![]() |
Cytat:
Ja znalazłem na onecie coś takiego: "A ja mam w dupie ze wisła to nasza zgoda. Powiem więcej nienawidzę ich jak psów. Dla mnie liczy się Tylko Śląsk i Lechia. Tych frajerów krakowskich chowających się za swoimi nożami .......ę. Mam nadzieje, ze Śląski ich powiexie i tych punktów zabraknie im w walce o mistrza." koniec cytatu Matys rozumiesz przekaz? |
Z tego co widzę, to nie tylko Rosja, z okolicznej nam strefy klimatycznej ten system mają jeszcze Białoruś, Litwa,Łotwa, Estonia, Finlandia, Szwecja i Norwegia.
Czyli można, trudno powiedzieć by te kraje kaszanę nogę grały, choćby taka Łotwa też nas kiedyś z eliminacji pogoniła. Z drugiej strony jak przyjdą mecze w pucharach, to znowu wyskoczą terminy zimowe, jak w tym sezonie Lecha w listopadzie i grudniu. I wtedy chciał nie chciał ogrzewanie musi działać, inaczej powtórzyłoby by się raz dwa to, co z Lazio mieliśmy. Jeśli dają sobie radę z tym inni , to nie mogę zrozumieć, czemu naszym to tak koślawo wychodzi. Rzeczywiście ta trawa to problem nie do przeskoczenia? Bez jaj. |
Cytat:
EDIT: Ciekawy wywiad z Tarasiewiczem na Weszlo. Wyglada na to, ze Slask ma naprawde ciekawego trenera. Mam nadzieje, ze jesli z tym Polsatem inwestujacym w Slask to prawda to go nie zwolnia, bo facet brzmi bardzo rozsadnie. http://www.weszlo.com/news/1774 |
Cytat:
(tak to jest żalenie się na forum O.o) |
Cytat:
|
Cytat:
Chyba jednak nie zrozumiałeś o co chodzi. To tak, jak Ty byś tam napisał: "J***ć zgdę z Cracovią. Kibic Lecha", a za chwilę "J***ć zgodę z Legią. Kibic Pogonii Szczecin" i tak dalej. Ot specyfika onetowskich komentarzy ... |
Sytuację w Gdańsku określić można krótko - KOMPROMITACJA...
|
co to za kpiny?!
jak sędzia nie pozwoli grać w ciągu 15min po czasie to walkower i kara 50 albo 100tys. Wczoraj relacja z meczu Pasów w c+ - na początku Smuda i Płatek zgarniają śnieg, który leży na boisku i zupełnie się nie topi. Albo robimy profi ligę albo się bawimy w policjantów i złodziei. W tej zabawie istnieje możliwość, żę złodziej dostanie po d... A druga sprawa- dzis gramy 15 kolejkę. Ale jak pogoda zrobiła się zimowa to po co mamy grać jeszcze 16 i 17? ME nie ma, MŚ nie ma, Amica do finału puefa nie wejdzie więc? |
No wlasnie też chciałem się Was zapytać -może wiecie- dlaczego gramy dodatkowe 2 kolejki?
|
Coś nie przemyśleli projektanci i inwestorzy techniki na stadionie Lechii. Jeśli ogrzewana murawa to nie może się światło świecić i na odwrót. Brak odpowiedniego zapasu mocy czy to na kablu czy na transformatorze. Ciekawe, ktoś to liczył, sprawdzał i zatwierdzał :)
W sumie nie traktujmy tego jako kompromitację, jeśli z tych wpadek w Bytomiu, na Craxie i w Gdańsku czegoś się nauczą , cóż, koszty wprowadzania cywilizacji. W Gdańsku już wiedzą, że zimą trzeba w południe zaczynać grać, bo od trzeciej szarzeje .... |
Cytat:
Zgodnie z przepisami po 15 minutach to się odgwizduje walkowera jeśli nei stawi się jedna z druzyn ;) Na usunięcie wszelkich przeciwnosci tego typu jak w Gdańsku (śnieg, brak piłek na C-Klasie czy awaria oświetlenia jak kiedyś na meczu Polska - Kazachstan) daje się "rozsądny czas" organizatorom. Także mogą odśnieżać i malować. Choć to ŻENADA i kompromitacja Lechii, nazwijmy rzecz po imieniu... |
Cytat:
Od przedwczoraj wali śnieg w całej Polsce, a tu przygotowywanie boiska pół godziny przed meczem. Jakaś awaria w czasie meczu to co innego, ale to to są żarty. Zobaczymy jak we Wrocku... |
Eee tam. Zachodnie fanaberie. My tu mamy Polska pilke i zawsze sie w sniegu gralo. Pilkarz musi umiec na sniegu grac ;)
Snieg na boisku to taka pilkarska sloma w butach. EDIT A tak swoja droga, to naprawde jestem bardzo ciekaw co za powody przemawialy za zrobieniem dwoch dodatkowych kolejek teraz. Bo zalatuje mi tu totalna amatorka. |
Jeśli GTS dzisiaj zgubi punkty to w końcu będzie można uznawać rozgrywki Ekstraklasy za emocjonujące :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Idę na mecz :) |
Cytat:
|
tradycyjnie,prosze o wrzucenie linka do meczu ze Śląskiem z justin tv.
|
|
Pawełek:shock:.......:rotfl:
|
Sezon zaczyna nam się od początku - zerujemy liczniki.
Wisła, Lech, Legia na zerze. Polonia +1, Bełchatów -2. 45 punktów do zdobycia. Kto pierwszy na koniec sezonu? :D |
Cytat:
|
Siemano, zna ktoś terminarz dla Wisły na rundę jesienną???? :)
|
a znasz cos takiego jak google? ja pier****...
|
Potrzebuje dzisiejszy przegląd goli, który był pokazywany na c+ tuż zaraz przed kontrowersjami :lol:
|
4 miejsce na pólmetku to chyba najgorsze od czasu wejścia do Wisły Cupiała ? Orientuje się ktoś jak to wygląda w statystyce ?
|
Myślę że w tym sezonie mistrzostwo będzie smakowało najpiękniej od paru lat. Dawno nie widziałem tak wyrównanej ligi. Każdy gra o coś. Niewielka różnica pkt między drużynami pozwala cieszyć się i emocjonować tą słabą ligą. Mam nadzieję że Lech będzie za nami tj na 2 pozycji na koniec, bo nic tak nie będzie smakowało utrzeć im nosa za tą ich buńczuczność. I oczywiście mam nadzieję że ta Odra spadnie
|
ładnie to brzmi z tym że czytając ostatnie zdanie zrozumiałem że jednak fantazjujesz:D ;-)
Odra w tym roku nie spadnie, za duzo pkt na polmetku pociesz się miejscem Cracovii :D |
Przepraszam bardzo, ale Djurdjevic jst solidnym obrońcą. Natomiast Tanevski ma ostatnio wzwyzke fomy i wygryzł ze składu wyraźnie obniżającego loty Bosackiego, także nie jest stracony ;)
Cueto to rzeczywiście nispełniony talencik, zatrzymał się na meczu z Jagiellonią (2 bramki) i nie może się dalej przebić swoimi występami. Gra mało, Smuda daje mu czas, ale pewnie musi go irytowac fakt, że rok starszy Lewandowski jest w zupełnie innym punkcie kariery, czas pokaże czy jego gwiazdka zabłysnie. Co do skautingu to fakt nie ma co przesadzać. Strzałem w 10 był niewątpliwie Stilic. Umiejetności Peszki, Lewandowskiego czy Arboledy były powszechnie znane. Lech wykazał determinację by miec ich u siebie. Rzutem na taśmę pozyskany Turina, wydaje sie pewniejszy od Kotorowskiego choc jest to zmiana bardziej kosmetyczna niż rewolucyjna na tej pozycji. |
Cytat:
Fakt, patrząc na czub tabeli, liga wyrównana. ale ja powiem tak, jest wyrównana pod wzgledem swej beznadziejności. bo jakby ktos mi powiedział że stracimy punktu z atkimi druzynami z jakimi stracilismy, i to nie malo tych puntów, i bedziemy miec punkt do lidera to zasmialbym mu sie w twarz. |
Cytat:
W ogole pomimo czasem szokujacego poziomu meczy nie moge sie zgodzic, ze to ciagle taka slaba liga. Idzie ku lepszemu.:) |
Własnie to jest najbardziej komiczne w tej lidze, że Wisła może przegrać z dwoma najgroźniejszymi rywalami w walce o mistrzostwo, stracić punkty z wszystkimi najsłabszymi ekipami ligii a mimo to mieć minimalną stratę do lidera (którego de facto pokonała na wyjeździe).
Parodia, ale przynajmniej jest ciekawie :) |
Cytat:
Skończmy już te peany na cześć "skałtingu" Lecha. Brawa należą się raczej za determinację działaczy, czyli dokładnie tak jak napisał kolega Verter. |
Nie wiem co jest w tym taka znowu parodia? Nie przesadzaj, taki urok pilki noznej. Normalna liga. Nie wiem czego oczekujesz, nie zawsze zdarza sie taki sezon, ze jedna druzyna dominuje. Ja jestem zadowolony z kierunku w jakim to idzie, bo im wiecej druzyn jest na podobnym poziomie, tym bardziej je to mobilizuje do rozwoju. Wszyscy tylko na tym korzystaja. Parodia, to jest liga w ktorej na 5 kolejek przed koncem wszystko jest jasne.
|
Tylko, że ta nieprzewidywalność jest efektem słabości drużyn. Nie inaczej...
Z jednej strony fajnie jak są emocje, jak się jednak zastanowić nad przyczynami tych emocji to już tak kolorowo nie jest. Bo jeśli mistrz kraju ma problemy na boiskach słabych drużyn, które kilka miesięcy temu odprawiał z kwitkiem to jednak mamy regres. |
Cytat:
liga: lider - 5. drużyna (skuteczność) Szkocja: Celtic 89% - Hibernian 42% Hiszpania: FCB 81% - Sevilla 67% Anglia: Chelsea 79% - Arsenal 55% Grecja: Olympiakos 79% - AEK 48% Włochy: Inter 77% - Lazio 59% Niemcy: H'heim 74% - HSV 62% Francja: OL 73% - PSG 58% Holandia: Breda 72% - PSV 58% Polska: Polonia 69% - GKS 62% Rosja: Rubin 67% - Zenit 53% Na pocieszenie: w Rosji z takimi wynikami Wisła byłaby liderem :D |
Cytat:
|
Teraz trzeba na te słabsze wyniki odpowiednio zareagować, tym bardziej, że te słabsze wyniki to u nas już swego rodzaju norma. Problem tylko czy zarząd wreszcie odpowiednio spojrzy na sprawę i zamiast osłabiać zespół dalej to przeprowadzi jakieś sensowne transfery i go wzmocni.
|
Heniu do Zabrza chce ściagnąc jeszcze Pawła Strąka.Oprócz niego pisze sie o kilku byłych Wiślakach (Gora,Żuraw,Kosa) i o obecnym Baszczu.
|
a tu kolejnemu mózgowi z Warszawy omal się nie oberwało
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl