![]() |
Cytat:
Stosunkowo niskie umiejętności nie równają się braku ambicji... |
Gdzie sa Ci co tak walili konia po sparingu z Arsenalem? :D A ze strony klubu z Lazienkowskiej to zwykla pokazowka, bankowo szybko wroca do skladu.
|
Tam jest jeszcze poza tym wniosek o ukaranie 5 kolejnych piłkarzy dyscyplinarnie. Ciekawe o co tu chodzi... Tzn. obstawiać można, że chodzi o imprezkę do rana jaką podobno bałkański skład + jeden czarny pan sobie urząziło, bo słyszałem o czymś takim. Nawet by się zgadzało - Rado, Knezević, Vrdoljak, Antolović + np. Choto. Chinyamy by nikt nigdzie nie zabierał, bo mentalnie to on ma 10 lat, a Mezenga raczej odpada, bo on językowo chyba jest niekompatybilny. Pozostaje Manu i Choto, ale że Manu gra na najwyższych obrotach w zespole chyba a Choto jest cieniem samego siebie od dwóch kolejek, to obstawiam Czarną Skałę. Ew. może Kumbev zamiast któregoś z Bałkańców.
|
http://video.eurosport.pl/pilka-nozn...5/videos.shtml
dobre podsumowanie 5 kolejki, piosenka o Maćku :D |
No to Legia będzie dużo mocniejsza. Wypier... pączka, Gizy to są zawodnicy którzy powinni grać na poziomie 1 i 2 ligi...
|
Bardzo dobry ruch ze strony działaczy Legii.Pomijając fakt,że cała trójka prezenuje żałosny poziom piłkarski od paru ładnych lat(nie wiem jakim cudem Iwański znalazł się w kadrze,chyba tylko dlatego,że był ulubieńcem Smudy),to rozwalają drużynę od środka i jestem pewien,że to działo się już od kilku sezonów.Mam tylko nadzieję,że włodarze będą konsekwentni i nie przywrócą ich do pierwszego zespołu za tydzień,dwa czy miesąc,tylko wywalą z Legii po sezonie.Mam też nadzieję,że widząc to już żaden polski klub się nie nabierze i nie zatrudni tych pseudokopaczy.
|
Cytat:
|
Jak kogoś bawią plotki na zasadzie kto-kogo, to polecam przewertować komentarze na legia.net, albo ułatwić sobie sprawę i przejrzeć forum LL. Jeżeli potwierdzi się info o zachowaniu Iwańskiego, to ten typ zastąpi Karwana w okręgówce.
|
Cytat:
|
Nie, kapitanem był Vrdoljak. Iwański, który już w zeszłym roku tak robił ładne oczy, machał rzęsami i twierdził, że on to tak naprawdę, to wcale nie chce być kapitanem, poczuł się chyba urażony - i stąd cała afera. Albo przynajmniej m.in. stąd. Wg. plotek Iwański właśnie przeciwko Vrdoljakowi organizował skład.
|
Dobre czyli wychodzi na to ,ze sa podzialy w druzynie to nic dobrego nie wrozy ,...tak mi sie wydaje ,ze jak Skorza nie pozbiera do kupy zespolu to zle sie to skonczy...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Myśl Rafała (kontynuatora idei Stefana) aby nic nie zmieniać jest wprost genialna. Oby pracował jak najdłużej, aż do zwycięskiego końca ! :). Oby tylko gdańszczanie nie popsuli rekordu 104 lecia !
P.S Niestety chyba nie doczeka się braw na R22 jeśliby sie tylko pojawił, bo to początek sezonu i pewnie zostanie niebawem wy..proszony. Brawa zbierze ten co wykończy całość akcji pod koniec sezonu, ale pamieć o jego zasługach z początku sezonu zostałaby doceniona. :) |
Cytat:
Cios w plecy, te sprawy. :-) |
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym Craxa ostatecznie spadła, a że grała potem w ekstraklasie - to już tylko nasza lokalna specyfika:lol: Stefanowi należy się szacunek każdego Wiślaka. Gdyby tylko Orestowi na starość nie odbiło... |
Nigdy nie spadnie.... :)
|
Cytat:
Teraz też może jeszcze działać czyli powoływać jak najwięcej kopaczy z Kałuży do U23. |
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Cytat:
|
Cytat:
|
Jesli zawodnik roz*** zespol od srodka, to chocby to byla Polonia Warszawa, to zycze klubowi zeby wypier*** frajera na zbity pysk. Jesli tego nie zrobi, to reszta "kim ty k*** jestes?" dostanie informacje ze moga robic co chca bo sa gwiazdami i bez nich swiat przestanie istniec.
Ja wiem ze wielu kibicow Wisly chcialoby zeby taka Cracovia przestala istniec, wiem tez ze wielu Legionistow zyczy tego Polonii, ale trzeba na takie specyficzne sprawy patrzec GLOBALNIE. Dla mnie zawodnicy pokazujacy wala publicznosci, fetujacy do pustych trybun czy lzacy przeciwnika podczas meczu sa z gory przekresleni. Tak samo jak Ci, ktorzy graja przeciwko trenerowi,klubowi,szatniarce,fizjoterapeucie czy Bog wie komu. Frajerow, obrazalskich mend spiskujacych przeciwko wlasnemu klubowi trzeba sie pozbyc do ostatniego i to najlepiej ogniem. |
Dokladnie jesli w szatni nie ma jednosci to nie bedzie dobrze...nie wspomne o tym ,ze oni nie graja za mala kase....:)
a wracajac do Poloni mysle ,ze teraz poleca w dol po rowni pochylej...dziekuje Panie J.W tak trzymaj:) |
W sumie to szkoda, że go (Pączka) tak wcześnie zdekonspirowano. Gdyby to było tak pod koniec sezonu lub lepiej na wiosnę to byłoby OK. :) Chociaż i tak dobrej atmosfery w Legii długo nie będzie. No i są już nowi balangierzy. To dobrze wróży (dla nas). :)
|
Cytat:
|
Walter i spolka wytrzyma bo :
1) Nie maja w zwyczaju zwalniac trenera wczesniej niz po jednej rundzie ( Bialas byl przejsciowym trenerem :D ) 2) Maciek nie jest glupi i pewnie w umowie ma zapisana odpowiednia kwote. |
Fajnie się podejmuję ryzyko za nie swoje pieniądze..
Cytat:
|
Kreseq, bez szczypty złośliwości ale Twój opis to raczej gest przyjaźni wobec kibiców innych drużyn w Polsce. :D
|
z bloga Dawidziuka, jak widac nie wszystko musi byc tak jak to wczoraj pisali:
Cytat:
|
Wg Dawidziuka. Iwański zrobił to co powinien wykonać trener, ot prosta sprawa a że trener to lekka mimoza więc Iwański widząc to widać chciał faceta wyręczyć czym ten mu się odwdzięczył zesłaniem do rezerw. Problemem tam jest Maciuś a nie piłkarze. Ale to moja subiektywna ocena.
|
Dawidziuk do ... Wisły? A nuż po takim "buncie" z jego strony MS uzna że nie może dłużej współpracować z tak nielojalnym współpracownikiem? To by dopiero była korzyść dla Wisły z przejścia Maciusia do Legii!
|
Skorża tak ciężkiej sytuacji w karierze jeszcze chyba nie miał. Jeśli z niej zdoła wyjść na prostą to czapki z głów.
|
Cytat:
Andrzej Dawidziuk - znany trener bramkarzy Adam Dawidziuk - dziennikarz Przeglądu Sportowego, który opublikował ten wpis na swoim blogu http://okiemsnajpera.sports.pl/ |
Cytat:
Iwańskiego nie lubię, ale akurat "warsztat" Skorży znam na tyle, żeby wiedzieć "o co kaman". EDIT: Dziwiło mnie, czemu "Weszło" stanęło po stronie piłkarzy ( mimo że wcześniej regularnie ich obśmiewali ), ale oni zazwyczaj mają najlepsze informacje... |
czy znacie inne wersje niż ta z blogu Dawidziuka?
Ja po przeczytaniu legialive raczej po stronie tej drugiej wersji bym się opowiadał.... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
czytając o zachowaniu np. Iwańskiego za czasów ZL, jeśli to było prawdą, to ja pokładam wiare w wersje o robieniu beki z Vrdoljaka, +zagubiony Rzeźniczak IMHO, pokrzywdzeni piłkarze mogli pójść do swojego kolegi, jakim jest Dawidziuk by ich troszke przyretuszował. p.s. "Legia o jakiej marzyłeś " :) E: Skorży nie oceniam,to że nie mam jaj wiedzą wszyscy, u nas miał krótką ławkę, więc zero konkurencji pomiedzy pozycjami. Na Legii teraz przyjechali obcokorajowcy, to się Polaczki wkurzyły że np. chłop z dupy zostaje kapitanem. Urażony Iwański mógł szybciej działać niż myślał i teraz może tego żałować. Ale tak jest. Nie mówie teraz o Legii, tylko o naszej lidze. Tak jest. Zapyziała pyza podpisze kontrakt na np. 40 klocków, pogra rok jest spoko, a tutaj przychodzi nowy chłop który chce biegać trenowac i wygryźć ze skłądu. Dla zapyziałej pyzy obcokrajowiec nie jest motywacją dla lepszej pracy, tylko kims kto przyjechał go wygryźć z pracy. Lepij i łatwiej dziury kopać niż trenować w pocie czoła, bo potem może się okazać że rzeczywiście obcokrajowiec okazał sie...lepszy. A do tego przyjeżdza obcokrajowiem, i "niby dlaczego" dostaje tyle samo pieniędzy co zapyziała pyza. Niby dlaczego, przecież zapyziała pyza musiałą trochę sie wykazać by zaprcować na swoją pozycję. Na pozycję w Lidze Polskiej ktora jest szczytem jego ambicji. |
Cytat:
Przykład zostawię dla siebie, bo znam z drugiej ręki. Wyznawcy Skorży i tak nie uwierzą bądź zinterpretują go na swój sposób, a pokemonów nie ma sensu nakręcać na kolejnego zawodnika. Nie chodzi jednak o Brożków ani Małeckiego... Analogie do sytuacji z Legii są, a fakt że Skorża nie umie zapanować nad zespołem ma przełożenie na atmosferę w szatni. Dopóki są wyniki, to wszystko jakoś działa, ale kiedy zaczynają się problemy, wówczas wychodzą na wierzch wszystkie żale i zaniedbania. Widać jednak, że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz... Ale to już wiadomo od czasów Petrescu. Cytat:
Mnie to nie przeszkadza - im gorzej u nich, tym lepiej dla nas. Osobiście życzę Skorży, żeby został w Legii przynajmniej do końca kontraktu i dostawał co okienko kasę na transfery:-) |
skoro dał trzymać szatnie Vrdoljakowi, chłopowi co dopiero przyszedł
wiadome że wśród polaków wychowanych na zazdrości i zawiści komuś to się nie spodoba. dlatego chyba jak kupować zagranicznych, to do razu 10 bo takiej ilości cięzko się postawic, a 3 czy 4 nowych to można łatwo zgnieść. ale dziękuje Strejlałowi za ta wspaniałą reklamę, którą teraz dzięki niemu mogę oglądać 24/7 :) p.s. a kibicom (L) współczuję, bo jak w szatni sie .......i, to nie można dobrze grać. E: wolfy ; ja to widzę tak : Maciej Skorża niczego nieświadomy, MYŚLAŁ I MIAŁ NADZIEJĘ że jak postawi na osobę która ma największe predyspozycje do bycia kapitanem statku, to wszystko się ułoży i będzie tak jak chce. Niestety, nie wziął pod uwagę cech mentalnych Polaka, BĄDŹ nie zrobił niczego, co spowodowało by natychmiastowym zawieszeniem broni pomiedzy wszystkimi piłkarzami i odgórny szacunek dla kapitana. A kiedyś się śmiali z Nas, pewni kibice jak przychodził Okuka, Svitlica, Bednarz... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl