Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

Probos 05.08.2010 17:47

Pozostało wyczekiwanie na start ekstraklasy i trzymanie kciuków w walce o mistrza. Chociaż z taką grą, będzie naprawdę ciężko...

LAB 05.08.2010 17:47

Ale jest jeden plus-beda emocje kto bedzie nowym trenerem :D
Obstawiam Krzostke :lol:

kibicwisły1906 05.08.2010 17:47

Przewidziałem to wszystko....

bebeto 05.08.2010 17:48

No to po przerwie im pokażemy...

DominoForza 05.08.2010 17:48

jetsem ciekaw bo z tego co gdzies czytalem Cupiał tam jest no zobaczymy co to bedzie

Probos 05.08.2010 17:48

Pozostało wyczekiwanie na start ekstraklasy i trzymanie kciuków w walce o mistrza. Chociaż z taką grą, będzie naprawdę ciężko...

TymonPRO 05.08.2010 17:48

Przerwa nareszcie HENRYYKK WYMYŚL COŚ DO CHU..

Maciejj 05.08.2010 17:48

kury szczać prowadzać a nie w piłke grać im

As 05.08.2010 17:48

co wy *******icie o obronie jak my nawet strzalu nie jestemy w stanie oddac? Nawet jakby obrona byla solidna to i tak nie istniejemy z przodu. Wszyscy graja chujnie, tak naprawde obrona gra na takim samym poziomie jak atak czy pomoc czyli CHUJOWO!!!!!!

bebeto 05.08.2010 17:48

No to po przerwie im pokażemy...

bouli76 05.08.2010 17:49

Wstyd - ale co sie dziwic - jaki jest sens sprowadzac ofensywnych zawodnikow jak sie sprzedaja dwoch podstawowych obroncow??

Mam nadzieje ze po przerwie bedzie lepiej bo jak narazie to najgorzej ze wszystkich polskich klubow - i znow bedziemy posmiewiskiem dla calej polski bo nasi kopacze nie maja ani umiejetnosci ani ambicji.

A jesli chodzi o tych co zaplacili po 2k za wyjazd to powinni sie domagac od pilkarzy zwrotu tych pieniedzy. niech zrobia zrzute i oddadza pieniadze bo ludzie jada za nimi tak daleko bo w nich wierza a tu kur** taki wstyd.

czekamy na druga polowe - oby stal sie cud.

(nawet w studio komentatorzy mowia ze wisla nie ma juz szans)

tofik 05.08.2010 17:49

Trochę śmieszne te wasze komentarze. Nagle mają przegrać 10;0. A jak gramy bznadziejnie cały sezon, albo Cupiał rozprzedaje co roku klub to słowa nie mozna napisać bo kąsacie :)

felipe 05.08.2010 17:49

Dobrze, że wzorem Lecha nie sprawili se flagi na koszulkę, bo takiej hańby dawno nie było...

Levadia, Karabach, kto następny ?

Hardy 05.08.2010 17:49

Wina obrony do 25min myslałem ze wygramy po tym jak kowalski topur przegrywa z azerem gdzie ma 1m70cm wzrostu niewiem gdzie kowalski potem biegal kowalski do wyjebana irsak slaby niewiem co z tego bendzie jak by byl cleber mysle ze było by inaczej

DominoForza 05.08.2010 17:49

jetsem ciekaw bo z tego co gdzies czytalem Cupiał tam jest, zobaczymy co to bedzie
w przerwie pewnie dobra o*******ke dostana ,ja tam licze jesczce na nich !

zloto 05.08.2010 17:49

Leżymy, kwiczymy i robimy pod siebie, hańba, na szubienice z nimi wszystkimi!!

Wisoman 05.08.2010 17:50

Dzieki tej porazce bedziemy najwiekszym posmiewiskiem polskich druzyn w ostatniej dekadzie na długie lata.

krakfilm 05.08.2010 17:50

A ja wam mowie, ze skonczy sie po straszliwym horrorze 3-3 i tacy zdrajcy jak np. thecris beda sie dopiero wstydzic swoich postow.

Cfaniak 05.08.2010 17:50

Ja sie was pytam co robi na boisku pietia ?

SĘDZIA ZGRED 05.08.2010 17:51

I znowu rok czekania na puchary, ale jestem w stanie to wytrzymac, musza tylko sie pozbyc nieudacznikow - Brozkow Boguskich Zurawskich Kasperczaka i ...i zostawic tylko nowych zawodnikow moze bedzie cos jeszcze z nich bo ci co sa to niech do Krakowa nie wracaja

murray 05.08.2010 17:51

W tym momencie Kowalski zastanawia się, czy powinien wysłać CV do Polimeksu, czy do Budimeksu, bo w piłkę to on grać nie potrafi. Na razie mamy niszczycielski kwartet Piotr Brożek - Diaz - Kowalski - Sobolewski.

podszywacz 05.08.2010 17:51

Jak się zaraz wk...wię to potargam bilet na Szp-arkę. Przecież to jest mega mega KOMPROMITACJA !!! Polska piłka osiągnęła dno i rów mariański mułu !!!

Poul1983 05.08.2010 17:51

Ciekaw co napisze jutro wielki mędrzec Jerzy Engel jutro napisze....
4 raz w hu* robiony przez kopaczy Wisły, ja juz przestaje temu syfowi kibicować, szkoda kasy i nerwów

Cinek1906 05.08.2010 17:52

Sprzedali obronę całą, to teraz mają za swoje.. cza było zostawić Głowackiego, na pewno by tak źle nie było..
Boguski - na dzisiejszą grę w ogóle się nie nadaje,
Pajlić- nie gra najgorzej, ale słabo technicznie.
Jirsak- on gra w ogóle?

3 zmiany, i musimy zagrać na całość..

NADZIEJA UMIERA OSTATNIA, albo.. nadzieja matką głupich..?

grosz 05.08.2010 17:52

Gdzie są teraz Ci co nazywali płaczkami kibiców którzy domagali się transferów w czerwcu!! Gdzie sie pytam jesteście!!
Macie odpowiedź czemu ich się domagali!

Kluvi 05.08.2010 17:53

szkoda mi Cikosa Jovanica nawet Paljica czy jak mu tam. Przyszli do gówna jak widać.
Pogratulować należy zarzadowi Wisły że kontraktują zawodników tuż przed rundami.. te transfery powinny być zamknięte już w maju i wszystkie wizy gotowe.. tu nie ma nikogo kto by wstrząsną zespołem masakra jednym słowem....

PanPlamka 05.08.2010 17:53

Nie lubie Kasperczaka, ale obiektywnie trzeba przyznac, ze ta porazka to wina geniuszy, ktorzy rozwalili nam obrone. Mowie porazka, bo w Sci-Fi pod tytulem "Wygrana Wisly z Karabachem" nie wierze. Nutke nadziei dalyby nam brazowe stroje pilkarzy, ale u zadnego nie widzialem plam po trawie...

pawelbombel 05.08.2010 17:53

Rado, Papież, inni niech grają młode chłppaki przynajmniej wole walki mają , gwiazdki out, na zime przebudowa

OpEnTaNy 05.08.2010 17:53

Wstyd i tylko tyle to mozna powiedziec....

LooNatyk 05.08.2010 17:53

najlepsze jest to, ze niektorzy pisza teksty w stylu "teraz bedziemy posmiewiskiem na lata".

przypominam, ze to samo bylo rok temu. wydawalo sie ze gorzej byc nie moze, a te kur** nam udowadniaja, ze potrafia przyniesc Wisle jeszcze wiekszy wstyd.
Ciekawe gdzie jest dno? :)

Adrian_Suvalkai 05.08.2010 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 952819)
Katastrofa, tylko tak da sie to okreslic.

Jedyni ktorzy cos graja to Jovanic, Diaz, Cikos, Malecki, Paljic. Reszta do zmiany...


:lol::lol::lol:

fifi1906 05.08.2010 17:54

a gdzie wiara w klub? Ja wierze do końca! dopóki piłka w grze!!!!!! Czy wygrywasz czy nie....

Żuczek 05.08.2010 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 952848)
Levadia, Karabach, kto następny ?

Jeżeli tak mamy grać w pucharach to mam nadzieję, że w tym sezonie się na nie nie załapiemy.

Kamell 05.08.2010 17:54

Kasperczaka też duża wina poprostu nie wyciąga wniosków z poprzedniego meczu i znowu chujowo ustawił zespół. Jak to możliwe ze Boguski gra w 1 składzie, dlaczego Kirm na ławie nie mówie już o Brożkach ****a żenada wyjebać tego siwego gnoja z połową drużyny

DominoForza 05.08.2010 17:54

niektorym obce haslo WIERNOSC i sens zdania " Czy wygrywasz czy nie.."

Proud 05.08.2010 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakfilm (Post 952853)
A ja wam mowie, ze skonczy sie po straszliwym horrorze 3-3 i tacy zdrajcy jak np. thecris beda sie dopiero wstydzic swoich postow.

:rotfl::rotfl::rotfl:

Stary, ja się modlę zeby nie było 6,7:0, a Ty tu z 33 wyjeżdzasz:rotfl:

palikot 05.08.2010 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidTS (Post 952831)
POWINNISMY PRZYWITAC PO POWROCIE Z BAKU NASZE GWIAZDECZKI NA NALEZYTYM POZIOMIE.

Zaraz jak wyjda z terminalu w Balicach ,obrzucic ich JAJAMI ,POMIDORAMI itd.

MOWIE POWAZNIE BO TO JEST WSTYD,ONI NIE ZALUGUJA NA GRE W WISELCE !

****A!

Ale czemu? Za to, że mają gorsze umiejętności? Ich wina? Poprostu jesteśmy słabsi odstajemy od nich umiejętnościami, nie mamy obrony. Skąd te zdziwienie?

Wichar87 05.08.2010 17:55

Nie wiem czy się śmiać, czy płakać...

krakfilm 05.08.2010 17:55

Czemu winny jest Heniek? To jego wina, ze sprzedano dwoch jedynych klasowych pilkarzy, Glowackiego i Marcelo, czyli najlepszych stoperow calej ligi?

bartek89TS 05.08.2010 17:55

WISŁA TO MY!!!WISŁA TO MY!!!Nie zasługują oni na miano "WIŚLAKA"!Wstyd mi za nich jak nigdy!Z roku na rok człowiek liczy ze bedzie lepiej, przezywa czeka ma nadzieje...co roku ****a to samo!!! W I E R N O Ś Ć


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl