Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

michu-k 08.10.2008 21:16

Dzięki serdeczne wszystkim za odpowiedź.

$iWu$ 09.10.2008 11:03

Witam!
Mam taki problem, że jak oglądam jakieś filmiki na stronach typu youtube/wrzuta itp. mam głos z jednego głośnika (głośniki mam 5.1). To samo z filmami z dysku, natomiast jak słucham muzyki z winampa wszystkie głośniki grają bez zarzutu... Czym to jest spowodowane multum kodeków ściągnąłem i dalej tak samo...

Devan 09.10.2008 15:48

Jak mogę ściągnąć nutę z wrzuty ??

walkeroo 09.10.2008 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devan (Post 614045)
Jak mogę ściągnąć nutę z wrzuty ??

zrzuta.eu wklejasz link i git...:-)

Nitrox 09.10.2008 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devan (Post 614045)
Jak mogę ściągnąć nutę z wrzuty ??

w adresie www po audio wpisujesz /file/ i na samym koncu adresu .mp3, nastepnie wysylasz taki link do siebie na gg otwierasz go i wyskoczy Ci okienko gdzie chcesz dany plik zapisac.

qqbaa 09.10.2008 23:26

Witam
Mam pytanie

http://galeria.wislakrakow.com/20081009/rzepa/03.jpg

co to ?
(to po lewej)
żona dawidowskiego? czy kolega ?

WzT 10.10.2008 10:16

Ciężko stwierdzić ale kimkolwiek jest ten człowiek to wygląda na głodnego.

michu-k 10.10.2008 11:54

Małkowski?
http://www.90minut.pl/pix/players/ma...i_zbigniew.jpg

Robert_wislak 10.10.2008 12:42

Owszem, michu-kozlowek

rafalek 10.10.2008 13:49

W zeszłym sezonie na meczu z Bełchatowem śpiewaliśmy na melodię "Każdy to powie" Przyśpiewk "Każdy to przyzna" Pytaliśmy się wtedy sektora C..i jaka jest odpowiedź, bo w ogole ich nie bylo słychać..

$iWu$ 10.10.2008 13:51

izrael żydów ojczyzna... ?

Nowohucianin^^ 10.10.2008 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez $iWu$ (Post 614344)
izrael żydów ojczyzna... ?

albo też śpiewano "..Izrael wasza ojczyzna..."

Młody Ts 10.10.2008 20:40

Mam pytanko mianowicie chcialem przeslac do Czech (Pragi) ale nei poczta tylko jakims kurierem. Ile to bedzie kosztowac mniej wiecej i czym sie oplaca puscic taka paczke (bluza w srodku)? Bede wdzieczny za odpowiedz.

davids 10.10.2008 20:44

Mam pytanko Kiedys na Wiśle z Tego co pamietam Bywala Akcja oddawania krwi no i tu moje pytanie czy istnieje to jescze a jak tak to w jakie dnii ???????

MackoTSW_(konto_usuniete) 10.10.2008 21:08

Jest w Krakowie jakiś sklep o temetyce kibicowskiej?

Chodzi mi coś podobnego do http://www.footballfans.pl/ .

vote-for-mikey 10.10.2008 21:20

dobra, koniec żartów.
Rodzice uważają, ze jestem ćpunem, i pytanie, czy ktoś wie, gdzie można sobie zrobić testy? :D

Żmijka 10.10.2008 21:26

Test na obecność narkotyków można kupić w aptece.

vote-for-mikey 10.10.2008 21:50

dzięki ;)

a na przykład jeśli sam nie paliłem nic, a na przykład obok mnie ktoś popalał, to będzie? bo to chyba jedyna opcja możliwa w moim przypdaku czystego dziecka :)

1q2 10.10.2008 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 614485)
dzięki ;)

a na przykład jeśli sam nie paliłem nic, a na przykład obok mnie ktoś popalał, to będzie? bo to chyba jedyna opcja możliwa w moim przypdaku czystego dziecka :)

nie bedzie:p

walkeroo 10.10.2008 22:09

Liga Chuliganow jest moze gdzieś jakaś tabela??..

uher 10.10.2008 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walkeroo (Post 614491)
Liga Chuliganow jest moze gdzieś jakaś tabela??..


http://www.lpr.pl/

PROSPERO 11.10.2008 09:18

Panowie orientuję się ktoś gdzie mogę zdobyć taki ortalion, bo niestety na allegro nie mają żadnego innego rozmiaru poza S ;/

link do kurtki poniżej oczywiście interesuje mnie tylko czarna.

http://allegro.pl/item443399360_umbr...ep_s_odfs.html

Dzięki za odp

marss 11.10.2008 09:29

gra ktos z was na www.sokker.org?

Or_do 11.10.2008 09:43

Gdzie kupie w internecie Fajne Bluzy wisły Kraków ?

Zola 11.10.2008 10:54

gdzie mozna kupic breloczek akcji "Jestem trzezwy- prowadze" co jest taka fajna reklama tego w TV nawet? :)

WISŁAZWE 11.10.2008 12:01

Czy zna ktoś jakieś strony gdzie mógłbym znaleźć odpowiedź na pytanie , jaka była reakcja Francji , Szwecji , Danii na I Rozbiór Polski , chodzi o jakąś konkretną stronę bo szukam w google i nie mogę znaleźć :) proszę o w miarę szybką odpowiedź.

gigant 11.10.2008 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 614562)
gdzie mozna kupic breloczek akcji "Jestem trzezwy- prowadze" co jest taka fajna reklama tego w TV nawet? :)

Nigdzie, przestali produkować, bo nie szły.

Kurt 11.10.2008 12:06

Czy jest jakiś szalik z motywem "Po Burzy słońce wychodzi zza chmur"?

Ewentualnie gdzie można go dostać?
i proszę o jakieś zdjęcia?

Zola 11.10.2008 12:44

Wie Ktos gdzie w Krk dostane ta (lub podobna) torbe? (G. Krakowska odpada- nie ma):

http://i36.tinypic.com/zx887o.jpg

R33 11.10.2008 12:48

Ma ktoś moze papier milimetrowy

Szukałem, ale znalazłem same w formacie CDR

PS: Papier potrzebny do wykonania Profilu hipsometrycznego Polski

wislak_92 11.10.2008 13:33

http://i37.tinypic.com/zx7ia8.jpg

Takie coś mi wyskakuje jak chcę uruchomić Turbo Pascala. Kolega wrzucił na mediafire.com, jemu działa. Co robić?

Robert_wislak 11.10.2008 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Or_do (Post 614547)
Gdzie kupie w internecie Fajne Bluzy wisły Kraków ?

Człowieku/szanowny użytkowniku, czwarty albo piąty raz zadajesz to samo pytanie. To może zaspokoje twoją ciekawość bo pewnie burza mózgów nie pomogła i nie rozkminiłeś gdzie można kupić otóż: albo w sklepie Wiślacki Świat(niedaleko stadionu Wisły, tylko nie pytaj kiedy jest otwarty), w sklepie Fanatyk w nowej hali Wisły, na allegro, lub na forum od innych użytkowników jeśli takowe sprzedają.

Pozdrawiam Cię.

Maciejj 11.10.2008 14:59

usunąłem przez przypadek folder do kosza i opróżniłem kosz
jak to odzyskać?

1q2 11.10.2008 15:42

sprobuj tym
http://bezpieczenstwo.idg.pl/ftp/pc_...s.2.96.pl.html

Jak sie nie uda to wpisz 'odzyskiwanie danych' i wywali Ci wiele programow - ktorys na pewno da rade;)

DrewniaQ 11.10.2008 16:20

Z tym Pascalem to jest wersja na starsze windowsy lub dosa!
XP czy nowszy ma ubogą wersję, Liero również nie chodzi! :D
Ściągnij pascala pod xp

wislak_92 11.10.2008 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 614681)
Z tym Pascalem to jest wersja na starsze windowsy lub dosa!
XP czy nowszy ma ubogą wersję, Liero również nie chodzi! :D
Ściągnij pascala pod xp

Hmmm.. skąd taką wersję można ściągnąć? Ale on też ma XP i mu chodzi...

DrewniaQ 11.10.2008 17:09

Może ma jakąś łatkę, albo inny serwis pack!

http://www.idg.pl/ftp/pc_4778/DosBox.0.63.html tu jest jakiś emulator, nie wiem jak działa, nie używałem!

gris 11.10.2008 17:50

Zna ktoś kogoś kto studiuje coś związanego z demografia albo ogólnie kogoś co zna wszystkie współczynniki demograficzne i umie tworzyć projekcje ludnościowe? Zrewanżuje się w PLN osobie która mi pomoże.

Kobieta_Wislak 11.10.2008 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robert_wislak (Post 614638)
Człowieku/szanowny użytkowniku, czwarty albo piąty raz zadajesz to samo pytanie. To może zaspokoje twoją ciekawość bo pewnie burza mózgów nie pomogła i nie rozkminiłeś gdzie można kupić otóż: albo w sklepie Wiślacki Świat(niedaleko stadionu Wisły, tylko nie pytaj kiedy jest otwarty), w sklepie Fanatyk w nowej hali Wisły, na allegro, lub na forum od innych użytkowników jeśli takowe sprzedają.

Pozdrawiam Cię.

Popłakałam się ze śmiechu bo miałam ochotę na bardzo podobny komentarz :-/
a wtrąceniem żeby nie pytać w jakich godzinach jest otwarty położyłeś mnie na łopatki :-p
SZACUN!

Slayer666 11.10.2008 18:21

Wie ktoś, skąd mogę ściągnąć ostatnie, "zapgrejdowane" Guitar Pro?
Z góry dzięki.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl