![]() |
Dzięki serdeczne wszystkim za odpowiedź.
|
Witam!
Mam taki problem, że jak oglądam jakieś filmiki na stronach typu youtube/wrzuta itp. mam głos z jednego głośnika (głośniki mam 5.1). To samo z filmami z dysku, natomiast jak słucham muzyki z winampa wszystkie głośniki grają bez zarzutu... Czym to jest spowodowane multum kodeków ściągnąłem i dalej tak samo... |
Jak mogę ściągnąć nutę z wrzuty ??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Witam
Mam pytanie http://galeria.wislakrakow.com/20081009/rzepa/03.jpg co to ? (to po lewej) żona dawidowskiego? czy kolega ? |
Ciężko stwierdzić ale kimkolwiek jest ten człowiek to wygląda na głodnego.
|
|
Owszem, michu-kozlowek
|
W zeszłym sezonie na meczu z Bełchatowem śpiewaliśmy na melodię "Każdy to powie" Przyśpiewk "Każdy to przyzna" Pytaliśmy się wtedy sektora C..i jaka jest odpowiedź, bo w ogole ich nie bylo słychać..
|
izrael żydów ojczyzna... ?
|
Cytat:
|
Mam pytanko mianowicie chcialem przeslac do Czech (Pragi) ale nei poczta tylko jakims kurierem. Ile to bedzie kosztowac mniej wiecej i czym sie oplaca puscic taka paczke (bluza w srodku)? Bede wdzieczny za odpowiedz.
|
Mam pytanko Kiedys na Wiśle z Tego co pamietam Bywala Akcja oddawania krwi no i tu moje pytanie czy istnieje to jescze a jak tak to w jakie dnii ???????
|
Jest w Krakowie jakiś sklep o temetyce kibicowskiej?
Chodzi mi coś podobnego do http://www.footballfans.pl/ . |
dobra, koniec żartów.
Rodzice uważają, ze jestem ćpunem, i pytanie, czy ktoś wie, gdzie można sobie zrobić testy? :D |
Test na obecność narkotyków można kupić w aptece.
|
dzięki ;)
a na przykład jeśli sam nie paliłem nic, a na przykład obok mnie ktoś popalał, to będzie? bo to chyba jedyna opcja możliwa w moim przypdaku czystego dziecka :) |
Cytat:
|
Liga Chuliganow jest moze gdzieś jakaś tabela??..
|
Cytat:
http://www.lpr.pl/ |
Panowie orientuję się ktoś gdzie mogę zdobyć taki ortalion, bo niestety na allegro nie mają żadnego innego rozmiaru poza S ;/
link do kurtki poniżej oczywiście interesuje mnie tylko czarna. http://allegro.pl/item443399360_umbr...ep_s_odfs.html Dzięki za odp |
gra ktos z was na www.sokker.org?
|
Gdzie kupie w internecie Fajne Bluzy wisły Kraków ?
|
gdzie mozna kupic breloczek akcji "Jestem trzezwy- prowadze" co jest taka fajna reklama tego w TV nawet? :)
|
Czy zna ktoś jakieś strony gdzie mógłbym znaleźć odpowiedź na pytanie , jaka była reakcja Francji , Szwecji , Danii na I Rozbiór Polski , chodzi o jakąś konkretną stronę bo szukam w google i nie mogę znaleźć :) proszę o w miarę szybką odpowiedź.
|
Cytat:
|
Czy jest jakiś szalik z motywem "Po Burzy słońce wychodzi zza chmur"?
Ewentualnie gdzie można go dostać? i proszę o jakieś zdjęcia? |
Wie Ktos gdzie w Krk dostane ta (lub podobna) torbe? (G. Krakowska odpada- nie ma):
http://i36.tinypic.com/zx887o.jpg |
Ma ktoś moze papier milimetrowy
Szukałem, ale znalazłem same w formacie CDR PS: Papier potrzebny do wykonania Profilu hipsometrycznego Polski |
http://i37.tinypic.com/zx7ia8.jpg
Takie coś mi wyskakuje jak chcę uruchomić Turbo Pascala. Kolega wrzucił na mediafire.com, jemu działa. Co robić? |
Cytat:
Pozdrawiam Cię. |
usunąłem przez przypadek folder do kosza i opróżniłem kosz
jak to odzyskać? |
sprobuj tym
http://bezpieczenstwo.idg.pl/ftp/pc_...s.2.96.pl.html Jak sie nie uda to wpisz 'odzyskiwanie danych' i wywali Ci wiele programow - ktorys na pewno da rade;) |
Z tym Pascalem to jest wersja na starsze windowsy lub dosa!
XP czy nowszy ma ubogą wersję, Liero również nie chodzi! :D Ściągnij pascala pod xp |
Cytat:
|
Może ma jakąś łatkę, albo inny serwis pack!
http://www.idg.pl/ftp/pc_4778/DosBox.0.63.html tu jest jakiś emulator, nie wiem jak działa, nie używałem! |
Zna ktoś kogoś kto studiuje coś związanego z demografia albo ogólnie kogoś co zna wszystkie współczynniki demograficzne i umie tworzyć projekcje ludnościowe? Zrewanżuje się w PLN osobie która mi pomoże.
|
Cytat:
a wtrąceniem żeby nie pytać w jakich godzinach jest otwarty położyłeś mnie na łopatki :-p SZACUN! |
Wie ktoś, skąd mogę ściągnąć ostatnie, "zapgrejdowane" Guitar Pro?
Z góry dzięki. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl