![]() |
Cytat:
Sam chyba jednak przyznasz, że "śpiewy jeszcze jeden", które miały być "zabawną dedykacją" dla Waltera, zwłaszcza kilkanaście godzin po śmierci wspólnika raczej nie były na miejscu. Nie wiem dlaczego ale przypomina mi się ta sytuacja z Sandrą Walter i jej uzależnieniem od narkotyków, które też tak zgrabnie kiedyś manifestowali na trybunach. Wiem, że mają swoje racje i tego nie kwestionuje. Ale w obliczu śmierci człowieka nie na wszystkie chwyty można sobie pozwolić. Zakładając, że jednak w czymś różnimy się od zwierząt... |
No to fakt, że najwyższych lotów ich śpiewy w kierunku Waltera nie są.
Z drugiej strony koleś od kilku lat uparcie niszczy coś, co ci ludzie kochają. Gdyby u nas była taka sytuacja wcale bym się nie zdziwił gdyby podobne teksty leciały z trybun. Mniejsza o to. Ważne co by Ruch jakimś cudem wyrównał. |
A, faktycznie bardzo zabawne. Pogratulować poczucia humoru, szczególnie w dzień zaduszny.
Generalnie nie lubię patosu, ale takie odzywki w ustach tych ludzi pozbawiają ich człowieczeństwa. Poziom zezwierzęcenia przerażający. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Widać, że wczoraj w Kielcach nie byliscie. "rachu ciachu Małpa w piachu" ,,Małpa już w piachu jest a my bawimy sie aeaooooo wieslka gol '' Tak wczoraj śpiewali wasi koledzy o zamordowanym kibicu Korony. |
Cytat:
|
Akurat przed meczem z nami Legia złapała dobrą formę. No i Mięciel się rozstrzelał. Będzie ciężko za tydzień, oj będzie. Zwłaszcza, że bez "Głowy" gramy.
|
Wygrana Legii, też nie jest dla nas zła. Zwiększa się przewaga Wisły nad Ruchem... Legia zazwyczaj gubi punkty na wyjazdach. Wszystko, więc jest na dobrej drodze, by zgubiła w Sosnowcu ( mimo, że zaprzyjaźnionym) ;)
Cytat:
Jeżeli śpiewali, to zapewne też wiesz dlaczego i w jakich okolicznościach. Nie usprawiedliwiam, ani nie pochwalam. Wróćmy do tematów piłkarskich. |
Sztyrga,
wypraszam sobie, to nie są moi "koledzy". Nigdy nie byli. Jak poczytasz podforum Armia Białej Gwiazdy może to zrozumiesz. Między innymi dlatego przestałem swego czasu chodzić na Xtkę, żeby nie świecić d.pą za takich "kolegów". Nie jestem naiwny, by sądzić że wszyscy kibice Wisły to święci. Tym bardziej nie są to moi "bracia". Słowa przyjaźń, braterstwo a nawet koleżeństwo uległy strasznej deprecjacji w ostatnim czasie, ale ja te określenia traktuję poważnie. I nigdy skretyniały, podpity bandyta nie będzie moim "kolegą". Mam nadzieję, że wyjaśniłem to dość jasno. Cytat:
Nie chodzi tu o chwalenie kogokolwiek. Po prostu czasem lepiej siedzieć cicho. A zmarłym okazuje się szacunek, tak już jest w naszej kulturze. Ale ty tego nie wiesz, bo skąd niby masz wiedzieć? Takie rzeczy wynosi się z domu rodzinnego. Przepraszam wszystkich za moralizatorski ton, ale poziom kibicowania na polskich stadionach dostosowuje się do poziomu sportowego. W sumie - czemu się dziwić. |
Iwański powinien dostać kartkę za faul...nie grałby z nami. Ale cóż, trudno się mówi.
a co do okrzyków na temat zmarłych, zarówno tych warszawskich śpiewów (sam słyszałem) jak i tych wiślackich (nie słyszałem, podobno) to dla mnie czyste s*****syństwo. Co jak co, ale resztki człowieczeństwa trzeba zachować. |
Jacy sie tu wszyscy nagle delikatni stali...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Niech każdy interpreuje jak chce. Moim zdaniem to żenujące, zachowanie niegodne cywilizowanych ludzi.
|
Cytat:
|
Mamy 7 punktow przewagi nad Legia , sytuacja analogiczna jak 2 lata temu ,mozemy im za tydzien wybic Mistrza z glowy wygrywajac i zwiekszajac przewage do 10 punktow.
|
Ruch jaki jest każdy widzi. Dla nikogo chyba wynik nie jest zaskoczeniem.Teraz jest ten moment schodzenia na właściwe miejsca Bytomia i Chorzowa. Prędzej czy później musiało to nastąpić. Jedyne co zwróciło moją uwagę to jak Legia gra z klepki. Przed polem karnym często na jeden kontakt grają. Nie wychodzi im to zazwyczaj ale przynajmniej coś z klepy grają, w przeciwnieństwie do nas,bo my nic takiego nie próbujemy nawet. I tak samo jak my nic nie gramy a jesteśmy liderem,tak uważam,że Legia od czasu do czasu coś kopiąc za jakiś czas będzie vice liderem. Wszytko zostanie po staremu jednym słowem.
|
element,
tu nie chodzi o to czy zasłużył czy nie. Kowalski może być skończonym .... (wpisać określenie), co nie znaczy że w chwili śmierci Kowalskiego mamy się zachowywać jak dzicz. Tu po prostu chodzi o zwykłą, ludzką przyzwoitość której niektórym zabrakło. |
Cytat:
|
Cytat:
Szkoda mi czasu odpisywać na teksty wszystkich tłuków i napinaczy, ale pamietajmy że zagraliśmy jeden dobry mecz w tej rundzie który przegraliśmy i większość pytówy szczęsliwie wygranej. W każdej rundzie mamy 3 ważne mecze: z żydami, Legią i Amicą. Jeden już w dupę, przed nami kolejne mecze prawdy. Po ewentualnych zwycięstwach będziemy rownie blisko jak daleko. |
Tak jak napisał Marszałek, wszystko w lidze wraca powoli do normy.
Ruch i Bytom wracają na z góry upatrzone pozycje. Amica z Bełchatowem do czołówki. Tzn. oczywiście Amica na majstra jak zawsze. A Legia na wicemajstra. Pokrzywdzonym przez los drugi z rzędu spadek zagląda w oczy. |
Franek strzelil dla Jagi na 1-0 w meczu z Polonia W.
|
W Legii wreszcie obudził się Marcin Mięciel. Bo Legia wbrew pozorom nie grała wcześniej tragicznie. Tragicznie grali napastnicy, którzy w meczu potrafili zmarnować 4-5 setek.
Jak zaczął strzelać Mięciel, to i młodsi napastnicy też się odblokują, bo nie będzie na nich ciążyła wyłączna presja o wynik. Cóż, może nas to martwić w kontekście następnego meczu i nieobecności Głowackiego. Ale liga będzie jeszcze ciekawa. PS. Przypomnę, że w przypadku wygranej Jagi będzie nowy lider... po odwróceniu tabeli:-D |
Cytat:
Moja babcia cieszyła się, gdy Hitler umarł- jest dobrze wychowana czy nie? Zapewne nie, bo dla Ciebie nie liczy sie to, co ten zwyrodnialec zrobił, liczy się to, że na zmarłych źle się nie mówi. To czysta hipokryzja. poza tym gdzie te straszne bluzgi na Wejcherta? poza tym nie temat na to |
jak Jaga utrzyma wynik, to wychodzi ze strefy spadkowej . Co by nie gadać, 20 punktów (te z dziś dopisałem :) ) zdobyli, gdyby nie ta zabrana dycha, to w czołówce by byli.
Inna sprawa, czy wtedy też by mieli taki cug na granie. Ruch - be, nie mogli się bardziej sprężyć? :D |
Jeśli Groclin dziś przegra, za tydzień prawdopodobnie z Kasperczakiem w roli trenera zagrają z wiecznie jebanymi przez życie i historię, więc raczej wygrają. To może być największy pozytyw nastepnej kolejki, prócz naszej ewentualnej wygranej z Legią.
|
Ja mam nadzieję, że Groclin Warszawa dziś przegra.
Pozostanie tylko zatrudnienie Kasperczaka. Potem już z górki. Świetnie przepracowana zima, błyskotliwe transfery (wciśnijmy Łobodzińskiego w promocyjnej cenie - niech będzie "marne" 2 mln złotych, może dojdzie "haschbomber" Smolarek z kosmicznym kontraktem). A potem powtórka z rozrywki - Górnik bis, totalna kicha i spadek piłkarskiego potworka z krajowej "elyty". Klubu, który kupił miejsce w lidze, klubu mającego szalonego właściciela, zmieniającego trenerów jak rękawiczki oraz pseudopiłkarzy, przychodzących na bani na trening. Może jeszcze uda się zaoszczędzić pieniądze Warszawian na stadion dla tego "nie wiadomo-czego". |
flamengista - i oto twoje słowo "ciałem się stało". Jaga skromnie bo skromnie, ale wygrała po golu Franka i nareszcie jest poza strefa spadkową. Myślę, że kibiców w Białymstoku bardzo cieszy taki obrót sprawy, mnie zresztą też. A co do tabeli - marzenie. My na górze, brzydka sąsiadka na dole (może wreszcie spadnie, bo ile razy można się utrzymywać dzięki donosom i biedzie innych - ŁKS).
Co do Legii - rozstrzelał im się Mięciel. Dwa gole Koronie, dwa gole Ruchowi, ekhm... Może głównym zadaniem Marcelo będzie mieć go szczególnie na oku, bo na Jopa to ja specjalnie nie liczę (sorry Mariusz). Tak czy siak, poświąteczna kolejka szykuje się bardzo ciekawie. Jeśli nam uda się zatrzymać Legię, a "idący na miszcza" zaliczą plombę w Bytomiu, będzie elegancko. Tylko pytanie - wie ktoś jak wygląda sytuacja kadrowa (zarówno nasza, jak legionistów) jeśli chodzi o powracających do gry po kontuzjach? |
Cytat:
|
Dzisiaj na Legii podobno tego ich gniazdowego - "Starucha" siłą ze stadionu ochrona wyprowadziła, połowa kibiców w geście protestu wyszła ze stadionu, coś końca tego konfliktu nie widać.. Ale z drugiej strony trudno się dziwić - intonowanie "Jeszcze jeden" podczas minuty ciszy dla Wejcherta było tyleż błyskotliwe, co chamskie i nie na miejscu - i władze Legii miały prawo się wpienić i usunąć gniazdowego, który zaintonował ta przyśpiewkę...
|
Kwestia czasu bylo kiedy Ruch zagra z kims w miare solidnym celem weryfkacji miejsca w tabeli.
Wiadomym bylo ze majac sredni sklad dlugo w czołowce nie pociagna. Legia Amika ,i PGE ....sa za nami i trzeba bedzie sie ogladac za plecy. |
Cytat:
|
Cytat:
BRAWO ochrona ! Jeszcze troche a konflikt bedzie miedzy kibicami...po tej akcji.Ale nie ma co sie przejmowac,chłop ze wsi wyjdzie,wieś z chłopa nigdy! |
Wymyślanie w tej chwili Legionistom, po tekstach jakie wczoraj leciały w Kielcach czy też wcześniej podczas meczów z Arką zalatuje trochę jednak hipokryzją, więc dajcie sobie na wstrzymanie z tymi wioskami itp. bo wygląda to trochę tak jakby przyganiał kocioł garnkowi.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Trudno bylo przypuszczac ze zagramy cokolwiek, w meczu, w ktorym wypadlo nam 3 KLUCZOWYCH pilkarzy a w miejsce ich grali Nowacki i Scherfchen, ktorzy w kazdym meczu co graja to nas oslabiaja. Straka to 50% wartosci naszej druzyny. Kiedy go nie ma zawsze tak gramy. W zeszlym sezonie 3/4 sezonu byl kontuzjowany i ledwo sie utrzymalismy. Teraz nie bylo go w meczu z Wami, Belchatowem ii Legia i bylo 0 pkt. Gdy zszedl w 20 minucie w meczu z Arka to przez 70 minut byla obrona Czestochowy w naszym wykonaniu. Do tego brak Niedzielana i Nykiela i dla druzyny bez wartosciowych zmiennikow mecz z Legia skonczyc sieinaczej ie mogl.
Nie znaczy to wcale, ze z nimi bysmy wygrali, ale na pewno gra wygladalaby inaczej. Zreszta niesprawiedliwie troche skazywac druzyne na notoryczne kleski tylko dlatego, ze przegrala na L3 z Legia. Mozliwe, ze jestesmy za slabi na "3"ale do wiosny mozna spokjnie wyszarpac ok 10 pkt a to na pewno da miejsce w czolowej "3" po jesienii. |
Przeczytałem parę ostatnich stron i oczom nie wierzę ! Niektórych od nas chyba trochę poniosło z tym wymyślaniem Legionistom... "chamstwo, kulturalna stolica Polski, bezmózgowie" Załóżcie sobie temat o naszych przyśpiewkach w Kielcach, jak już zjedziecie kibiców Wisły to bierzcie się za krytykowanie Warszawiaków. Boże co za banda hipokrytów....
|
POważny dzień więc ZUPEŁNIE POWAŻNIE podaje receptę na utrzymanie sie Pasiastych wg kibiców.Otóz w celu utrzymania się Cracovii nalezy:
o powiecie na przemianowanie przyśpiewki "...kto nie skacze ten za wisła..." na analogiczne ... "...KTO NA 15 I 16 KOLEJKĘ NIE W SOSNOWCU TEN ZA wislą..." I juz wiemy jaki mają plan :D Ps. Brakuje tylko i aż jednej rzeczy: kibiców na stadionie ,którzy to zaśpiewają. |
Cytat:
Zrozum jedną rzecz. Nie ma czegoś takiego jak "My". Obyś się o tym boleśnie nie przekonał. Ja taką lekcję życia już dostałem, co prawda w innej subkulturze. I wiem tyle - po za najbliższą paczką znajomych nie ma czegoś takiego, jak "my". A już na pewno nie poczuwam się do współodpowiedzialności za bandę półgłówków, którzy nie wiedzą jak się zachować. A wracając do meritum: Pasy w 12 meczach zgromadziły 8 punktów. W następnej kolejce grają w Warszawie z Groclinem, który będzie miał pewnie nowego trenera. W tym meczu najlepszy byłby remis, ale obawiam się że Groclin łatwo zgarnie 3 punkty. Potem derby - w obecnej formie Starozakonni mają minimalne szanse na korzystny rezultat (remis). Realnie najbliższe punkty mogą być pod koniec listopada, gdy grają z Piastem Gliwice. Jaga ma równie trudny terminarz: Ruch i Polonia Bytom na wyjeździe, dopiero na koniec listopada Lechia u siebie. Groclin po meczu z Pasami ma "derby" z Legią, potem podejmuje Polonię. Odra podejmuje najpierw podbudowane Zagłębie, potem wyjazd do Wrocławia, wreszcie z nami u siebie. Obstawiam, że pod koniec listopada Pasy nadal będą na miejscu spadkowym, razem z Odrą. Zagłębie, Jaga i Groclin nieznacznie nad kreską. Rok temu po 12 kolejkach Pasy miały 7 punktów, ale miały za sobą mecze z nami, Legią, solidnymi wtedy Śląskiem, Bełchatowem i Groclinem. Teraz poza efektownym zrywem po przyjściu Lenczyka (Legia, Amika) jest w zasadzie co najmniej równie źle. Obecna seria to 3 porażki z rzędu, wielce prawdopodobne że przedłuży się do 5. Naprawdę, ciężko się po czymś takim podźwignąć... Reasumując: analizując statystyki, dochodzę do wniosku że jest gorzej niż myślałem. Pasy są faktycznie na najlepszej drodze do spadku, choć wydawało się że przyjście Lenczyka poprawi sytuację. Poprawiło, ale na 3 mecze. Teraz jest równia pochyła i nawet Lenczykowi może być trudno ich z tego wydźwignąć. |
Czyli bawiac sie we wrozke to do spadku mamy 4 druzyny: Cracovie,Piasta, Odre i Zaglebie L.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl