Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jakub Meresiński życie i twórczość - fakty, wydarzenia,aluzje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9665)

spartan 16.08.2016 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez c. (Post 1448982)
A skad wiesz ze z nielegalnego zrodla a gwarancje bankowe sa podrobione?

Nic nie wiecie poza tym ze sciągał na maturze dlatego zadnego protestu nie bedzie. Bo nie ma przeciw komu i przeciw czemu protestowac.. jak na swiatlo wyjda wszystkie DOWODY to wowczas wrocimy do tematu.

Czy ma kase na Wisle? Nie wiecie. Co z transferami? Nie wiecie. Co na to Cupial? Nie wiecie. Jakie ma plany na przyszlosc zwiazane z Wisla Meresinski? Nie wiecie. Co na to Citko? Nie wiecie. Co ze sponsorami? Nie wiecie.

Cala reszta to domysly zmieniajace sie jak w kalejdoskopie., kazdy dziennikarz dla paru klikniec co innego pisze. A na dzis dzien nie ma nic oficjalnego

Mówiłem, że pytanie jest hipotetyczne ... nie wiemy też czy są jakiekolwiek gwarancje jak i jakakolwiek wpłata...:czytaj:

Arked 16.08.2016 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinkrakwoj (Post 1448878)
Więc tak:

Padła na tym forum i nie tylko na tym teza. Brzmiała ona najprościej mówiąc: "jest źle w ruchu kibicowskim"

Padły rzeczowe argumenty.

W tzw. "ruchu kibicowskim" obowiązuje prawo silniejszego, a nie rzeczowe argumenty. Jeśli nie jesteś gotów się z kimś napier****ć to daj sobie spokój.

LucjuszWielki 16.08.2016 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 1448862)
Zachciało mi się coś napisać, pewnie dlatego, że pojawiło się tylu starych userów, a pewnie po trochę dlatego, że wyczuwam koniec Wisły jaką znaliśmy. Wisły do jakiej czuliśmy sentyment, przywiązanie czy nawet miłość - obojętnie jak to nazwiemy.
Każdy z nas identyfikuje lub identyfikował się z klubem w jakiś własny sposób, patrzył na niego, żył nim. Jednych na stadion ściągali znajomi, innych ojcowie czy dziadkowie, kogoś pewnie same wyniki. Na co dzień różni prawie wszystko ale przynajmniej przez 90 minut łączyło 5 liter W I S Ł A. Jednym te 90 minut rozrastało się do wielu godzin na wyjazdach, przy oprawach, grafach i innych akcjach w zależności od wieku i upodobań, inni analizowali składy i taktykę ale zawsze z myślą o Białej Gwieździe. Niestety teraz forum jest zakończeniem tego etapu. Pewnie ktoś się ze mną nie zgodzi, nie zamierzam polemizować. Tak wiem, zmienia się świat i zmieniają zasady. Dla mnie właśnie to jest koniec.

Po przeczytaniu pogrubionego przestałem czytać... Wisłe kochałem ZANIM pojawił się Cupiał... i dalej będę kochał, Wisłą jest moim życiem, a nie wynki, które osiągała i inne rzeczy po 98 roku... Ciężko polemizować z mentalnością innych tak więc nie piszę dalej bo sensu brak.

Revenge 16.08.2016 23:32

@UP

Żebyś tak jeszcze łaskaw był przestać pisać. ;)

Lukasz 16.08.2016 23:58

Potrzebna jest lepsza atmosfera wokół Wisły Kraków

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...akow,10521722/

Cytat:

może nowy właściciel widząc, jaka jest atmosfera wokół niego, będzie chciał odsprzedać klub, który kupił parę tygodni temu. Podobno chętni są, tutaj trop wiedzie m.in. do byłego wiceministra sportu Ryszarda Szustera. Nowy właściciel podobno chce zasilić budżet drużyny przez pozyskanie sponsora na koszulki – włoska firma z branży spożywczej - a szansę na rozwój sportowy widzi w nawiązaniu współpracy z jednym z włoskich klubów

nesta 17.08.2016 00:23

Cała akcja z Cupiałem wyszła najprawdopodobniej od Smudy i Kapki. Obaj postanowili go urobić i popracować nad nim, aby wziął czasowo Wisle jeszcze raz. Bez skutku, temat zamknięty.

Dwa - sa chętni na odkupienie Wisły, ale to jest bardziej sondowanie możliwości. Nikt żadnej konkretnej oferty nie złożył. Meresinski nie chce słyszeć o odsprzedaży, prawdopodobnie wziął sprawę na ambicje i chce pokazać, że mu sie uda. Co dla nas nie jest najgorsze, bo można racjonalnie założyć, ze gdyby był w beznadziejnej sytuacji to pocałowalby w rękę za taka deskę ratunku. Ale to sie moze zmienić, moze chłopa jednak ta zabawa przerośnie i odda Wisle.
Generalnie super wesoło nie jest, ale pracują normalnie na ten moment i nie ma jakiegoś zagrożenia istnienia klubu czy cos takiego (tzn jest poprzez formę sportowa). Tyle z newsow wewnątrz klubu.

radek2323 17.08.2016 00:31

Nesta a wiesz moze czy pilkarze maja placone na czas?

sedonh 17.08.2016 00:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1449013)
Cała akcja z Cupiałem wyszła najprawdopodobniej od Smudy i Kapki. Obaj postanowili go urobić i popracować nad nim, aby wziął czasowo Wisle jeszcze raz. Bez skutku, temat zamknięty.

Dwa - sa chętni na odkupienie Wisły, ale to jest bardziej sondowanie możliwości. Nikt żadnej konkretnej oferty nie złożył. Meresinski nie chce słyszeć o odsprzedaży, prawdopodobnie wziął sprawę na ambicje i chce pokazać, że mu sie uda. Co dla nas nie jest najgorsze, bo można racjonalnie założyć, ze gdyby był w beznadziejnej sytuacji to pocałowalby w rękę za taka deskę ratunku. Ale to sie moze zmienić, moze chłopa jednak ta zabawa przerośnie i odda Wisle.
Generalnie super wesoło nie jest, ale pracują normalnie na ten moment i nie ma jakiegoś zagrożenia istnienia klubu czy cos takiego (tzn jest poprzez formę sportowa). Tyle z newsow wewnątrz klubu.

to niestety bardzo prawdopodobne i tutaj pojawia się nasza rola, żeby pokazać co prawdziwi kibice o tym myślą

Pero 17.08.2016 06:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1449013)
Meresinski nie chce słyszeć o odsprzedaży, prawdopodobnie wziął sprawę na ambicje i chce pokazać, że mu sie uda. Co dla nas nie jest najgorsze, bo można racjonalnie założyć, ze gdyby był w beznadziejnej sytuacji to pocałowalby w rękę za taka deskę ratunku.

Każda godzina kiedy on jest właścicielem to strata czasu. Ciężko mi uwierzyć że ktoś jeszcze może myśleć o nim pozytywnie.
Gwoździem do trumny zarówno merytorycznym jak i wizerunkowym było zatrudnienie kolegi Włocha.

O tym jak bardzo poważnymi są biznesmenami niech będzie mały skrót ich powiązań biznesowych wyciągnięty z komentarza użytkownika Willem de Zwijger na wislaportal

Cytat:

Obaj panowie, Fabio Esposito i Jakub M., bardzo dobrze znają się z działalności biznesowej (?). I tak od lutego do listopada 2013 prowadzili razem firmę, która zwała się początkowo G8 Brokers, by 3 kwietnia zmienić nazwę na High Promotion, a 12 kwietnia wrócić do nazwy G8 Brokers. Również w lutym 2013 założyli spółkę Fundacja Fabryka Marzeń, którą prowadzili do grudnia 2015. W sierpniu 2013 założyli firmę G8, która równo rok później zmieniła nazwę na Gemcotex. Również w sierpniu 2013 Fabio Esposito i Jakub M. stworzyli spółkę G6, która w lutym 2014, zmieniła nazwę na Trans-Lena. Także w sierpniu 2013 obaj panowie założyli spółkę G9, którą prowadzili do stycznia 2014. W kwietniu 2013 Fabio Esposito i Jakub M. przejęli od firmy McCarthy & Taggart firmę Parkpol, którą prowadzili do listopada 2013. Firma McCarthy & Taggart (zamieszana była w aferę Centralnego Rejestru Płatników). Niestety trudno się zorientować, czym zajmowały się spółki obu panów, bo w sieci nie ma śladu po ich działalności, a w stosownych rubrykach w KRS najczęściej figuruje wpis "różnorodne usługi". Podobnie i w IMSIG, gdzie oznaczane są wszelkie możliwe formy działalności gospodarczej. Niestety, ale wśród danych wymienionych spółek oprócz jednej, nie ma śladu po złożeniu sprawozdań finansowych. Ten jeden wyjątek stanowi sprawozdanie finansowe spółki Trans-Lena (a w zasadzie G6) za 4 miesiące 2013 złożone pod koniec czerwca 2014. Myślę, że nadarzającej się okazji dziennikarze dokładnie wypytają obu panów o tę niezwykle intensywną biznesową współpracę.

bódyń 17.08.2016 07:06

Popuytaja dziennikarze a potem prokuratorzy zapewne.

Barti 17.08.2016 08:23

Nazwa "Fundacja Fabryka Marzeń" mówi wszystko. I niech to będzie dobre podsumowanie negocjacji które przeprowadzili ludzie z tfk sprzedając klub...

Pero 17.08.2016 08:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1449031)
Nazwa "Fundacja Fabryka Marzeń" mówi wszystko. I niech to będzie dobre podsumowanie negocjacji które przeprowadzili ludzie z tfk sprzedając klub...

Mnie bardziej zastanawia jedno. Było G6! było G8! było G9!
A co się stało z G7??

Może to był jego pomysł biznesowy. G7 Wisła Kraków.

Myślę, że jak znalazł do promocji nadawałby się DG77 :D A tu pach. Zaraz przed transakcją głównego aktora przejęcia sprzedano :-/

heoij 17.08.2016 08:42

Nie ma się co łudzić, że zrobią coś dobrego dla Wisełki, Fabio i Kuba jedynie co umieją robić to lewe interesy.

Niech już sobie wezmą te 4 mln zł i kupią po nowym Porsche, ale muszą zrozumieć, że klub to nie następna "Fabryka Marzeń" do przekrętów tylko ludzie którzy ją tworzą i sobie ich nie życzą w tym klubie.

bonawentura 17.08.2016 09:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1449013)
Generalnie super wesoło nie jest, ale pracują normalnie na ten moment i nie ma jakiegoś zagrożenia istnienia klubu czy cos takiego (tzn jest poprzez formę sportowa). Tyle z newsow wewnątrz klubu.

Chyba nie wierzysz w to, co piszesz. Dla mnie fakt, że właścicielem jest typ z poważnymi zarzutami i to dotyczącymi przywłaszczenia majątku albo wyłudzenia pieniędzy z VAT, jest równoznaczny z bezpośrednim zagrożeniem dla funkcjonowania klubu. Widzę, że niektórzy zaczynają próbować normalizować sytuację. Nie można tak, bo obudzimy się z ręką w nocniku. Trzeba jak najszybciej odbić Wisłę z rąk tego fagasa. Nawet kosztem sportowym, ale to trzeba zrobić. Jak mamy jakiekolwiek sumienie, to musimy zawalczyć o Wisłę. Jak nie, już po nas.

Saint* 17.08.2016 09:12

Nic już z tego nie będzie. Spotkamy się na meczu w IV lidze (Obym się mylił). Swoja drogą całej historii sprzedaży Wisły ASZ dziennik by lepiej nie wymyślił...
Szkoda

Vinci 17.08.2016 09:18

Bardzo duże wrażenie robi na mnie optymizm nesty.
Ja, ze swojego pkt widzenia, nie widzę podstaw do tak spokojnych przewidywań. Życzę jednak sobie i każdemu, żeby na koniec miał satysfakcję z faktu, że jako jeden z nielicznych namawiał do spokoju w przewidywaniach.

Póki co zgadzam się z przedmówcami, że radość z faktu, że Marek i JM przepracowali dzień w biurze pachnie groteską ;)

arth_ur 17.08.2016 09:27

Meresiński przyznał w prokuraturze że ma wykształcenie gimnazjalne - http://www.czestochowa.po.gov.pl/ind...acje-rzecznika

suikoden 17.08.2016 09:36

Czyli jednym słowem śmieszny Wyrok
Cytat:

Sąd Rejonowy w Częstochowie wydał wyrok nakazowy, w którym uznał Jakuba M. za winnego zarzucanego mu czynu i wymierzył mu karę 100 stawek dziennych grzywny, ustalając wysokość jednej stawki na 10 zł. Wyrok ten stał się prawomocny w dniu 27 kwietnia 2016 roku.
Czyli 1000zł plus koszta sprawy i ma w tej jednej sprawie spokój

suikoden 17.08.2016 09:42

Jakub Meresiński dla Sportowych Faktów: - Jeżeli będę musiał się usunąć, zrobię to

Cytat:

- Jest pomysł, bym usunął się w cień, dla oczyszczenia całej atmosfery - powiedział w wywiadzie z serwisem sportowefakty.wp.pl nowy właściciel Wisły Kraków, Jakub Meresiński, który zapowiada jednocześnie, że zaraz po za "maksymalnie tydzień" zostana zwołana konferencja prasowa, podczas której przedstawiony ma być zarząd oraz wizja "klubu".

- Kompletujemy zarząd, by przekazać władze ludziom, którzy znają klub na wylot. Po to, by przywrócić Wiśle dobre imię. By pracownicy klubu złapali od
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...unac-zrobie-to

Pero 17.08.2016 09:44

może zrobię małą reasumację:

-gość ma wykształcenie gimnazjalne
-ma prawomocny wyrok
-ma poważne zarzuty
-nie ma żadnych przesłanek że posiada jakikolwiek majątek
-sponsorami mieli być jego koledzy
-wiceprezesem został kumpel restaurator (Restauracja zamknięta od roku)
-ponoć pierwszą jego decyzją było przelanie 400 tys zł na swoje konto
-prowadził kilkanaście spółek, żadnej nie dłużej niż kilka miesięcy
-nie wiadomo czym którakolwiek z nich się zajmowała
-nowych piłkarzy brak
-sponsorów brak
-nikt nie chce się zgodzić na prezesa zarządu

niech mnie ktoś oświeci że jest coś pozytywnego

7 kotów 17.08.2016 09:50

Dobry wywiad.
Bardzo mu potrzebny w tym momencie.

Nie wiem ile z tego to pr-owe i zyczeniowe .......olo ale spuscil sporo cisnienia tym wywiadem z wielu glow.

Oczywiscie jak sie porowna wywiad do tego co dostajemy + forma sportowa Wisly to idzie zalamac rece.

Raf 66 17.08.2016 09:53

Można jeszcze jeden cytat wrzucić:

Kompletujemy fajny zespół, który zna klub, wie, co się z czym je. To miejscowy team oparty na działaczach piłkarskich, ludziach ze środowiska piłkarskiego. Również ze środowiska kibiców.

kolejny gwóźdź do trumny.

szprotson 17.08.2016 09:53

oczywiscie ze jest coś pozywynego:
Która z w/w przesłanek uniemożliwia mu mądre prowadzenie klubu? Żadna.

oceniajmy go po czynach - poki co nie zrobił nic na plus. ale ile jest w klubie.Ile w tym samym czasie zrobił Cupiał jak przejął klub?

Cytat:

Kompletujemy fajny zespół, który zna klub, wie, co się z czym je. To miejscowy team oparty na działaczach piłkarskich, ludziach ze środowiska piłkarskiego. Również ze środowiska kibiców. Podsumowując: będą to ludzie związani z Wisłą od wielu lat.
Nikt nie chce sie zgodzić na prezesa zarządu - poproszę o podlinkowanie tej wiadomości

jak dla mnie ciekawey wywiad. po raz pierwszy od kiedy jego spółka jest włąscicielem.
Polecam przeczytac kazdemu, wolno, kazdą linijke po 2 razy by zrozumieć.

Herbi1303 17.08.2016 09:59

"...Że tak to nazwę: rekrutacja trwa. Kompletujemy fajny zespół, który zna klub, wie, co się z czym je. To miejscowy team oparty na działaczach piłkarskich, ludziach ze środowiska piłkarskiego. Również ze środowiska kibiców. Podsumowując: będą to ludzie związani z Wisłą od wielu lat."

Czyli można się domyślać dlaczego stowarzyszenie milczy... Kto jeszcze oprócz Zdziska z tych ludzi związanych z Wisłą od lat?

suikoden 17.08.2016 10:01

Czy ludzie z SKWK dostaną jakieś stołki dla tego jest cisza
Z jednej strony to genialny ruch ponieważ JM będzie miał część kibiców za sobą

bódyń 17.08.2016 10:01

Taki wywiad:
-robimy,pracujemy -dziwne jakby nie
-bedzie konferencja z prawdziwego zdarzenia. A sa jakiej inne?
- a panie te oskarzenia to ja niewinny. brakuje tylko, ze prokurator sie uwzial.
- a ta matura to bledy mlodosci. Teraz jestem duzy

Mniej wiecej tak wyobrazalem sobie z nim wywiad wlasnie. Ble Ble Ble bedzie dobrze, blebleble odwalcie sie, dajcie mi czas bo tak.

As 17.08.2016 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1449056)
Dobry wywiad.
Bardzo mu potrzebny w tym momencie.

Nie wiem ile z tego to pr-owe i zyczeniowe .......olo ale spuscil sporo cisnienia tym wywiadem z wielu glow.

Oczywiscie jak sie porowna wywiad do tego co dostajemy + forma sportowa Wisly to idzie zalamac rece.

Pozytyw*, ktory widze w tym przejeciu to fakt, ze facet nie ma milionow ktore moglby jak Cupial dokladac do klubu. Zamiast milionow gosc bedzie musial nadrabiac organizacja, creatywnoscia i madrym zarzadzaniem. Pytanie pozostaje otwarte czy ten facet to ma.
Wisla nie moze, byc jak 30to latek mieszkajacy z rodzicami, ktoremu rodzce daja na wszystko pieniadze. Aby ten klub byl zdrowy to musi byc w stanie sam na siebie zarabiac.

*Pozytyw moze sie spektakularnie zamienic w katastrofe o ile facet okaze sie totalnym amatorem lub wbrew deklaracjom bedzie chcial poprostu wycisnac klub jak cytryne.

brylant17 17.08.2016 10:06

Haha Brawo on!


Cytat:

Citko i Meresinski opuścili już Kraków zabierają ze sobą wszystkie rzeczy.

Nie wiem komu już wierzyć ?

suikoden 17.08.2016 10:08

Koledzy nie jestem zwolennikiem JM, ale sam miałem wpadkę za błędy młodości czasem człowiek chce iść na skróty i źle się to kończy. Sam miałem do zapłacenie 1200 zł a teraz pracuje prowadzę firmę i jest ok. Ja nie oceniam jeszcze pana JM ani pozytywnie ani negatywnie.
Daje mu na razie czas do końca miesiąca by mieć wstępne zdanie o nim nikt cudu w 2 tygodnie nie zrobi w klubie

nesta 17.08.2016 10:09

To nie jest żaden optymizm. Spora część ludzi żyje w mediokracji. Na podstawie wycinków, plotek itp. maja juz zbudowany cały scenariusz na przyszłość. A ja po prostu nie wiem jak będzie i czekam na rozwój wypadkow. Moze będzie okej, moze nie.

Wywiad spoko. Na TT chodziły płoty juz jakiś czas temu, ze namawiają PDS do powrotu na stanowisko prezesa Wisły. On sie zastanawia.

Juszczyk tez dziś napisał, ze być moze warto będzie tyle czekać na konferencje.

dawiss 17.08.2016 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez suikoden (Post 1449065)
Koledzy nie jestem zwolennikiem JM, ale sam miałem wpadkę za błędy młodości czasem człowiek chce iść na skróty i źle się to kończy. Sam miałem do zapłacenie 1200 zł a teraz pracuje prowadzę firmę i jest ok. Ja nie oceniam jeszcze pana JM ani pozytywnie ani negatywnie.
Daje mu na razie czas do końca miesiąca by mieć wstępne zdanie o nim nikt cudu w 2 tygodnie nie zrobi w klubie

To teraz przed Toba juz tylko proces o VAT ;).

!!IRIVER!! 17.08.2016 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1449066)

Wywiad spoko. Na TT chodziły płoty juz jakiś czas temu, ze namawiają PDS do powrotu na stanowisko prezesa Wisły. On sie zastanawia.

Jak dla mnie PDS nie powinien zgadzać się na powrót. Odszedł w patologicznej sytuacji i wchodzenie w kolejne nieznane to BARDZO duże ryzyko. Myślę, że nie powinien bardziej ryzykować zszarganiem swojego nazwiska.

ArturBarlinek 17.08.2016 10:24

Może mu aż tak zależy, że chce próbować wyciągnąć to na prostą? Być może się coś, czego my nie wiemy, że warto wejść znowu do Wisły?

suikoden 17.08.2016 10:24

dajmy JM spokój do 31 sierpnia

suikoden 17.08.2016 10:29

Tomasz Hajto może zostać dyrektorem sportowym Wisły?!
http://www.wislaportal.pl/31363,Toma...wym_Wisly.html

Franeklowcabramek 17.08.2016 10:29

Wywiad spoko, widocznie da się dłużej z właścicielem porozmawiać niż tylko telefonicznie. Ciekawi mnie co to za ludzie związani od lat z Wisłą. Liczę na jakieś stanowiska dla byłych piłkarzy Wisły czyli może znajdzie się jakieś biurko dla Żurawia, Szymka albo innego.
Podsumowując: Liczę na to, że z nowymi ludźmi Wisła ruszy z kopyta i niektórym będzie wstyd tu na forum, że pisali spekulacje i inne brednie. Wystarczy być cierpliwym a wszystkiego się dowiemy. W porównaniu do Pana Cupiała to i tak Jakub Meresiński jest rozmowny :)

Dyrektorem sportowym jest/będzie Marek Citko, więc tutaj nie widzę żadnych zmian, no chyba, że MC będzie jakimś wiceprezesem ds. sportowych.

suikoden 17.08.2016 10:36

z Plotek jakie wiem Marek Citko prezesem a dyrektorem sportowym Tomek Hajto
a wiceprezesem Włoch.

bonawentura 17.08.2016 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez suikoden (Post 1449073)
dajmy JM spokój do 31 sierpnia

Chyba kpisz sobie. Nigdy w życiu. Jeśli nie ruszymy swoich czterech liter i tematu, to Wisła upadnie!!! TEN TYP NIE ZASŁUGUJE NA TO, BY PRZEZ CHOCIAŻBY 1 MINUTĘ BYŁ WŁAŚCICIELEM WISŁY!!! Ktokolwiek myśli inaczej, ten postradał rozum!!!

c. 17.08.2016 10:39

wywiad spoko, nie robimy juz protestu?

Meresinski jednak jest blisko klubu, a nie jak twierdzą dziennikarze zabral 4 miliony zlotych do kieszeni i wyjechal na Cypr?

;d

Baryl 17.08.2016 10:43

Panowie, nie chcę z siebie robić paranoika w czapeczce z folii aluminiowej ale pytania w tym wywiadzie są takie cukierkowe jak w wywiadzikach dla celebrytów podczas tzw. "press tourów".

Owszem, kilka pytań o wyroki, nawet nibyasertywne "a jakieś konkrety?", pada znów jakiś ogólnik i pan Skwierawski odpuszcza zmieniając temat.

....a, przez miesiąc po przejęciu klubu facet milczy i nagle udziela wywiadu z przesłaniem "wszystko jest pod kontrolą, mamy dużo pracy, rekrutacja do super lokalnej ekipy z Wisłą w sercu trwa". Wywiad ukazuje się dzień po tym jak na największym forum kibicowskim ludziom puszczają nerwy i zaczynają się niemrawo organizować do wycieczki na stadion.

Nagle dostajemy przesłanie, że JM to fajny koleś, wrażliwy i inteligentny, pełen skruchy, który trochę w życiu narozrabiał ale ma łeb do biznesu i kocha piłkę a do Wisły ma słabość.

Może to nie jakiś spisek, może po prostu słabe dziennikarstwo. Zabrakło, jak to mówią Anglicy, "address the elephant in the room": czemu pan milczał przez te tygodnie i z każdą godziną milczenia reputacja Wisły spadała coraz bardziej na pysk? czy finanse klubu będą transparentne? usunie się pan w cień- razem z kasą?
Błędy młodości? Błędy młodości to iść na browara do parku- zamiast na lekcje matematyki. Albo przyłapanie z lufką. Błąd młodości to dać się przyłapać na ściąganiu na maturze- a nie na fałszowaniu jej.
Kolesie kręcili wały na dziesiątki milionów a on nie był wszystkiego świadomy- to czego nie będzie świadomy kierując Wisłą z takiego czy innego lipnego stołka (lub nawet bez niego)?
To są tezy i pytania które chcę zobaczyć w wywiadzie i dopiero odpowiedzi na tak postawione kwestie mnie ewentualnie uspokoją.

Czemu udziela wywiadu jakiejś popierdółce piszącej o tym, że kadra gra na playstation zamiast komuś, kto siedzi w klimatach okołosportowych, zna światek Krakowski i ligowy?

Cóż, takie czasy, sam nie wiem czy przemawia przeze mnie paranoja czy czujność.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl