Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

fond 07.07.2010 16:17

Hannover drugą Levadią !! :rotfl:

W tym SKWK to chyba ktoś ma prawdziwą obsesję - pora się leczyć zdecydowanie bo zaczyna to być coraz poważniejsze.

willow 07.07.2010 22:43

SKWK mogło by sobie już dać na wstrzymanie, nie odpuszczą żadnej okazji, żeby wbić Heniowi szpilę. To zaczyna być nudne.
Dlaczego nie podziękują Skorży za większe wtopy?

Kibiców dzielenia ciąg dalszy?

SpoXsteR 07.07.2010 22:44

Znow sie zaczyna.. wyrazl chlopak swoje zdanie, Ty swoje.. koniec.. czemu ma byc tak jak np. Ty chcesz? i kto tu pisze o dzieleniu, to nie dzielenie tylko wlasne zdanie

Skorzy wtopy to Levadia i Puchar Polski .. pojedyncze wyniki nic tu do rzeczy nie maja skoro w koncowym rozrachunku jestesmy w dupie, lepiej bylo miec to MP jak za czasow Skorzy i przegrac ta Arka czy Legia.. ale czas pokaze na co Henka stac, choc nie wiadomo co bedzie po Szawle :)

grogoriogreg 07.07.2010 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 930111)
Znow sie zaczyna.. wyrazl chlopak swoje zdanie, Ty swoje.. koniec.. czemu ma byc tak jak np. Ty chcesz? i kto tu pisze o dzieleniu, to nie dzielenie tylko wlasne zdanie

Skorzy wtopy to Levadia i Puchar Polski .. pojedyncze wyniki nic tu do rzeczy nie maja skoro w koncowym rozrachunku jestesmy w dupie, lepiej bylo miec to MP jak za czasow Skorzy i przegrac ta Arka czy Legia.. ale czas pokaze na co Henka stac, choc nie wiadomo co bedzie po Szawle :)

Co innego wyrażanie swojego zdania, a co innego w każdym artykule nazywanie naszego trenera "specem od porażek".

sportnh 08.07.2010 14:02

bedzie relacja tekstowa ze sparingu?

Cannavaro 08.07.2010 14:09

http://www.wisla.krakow.pl/ - tu jest relacja z każdego meczu Wisły zawsze.

zordon 08.07.2010 14:22

orientuje się ktoś czy przed meczem LE gramy jeszcze jakiś sparing (oprócz dzisiejszego)?

snyrting 08.07.2010 14:24

Terminarz umieszczony na oficjalnej wskazuje, że nie.

Christofor 08.07.2010 16:19

Już za tydzień mecz na Litwie, więc wątpię by Henio chciał jeszcze rozegrać jakiś mecz. Więc pewnie najpóźniej jutro dowiemy się z którym(i) testowanym)i) podpiszemy kontrakt (o ile w ogóle podpiszemy).

massoud 08.07.2010 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 930448)
bedzie relacja tekstowa ze sparingu?

http://www.live.wisla.krakow.pl/

sportnh 08.07.2010 16:53

Jovanić
Czikosz
Kowalski
Cleber
Diaz
Łobodziński
Sobolewski
Garguła
Brożek Piotr
Brożek Paweł
Żurawsk

blanco 08.07.2010 16:55

Małecki ma kontuzje ?

willow 08.07.2010 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 930543)
Małecki ma kontuzje ?

A co, Małecki ma patent na pierwszą 11-tkę?

Ogryzek 08.07.2010 17:00

Tak samo Boguski siedzi na ławce z Bunozą. To jest sparing, ale przecież mimo lichej kadry nie każdy musi się zmieścić od razu w 11.

massoud 08.07.2010 17:00

Skoro Augustien ma ostatnią szansę by przekonac sztab trenerów do siebie, to chyba dziś powinien dostać szansę. No chyba że to jest szansa na miejsce na ławce.

sportnh 08.07.2010 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 930548)
Tak samo Boguski siedzi na ławce z Bunozą. To jest sparing, ale przecież mimo lichej kadry nie każdy musi się zmieścić od razu w 11.

niby siedza, ale z 2 strony jest to OSTATNI MECZ przed najwazniejszym na ten moment meczem i kto wie czy to nie ma byc pierwsza jedenastka na ten mecz

massoud 08.07.2010 17:04

Więc widzę, że Kowalski wywalczył miejsce w pierwszej jedenastce kosztem Bunozy

blanco 08.07.2010 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 930546)
A co, Małecki ma patent na pierwszą 11-tkę?

A Łobodziński ma ?

Ogryzek 08.07.2010 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 930551)
niby siedza, ale z 2 strony jest to OSTATNI MECZ przed najwazniejszym na ten moment meczem i kto wie czy to nie ma byc pierwsza jedenastka na ten mecz

Może Henio wie co robi? Może są w gorszej formie? A może po przerwie pogra zmieniona 11?

Trochę zaufania do naszego trenera:)

blanco 08.07.2010 17:08

Ładnie nas cisną :P

Żuczek 08.07.2010 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 930556)
A może po przerwie pogra zmieniona 11?

Dokładnie. Znając życie to na drugą połowę wejdzie większość ławki rezerwowych, więc bez nerwów :-)

fanfan 08.07.2010 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 930553)
Więc widzę, że Kowalski wywalczył miejsce w pierwszej jedenastce kosztem Bunozy

A może Kowalski gra dlatego że jest prawonożny a Bunoza podobnie jak Clebi lewonożny?

brylant17 08.07.2010 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 930559)
Ładnie nas cisną :P

Nie spinaj się tak :p dopiero 6 minuta...

fanfan 08.07.2010 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 930554)
A Łobodziński ma ?

Widocznie Łobo bardziej zasłużył na 11 na treningach i w poprzednich sparingach.

SĘDZIA ZGRED 08.07.2010 17:13

Jest Augustien na rezerwie nie ma Etamane i Soaresa czyżby podziękowali panom, a Augustien ma jeszcze ostatnią szansę??

cinekw 08.07.2010 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SĘDZIA ZGRED (Post 930565)
Jest Augustien na rezerwie nie ma Etamane i Soaresa czyżby podziękowali panom, a Augustien ma jeszcze ostatnią szansę??

Pewnie też są na ławce, tyle ze nie zmiescilo im sie pewnie do wpisania na oficjalnej.

bridgeburner 08.07.2010 17:20

Jak rozumiem w zwiazku z tym ze to ostatni sparing
wybiegła aktualnie podstawowa 11
Czyli na puchary ruszamy ze skrzydłami Pi. Brożek i Łobo
oraz parą stoperów Cleber - Kowalski
Drżyj Europo, nadchodzimy!!!!
:rotfl:

63.5 Kg 08.07.2010 17:20

Pewnie zaraz sie zaczna komentarze na temat meczu..

Tylko zobaczmy jakie mamy zestawienie obrony.
Prawy obronca ktory gra u nas 2 tygodnie.
Clebi-blizej emerytury niz dalej.
Kowalski-hhhmmm... spadkowicz.
Diaz-krycie na radar.

Takie zestawienie obrony bedzie musialo sie dlugo jeszcze docierac .

Srodek pomocy .
Gargula ktory 1.5 roku nie gral w pilke...

Cudow nie ma co oczekiwac.

A jezeli ten mecz ma byc sprawdzianem do oceny tak jak to pize SKWK to to jest smieszna sprawa.
Bo jak mozna cos oceniac co jest calkiem inne i trwa bardzo krotko...

palczi 08.07.2010 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 930566)
Pewnie też są na ławce, tyle ze nie zmiescilo im sie pewnie do wpisania na oficjalnej.


``Tak, tak - Etamane i Soaresa nie ma na ławce rezerwowych``
z relacji na głównej...

pablo92TSW 08.07.2010 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 930566)
Pewnie też są na ławce, tyle ze nie zmiescilo im sie pewnie do wpisania na oficjalnej.



Nie ma ich na ławce, tak napisali na oficjalnej.

przemek1902 08.07.2010 17:25

Na oficjalnej relacji napisali, że Etamane i Soaresa nawet na ławce rezerwowych nie ma.

AYALA 08.07.2010 17:26

jak sie Heniu dowiedział że Etamane ma 10 lat więcej to na niego krzyżyk położył:-)

SĘDZIA ZGRED 08.07.2010 17:26

Jest pozytyw nie ma na ławce Etamane i Soaresa , chociaż ogórków z przerabianą blachą i kelnera z plaży Copa Cabana nie zatrudnią, mam nadzieję. Co do Augustiena to mam nadzieję że dadzą mu szansę , gość ma fajne papiery i słowa Małeckiego mówią że na naszą skopaną ligę by się nadał więc jest szansa że zostanie. Bo ławke mamy ubogą a ofensywnych i kreatywnych zawodników jak na lekarstwo, nie mówiąc już o obronie... każdy się przyda.

63.5 Kg 08.07.2010 17:27

No to chyba swiadczy o tym ze odpadli ...

sportnh 08.07.2010 17:27

1-0 w dupe

Filippo123321 08.07.2010 17:27

Standardowo, juz w plecy :)

SĘDZIA ZGRED 08.07.2010 17:28

Noi 1:0 hehe dobrze że to nie Szawle czy jak to się tam pisze:)

AS82 08.07.2010 17:29

Mogli w sparingach grać z takimi rywalami jak Hannover a nie pilkarzami z 4 ligi . Poki co 1-0 i zanosi sie na wyzej

Birsa 08.07.2010 17:30

Hannover to panowie nie nasze progi. Dobra gra w lidze niemieckiej gdzie wystepuja takie zespoly jak Bayern czy Shalke.

Syn Kangura z 1984 08.07.2010 17:30

Nasz skład wygląda tragicznie, jak tak wyjdziemy na Szawle to jestesmy w czarnej i glebokoiej dupie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl