Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

pirat.z.karaibow 14.09.2010 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 979886)
Łobodzińskich.

:shock:

Stosunkowo niskie umiejętności nie równają się braku ambicji...

studio2 14.09.2010 18:02

Gdzie sa Ci co tak walili konia po sparingu z Arsenalem? :D A ze strony klubu z Lazienkowskiej to zwykla pokazowka, bankowo szybko wroca do skladu.

Sartre 14.09.2010 18:07

Tam jest jeszcze poza tym wniosek o ukaranie 5 kolejnych piłkarzy dyscyplinarnie. Ciekawe o co tu chodzi... Tzn. obstawiać można, że chodzi o imprezkę do rana jaką podobno bałkański skład + jeden czarny pan sobie urząziło, bo słyszałem o czymś takim. Nawet by się zgadzało - Rado, Knezević, Vrdoljak, Antolović + np. Choto. Chinyamy by nikt nigdzie nie zabierał, bo mentalnie to on ma 10 lat, a Mezenga raczej odpada, bo on językowo chyba jest niekompatybilny. Pozostaje Manu i Choto, ale że Manu gra na najwyższych obrotach w zespole chyba a Choto jest cieniem samego siebie od dwóch kolejek, to obstawiam Czarną Skałę. Ew. może Kumbev zamiast któregoś z Bałkańców.

qchar90 14.09.2010 18:14

http://video.eurosport.pl/pilka-nozn...5/videos.shtml

dobre podsumowanie 5 kolejki, piosenka o Maćku :D

pawelwislak 14.09.2010 19:03

No to Legia będzie dużo mocniejsza. Wypier... pączka, Gizy to są zawodnicy którzy powinni grać na poziomie 1 i 2 ligi...

BiałaGwiazda 14.09.2010 19:26

Bardzo dobry ruch ze strony działaczy Legii.Pomijając fakt,że cała trójka prezenuje żałosny poziom piłkarski od paru ładnych lat(nie wiem jakim cudem Iwański znalazł się w kadrze,chyba tylko dlatego,że był ulubieńcem Smudy),to rozwalają drużynę od środka i jestem pewien,że to działo się już od kilku sezonów.Mam tylko nadzieję,że włodarze będą konsekwentni i nie przywrócą ich do pierwszego zespołu za tydzień,dwa czy miesąc,tylko wywalą z Legii po sezonie.Mam też nadzieję,że widząc to już żaden polski klub się nie nabierze i nie zatrudni tych pseudokopaczy.

legion18 14.09.2010 19:34

Cytat:

Iwanski i Wawrzyniak robili beke z Vrdoljaka i rozprowadzali przeciwko niemu młodych ..Dzis rano Magiera wałkowal Zyro ,Kucharczyka i Machnowskiego z tego co wiem to ten ostatni sie wygadał kto kieruje akcja przeciwko cudzoziemcom ...Po treningu do szatni wpadł Skorza z Janasem oraz Ostrowski -wyproszono cudzoziemcow (poza Radoviciem )-Zainteresowani sie postawili -na pytanie Skorży czy ktos ich poprze wstal tylko Giza -Szalach ,Komor i inni sie zesrali ...przy wyjsciu z Szatni spinka Iwanski -Jedrzejczyk .
Kary -Rzezniczak -Rybus -Borysiuk -Radovic -Knezevic ..Ci dwaj ostatni melanz na miescie
kumate info z legia.net
Normalnie to bym się zastanawiał też nad winą Vrdoljaka czy coś, ale po ostatniej wypowiedzi Brożka o tłumaczeniu się przez obcokrajowców, mam wyrobioną opinię nt polskich "piłkarzy". Przydałoby się dla dobra wszystkich polskich klubów, żeby ktoś, gdzieś wyłapał klapsa od kibiców...

Sartre 14.09.2010 19:35

Jak kogoś bawią plotki na zasadzie kto-kogo, to polecam przewertować komentarze na legia.net, albo ułatwić sobie sprawę i przejrzeć forum LL. Jeżeli potwierdzi się info o zachowaniu Iwańskiego, to ten typ zastąpi Karwana w okręgówce.

TOMAY1979 14.09.2010 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BiałaGwiazda (Post 979934)
Bardzo dobry ruch ze strony działaczy Legii.Pomijając fakt,że cała trójka prezenuje żałosny poziom piłkarski od paru ładnych lat(nie wiem jakim cudem Iwański znalazł się w kadrze,chyba tylko dlatego,że był ulubieńcem Smudy),to rozwalają drużynę od środka i jestem pewien,że to działo się już od kilku sezonów.Mam tylko nadzieję,że włodarze będą konsekwentni i nie przywrócą ich do pierwszego zespołu za tydzień,dwa czy miesąc,tylko wywalą z Legii po sezonie.Mam też nadzieję,że widząc to już żaden polski klub się nie nabierze i nie zatrudni tych pseudokopaczy.

To kto teraz zostanie kapitanem w Legii? o chyba o ile sobie przypominam Ivanski pelnil ta funkcje...??

Sartre 14.09.2010 19:49

Nie, kapitanem był Vrdoljak. Iwański, który już w zeszłym roku tak robił ładne oczy, machał rzęsami i twierdził, że on to tak naprawdę, to wcale nie chce być kapitanem, poczuł się chyba urażony - i stąd cała afera. Albo przynajmniej m.in. stąd. Wg. plotek Iwański właśnie przeciwko Vrdoljakowi organizował skład.

TOMAY1979 14.09.2010 19:53

Dobre czyli wychodzi na to ,ze sa podzialy w druzynie to nic dobrego nie wrozy ,...tak mi sie wydaje ,ze jak Skorza nie pozbiera do kupy zespolu to zle sie to skonczy...

wolfy 14.09.2010 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 979731)
W 100% się z nim zgadzam.

Tak jak staliśmy murem za Stefanem, tak teraz musimy wierzyć w Rafała. Na razie nie zawodzi naszych nadziei.

spartan 14.09.2010 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 979961)
Tak jak staliśmy murem za Stefanem, tak teraz musimy wierzyć w Rafała. Na razie nie zawodzi naszych nadziei.

Stefan zasłużył tylko na popiersie bo nie dokończył roboty... Jak Rafałowi się uda, to na pomnik obrzezanego napletka może liczyć na honorowym miejscu naszego nowego piętrowego parkingu.

Gwiaździsty 14.09.2010 20:14

Myśl Rafała (kontynuatora idei Stefana) aby nic nie zmieniać jest wprost genialna. Oby pracował jak najdłużej, aż do zwycięskiego końca ! :). Oby tylko gdańszczanie nie popsuli rekordu 104 lecia !

P.S Niestety chyba nie doczeka się braw na R22 jeśliby sie tylko pojawił, bo to początek sezonu i pewnie zostanie niebawem wy..proszony. Brawa zbierze ten co wykończy całość akcji pod koniec sezonu, ale pamieć o jego zasługach z początku sezonu zostałaby doceniona. :)

Krissu 14.09.2010 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 979968)
Stefan zasłużył tylko na popiersie bo nie dokończył roboty...

Bo mu nie pozwolili dokończyć.

Cios w plecy, te sprawy. :-)

TOMAY1979 14.09.2010 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 979982)
Bo mu nie pozwolili dokończyć.

Cios w plecy, te sprawy. :-)

Gdyby pozwolili jemu dokonczyc to obudzili by sie lige nizej :D

wolfy 14.09.2010 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 979982)
Bo mu nie pozwolili dokończyć.

Cios w plecy, te sprawy. :-)

Dokładnie. Tym niemniej efekty jego myśli szkoleniowej widoczne są do dziś - Cracovia ma piłkarzy, którzy mogą na wszystkich w lidze patrzeć z góry.

Poza tym Craxa ostatecznie spadła, a że grała potem w ekstraklasie - to już tylko nasza lokalna specyfika:lol:

Stefanowi należy się szacunek każdego Wiślaka. Gdyby tylko Orestowi na starość nie odbiło...

0 22 14.09.2010 20:40

Nigdy nie spadnie.... :)

Gwiaździsty 14.09.2010 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 979990)
Stefanowi należy się szacunek każdego Wiślaka. Gdyby tylko Orestowi na starość nie odbiło...

Stefan zniszczył ich strukturalnie czyli najskuteczniej. Wywalił to co jeszcze grało i sprowadził gości do drużyny koszykarzy, może dobrych do gry pod koszem ale topornych na trawie. Gdyby nie zabrakło mu czasu to ściągnąłby nawet Gortata.
Teraz też może jeszcze działać czyli powoływać jak najwięcej kopaczy z Kałuży do U23.

szczebrzeszcz 14.09.2010 21:22

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Cytat:

Paweł Janas od poniedziałku jest nowym trenerem piłkarzy Polonii Warszawa. Czy były selekcjoner reprezentacji Polski poradzi sobie w klubie z Konwiktorskiej? - "Janosik" da sobie radę. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości - mówi Janusz Wójcik.
wy wójta się nie bójta :)

PhantomRanger 14.09.2010 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BiałaGwiazda (Post 979934)
Bardzo dobry ruch ze strony działaczy Legii.Pomijając fakt,że cała trójka prezenuje żałosny poziom piłkarski od paru ładnych lat(nie wiem jakim cudem Iwański znalazł się w kadrze,chyba tylko dlatego,że był ulubieńcem Smudy),to rozwalają drużynę od środka i jestem pewien,że to działo się już od kilku sezonów.Mam tylko nadzieję,że włodarze będą konsekwentni i nie przywrócą ich do pierwszego zespołu za tydzień,dwa czy miesąc,tylko wywalą z Legii po sezonie.Mam też nadzieję,że widząc to już żaden polski klub się nie nabierze i nie zatrudni tych pseudokopaczy.

Kibicu Legii Warszawa miej honor i powiedz, że nim jesteś, bo żaden wiślak tak by nie napisał. Twój nikt może być mylny, ale to zdanie rozwiało wszelkie wątpliwości.

kreseq 14.09.2010 22:29

Jesli zawodnik roz*** zespol od srodka, to chocby to byla Polonia Warszawa, to zycze klubowi zeby wypier*** frajera na zbity pysk. Jesli tego nie zrobi, to reszta "kim ty k*** jestes?" dostanie informacje ze moga robic co chca bo sa gwiazdami i bez nich swiat przestanie istniec.
Ja wiem ze wielu kibicow Wisly chcialoby zeby taka Cracovia przestala istniec, wiem tez ze wielu Legionistow zyczy tego Polonii, ale trzeba na takie specyficzne sprawy patrzec GLOBALNIE.

Dla mnie zawodnicy pokazujacy wala publicznosci, fetujacy do pustych trybun czy lzacy przeciwnika podczas meczu sa z gory przekresleni. Tak samo jak Ci, ktorzy graja przeciwko trenerowi,klubowi,szatniarce,fizjoterapeucie czy Bog wie komu.
Frajerow, obrazalskich mend spiskujacych przeciwko wlasnemu klubowi trzeba sie pozbyc do ostatniego i to najlepiej ogniem.

TOMAY1979 15.09.2010 06:59

Dokladnie jesli w szatni nie ma jednosci to nie bedzie dobrze...nie wspomne o tym ,ze oni nie graja za mala kase....:)
a wracajac do Poloni mysle ,ze teraz poleca w dol po rowni pochylej...dziekuje Panie J.W tak trzymaj:)

Gwiaździsty 15.09.2010 07:01

W sumie to szkoda, że go (Pączka) tak wcześnie zdekonspirowano. Gdyby to było tak pod koniec sezonu lub lepiej na wiosnę to byłoby OK. :) Chociaż i tak dobrej atmosfery w Legii długo nie będzie. No i są już nowi balangierzy. To dobrze wróży (dla nas). :)

TOMAY1979 15.09.2010 08:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 980107)
W sumie to szkoda, że go (Pączka) tak wcześnie zdekonspirowano. Gdyby to było tak pod koniec sezonu lub lepiej na wiosnę to byłoby OK. :) Chociaż i tak dobrej atmosfery w Legii długo nie będzie. No i są już nowi balangierzy. To dobrze wróży (dla nas). :)

Ciekawe co zrobi Maciek z swoja druzyna teraz jak dostane baty ...czy Walter i spolka wytrzyma..?

kreseq 15.09.2010 08:11

Walter i spolka wytrzyma bo :
1) Nie maja w zwyczaju zwalniac trenera wczesniej niz po jednej rundzie ( Bialas byl przejsciowym trenerem :D )
2) Maciek nie jest glupi i pewnie w umowie ma zapisana odpowiednia kwote.

Bartosz 15.09.2010 09:21

Fajnie się podejmuję ryzyko za nie swoje pieniądze..
Cytat:

[Bakero o wydanym 1mln € na Sobiecha] Macie rację, to rzeczywiście jest duże, w cudzysłowie, ryzyko, bo nikt w polskich warunkach nie kupuje 21-letniego piłkarza za takie pieniądze. Ale mnie kręci podejmowanie podobnego ryzyka, kupowanie młodych, niedoświadczonych zawodników.

_ukoL 15.09.2010 09:42

Kreseq, bez szczypty złośliwości ale Twój opis to raczej gest przyjaźni wobec kibiców innych drużyn w Polsce. :D

Fuks 15.09.2010 09:51

z bloga Dawidziuka, jak widac nie wszystko musi byc tak jak to wczoraj pisali:

Cytat:

"Piotr Giza, Maciej Iwański, Jakub Wawrzyniak – to nowe wzmocnienia drużyny występującej w Młodej Ekstraklasie. Decyzję zarządu i trenera mają w środę wolne, mogą zrobić surówkę do obiadu, obrać ziemniaki, zetrzeć na placki albo ugotować, do tego zbić schabowe albo poddusić mięsko żeby było zdrowe, na oliwie z oliwek oczywiście. Trzech piłkarzy, dwóch z podstawowego składu, ląduje w rezerwach. Co robi reszta drużyny? Trenuje jak gdyby nigdy nic.

Drużyny… Nie ma na Łazienkowskiej drużyny. Jeśli ktoś się jeszcze łudził, to wtorkowe wydarzenia na Łazienkowskiej pokazały, że trzeba wyzbyć się złudzeń. Legia to zlepek przypadkowych ludzi, kompletnie nie stanowiących zespołu. Odstawiony Iwański – świetnie, ktoś cieszy się, bo będzie miał miejsce w składzie na mecz z Zagłębiem, no i super atmosferę w szatni, bo ten podobno ją psuje. Nie ma Wawrzyniaka – no pięknie, ktoś inny zagra w jego miejsce, jednego rywala mniej.

Może i Iwański był słaby, chociaż strzelił jedną bramkę, przy kolejnej asystował. To jakieś 2/3 dorobku całej Legii w tym sezonie. Ale dobra, gębę ma od ucha do ucha, niech cierpi. Wiadomo, ma specyficzny charakter, wali prosto z mostu, nie wszystkim się to podoba. Wawrzyniak, no zwalił ze trzy bramki z siedmiu straconych. Zesłanie mu się należało. Giza – grał dwie minuty, faktycznie, nie odwrócił losów beznadziejnego meczu, a przecież od niego tego oczekiwano. Należały im się kary. Niech siedzą w rezerwach i patrzą co zepsuli.

Cholera człowieka strzela jak na to wszystko patrzy. Gość wszedł do szatni (szczegóły w środę w Przeglądzie Sportowym), ryknął, pokazał, że ma jaja tam gdzie mieć powinien i został odstrzelony. Drugi wyszedł powiedział co mu na wątrobie leży i to samo. Trzeci… od dawna odstawiony (słusznie), dostaje za całokształt. A reszta wychodzi i trenuje. ŻADEN nie wstawi się za drugim, bo wiadomo, sianko się liczy. Podkulili ogony i kwitują przy kasie. Problem w tym, że kozłów ofiarnych już znaleziono, w przypadku porażki, trudno będzie o kolejnych, bo trzeba będzie przyczepić się do nowych piłkarzy. A jakoś trudno oprzeć się wrażeniu, że niektórym ciężko to przychodzi. Ciekawe co dalej…

Można kpić, owszem, dziś to takie modne, takie lubiane, kopnąć kogoś, kto leży. Ale to jeszcze rozumiem. Z trudem wielkim, ale rozumiem. Jednak tego, że wszyscy przeszli do porządku dziennego nad zawieszeniem trzech kolegów i ukaraniem pięciu kolejnych, już nie.

Dlatego nim się zaczęła, ta Legia się skończyła. Wczoraj pisałem o liderach, bardziej o micie bycia tym liderem. Jeden spróbował pokazać, że to rzeczywistość, a nie mit i chciał tym liderem. I dostał łomot, bo podskoczyć za wysoko nie można. Czyli jednak mit.

POST SCRIPTUM.

Kto nie wie, wyjaśniam za co zawodnicy zostali ukarani. Iwański – za to, że w przerwie wpadł do szatni i powiedział wszystkim bez ogródek co myśli o ich postawie. Jeden z zawodników rzucił się na niego z pięściami. Wyrok: Iwański psuje atmosferę.

Wawrzyniak: Usłyszał, że ma zastanowić się nad sobą w rezerwach. Ot po prostu, usiąść i pomyśleć. Bez konkretów

Giza: tutaj lista zarzutów długa.. Nie stara się w ekstraklasie, nie stara również w Młodej Ekstraklasie. Oprócz tej kary zesłania do rezerw dostanie jeszcze dwie, finansowe."

Marszałek 15.09.2010 10:21

Wg Dawidziuka. Iwański zrobił to co powinien wykonać trener, ot prosta sprawa a że trener to lekka mimoza więc Iwański widząc to widać chciał faceta wyręczyć czym ten mu się odwdzięczył zesłaniem do rezerw. Problemem tam jest Maciuś a nie piłkarze. Ale to moja subiektywna ocena.

wislak68 15.09.2010 11:17

Dawidziuk do ... Wisły? A nuż po takim "buncie" z jego strony MS uzna że nie może dłużej współpracować z tak nielojalnym współpracownikiem? To by dopiero była korzyść dla Wisły z przejścia Maciusia do Legii!

arti 15.09.2010 11:18

Skorża tak ciężkiej sytuacji w karierze jeszcze chyba nie miał. Jeśli z niej zdoła wyjść na prostą to czapki z głów.

jova 15.09.2010 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak68 (Post 980211)
Dawidziuk do ... Wisły? A nuż po takim "buncie" z jego strony MS uzna że nie może dłużej współpracować z tak nielojalnym współpracownikiem? To by dopiero była korzyść dla Wisły z przejścia Maciusia do Legii!

Krzysztof Dowhań - trener bramkarzy Legii
Andrzej Dawidziuk - znany trener bramkarzy
Adam Dawidziuk - dziennikarz Przeglądu Sportowego, który opublikował ten wpis na swoim blogu http://okiemsnajpera.sports.pl/

wolfy 15.09.2010 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 980184)
Wg Dawidziuka. Iwański zrobił to co powinien wykonać trener, ot prosta sprawa a że trener to lekka mimoza więc Iwański widząc to widać chciał faceta wyręczyć czym ten mu się odwdzięczył zesłaniem do rezerw. Problemem tam jest Maciuś a nie piłkarze. Ale to moja subiektywna ocena.

Na to chyba wychodzi. U nas też tak zrąbał atmosferę, że pod koniec piłkarze skakali mu do oczu.
Iwańskiego nie lubię, ale akurat "warsztat" Skorży znam na tyle, żeby wiedzieć "o co kaman".

EDIT: Dziwiło mnie, czemu "Weszło" stanęło po stronie piłkarzy ( mimo że wcześniej regularnie ich obśmiewali ), ale oni zazwyczaj mają najlepsze informacje...

szprotson 15.09.2010 12:33

czy znacie inne wersje niż ta z blogu Dawidziuka?

Ja po przeczytaniu legialive raczej po stronie tej drugiej wersji bym się opowiadał....

wolfy 15.09.2010 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 980252)
czy znacie inne wersje niż ta z blogu Dawidziuka?

Ja po przeczytaniu legialive raczej po stronie tej drugiej wersji bym się opowiadał....

Oni tam mają na pieńku z Iwańskim. Ja bardziej wierzę w tym względzie "Weszło".

jova 15.09.2010 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 980244)
U nas też tak zrąbał atmosferę, że pod koniec piłkarze skakali mu do oczu.

Możesz podać jakieś przykłady? Ja pamiętam pyskówkę Piotra Brożka... Coś przegapiłem? U nas Skorża winę za porażki brał na siebie i unikał krytykowania piłkarzy. Po jego odejściu też jakoś nie odezwali się żadni zawodnicy cieszący się ze zmiany trenera. Raczej kibice oskarżali go o to, że na zbyt wiele pozwala piłkarzom, a nie o to, że jest z nimi skłócony. Poza wynikami nie widzę większych analogii pomiędzy późnym Skorżą w Wiśle i obecnym chaosem w Legii.

szprotson 15.09.2010 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 980257)
Oni tam mają na pieńku z Iwańskim. Ja bardziej wierzę w tym względzie "Weszło".

ja rozumiem, ale ...
czytając o zachowaniu np. Iwańskiego za czasów ZL, jeśli to było prawdą, to ja pokładam wiare w wersje o robieniu beki z Vrdoljaka, +zagubiony Rzeźniczak

IMHO, pokrzywdzeni piłkarze mogli pójść do swojego kolegi, jakim jest Dawidziuk by ich troszke przyretuszował.

p.s. "Legia o jakiej marzyłeś " :)


E: Skorży nie oceniam,to że nie mam jaj wiedzą wszyscy, u nas miał krótką ławkę, więc zero konkurencji pomiedzy pozycjami. Na Legii teraz przyjechali obcokorajowcy, to się Polaczki wkurzyły że np. chłop z dupy zostaje kapitanem. Urażony Iwański mógł szybciej działać niż myślał i teraz może tego żałować.
Ale tak jest. Nie mówie teraz o Legii, tylko o naszej lidze. Tak jest.
Zapyziała pyza podpisze kontrakt na np. 40 klocków, pogra rok jest spoko, a tutaj przychodzi nowy chłop który chce biegać trenowac i wygryźć ze skłądu. Dla zapyziałej pyzy obcokrajowiec nie jest motywacją dla lepszej pracy, tylko kims kto przyjechał go wygryźć z pracy. Lepij i łatwiej dziury kopać niż trenować w pocie czoła, bo potem może się okazać że rzeczywiście obcokrajowiec okazał sie...lepszy.
A do tego przyjeżdza obcokrajowiem, i "niby dlaczego" dostaje tyle samo pieniędzy co zapyziała pyza. Niby dlaczego, przecież zapyziała pyza musiałą trochę sie wykazać by zaprcować na swoją pozycję. Na pozycję w Lidze Polskiej ktora jest szczytem jego ambicji.

wolfy 15.09.2010 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 980258)
Możesz podać jakieś przykłady? Ja pamiętam pyskówkę Piotra Brożka... Coś przegapiłem? U nas Skorża winę za porażki brał na siebie i unikał krytykowania piłkarzy. Po jego odejściu też jakoś nie odezwali się żadni zawodnicy cieszący się ze zmiany trenera. Raczej kibice oskarżali go o to, że na zbyt wiele pozwala piłkarzom, a nie o to, że jest z nimi skłócony. Poza wynikami nie widzę większych analogii pomiędzy późnym Skorżą w Wiśle i obecnym chaosem w Legii.

Niczego nie przegapiłeś, po prostu nie wszystko trafia do gazet.

Przykład zostawię dla siebie, bo znam z drugiej ręki. Wyznawcy Skorży i tak nie uwierzą bądź zinterpretują go na swój sposób, a pokemonów nie ma sensu nakręcać na kolejnego zawodnika. Nie chodzi jednak o Brożków ani Małeckiego...

Analogie do sytuacji z Legii są, a fakt że Skorża nie umie zapanować nad zespołem ma przełożenie na atmosferę w szatni. Dopóki są wyniki, to wszystko jakoś działa, ale kiedy zaczynają się problemy, wówczas wychodzą na wierzch wszystkie żale i zaniedbania.

Widać jednak, że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz... Ale to już wiadomo od czasów Petrescu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 980262)
ja rozumiem, ale ...
czytając o zachowaniu np. Iwańskiego za czasów ZL, jeśli to było prawdą, to ja pokładam wiare w wersje o robieniu beki z Vrdoljaka, +zagubiony Rzeźniczak

IMHO, pokrzywdzeni piłkarze mogli pójść do swojego kolegi, jakim jest Dawidziuk by ich troszke przyretuszował.

p.s. "Legia o jakiej marzyłeś " :)

Ja nie twierdzę, że Iwański jest OK, bo to szuja pierwszej klasy. Chodzi raczej o to, że Skorża robi w Legii taką samą robotę jak u nas. Różnica jest jedna - dopóki szatnię trzymał Baszczyński czy Kosowski, to Maciuś w Wiśle jeszcze jakoś sobie radził. W Legii nie ma żadnego zawodnika, który miałby coś do powiedzenia.
Mnie to nie przeszkadza - im gorzej u nich, tym lepiej dla nas. Osobiście życzę Skorży, żeby został w Legii przynajmniej do końca kontraktu i dostawał co okienko kasę na transfery:-)

szprotson 15.09.2010 13:05

skoro dał trzymać szatnie Vrdoljakowi, chłopowi co dopiero przyszedł
wiadome że wśród polaków wychowanych na zazdrości i zawiści komuś to się nie spodoba.

dlatego chyba jak kupować zagranicznych, to do razu 10 bo takiej ilości cięzko się postawic, a 3 czy 4 nowych to można łatwo zgnieść.

ale dziękuje Strejlałowi za ta wspaniałą reklamę, którą teraz dzięki niemu mogę oglądać 24/7 :)

p.s. a kibicom (L) współczuję, bo jak w szatni sie .......i, to nie można dobrze grać.

E: wolfy ; ja to widzę tak : Maciej Skorża niczego nieświadomy, MYŚLAŁ I MIAŁ NADZIEJĘ że jak postawi na osobę która ma największe predyspozycje do bycia kapitanem statku, to wszystko się ułoży i będzie tak jak chce. Niestety, nie wziął pod uwagę cech mentalnych Polaka, BĄDŹ nie zrobił niczego, co spowodowało by natychmiastowym zawieszeniem broni pomiedzy wszystkimi piłkarzami i odgórny szacunek dla kapitana.

A kiedyś się śmiali z Nas, pewni kibice jak przychodził Okuka, Svitlica, Bednarz...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl