![]() |
Pozostało wyczekiwanie na start ekstraklasy i trzymanie kciuków w walce o mistrza. Chociaż z taką grą, będzie naprawdę ciężko...
|
Ale jest jeden plus-beda emocje kto bedzie nowym trenerem :D
Obstawiam Krzostke :lol: |
Przewidziałem to wszystko....
|
No to po przerwie im pokażemy...
|
jetsem ciekaw bo z tego co gdzies czytalem Cupiał tam jest no zobaczymy co to bedzie
|
Pozostało wyczekiwanie na start ekstraklasy i trzymanie kciuków w walce o mistrza. Chociaż z taką grą, będzie naprawdę ciężko...
|
Przerwa nareszcie HENRYYKK WYMYŚL COŚ DO CHU..
|
kury szczać prowadzać a nie w piłke grać im
|
co wy *******icie o obronie jak my nawet strzalu nie jestemy w stanie oddac? Nawet jakby obrona byla solidna to i tak nie istniejemy z przodu. Wszyscy graja chujnie, tak naprawde obrona gra na takim samym poziomie jak atak czy pomoc czyli CHUJOWO!!!!!!
|
No to po przerwie im pokażemy...
|
Wstyd - ale co sie dziwic - jaki jest sens sprowadzac ofensywnych zawodnikow jak sie sprzedaja dwoch podstawowych obroncow??
Mam nadzieje ze po przerwie bedzie lepiej bo jak narazie to najgorzej ze wszystkich polskich klubow - i znow bedziemy posmiewiskiem dla calej polski bo nasi kopacze nie maja ani umiejetnosci ani ambicji. A jesli chodzi o tych co zaplacili po 2k za wyjazd to powinni sie domagac od pilkarzy zwrotu tych pieniedzy. niech zrobia zrzute i oddadza pieniadze bo ludzie jada za nimi tak daleko bo w nich wierza a tu kur** taki wstyd. czekamy na druga polowe - oby stal sie cud. (nawet w studio komentatorzy mowia ze wisla nie ma juz szans) |
Trochę śmieszne te wasze komentarze. Nagle mają przegrać 10;0. A jak gramy bznadziejnie cały sezon, albo Cupiał rozprzedaje co roku klub to słowa nie mozna napisać bo kąsacie :)
|
Dobrze, że wzorem Lecha nie sprawili se flagi na koszulkę, bo takiej hańby dawno nie było...
Levadia, Karabach, kto następny ? |
Wina obrony do 25min myslałem ze wygramy po tym jak kowalski topur przegrywa z azerem gdzie ma 1m70cm wzrostu niewiem gdzie kowalski potem biegal kowalski do wyjebana irsak slaby niewiem co z tego bendzie jak by byl cleber mysle ze było by inaczej
|
jetsem ciekaw bo z tego co gdzies czytalem Cupiał tam jest, zobaczymy co to bedzie
w przerwie pewnie dobra o*******ke dostana ,ja tam licze jesczce na nich ! |
Leżymy, kwiczymy i robimy pod siebie, hańba, na szubienice z nimi wszystkimi!!
|
Dzieki tej porazce bedziemy najwiekszym posmiewiskiem polskich druzyn w ostatniej dekadzie na długie lata.
|
A ja wam mowie, ze skonczy sie po straszliwym horrorze 3-3 i tacy zdrajcy jak np. thecris beda sie dopiero wstydzic swoich postow.
|
Ja sie was pytam co robi na boisku pietia ?
|
I znowu rok czekania na puchary, ale jestem w stanie to wytrzymac, musza tylko sie pozbyc nieudacznikow - Brozkow Boguskich Zurawskich Kasperczaka i ...i zostawic tylko nowych zawodnikow moze bedzie cos jeszcze z nich bo ci co sa to niech do Krakowa nie wracaja
|
W tym momencie Kowalski zastanawia się, czy powinien wysłać CV do Polimeksu, czy do Budimeksu, bo w piłkę to on grać nie potrafi. Na razie mamy niszczycielski kwartet Piotr Brożek - Diaz - Kowalski - Sobolewski.
|
Jak się zaraz wk...wię to potargam bilet na Szp-arkę. Przecież to jest mega mega KOMPROMITACJA !!! Polska piłka osiągnęła dno i rów mariański mułu !!!
|
Ciekaw co napisze jutro wielki mędrzec Jerzy Engel jutro napisze....
4 raz w hu* robiony przez kopaczy Wisły, ja juz przestaje temu syfowi kibicować, szkoda kasy i nerwów |
Sprzedali obronę całą, to teraz mają za swoje.. cza było zostawić Głowackiego, na pewno by tak źle nie było..
Boguski - na dzisiejszą grę w ogóle się nie nadaje, Pajlić- nie gra najgorzej, ale słabo technicznie. Jirsak- on gra w ogóle? 3 zmiany, i musimy zagrać na całość.. NADZIEJA UMIERA OSTATNIA, albo.. nadzieja matką głupich..? |
Gdzie są teraz Ci co nazywali płaczkami kibiców którzy domagali się transferów w czerwcu!! Gdzie sie pytam jesteście!!
Macie odpowiedź czemu ich się domagali! |
szkoda mi Cikosa Jovanica nawet Paljica czy jak mu tam. Przyszli do gówna jak widać.
Pogratulować należy zarzadowi Wisły że kontraktują zawodników tuż przed rundami.. te transfery powinny być zamknięte już w maju i wszystkie wizy gotowe.. tu nie ma nikogo kto by wstrząsną zespołem masakra jednym słowem.... |
Nie lubie Kasperczaka, ale obiektywnie trzeba przyznac, ze ta porazka to wina geniuszy, ktorzy rozwalili nam obrone. Mowie porazka, bo w Sci-Fi pod tytulem "Wygrana Wisly z Karabachem" nie wierze. Nutke nadziei dalyby nam brazowe stroje pilkarzy, ale u zadnego nie widzialem plam po trawie...
|
Rado, Papież, inni niech grają młode chłppaki przynajmniej wole walki mają , gwiazdki out, na zime przebudowa
|
Wstyd i tylko tyle to mozna powiedziec....
|
najlepsze jest to, ze niektorzy pisza teksty w stylu "teraz bedziemy posmiewiskiem na lata".
przypominam, ze to samo bylo rok temu. wydawalo sie ze gorzej byc nie moze, a te kur** nam udowadniaja, ze potrafia przyniesc Wisle jeszcze wiekszy wstyd. Ciekawe gdzie jest dno? :) |
Cytat:
:lol::lol::lol: |
a gdzie wiara w klub? Ja wierze do końca! dopóki piłka w grze!!!!!! Czy wygrywasz czy nie....
|
Cytat:
|
Kasperczaka też duża wina poprostu nie wyciąga wniosków z poprzedniego meczu i znowu chujowo ustawił zespół. Jak to możliwe ze Boguski gra w 1 składzie, dlaczego Kirm na ławie nie mówie już o Brożkach ****a żenada wyjebać tego siwego gnoja z połową drużyny
|
niektorym obce haslo WIERNOSC i sens zdania " Czy wygrywasz czy nie.."
|
Cytat:
Stary, ja się modlę zeby nie było 6,7:0, a Ty tu z 33 wyjeżdzasz:rotfl: |
Cytat:
|
Nie wiem czy się śmiać, czy płakać...
|
Czemu winny jest Heniek? To jego wina, ze sprzedano dwoch jedynych klasowych pilkarzy, Glowackiego i Marcelo, czyli najlepszych stoperow calej ligi?
|
WISŁA TO MY!!!WISŁA TO MY!!!Nie zasługują oni na miano "WIŚLAKA"!Wstyd mi za nich jak nigdy!Z roku na rok człowiek liczy ze bedzie lepiej, przezywa czeka ma nadzieje...co roku ****a to samo!!! W I E R N O Ś Ć
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl