![]() |
****a, ci to maja farta..
|
Och! Z Austria Wieden. Jeszcze Pyry graja pierwszy mecz na wyjezdzie, wiec jest spoko!
|
kurde i Lech awansuje a my możemy nie bo mamy trudniejszego przeciwnika :/
|
tak z Austria graja Pyry
|
Lech TrafiŁ Na Austrie Wieden
|
My bodajże na Ajax Amsterdam ...
|
teraz Levski i bedzie pieknie
|
Cytat:
|
Czlowieku co ty straszysz...
|
No to panowie zaczyna się nasza grupa ...
|
|
Nasza grupa teraz...
|
Chwila Prawdy
|
Oby nie Udinese...
|
Nie Ajax ...
|
Uff... Nie Ajax...
|
****aaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
K**** MaĆ To SiĘ Nazywa Pech
|
Tottenham :((((((((((
|
ja pier*************
|
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeest :D
|
WisŁa - Totenham ****a MaĆ
|
Nie!!!! Totenham :(
|
Jak nie urok( Barcelona) to sraczka( Tottenham), i tak ****a do zajebania.
|
No k***a mać
|
Ja pie rdole!!!!!!!! wykrakaliscie
|
Kur******************* mać
|
Ja pierdziele :/
|
****a......
|
Bez komentarza,zawsze nam sie musi trafić najgorszy przeciwnik z możliwych
|
18 wrzesnia - wielki dzien polakow w uk !!!!!!!!!!
|
I po ch** było to oglądać w ogóle jak to było od początku pewne, że na Tottenham trafimy. Nasze je**ne szczęście.
|
Pech t pech...
|
Kondolencje... chociaz Udinese i Ajax mogl byc gorszy, kto wie Ale oczywiscie są do przejscia. Manchester City niewiele i by odpadl. Czemu oni nie mają odpaść. Przegrali o ile to ten klub 4-0 w lidze z mocnym rywalem, wiec tyle co my z Barcą. Szanse okreslam na 40%
|
no kurrrrrrrr normalne, głupi ma szczęście, a my znów...
|
Nie no, to są jakieś żarty.
PS. pisałem że nad Wisłą Cupiała wisi jakieś fatum i mamy kolejny dowód. Znowu w losowaniu trafiamy najgorzej, jak można. Pozostaje liczyć, że może jakimś cudem Koguty sprzedadzą last minute Berbatowa i nie kupią Arszawina. Choć i bez nich są zajebiście mocni. |
chociaż pierwszy mecz na wyjeździe...
szkoda... |
pocieszające set to że tot.. zajmuje 17 miejsce w lidze
|
ja pierd**** my to zawsze mamy szczeście 3 losowania i 3 potecjalnie najgrozniejsze druzyny...
|
a jakże by??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TOTTENHAM!!!!!!!!!!!!!!! Kolejne debry. Leszek to ma farta... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl