Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

e 29.08.2008 12:27

****a, ci to maja farta..

AZS_Lublin 29.08.2008 12:27

Och! Z Austria Wieden. Jeszcze Pyry graja pierwszy mecz na wyjezdzie, wiec jest spoko!

pysio 29.08.2008 12:27

kurde i Lech awansuje a my możemy nie bo mamy trudniejszego przeciwnika :/

Dubi 29.08.2008 12:27

tak z Austria graja Pyry

vip2008 29.08.2008 12:29

Lech TrafiŁ Na Austrie Wieden

pawelwp9 29.08.2008 12:30

My bodajże na Ajax Amsterdam ...

rutek 29.08.2008 12:30

teraz Levski i bedzie pieknie

eMTe 29.08.2008 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 594450)
kurde i Lech awansuje a my możemy nie bo mamy trudniejszego przeciwnika :/

Zaczekaj aż trafimy na Lewski. Kopenhaga też jest do ogrania ;)

zloto 29.08.2008 12:31

Czlowieku co ty straszysz...

Nehiar 29.08.2008 12:31

No to panowie zaczyna się nasza grupa ...

pawelwp9 29.08.2008 12:31

http://www.uefa.com/competitions/uef...id=743492.html

Baala 29.08.2008 12:31

Nasza grupa teraz...

Wujekm 29.08.2008 12:32

Chwila Prawdy

BiałaGwiazda 29.08.2008 12:32

Oby nie Udinese...

Nehiar 29.08.2008 12:32

Nie Ajax ...

eMTe 29.08.2008 12:33

Uff... Nie Ajax...

Kamson 29.08.2008 12:33

****aaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nehiar 29.08.2008 12:33

K**** MaĆ To SiĘ Nazywa Pech

marcinarsenal 29.08.2008 12:33

Tottenham :((((((((((

krzy$ 29.08.2008 12:33

ja pier*************

South 29.08.2008 12:34

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeest :D

Wujekm 29.08.2008 12:34

WisŁa - Totenham ****a MaĆ

eMTe 29.08.2008 12:34

Nie!!!! Totenham :(

Marszałek 29.08.2008 12:34

Jak nie urok( Barcelona) to sraczka( Tottenham), i tak ****a do zajebania.

jerry1990 29.08.2008 12:34

No k***a mać

kpn 29.08.2008 12:34

Ja pie rdole!!!!!!!! wykrakaliscie

Bobic 29.08.2008 12:34

Kur******************* mać

LooNatyk 29.08.2008 12:34

Ja pierdziele :/

JaReK1906 29.08.2008 12:34

****a......

WiślakNH 29.08.2008 12:34

Bez komentarza,zawsze nam sie musi trafić najgorszy przeciwnik z możliwych

pasikonik 29.08.2008 12:35

18 wrzesnia - wielki dzien polakow w uk !!!!!!!!!!

szarkoz 29.08.2008 12:35

I po ch** było to oglądać w ogóle jak to było od początku pewne, że na Tottenham trafimy. Nasze je**ne szczęście.

Kazek K 29.08.2008 12:35

Pech t pech...

depeche87 29.08.2008 12:35

Kondolencje... chociaz Udinese i Ajax mogl byc gorszy, kto wie Ale oczywiscie są do przejscia. Manchester City niewiele i by odpadl. Czemu oni nie mają odpaść. Przegrali o ile to ten klub 4-0 w lidze z mocnym rywalem, wiec tyle co my z Barcą. Szanse okreslam na 40%

gromaders 29.08.2008 12:35

no kurrrrrrrr normalne, głupi ma szczęście, a my znów...

flamengista 29.08.2008 12:35

Nie no, to są jakieś żarty.

PS. pisałem że nad Wisłą Cupiała wisi jakieś fatum i mamy kolejny dowód. Znowu w losowaniu trafiamy najgorzej, jak można. Pozostaje liczyć, że może jakimś cudem Koguty sprzedadzą last minute Berbatowa i nie kupią Arszawina. Choć i bez nich są zajebiście mocni.

wislabielany 29.08.2008 12:35

chociaż pierwszy mecz na wyjeździe...

szkoda...

Wujekm 29.08.2008 12:35

pocieszające set to że tot.. zajmuje 17 miejsce w lidze

BęczarkaTS 29.08.2008 12:35

ja pierd**** my to zawsze mamy szczeście 3 losowania i 3 potecjalnie najgrozniejsze druzyny...

atomek21 29.08.2008 12:35

a jakże by??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TOTTENHAM!!!!!!!!!!!!!!!

Kolejne debry.

Leszek to ma farta...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl