![]() |
Hannover drugą Levadią !! :rotfl:
W tym SKWK to chyba ktoś ma prawdziwą obsesję - pora się leczyć zdecydowanie bo zaczyna to być coraz poważniejsze. |
SKWK mogło by sobie już dać na wstrzymanie, nie odpuszczą żadnej okazji, żeby wbić Heniowi szpilę. To zaczyna być nudne.
Dlaczego nie podziękują Skorży za większe wtopy? Kibiców dzielenia ciąg dalszy? |
Znow sie zaczyna.. wyrazl chlopak swoje zdanie, Ty swoje.. koniec.. czemu ma byc tak jak np. Ty chcesz? i kto tu pisze o dzieleniu, to nie dzielenie tylko wlasne zdanie
Skorzy wtopy to Levadia i Puchar Polski .. pojedyncze wyniki nic tu do rzeczy nie maja skoro w koncowym rozrachunku jestesmy w dupie, lepiej bylo miec to MP jak za czasow Skorzy i przegrac ta Arka czy Legia.. ale czas pokaze na co Henka stac, choc nie wiadomo co bedzie po Szawle :) |
Cytat:
|
bedzie relacja tekstowa ze sparingu?
|
http://www.wisla.krakow.pl/ - tu jest relacja z każdego meczu Wisły zawsze.
|
orientuje się ktoś czy przed meczem LE gramy jeszcze jakiś sparing (oprócz dzisiejszego)?
|
Terminarz umieszczony na oficjalnej wskazuje, że nie.
|
Już za tydzień mecz na Litwie, więc wątpię by Henio chciał jeszcze rozegrać jakiś mecz. Więc pewnie najpóźniej jutro dowiemy się z którym(i) testowanym)i) podpiszemy kontrakt (o ile w ogóle podpiszemy).
|
Cytat:
|
Jovanić
Czikosz Kowalski Cleber Diaz Łobodziński Sobolewski Garguła Brożek Piotr Brożek Paweł Żurawsk |
Małecki ma kontuzje ?
|
Cytat:
|
Tak samo Boguski siedzi na ławce z Bunozą. To jest sparing, ale przecież mimo lichej kadry nie każdy musi się zmieścić od razu w 11.
|
Skoro Augustien ma ostatnią szansę by przekonac sztab trenerów do siebie, to chyba dziś powinien dostać szansę. No chyba że to jest szansa na miejsce na ławce.
|
Cytat:
|
Więc widzę, że Kowalski wywalczył miejsce w pierwszej jedenastce kosztem Bunozy
|
Cytat:
|
Cytat:
Trochę zaufania do naszego trenera:) |
Ładnie nas cisną :P
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jest Augustien na rezerwie nie ma Etamane i Soaresa czyżby podziękowali panom, a Augustien ma jeszcze ostatnią szansę??
|
Cytat:
|
Jak rozumiem w zwiazku z tym ze to ostatni sparing
wybiegła aktualnie podstawowa 11 Czyli na puchary ruszamy ze skrzydłami Pi. Brożek i Łobo oraz parą stoperów Cleber - Kowalski Drżyj Europo, nadchodzimy!!!! :rotfl: |
Pewnie zaraz sie zaczna komentarze na temat meczu..
Tylko zobaczmy jakie mamy zestawienie obrony. Prawy obronca ktory gra u nas 2 tygodnie. Clebi-blizej emerytury niz dalej. Kowalski-hhhmmm... spadkowicz. Diaz-krycie na radar. Takie zestawienie obrony bedzie musialo sie dlugo jeszcze docierac . Srodek pomocy . Gargula ktory 1.5 roku nie gral w pilke... Cudow nie ma co oczekiwac. A jezeli ten mecz ma byc sprawdzianem do oceny tak jak to pize SKWK to to jest smieszna sprawa. Bo jak mozna cos oceniac co jest calkiem inne i trwa bardzo krotko... |
Cytat:
``Tak, tak - Etamane i Soaresa nie ma na ławce rezerwowych`` z relacji na głównej... |
Cytat:
Nie ma ich na ławce, tak napisali na oficjalnej. |
Na oficjalnej relacji napisali, że Etamane i Soaresa nawet na ławce rezerwowych nie ma.
|
jak sie Heniu dowiedział że Etamane ma 10 lat więcej to na niego krzyżyk położył:-)
|
Jest pozytyw nie ma na ławce Etamane i Soaresa , chociaż ogórków z przerabianą blachą i kelnera z plaży Copa Cabana nie zatrudnią, mam nadzieję. Co do Augustiena to mam nadzieję że dadzą mu szansę , gość ma fajne papiery i słowa Małeckiego mówią że na naszą skopaną ligę by się nadał więc jest szansa że zostanie. Bo ławke mamy ubogą a ofensywnych i kreatywnych zawodników jak na lekarstwo, nie mówiąc już o obronie... każdy się przyda.
|
No to chyba swiadczy o tym ze odpadli ...
|
1-0 w dupe
|
Standardowo, juz w plecy :)
|
Noi 1:0 hehe dobrze że to nie Szawle czy jak to się tam pisze:)
|
Mogli w sparingach grać z takimi rywalami jak Hannover a nie pilkarzami z 4 ligi . Poki co 1-0 i zanosi sie na wyzej
|
Hannover to panowie nie nasze progi. Dobra gra w lidze niemieckiej gdzie wystepuja takie zespoly jak Bayern czy Shalke.
|
Nasz skład wygląda tragicznie, jak tak wyjdziemy na Szawle to jestesmy w czarnej i glebokoiej dupie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl