![]() |
w pierwszym meczu to wszystko jest możliwe ,najprędzej zagrałbym na ilość goli mniej niż 2,5 :)
ja na dziś zagrałem: Milton Keyns-Scunthorpe 1 Wexford-Mervue 1 Ujpest-Zaelegrszeg 1 za 20 zł 90 do wygrania i drugi: Malisse-Ball 1 Clement-Montcourt 1 Polska-Rumunia 1 Dynamo-Ljub. 1 za 50 zł 125 do wygrania |
1 1359 Murray A. - Del Potro J.M. 1 1.47
2 1361 Steaua - Rapid B. 1 1.95 3 1368 Lech - Lechia G. 1 1.27 4 1380 Mechelen - Lokeren 2 3.00 5 1415 FC Kharkiv - Illichivets 2 1.45 kurs 15.84 za 10zł Zakładana wygrana: 142.50 zł |
Bordeaux - Le Mans 1
Brema - Karlsruher 1 Stuttgart - Cottbus 1 Kurs : 2,43 Hoffenheim - Bayern 2 Manch.Utd. - Arsenal 1 La Coruna - Getafe 1 Dortmund - Bielefeld 1 Kurs : 6,58 |
Cytat:
Ja gram dziś: Dijon FCO - SCO Angers; typ 1; 1,92 HSC Montpellier - AC Ajaccio; typ 1; 1,55 Stade Brestois 29 - RC Lens; typ 02; 1,34 Cork City - Derry City; typ 1; 2,15 całkowity kurs: 8,57 PLN stawka: 10 PLN ew. wygrana: 77,15 PLN |
Cytat:
a mecz Shimizu S-Pulse vs. Oita Trinita na 1 jak myslisz?? |
Też jakichś kitajców zagrałem na rano za parę złotych:
Cytat:
Ciekawe co się stanie. :D |
albo na dżidżi pero i będzie miał obsesje białych majteczek:D
ja na weekend mam 5 kuponów:d Legia-Polonia 1 ŁKS-Wisła 2 Górnik-Odra 1 Bordeaux-Le Mans 1 Werder-Karsluhe 1 Rangers-Aberdeen 1 Chelsea-Blackburn 1 Genk-Anderlecht 2 Lille-Nice 1 Hibernian-Celtic 2 Hacettepe-Sivasspor 2 Inter-Siena 1 Fiorentina-Sampdoria 1 Sparta-Bohemians 1 Daynamo Zagrzeb-Belupo 1 proszę o ocenę mojej wytęrzonej pracy umysłowej:D w zanadrzu jeszcze miałem mecz Lokomotiv Sofia-Sliven więc mogę zastąpić tych turasów Rocco no pewnie że jest dużo ciekawych meczy np Beskid Andrychów-IKS Olkusz na 1 tylko że akurat tego jeszcze w naziemnych nie ma niestety |
ocena?? PAŁA Z PLUSEM<LOL>
w kuponie 4 uwaga na Haccatepe w kuponie 2 anderlecht tez taki oczywisty nie jest BTW: na mecze celtów i rangersów opłaca sie grać overy.z tego co wiem w szkocji decyduje bilans bramek.a w tym momencie celtic jest lepszy o 2trafienia!!! szykuje sie w dwoch ostatnich kolejkach ostra strzelanina. jesli sie myle niechaj mie ktos poprawi. edit:Haccatepe wygrało dwa ostatnie mecze u sibie w tym ostatni z Galatasaray! liga turecka jest przewalona wiec ja tego nie rusze za cholere.tyle jest ciekawszych meczów:P |
Legia bez napastników to też nie jest zbyt pewny typ ;) Nie wiem, czy nie zagram lajtowo na ich mecz X2 po kursie 3,5 :D
Ja na weekend standardowo 1 pociąg gram i kilka singlów robionych na bieżąco (więc teraz ich nie podam, skoro nie istnieją :D). Może ktoś znajdzie coś ciekawego dla siebie: Cytat:
|
Myślę że ciekawy kurs jest na Bełchatów przy wykartkowanej sąsiadce ;-)
|
Co powiecie na Pasy - Bełchatów X2?
Albo nie ma co dokładać,zostane przy tym co podałem gdzieś tam wyżej :P |
Lokomotiv-Sliven 1
Metalurg-Poltava 1 za 50 zł,86 do wygrania żeby było za co pić popołudniu:D a jak myślicie hit weekendu we Francji? bo OM jest dużo lepsze na wyjazdach niż u siebie,ja wiem że takich meczy się nie rusza ale kusi dać na Lyon |
Cytat:
Nie wiem dlaczego,ale jakos w ten bayern nie wierze.Mimo wszystko zycze wygranej. |
Przecież ostatnio wiesniaki wygrały ;-)
|
Moje typy
M.U -1 Polonia.W -x2 Bełchatów-2 |
Bayern gra znow niezla pilke.przedtem grali przeciw Klinssmannowi i tyle:) jest nowy trener to jest i granko.
LuKaS zagrałem ten lokomotiv wiec jak cos bedzie na Ciebie:p BTW:ależ się pieknie rosyjski OMON rozprawił z miejscowymi homo:D wiem ze to nic nie wnosi do tematu ale wrazenia artystyczne były niesamowite:D |
Rocco to jak narazie będzie na mnie bo remis 1-1 ale może w drugiej połowie tamci pękną :)
zagram sobie chyba za drobne : OM-OL 2 MU-Arsenal 1 Atletico-Valencia 1 Hoffenheim-Bayern 2 Rocco zapewniłem Ci trochę emocji po kursie 1,20 ale jednak do przodu:) teraz chyba posypią się gole dla Rangersów skoro grają przez 70 min w 11 przeciwko 10 |
Mój na dziś:
Udine-Milan 2 Jaga-Polonia X2 Trofense-Porto 2 Kurs 4.8 |
1899 Hoffenheim - Bayern München typ:2
Borussia Dortmund - Bielefeld typ:1 Kurs: 2.10 Na razie cos takiego |
kamikaze a Bordeaux-Le Mans nie jest warte grania?albo Haladas w węgierskiej
edit bardzo dobry jest kurs na mecz Motor-Zagłębie,aż kusi zagrać na zwycięstwo Lubina to sobie zaryzykuj Austrię Wiedeń na kursie 1,4 albo Przebój Wolbrom kurs 1,35 Sandecja-Górnik Wieliczka kurs 1,85 Pelikan -Nida 1,3 a wątpie żeby Górnik Wieliczka chciał wchodzić do 1 ligii |
Mallorca - Barcelona 2 1,60
Hannover - Wolfsburg 2 1,60 ŁKS Łódź - Wisła Kraków 2 1,55 Górnik Zabrze - Odra Wodzisław 1 1,50 ----- kurs ogólny: 5,95 |
Górnik Zabrze - Odra Wodzisław X2
za 30 zeta;) |
"Lokomotiv-Sliven 1
Metalurg-Poltava 1 za 50 zł,86 do wygrania żeby było za co pić popołudniu:D " no to jest za co pić :D |
Tottenham - Manchester City Podwójna szansa: 1X
1.20 Hamburger SV - 1. FC Köln : 1 1.28 Borussia Dortmund - Arminia Bielefeld : 1 1.45 Udinese - AC Milan Podwójna szansa: X2 1.29 SV Salzburg - LASK : 1 1.18 Zaragoza - Celta Vigo : 1 1.48 6-krotny Suma kursów: 5.02 Cała stawka (PLN): 19.00 |
Lokomotiv wygrał z Terekiem 4-0. Też ich grałem razem z Metalurgiem. Teraz czas na ciąg dalszy.
|
Czy obstawiali byście mecz Osasuna : Sevilla 2 kurs 2.4 ? Prosze o odpowiedź
|
@wislak.kw ja bym dał 1 na Ose.Baski się muszą utrzymać.
A na dziś mam: Górnik-Odra 1 :D Roma-Catania 1 połowa x2 :-/ |
Brak mi kur** słów
Werder - Karlsruher 0:2 40' |
siemka coś mojego :P :
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...a8dac65e379e89 http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...402cee9c0b8b9d karlsruhe już praktycznie weszło :P |
ja dałem na karlsruhe werder o nic nie walczy juz w lidze natomiast bayern mnie martwi ooo teraz strzelili na 2:2 :D
|
Akurat dzisiaj musieli walczyć a mieli na to cały sezon.Po za tym nie widze u nich żadnych szans na pozostanie.
|
Do przerwy Werder dostaje po nosie od outsidera 2:0. Duzo kuponow pewnie ludziom nie siadzie...
|
wygrają 3:2 albo dla mnie oznacza to dramat finansowy :)
|
To teraz jeszcze Werder musi 4 wlozyc. 25 zl w plecy, pieknie...
|
Nie wiem skąd Werder ma takie statystyki meczu u siebie jak nie może sobie z tym czymś poradzić MASAKRA
|
dobra....mam ostatnie 30 zł.... co postawić żeby się odbić ?
|
a ja sie ciesze bo mam 02 :d po dobrym kursie :P
|
na weekend
Górnik-Odra 1 1,65 Werder-Karsluhe 1 1,45 Lks-Wisła 2 1,55 2z3 za 300 zł do wygrania 719,75zł !!![/quote] a co ja mam powiedziec? Teraz Zabrze i nasza Wisełka musi mi ratować pieniądze, żeby się zwrócił kupon ;/ |
I zeby bylo tego malo jeszcze GKS jedzie Widzew w 70 minucie 3:1. Wyczuwam tu jakas zlosliwosc dziejowa. Czy Werder tez ma jakiej judejskie korzenie? ;)
|
Mówiłem wam nie grajcie Bayernu.Ja od dawna gram tylko lige Hiszpanska,Angielska i Polską,Rzadko kiedy Francuska i Włoska.Szkocka i Niemiecka juz nie jeden raz popłynołem ;-)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl