![]() |
A to nie było już takiej kiedyś?
|
Tworzenie wersji lajt wg mnie jest bez sensu - to juz nie jest tak jak kiedys ze placi sie 1,44 za 100kB. Ale obsluga Tapatalk by sie przydala.
|
http://wislakrakow.com/forum/showthr...31#post1184431
Powiedzieć, że dyskusja sięgnęła dna to komplement przy czymś takim.. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Który moderator wywalił mój tekst o dekadach z tematu Cracovia - Wisła? Chciałbym poznać uzasadnienie, mając na uwadze, że nie wszystkie posty na ten temat poleciały.
|
Pozwolę sobie odpowiedzieć, choć nie ja usunąłem wpis. Sprawa jest oczywista, dziwię, że tak doświadczony forumowy innowierca o to pyta.
Temat dotyczy derbów, a Ty przyczepiłeś się jednego zdania wyciągniętego z derbowego kontekstu i rozpoczynasz analizę, czy dekada to 2001-2010 czy np. 1998-2007. Klasyczne rozmywanie. Jeśli jakiś post zahaczający o to jeszcze sprawę dekad, to albo został przegapiony, albo było w nim nieco więcej niż tylko ten wątek. Odpowiadając na wcześniejsze zapytania... Cytat:
Cytat:
|
Ja z wnioskiem formalnym.
Jako że zbliżamy się do wielkiego święta jakim niewątpliwie są derby. Wnoszę o: powstrzymanie się od banowania, nakładania upomnień, blokowania dostępu itp przez moderatorów w stosunku do użytkowników którzy w czasie przed i krótko poderbowej gorączki, w sposób, niekulturalny, nietaktowny, obraźliwy, uwłaczający itp będą pisać o klubie piłkarskim naszych rywalek. Reasumując, czysta żywa nienawiść przelana na klawiatury niech zaleje to forum! |
Czy technicznie jest taka możliwość, by w shoutboxie nie wyświetlały mi się treści napisane przez użytkowników których mam na liście ignorowanych?
|
Cytat:
Chyba wniosek przepadł ... wpada do nas Fortuna z płaczem i pretensjami i witamy go chlebem i solą ... :-/ |
Ja odpowiedź dostałem która mnie niej więcej satysfakcjonowała i rozumiałem takie podejście.
Nie trzeba było moderować tego co koledzy o niefortunnym napisali. Sama prawda. |
To coś znowu rozmywa temat o 13 kolejce i meczu z zakompleksionymi parchatymi. Czy nie lepiej aby takie dyskusje toczyć w innym temacie?
Mnie nie obchodzą przemyślenia zakompleksieńca na temat liczby meczy w derbach. |
Cytat:
Proszę bardzo :) Posty przeniesione, sorry ale dopiero teraz zajrzałem do tematu zresztą Tomek06 również zwrócił na to uwagę i poprosił o przeniesienie postów. |
Weźcie go zbanujcie i będzie spokój. On chyba nawet bana na parchatym forum wyłapał a tutaj się produkuje.
|
Cytat:
|
Można w kulturalny sposób prosić jakiegoś moderatora o dożywotniego bana?
|
Można.
Dozywotni ban nie jest równoznaczny ze skasowaniem konta |
Czy jest szansa, żeby w końcu pozbyć się oblicza pięknego Roberta ze strony głównej? Może przeróbka plakatu wujka Sama z twarzą Kazka Moskala i podpisem "I WANT YOU... TO BE OUR 12th PLAYER!"? ;) Cokolwiek będzie lepsze niż to.
|
Serdeczny środkowy palec dla moderatora który usunął mój ostatni komentarz!
Bardzo proszę o wyjaśnienie mi przyczyn takiego postępowania i podanie jakichkolwiek argumentów na priv! |
http://wislakrakow.com/forum/showthr...93#post1192593
Zróbcie porządek z wpisami dwóch asiorów prowokatorów. Wstyd że u nas wypowiadają się ludzie głosujący na Annę vel Romana Grodzkiego |
|
Cytat:
|
Co się dzieje z forum? mam dalej relacje z koszykówki i nie chce przejść na forum, jedynie pomaga szukajka z googli....
|
Cytat:
|
Możliwe, że wstawiając relację z kosza zrobiłem błąd w kodzie (np. niezamknięty tag) i bardziej wrażliwe przeglądarki sobie z tym nie poradziły. Ja błędu nie zauważyłem, bo na Mozilli wyświetlało się prawidłowo.
|
na nowej Operze tez byla tylko relacja
|
co zrobicie teraz zamkniecie forum czy będziecie prowadzić tą już śmieszną działkę?
ja w tym momencie się żegnam i życzę aby 4um upadło ; ) |
Cytat:
S....ysyństwo na każdym kroku... |
czemu nie zredagowaliście kolejki ligowej ? co tydzien byla ? gdzie tabela ,czemu tak malo nowych informacji w ostatnim czasie ,straszne opoznienia w galerii z WROCLAWIA dawniej byly kilka godzin po meczu ? trzeba wchodzic na glowna a ja chce to ogladac u was !
|
mam problem z tematem dotyczącym Pucharu Świata w siatkówce. Na liście tematów w ogóle mi się nie wyświetla i otworzyć go mogę jedynie z mojego panelu z ostatnio dodanych postów, o co kaman?
|
Cytat:
Aktualnie temat podbiłem, nie musisz szukać wystarczy kliknąć i powinno działać. Pozdrawiam. |
Kolejny Jekyll i Hyde - rozmawia sam z sobą ;)
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=94&page=676 |
Kto z kim, bo nie kojarzę o co chodzi.
|
^ Już załatwiłem sprawę :)
|
Jeżeli to forum ma zachować _jakiś_ poziom to prosze o przeglądnięcie aktualnej dyskusji w " To i owo na luziku"...
|
Czy to prawda że wasza strona przeprowadzi transmisję video z turnieju o Złotą Rękawicę?
Bo taki info pojawiło się na stronie wybiórczej. |
rav piszę głównie do Ciebie. Możesz otworzyc "Politykę transferową" zamkniętą przez nadgorliwca z przerosniętym ego? Jedyny w ostatnim czasie temat, który potrafił zatrzymac przy forum, został zamknięty przez frustrata. Może temat dyskusji odbiegł od przewodniej mysli ale jednak miescił się w jej granicach. Zresztą sam widziałeś rozwijającą się dyskusję i nie interweniowałeś.
|
Cytat:
Troszkę odbiegło to od myśli przewodniej, temat został zamknięty dla ostudzenia co po niektórych, wycieczki personalne nie są tu na miejscu. Temat został już otwarty. Pozdrawiam :) |
Jak już ktoś wyczyścił temat o transferach to bardzo proszę usunąć wszystko co dotyczy "Ś" - zwłaszcza ciągłe prośby o zdjęcia -
swoją drogą tak się dopytywać o zdjęcia faceta ... http://images12.fotosik.pl/12/4f60c6f74af89c7d.gif |
Wrzućcie coś na główną o wyjeździe na Superpuchar i liczbie biletów jaką tam dostaniemy. ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl