klubu? Żadna. oceniajmy go po czynach - poki co nie zrobił nic na plus. ale ile jest w klubie.Ile w tym samym czasie zrobił Cupiał jak przejął klub? Cytat:
jak dla mnie ciekawey wywiad. po raz pierwszy od kiedy jego spółka jest włąscicielem. Polecam przeczytac kazdemu, wolno, kazdą linijke po 2 razy by zrozumieć. |
"...Że tak to nazwę: rekrutacja trwa. Kompletujemy fajny zespół, który zna klub, wie, co się z czym je. To miejscowy team oparty na działaczach piłkarskich, ludziach ze środowiska piłkarskiego. Również ze środowiska kibiców. Podsumowując: będą to ludzie związani z Wisłą od wielu lat."
Czyli można się domyślać dlaczego stowarzyszenie milczy... Kto jeszcze oprócz Zdziska z tych ludzi związanych z Wisłą od lat? |
Czy ludzie z SKWK dostaną jakieś stołki dla tego jest cisza
Z jednej strony to genialny ruch ponieważ JM będzie miał część kibiców za sobą |
Taki wywiad:
-robimy,pracujemy -dziwne jakby nie -bedzie konferencja z prawdziwego zdarzenia. A sa jakiej inne? - a panie te oskarzenia to ja niewinny. brakuje tylko, ze prokurator sie uwzial. - a ta matura to bledy mlodosci. Teraz jestem duzy Mniej wiecej tak wyobrazalem sobie z nim wywiad wlasnie. Ble Ble Ble bedzie dobrze, blebleble odwalcie sie, dajcie mi czas bo tak. |
Cytat:
Wisla nie moze, byc jak 30to latek mieszkajacy z rodzicami, ktoremu rodzce daja na wszystko pieniadze. Aby ten klub byl zdrowy to musi byc w stanie sam na siebie zarabiac. *Pozytyw moze sie spektakularnie zamienic w katastrofe o ile facet okaze sie totalnym amatorem lub wbrew deklaracjom bedzie chcial poprostu wycisnac klub jak cytryne. |
Haha Brawo on!
Cytat:
Nie wiem komu już wierzyć ? |
Koledzy nie jestem zwolennikiem JM, ale sam miałem wpadkę za błędy młodości czasem człowiek chce iść na skróty i źle się to kończy. Sam miałem do zapłacenie 1200 zł a teraz pracuje prowadzę firmę i jest ok. Ja nie oceniam jeszcze pana JM ani pozytywnie ani negatywnie.
Daje mu na razie czas do końca miesiąca by mieć wstępne zdanie o nim nikt cudu w 2 tygodnie nie zrobi w klubie |
To nie jest żaden optymizm. Spora część ludzi żyje w mediokracji. Na podstawie wycinków, plotek itp. maja juz zbudowany cały scenariusz na przyszłość. A ja po prostu nie wiem jak będzie i czekam na rozwój wypadkow. Moze będzie okej, moze nie.
Wywiad spoko. Na TT chodziły płoty juz jakiś czas temu, ze namawiają PDS do powrotu na stanowisko prezesa Wisły. On sie zastanawia. Juszczyk tez dziś napisał, ze być moze warto będzie tyle czekać na konferencje. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Może mu aż tak zależy, że chce próbować wyciągnąć to na prostą? Być może się coś, czego my nie wiemy, że warto wejść znowu do Wisły?
|
dajmy JM spokój do 31 sierpnia
|
Tomasz Hajto może zostać dyrektorem sportowym Wisły?!
http://www.wislaportal.pl/31363,Toma...wym_Wisly.html |
Wywiad spoko, widocznie da się dłużej z właścicielem porozmawiać niż tylko telefonicznie. Ciekawi mnie co to za ludzie związani od lat z Wisłą. Liczę na jakieś stanowiska dla byłych piłkarzy Wisły czyli może znajdzie się jakieś biurko dla Żurawia, Szymka albo innego.
Podsumowując: Liczę na to, że z nowymi ludźmi Wisła ruszy z kopyta i niektórym będzie wstyd tu na forum, że pisali spekulacje i inne brednie. Wystarczy być cierpliwym a wszystkiego się dowiemy. W porównaniu do Pana Cupiała to i tak Jakub Meresiński jest rozmowny :) Dyrektorem sportowym jest/będzie Marek Citko, więc tutaj nie widzę żadnych zmian, no chyba, że MC będzie jakimś wiceprezesem ds. sportowych. |
z Plotek jakie wiem Marek Citko prezesem a dyrektorem sportowym Tomek Hajto
a wiceprezesem Włoch. |
Cytat:
|
wywiad spoko, nie robimy juz protestu?
Meresinski jednak jest blisko klubu, a nie jak twierdzą dziennikarze zabral 4 miliony zlotych do kieszeni i wyjechal na Cypr? ;d |
Panowie, nie chcę z siebie robić paranoika w czapeczce z folii aluminiowej ale pytania w tym wywiadzie są takie cukierkowe jak w wywiadzikach dla celebrytów podczas tzw. "press tourów".
Owszem, kilka pytań o wyroki, nawet nibyasertywne "a jakieś konkrety?", pada znów jakiś ogólnik i pan Skwierawski odpuszcza zmieniając temat. ....a, przez miesiąc po przejęciu klubu facet milczy i nagle udziela wywiadu z przesłaniem "wszystko jest pod kontrolą, mamy dużo pracy, rekrutacja do super lokalnej ekipy z Wisłą w sercu trwa". Wywiad ukazuje się dzień po tym jak na największym forum kibicowskim ludziom puszczają nerwy i zaczynają się niemrawo organizować do wycieczki na stadion. Nagle dostajemy przesłanie, że JM to fajny koleś, wrażliwy i inteligentny, pełen skruchy, który trochę w życiu narozrabiał ale ma łeb do biznesu i kocha piłkę a do Wisły ma słabość. Może to nie jakiś spisek, może po prostu słabe dziennikarstwo. Zabrakło, jak to mówią Anglicy, "address the elephant in the room": czemu pan milczał przez te tygodnie i z każdą godziną milczenia reputacja Wisły spadała coraz bardziej na pysk? czy finanse klubu będą transparentne? usunie się pan w cień- razem z kasą? Błędy młodości? Błędy młodości to iść na browara do parku- zamiast na lekcje matematyki. Albo przyłapanie z lufką. Błąd młodości to dać się przyłapać na ściąganiu na maturze- a nie na fałszowaniu jej. Kolesie kręcili wały na dziesiątki milionów a on nie był wszystkiego świadomy- to czego nie będzie świadomy kierując Wisłą z takiego czy innego lipnego stołka (lub nawet bez niego)? To są tezy i pytania które chcę zobaczyć w wywiadzie i dopiero odpowiedzi na tak postawione kwestie mnie ewentualnie uspokoją. Czemu udziela wywiadu jakiejś popierdółce piszącej o tym, że kadra gra na playstation zamiast komuś, kto siedzi w klimatach okołosportowych, zna światek Krakowski i ligowy? Cóż, takie czasy, sam nie wiem czy przemawia przeze mnie paranoja czy czujność. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl