Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pytania do moderatorów i bieżące działania! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=214)

Watts 31.10.2011 12:12

A to nie było już takiej kiedyś?

tarantulaw2 31.10.2011 13:36

Tworzenie wersji lajt wg mnie jest bez sensu - to juz nie jest tak jak kiedys ze placi sie 1,44 za 100kB. Ale obsluga Tapatalk by sie przydala.

fialo 31.10.2011 17:48

http://wislakrakow.com/forum/showthr...31#post1184431

Powiedzieć, że dyskusja sięgnęła dna to komplement przy czymś takim..

podszywacz 31.10.2011 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1184352)
Tworzenie wersji lajt wg mnie jest bez sensu - to juz nie jest tak jak kiedys ze placi sie 1,44 za 100kB. Ale obsluga Tapatalk by sie przydala.

Nie chodzi tu o koszty tylko o szybkość i przejrzystość działania na komórce. Porównaj sobie działanie oficjalnej strony Wisły w wersji normalnej na komórce (masakra jakaś) z wersją mobilną lajt to się przekonasz o czym piszę. Ponawiam pytanie.

tarantulaw2 31.10.2011 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez podszywacz (Post 1184487)
Nie chodzi tu o koszty tylko o szybkość i przejrzystość działania na komórce. Porównaj sobie działanie oficjalnej strony Wisły w wersji normalnej na komórce (masakra jakaś) z wersją mobilną lajt to się przekonasz o czym piszę. Ponawiam pytanie.

ok, oficjalną ze względu na flasha ciężko się przeglada w normalnej wersji, ałe tu mowa o tej stronce, gdzie i portal i forum przeglada sie przyjemnie nawet na takim starym sprzecie jak se c702, z ktorego wlasnie tego posta napisalem. No chyba, że nie uzywasz opery mini, to faktycznie strona moze sie dosc dlugo ladowac i na pewno gorzej sie oglada na stockowej przegladarce. Ja tam ponawiam prosbe o tapatalk :-D

0 22 01.11.2011 00:30

Który moderator wywalił mój tekst o dekadach z tematu Cracovia - Wisła? Chciałbym poznać uzasadnienie, mając na uwadze, że nie wszystkie posty na ten temat poleciały.

rav 01.11.2011 19:39

Pozwolę sobie odpowiedzieć, choć nie ja usunąłem wpis. Sprawa jest oczywista, dziwię, że tak doświadczony forumowy innowierca o to pyta.

Temat dotyczy derbów, a Ty przyczepiłeś się jednego zdania wyciągniętego z derbowego kontekstu i rozpoczynasz analizę, czy dekada to 2001-2010 czy np. 1998-2007. Klasyczne rozmywanie.

Jeśli jakiś post zahaczający o to jeszcze sprawę dekad, to albo został przegapiony, albo było w nim nieco więcej niż tylko ten wątek.

Odpowiadając na wcześniejsze zapytania...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez podszywacz (Post 1184321)
Czy w najbliższej przyszłości planowana jest wersja "lajt" na komórki tego portalu?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1182936)
A jest szansa, żeby odpalać forum przez tapatalka?

...muszę z przykrością stwierdzić, że nie planujemy żadnej z w/w opcji w najbliższym czasie...

MatMario 02.11.2011 13:20

Ja z wnioskiem formalnym.

Jako że zbliżamy się do wielkiego święta jakim niewątpliwie są derby.

Wnoszę o:

powstrzymanie się od banowania, nakładania upomnień, blokowania dostępu itp przez moderatorów w stosunku do użytkowników którzy w czasie przed i krótko poderbowej gorączki, w sposób, niekulturalny, nietaktowny, obraźliwy, uwłaczający itp będą pisać o klubie piłkarskim naszych rywalek.

Reasumując, czysta żywa nienawiść przelana na klawiatury niech zaleje to forum!

Rudi5555 03.11.2011 21:48

Czy technicznie jest taka możliwość, by w shoutboxie nie wyświetlały mi się treści napisane przez użytkowników których mam na liście ignorowanych?

Kocur 04.11.2011 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1185132)
Ja z wnioskiem formalnym.

Reasumując, czysta żywa nienawiść przelana na klawiatury niech zaleje to forum!


Chyba wniosek przepadł ... wpada do nas Fortuna z płaczem i pretensjami i witamy go chlebem i solą ... :-/

MatMario 04.11.2011 12:31

Ja odpowiedź dostałem która mnie niej więcej satysfakcjonowała i rozumiałem takie podejście.

Nie trzeba było moderować tego co koledzy o niefortunnym napisali. Sama prawda.

Ogryzek 05.11.2011 16:31

To coś znowu rozmywa temat o 13 kolejce i meczu z zakompleksionymi parchatymi. Czy nie lepiej aby takie dyskusje toczyć w innym temacie?

Mnie nie obchodzą przemyślenia zakompleksieńca na temat liczby meczy w derbach.

WISŁAZWE 05.11.2011 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1186480)
To coś znowu rozmywa temat o 13 kolejce i meczu z zakompleksionymi parchatymi. Czy nie lepiej aby takie dyskusje toczyć w innym temacie?

Mnie nie obchodzą przemyślenia zakompleksieńca na temat liczby meczy w derbach.


Proszę bardzo :)
Posty przeniesione, sorry ale dopiero teraz zajrzałem do tematu zresztą Tomek06 również zwrócił na to uwagę i poprosił o przeniesienie postów.

MatMario 05.11.2011 19:56

Weźcie go zbanujcie i będzie spokój. On chyba nawet bana na parchatym forum wyłapał a tutaj się produkuje.

rav 05.11.2011 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rudi5555 (Post 1185740)
Czy technicznie jest taka możliwość, by w shoutboxie nie wyświetlały mi się treści napisane przez użytkowników których mam na liście ignorowanych?

Nie. Taka opcja zajechałaby nam serwer.

Rafał_TS 08.11.2011 17:35

Można w kulturalny sposób prosić jakiegoś moderatora o dożywotniego bana?

FraMat 08.11.2011 23:44

Można.
Dozywotni ban nie jest równoznaczny ze skasowaniem konta

pan Dudi 16.11.2011 16:04

Czy jest szansa, żeby w końcu pozbyć się oblicza pięknego Roberta ze strony głównej? Może przeróbka plakatu wujka Sama z twarzą Kazka Moskala i podpisem "I WANT YOU... TO BE OUR 12th PLAYER!"? ;) Cokolwiek będzie lepsze niż to.

CarloResoort 17.11.2011 11:32

Serdeczny środkowy palec dla moderatora który usunął mój ostatni komentarz!

Bardzo proszę o wyjaśnienie mi przyczyn takiego postępowania i podanie jakichkolwiek argumentów na priv!

tomo 18.11.2011 12:39

http://wislakrakow.com/forum/showthr...93#post1192593

Zróbcie porządek z wpisami dwóch asiorów prowokatorów. Wstyd że u nas wypowiadają się ludzie głosujący na Annę vel Romana Grodzkiego

tomo 25.11.2011 08:53

http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=204834

Spambot, zapchał mi całą skrzynkę.

WISŁAZWE 25.11.2011 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 1195550)
http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=204834

Spambot, zapchał mi całą skrzynkę.

Załatwione :)

brylant17 26.11.2011 23:28

Co się dzieje z forum? mam dalej relacje z koszykówki i nie chce przejść na forum, jedynie pomaga szukajka z googli....

WISŁAZWE 27.11.2011 03:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1196082)
Co się dzieje z forum? mam dalej relacje z koszykówki i nie chce przejść na forum, jedynie pomaga szukajka z googli....

Był taki problem - potwierdzam, ponieważ wchodząc na telefonie miałem podobnie. Jednak wszystko działa już jak należy. Przynajmniej u mnie.

rav 27.11.2011 10:00

Możliwe, że wstawiając relację z kosza zrobiłem błąd w kodzie (np. niezamknięty tag) i bardziej wrażliwe przeglądarki sobie z tym nie poradziły. Ja błędu nie zauważyłem, bo na Mozilli wyświetlało się prawidłowo.

Saimoz 27.11.2011 13:10

na nowej Operze tez byla tylko relacja

ero781 27.11.2011 16:30

co zrobicie teraz zamkniecie forum czy będziecie prowadzić tą już śmieszną działkę?
ja w tym momencie się żegnam i życzę aby 4um upadło ; )

Proud 27.11.2011 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ero781 (Post 1196313)
co zrobicie teraz zamkniecie forum czy będziecie prowadzić tą już śmieszną działkę?
ja w tym momencie się żegnam i życzę aby 4um upadło ; )

Nigdy mnie ludzie nie przestaną zaskakiwać...

S....ysyństwo na każdym kroku...

krzysztof2973 28.11.2011 12:12

czemu nie zredagowaliście kolejki ligowej ? co tydzien byla ? gdzie tabela ,czemu tak malo nowych informacji w ostatnim czasie ,straszne opoznienia w galerii z WROCLAWIA dawniej byly kilka godzin po meczu ? trzeba wchodzic na glowna a ja chce to ogladac u was !

EricDraven 29.11.2011 00:19

mam problem z tematem dotyczącym Pucharu Świata w siatkówce. Na liście tematów w ogóle mi się nie wyświetla i otworzyć go mogę jedynie z mojego panelu z ostatnio dodanych postów, o co kaman?

WISŁAZWE 29.11.2011 00:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez EricDraven (Post 1196810)
mam problem z tematem dotyczącym Pucharu Świata w siatkówce. Na liście tematów w ogóle mi się nie wyświetla i otworzyć go mogę jedynie z mojego panelu z ostatnio dodanych postów, o co kaman?

Temat sprawdziłem, spadł na drugą podstronę i trzeba było użyć opcji "wyszukaj z ostatnich 10 dni" aby się pojawił na widoku :)
Aktualnie temat podbiłem, nie musisz szukać wystarczy kliknąć i powinno działać.

Pozdrawiam.

Kocur 30.11.2011 15:17

Kolejny Jekyll i Hyde - rozmawia sam z sobą ;)

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=94&page=676

flamengista 02.12.2011 21:25

Kto z kim, bo nie kojarzę o co chodzi.

WISŁAZWE 02.12.2011 21:35

^ Już załatwiłem sprawę :)

Kaan 09.12.2011 08:22

Jeżeli to forum ma zachować _jakiś_ poziom to prosze o przeglądnięcie aktualnej dyskusji w " To i owo na luziku"...

wiślak 86 09.12.2011 11:04

Czy to prawda że wasza strona przeprowadzi transmisję video z turnieju o Złotą Rękawicę?
Bo taki info pojawiło się na stronie wybiórczej.

gigant 17.12.2011 22:43

rav piszę głównie do Ciebie. Możesz otworzyc "Politykę transferową" zamkniętą przez nadgorliwca z przerosniętym ego? Jedyny w ostatnim czasie temat, który potrafił zatrzymac przy forum, został zamknięty przez frustrata. Może temat dyskusji odbiegł od przewodniej mysli ale jednak miescił się w jej granicach. Zresztą sam widziałeś rozwijającą się dyskusję i nie interweniowałeś.

WISŁAZWE 18.12.2011 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1203189)
rav piszę głównie do Ciebie. Możesz otworzyc "Politykę transferową" zamkniętą przez nadgorliwca z przerosniętym ego? Jedyny w ostatnim czasie temat, który potrafił zatrzymac przy forum, został zamknięty przez frustrata. Może temat dyskusji odbiegł od przewodniej mysli ale jednak miescił się w jej granicach. Zresztą sam widziałeś rozwijającą się dyskusję i nie interweniowałeś.


Troszkę odbiegło to od myśli przewodniej, temat został zamknięty dla ostudzenia co po niektórych, wycieczki personalne nie są tu na miejscu.

Temat został już otwarty.

Pozdrawiam :)

Kocur 21.12.2011 10:13

Jak już ktoś wyczyścił temat o transferach to bardzo proszę usunąć wszystko co dotyczy "Ś" - zwłaszcza ciągłe prośby o zdjęcia -


swoją drogą tak się dopytywać o zdjęcia faceta ... http://images12.fotosik.pl/12/4f60c6f74af89c7d.gif

M89 29.12.2011 22:52

Wrzućcie coś na główną o wyjeździe na Superpuchar i liczbie biletów jaką tam dostaniemy. ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl