![]() |
niesamowite ... nasi dziadkowie,ojcowie przygladali sie budowie tych trybun,teraz na naszych oczach burzą mury nadzieji naszych przodków
|
moze mi ktos odpowiedz do kiedy maja czas skonczy D "od srodka" ?
|
Cytat:
WOW takiego patosu na forum dawno nie widzialem :) |
Filmik nakręcony prze zemnie na którym widać zburzone kolumny.
http://www.youtube.com/watch?v=DDNZOlXsduE |
http://www.youtube.com/watch?v=Vo7Fl...layer_embedded
a tu filmik z oficjalnej :D |
Ależ kierujący tą niszczarką czy jak to się nazywa musial mieć zabawę :D
|
Sobota 7:43 a robota wre na całego.
|
No raczej :) Sam bym sobie taką maszyną poburzył :)
|
Trubyna B oraz loża vip przeszła do historii :)
Ma być kamera przekazująca obraz na żywo na dawny sektor C? |
Panowie poprawiłem trochę szkic ;) w takim razie drugie piętro trybuny będzie bardziej strome.
http://img193.imageshack.us/img193/2...ny1024kopi.png |
(Prawie?) Zawsze, drugie piętro musi być bardziej strome niż pierwsze żeby była dobra widoczność
|
Oj nie wiem nie wiem :P
Z tego co tu widać: http://img29.imageshack.us/img29/8081/29706738.jpg To słupy osiągną trzykrotną wysokość aktualnych więc troche wyższe to będzie ;) |
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiście że niektórzy przesadzają z wysokością tych słupów. |
Mi to tak wyszlo. Taka bedzie chyba wyskosc nowego "C"
http://img14.imageshack.us/img14/228...024kopi.th.png http://img14.imageshack.us/img14/6915/52988026.th.jpg Jesli sie myle to mnie poprawcie. |
CZy ktoś z zainteresowanych orientuje się co stanie się z zdemontowanymi krzeselkami z trybuny A i B ?
Do kogo zwrócić się (jakiej instytucji) o przekazanie tych krzesełek? |
Podobno już wszystkie są rozdysponowane, pomiędzy kluby z Krakowa i okolic. Ale jak coś to do magistratu.
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ga_w_dol/3910/
na tej fotce widać mniej więcej już zarys dolnego poziomu trybuny :) fajnie to wygląda :) szkoda tylko że trybuny nie są nieco bliżej boiska, ale ten temat był już walkowany setki razy :) |
nie śledziłem innych prac budowlanych na innych polskich stadionach ale wydaje mi się,że stadion Wisły budowany jest najdokładniej ze wszystkich:)..Zaglębie podobno było robione na zasadzie składania gotowych elementów,a tutaj wszystko od podstaw,solidna konstrukcja :D,podoba mi sie
|
Cytat:
|
wsrod kibicow Cracovii operujacych tymi maszynami niszczacymi musiala rozegrac sie prawdziwa walka o to kto "dostapi zasczytu" ;)
|
Mam pytanko, jak myślicie co zrobią z tym jupiterem z okrąglaka - obetną na wysokości balkonu i zostanie z fundamentem w okrąglaku?http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...3168164386.jpg
|
Cytat:
A dom zbudowany z tradycyjnej polskiej pełnej cegły jest najtrwalszy, najzdrowszy do mieszkania i wogóle najlepszy :D Powiedz mi, jak można takie głupoty pisać? Czy to była może ironia, której nie załapałem? |
Zagłębie wogóle robiło ten stadion z LEGO. I jeszcze kurna mieli do tego instrukcję więc generalnie oszukańcy z nich straszne.
A tak apropo. Ktoś kiedyś pisał że na nowym C będzie loża i te sprawy. To może jak już skończą budować to będzie można grać, przy 3 trybunach?? |
Cytat:
|
Cytat:
Co do gry przy trzech trybunach, to nie ma opcji. Plan zakłada wprowadzenie się na gotowy obiekt. |
Cytat:
Równiutki rok i stadion będzie kompletny więc jakoś wytrzymamy,przy trzech nie ma sensu ;) |
Ale "jupiter" jest zamurowany w podziemiach okrąglaka, więc nie wiem jakby go mieli wynosić. Obetną pewnie na wysokości balkonu, zaleją betonem i będzie "filar" ;)
|
A jak taka fosa wygląda, macie foto może?
|
http://i43.tinypic.com/8y867p.jpg
To jest chyba fosa, tyle, że aktualnie zasypana bo nie byłoby jak wchodzić na trybunę (?) http://i40.tinypic.com/34z11t1.jpg Natomiast w Grazu wygląda to tak. Zdjęcie ze stadiony.net, lepszego nie znalazłem. Dzięki Chojrak za poprawkę |
Cytat:
|
Cytat:
|
kwasu solnego naleją dla pewności...bo aligatorom będzie mozna jakoś umknąć...
:D a tak na poważnie, to fosa jest dobrym rozwiązaniem ze względu na widoczność przede wszystkim. |
Cytat:
|
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...renaSystem.jpg
u nas też tak jest? będzie? przykładadasz kartę kibica do czytnika, wyświetla się twarz na monitorze, jeśli to nie ten gośc - nie wchodzi. ale w takim razie co z biletami pojedyńczymi? wszyscy musieli by być zarejestrowani |
Gdzie tak jest? :|
OT: A jakie stężenie owego kwasu? |
Cytat:
|
HEJ. wiecie coś może więcej odnośnie najnowszego projektu naszego stadionu bo czytałem ze do sektora D i E maja być dołożone po trzy rzędy krzesełek jak obniża murawę krzesełka na rogach maja być ponoć składane i nie wyklucza się ze będą przerabiać okrąglak dane z marca tego roku. proszę o info. pozdro dla wszystkich. MISTRZ MISTRZ NASZ TS
|
Cytat:
PS Coach to co zaznaczyłeś na zdjęciu to nie fosa. Jest to tylko "tymczasowa" droga dojścia. Sama fosa znajduje się bliżej trybuny i jest zasypana ziemią. PS2 Swoja drogą zastanawia mnie czy naprawde bardziej opłacało się postawić kontenery za trybuną E, zamiast zagospodarować wnętrze D. |
Na nowym stadionie Trybuny(stare) A B i C beda miec skladane krzeselka
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl