![]() |
Derby bez dopingu? Bez pasiastych dam? Takie derby w dupie mam!
|
Cytat:
Idąc na młyn jestem świadoma tego, że ktoś będzie mi coś narzucał. Godzę się na to. Znam obowiązujące zasady, nie mam potrzeby ich na przekór łamać. JESTEM ŚWIADOMA. GODZĘ SIĘ. Natomiast ludzie jako ogół to JEST ciemna masa, którą można sterować! Więcej! Ci ludzie będą przekonani, że nikt tego nie robi! Z tym doświadczeniem życiowym to jest różnie. Bardzo często właśnie ludzie doświadczeni są tak zmęczeni życiem, przeciwstawianiem się temu co im się nie podoba i zwyczajnie znudzeni walką, że odpuszczają, z czasem skupiając się tylko na własnym nosie. A młodość? Siła, wiara w ideały i entuzjazm, by coś zmieniać. Tylko czemu dzielimy sektory ze względu na wiek? Argument "nie wiedziałem" jest idiotyczny. Skoro nie wiedziałeś, a widzisz, że coś się dzieje, to nie bądź jak ciemna masa i się zainteresuj, a potem zabierz głos. edit: Zapomniałam o jeszcze jednej sprawie. Młyn jest uprzywilejowany jedną rzeczą: potrafi się zjednoczyć, jest całością. Pozostałe sektory to zbieranina jednostek, które nie są w stanie się zorganizować i zrobić czegoś razem. Także tym bardziej żałosne jest skamlenie poszczególnych jednostek czy małych grup jakie to one nie są ważne. TY jesteś ważny, JA jestem ważna, ale ONI czy MY mamy możliwość COŚ robić. |
Miałem nic nie pisać - bo z reguły nie lubię się wdawać w "nakręcane" przez pewne jednostki dyskusje ale :
1. Co do nie śpiewania przez E - ludzie śpiewają ale rozpiętość wiekowa to przedział pomiędzy 2 a 82 - wiec i nie ma takiej PARY jak młodziankowie z sektora G. 2. Na wczorajszym meczu 95% ludzi z E nie miało pojęcia o co do końca chodzi z protestem, jak długo ma trwać i jaką ma mieć formę (ludzie pytali jeden drugiego co jest grane ale nikt nie miał pojęcia co i jak) 3. Po pierwszej połowie większość szlag trafiał że nikt nie wspierał DRUŻYNY (po to chodzimy przecież na mecze -?) wiec garstka ludzi - zapewne tych którzy swoje początki mieli na G zaczęła działać - i reszta podjęła pałeczkę - niech nasi kopacze nie graja jak na rodzinnej stypie - z tą myślą sektor E OBUDZIŁ SIĘ DO DZIAŁANIA 4. Na koniec - LUDZIE CZY NIE WIDZICIE ŻE ELEMENTY USIŁUJE PORÓŻNIĆ MIĘDZY SOBĄ NASZĄ WIŚLACKĄ BRAĆ - NIE DAJMY SIĘ SPROWOKOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!! Na podsumowanie : Chodzę na E - jestem PIKNIK - OK - ale nie macie prawa panie i panowie z sektora G na mnie gwizdać i wyzywać !!!!!!! - jestem takim samym kibicem jak i WY !!!!!!! - mniej aktywnym ale w mordę zebrałem parę razy za to że mam takie a nie inne WIŚLACKIE serce. WIĘC - niech to będzie dla nas wszystkich nauczka, zimny prysznic, czy jak to tam nazwać - ja ze swojej strony mówię - co było a nie jest ...... - puszczam wczorajszy incydent w niepamięć - w niedzielę DERBY potem MISTRZOWSKA FETA 29 MAJA - pokażmy prowodyrom że WIŚLAKÓW NIE DA SIĘ ZWAŚNIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!! MISTRZ, MISTRZ NASZ TS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Jesteś się w stanie zgodzić? :-) Cytat:
|
Na RMF podali chwile wcześniej, że jest pomysł rozgrywania meczów do końca sezonu bez kibiców gości.
coraz lepiej się dzieje. I niech mi ktoś powie, że ten protest nie jest także NASZ? |
Cytat:
|
Jak na derbach nie będzie dopingu to przygotujmy się na kolejny mecz gwizdów i wzajemnych pocisków z obu stron.
A Tusk zaciera ręce... Jedyna szansa, że kluby gdy zobaczą co się dzieje same sprzeciwią się władzy. I wtedy kibice + kluby mają szansę coś ugrać w tym konflikcie. W innym przypadku sami nie damy rady. Bo Tuski mają w dupie czy dopingujemy czy też nie. Im na tym nie zależy. |
hmm czy my mówimy o tych kibicach którzy w meczach na jesien u siebie potrafili podczas zmiany wygwizdać swojego piłkarza czy po pierwszej połowie żegnać zawodników gwizdami?
tak o tych samych. o tych samych, którzy robią wielkie halo o stanie na trybunach czy dramat gdy coś trzeba na 2 strony pociągnąć. a teraz wielki bulwers nagle. tak to jest jak się nie potrafi być solidarnym i utrzymać protestu. Wszędzie potrafią ale nie u nas. |
Cytat:
|
Poczekajcie na świeższe informacje...buahaha
|
Na forum Lecha Litar napisał, że do końca sezonu na mecze nie będą wpuszczani kibice gości!!!
|
mecze bez kibiców gości + 100pln za przekleństwo
za przekleństwo? przeciez u nas w kraju to bezokolicznik po ch** te stadiony budowano.... |
Cytat:
Przecież tyle orlików powstało. Doczekaliśmy czasów. Nie mam więcej pytań. |
Chyba się Donek trochę przeliczy :D
|
Można fanatycznie i fantastycznie kibicować w ramach ogólnie przyjętych norm społecznych.
Problem z w tym, że bandy kiboli lecą sobie w gumy z wszystkimi normami, srają we własne gniazdo narażając swoje własne kluby na straty i jeszcze mienią się jedynymi właścicielami tych klubów. Można tańczyć, śpiewać, drzeć się, robić flagi, widowska, oprawy. Można szaleć i jeździć za swoją drużyną. Można na prawdę dużo zgodnie z akutalnie obowiązującym prawem. Można być naprawdę zajebistym fanatykiem i Ultrasem. Ale nie... kibolstwo ZAWSZE przegina, ZAWSZE leci gumy, kpi sobie z prawa obowiązującego w Państwie Polskim. Taki Staruch lży umarłych, a jak to wyprowadza z równowagi jego przyjacół, rodzinę i zwykłych uczciwych ludzi i usuwają go ze wojego otoczenia zakazem stadionowym, to pi.erdol.i uśmiechnięty do kamery, że jego powinno chronić PRAWO, bo on wtedy nie przeklinała, a w ogóle to Rzeźniczak sam się nadział na jego ręke. To jest .....a kpina! A Litar pewnie na rozprawie za splucie i poszarpanie kibica powie, że taśma jest złej jakości i nie może być dowodem, i w ogóle to nie on pluł ale deszcz padał a tamten się przewrócił. A ponieważ PRAWO przewiduje zasadę domniemania niewinności... hej! prawo może naskoczyć Litarowi! Da się kibicować bez wbiegania na murawę?...da się Da się kibicować bez kominarek?...da się Da się kibicować bez haseł antysemickich, obraźliwych czy politycznych?...jasne że się da Da się kibicować bez burd...? Da się kibicować bez awantur, bez wyrywania krzesełek, bez atakowania policji? Da się kibicować bez niszczenia, demolowania i bicia? Skoro kibole lecą ewidentnie w ch...a z PRAWEM, kluby kibica temu przyklaskują ("my nie wiemy kto wbiegł na murawę, to nie nasza sprawa"), Kluby też to tolerowały, bo chciały mieć spokój, to w końcu ktoś musi posprzątać tą Stajnie Augiasza. Wiecie, że chyba PIERWSZY raz odkąd otwarto nowe trybuny na stadionie Wisły, podczas sprawdzania biletów, sprawdzanp twarze meczu z Lechem?! Nie zdziwie się, jak teraz Tusk będzie zamykał w pi...u KAŻDY stadion za nawet palenie w miejscu niedozwolonym, albo jak ptak nasra na murawę a kibice nie udowodnią że ten ptak to nie jest kibic. I bardzo k...a dobrze! Zobaczymy czy Kluby dalej będą kryły bandytów jak za każdy zamknęty mecz będą musiały wybulić 0,5-1 MLN w plecy. Skończą się popierdułki i omijanie prawa. I żeby nie było - ja jestem kibolem od 20 lat. Kiedyś siedziałem na X jak jeszcze była ziemna, na II lidze nie opuściłem ani jednego wyjazdu, sam sie szarpałem z gamoniami co za cicho spiewali a łeb mam cały pokiereszowany w osiedlowych walkach z żydami. I nikt mi nie będzie mówić, że Wisła to nie ja, bo teraz jestem stary i siedze na E, i śpiewam mniej niż nastolatki.:evil: Ale mnie ten wczorajszy mecz w....ił...:shock: |
ale w sumie jak wszędzie będzie taka stówka za przekleństwo, to na takiej B klasie to sie grubo obłowić można.
a spiewac bedzie mozna piesni pro partyjne |
Cytat:
Cytat:
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,94...cow_gosci.html Cytat:
|
Takie pytanie formalne. PZPN wlepia kary za zamieszczanie transparentu niezwiązanego z widowiskiem. A co się stanie jak kibice wywieszą transparent typu "Podatki wysokie w ...., Wisełko wygraj ten bój!". ???
Oczywiście to tylko przykład z przymrużeniem oka, lecz zastanawia mnie to czy nie jest sposób na ominięcie durnych zakazów? |
|
i pewnie c...a bedzie z wyjazdu na Legie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.rp.pl/artykul/638842-Zady...dzywojnia.html
Cytat:
|
Czyli jeśli sprzedam karnet komuś to wystarczy zgłosić to telefonicznie do klubu? W końcu sprawdzają dokumenty tożsamości...
|
Jedyne wyjście to ogólnopolski bojkot spotkań i niech grają przy pustych trybunach.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym proponuję jeszcze raz przyjrzeć się dwóm obrazkom wklejanym już tu przez Rwd i znaleźć przynajmniej 2 różnice :D. http://www.wislakrakow.com/forum/sho...7&postcount=78 |
Cytat:
Ale k...a na takie obrazki Ulstrasi zamiast ch...ja złapać i powiedzieć żeby sp...ał kibicować komuś innemu to mówią "ale kozak!": http://bi.gazeta.pl/im/0/9570/z95702...Bydgoszczy.jpg I sorry, ale to zaszło ZA daleko, i tą gangrenę trzeba wypalić gorącym żelazem bo już za późno na zabawę w rękawiczkach. Chciałbym, żeby PRAWDZIWI ultrasi nie cierpieli przez pojebów. I dlatego kibicuje rządowi RP |
Dla rzadu RP jestes KIBOLEM DILEREM I ZLEM. Dla nich nie roznisz sie niczym od tego goscia... Jestem w szoku ze sam tego nie dostrzegasz.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Opinia Ultrasa
Tekst jest subiektywną opinią jednego z członków grupy Ultra Wisła. Widowisko z Lechem Poznań miało być prawdziwym kibicowskim świętem, okraszonym wspaniałym dopingiem i efektowną oprawą meczową. Jak było to chyba wszyscy wiemy. Na pewno nie tak jak sobie to zakładaliśmy i wyobrażaliśmy. Rozumiem Wasze rozgoryczenie wczorajszym meczem, pewnie większość z nas z różnych przyczyn czuje to samo. W poniedziałek doszło do spotkania różnych frakcji na Wiśle z przedstawicielami najwyższych władz klubu. Wtedy to omawialiśmy sprawę nadchodzących dwóch meczów. Właśnie wtedy nikt nie miał nic przeciwko zaprezentowaniu oprawy którą przygotowaliśmy. Można powiedzieć wszystko było ustalone. Jak się jednak okazało wczoraj rano ustalenia te zostały złamane. A przecież projekt sie nie zmienił. Wszelka merytoryczna dyskusja dlaczego nie praktycznie nie istniała. Władze naszego klubu i osoby odpowiedzialne ze bezpieczeństwo używali argumentów w stylu: "nie bo nie" albo "jak nie rozumiesz dlaczego to fajnie masz". Z resztą wszystkie osoby które widziały projekt zgodnie stwierdziły ze nie ma w tym nic obraźliwego, wulgarnego czy czegokolwiek co sprawiłoby że mogliby nam za to zamknąć stadion. Dlatego bardzo proszę o powstrzymanie sie od komentarzy ze klub miał racje, szczególnie tych osób które jej nie widziały. Mogę zapewnić jedynie, a przynajmniej mam taka nadzieje że kiedyś ją zobaczą. Również osobom które uważają ze sytuacja w kraju jest wiadoma, że jest nagonka i robienie czegoś takiego to pieniądze wyrzucone w błoto chciałbym powiedzieć że ta owa nagonka jest od finału PP w Bydgoszczy czyli raptem trochę ponad tydzień. Każda odpowiedzialna osoba nie rozpoczyna przygotowań do takiego meczu na tydzień przed. Pomijając poświęcony czas wolny, czas w którym omijało sie prace czy szkołę, pomijając wydane środki- warto zaznaczyć Wasze, myślę że są ważniejsze kwestie które należy w tym momencie poruszyć. Chodzi o zwyczajne zaufanie miedzy klubem a nami. Niby tak nie wiele a jednak dużo. Ja czuje sie przez mój ukochany klub zwyczajnie wykorzystany. Pewnie większość moich kolegów i koleżanek też. Potraktowany jak zwyczajny wróg. Co za tym idzie my nadszarpnęliśmy Wasze zaufanie, chciałoby sie powiedzieć nie ze swojej winy. Do wydarzeń juz na samym meczu nie odnoszę się, część osób od nas w ogóle na niego nie poszła, część siadła z boku trochę niedowierzając jak zachował sie wobec nas klub. Chciałbym zwrócić tylko uwagę na tak mi sie wydaje jeden istotny fakt, czy osoby z sektora G również słyszały przy opuszczaniu trybuny w przerwie "idźcie do domu..." śpiewane gdzieś z sektora E? Czy tylko mi sie przesłyszało. W każdym razie później górę wzięły juz emocje... Powyższy tekst jest subiektywna opinią jednego z członków grupy Ultra Wisła. źródło s k w k |
Cytat:
Jesteś zwyczajnym hipokrytą bo najpierw piszesz, że szarpałeś ludzi którzy za cicho śpiewali, może nawet sprzedawałeś im liścia ... (tym samym albo naruszałeś ich nietykalność cielesną, albo nawet powodowałeś uszczerbek trwający poniżej bądź powyżej 7 dni), albo walczyłeś z żydami, ergo można by powiedzieć, że zachowywałeś się jak bandyta. Teraz kiedy inni poniekąd powielają Twoje zachowania z młodości, które sam opisałeś domagasz się dla nich nieuchronnej i bezwarunkowej kary. To jest czysta hipokryzja, skoro jesteś taki przeciwny tym patologicznym zachowaniom to zgłoś się na komendę i symbolicznie poddaj się instytucji dobrowolnego poddania się odpowiedzialności karnej ... Nie martw się, Tobie już nic nie grozi bo Twoje czyny się przedawniły. Za to głupota jest ponadczasowa ... |
Cytat:
|
Cytat:
|
za GW:
Cytat:
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl