Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

LuKaS TSW 15.05.2009 11:05

w pierwszym meczu to wszystko jest możliwe ,najprędzej zagrałbym na ilość goli mniej niż 2,5 :)
ja na dziś zagrałem:
Milton Keyns-Scunthorpe 1
Wexford-Mervue 1
Ujpest-Zaelegrszeg 1

za 20 zł 90 do wygrania

i drugi:
Malisse-Ball 1
Clement-Montcourt 1
Polska-Rumunia 1
Dynamo-Ljub. 1
za 50 zł 125 do wygrania

Vegas 15.05.2009 11:41

1 1359 Murray A. - Del Potro J.M. 1 1.47
2 1361 Steaua - Rapid B. 1 1.95
3 1368 Lech - Lechia G. 1 1.27
4 1380 Mechelen - Lokeren 2 3.00
5 1415 FC Kharkiv - Illichivets 2 1.45

kurs 15.84

za 10zł Zakładana wygrana: 142.50 zł

WiślakNH 15.05.2009 11:49

Bordeaux - Le Mans 1
Brema - Karlsruher 1
Stuttgart - Cottbus 1
Kurs : 2,43

Hoffenheim - Bayern 2
Manch.Utd. - Arsenal 1
La Coruna - Getafe 1
Dortmund - Bielefeld 1
Kurs : 6,58

a11 15.05.2009 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez trial (Post 727772)
Arka Gdynia - Ruch Chorzów 1
HSC Montpellier - AC Ajaccio 1
Cork City - Derry City 1

Dijon FCO - SCO Angers 1
Tavriya Symferopol - FK Lviv 1
Ujpest FC - Zalaegerszeg TE 1
Całkiem ciekawe kursy, co myślicie o czymś takim?

tego meczu bym się najbardziej obawiał. Arka po ostatnim meczu siadła psychicznie całkowicie pewnie, a w ogóle grają żałośnie, a Ruch po zmianie trenera całkiem nieźle sobie radzi, dwa remisy w tym z Amiką u nich robi wrażenie, i jeszcze ten PP.

Ja gram dziś:

Dijon FCO - SCO Angers; typ 1; 1,92
HSC Montpellier - AC Ajaccio; typ 1; 1,55
Stade Brestois 29 - RC Lens; typ 02; 1,34
Cork City - Derry City; typ 1; 2,15

całkowity kurs: 8,57 PLN
stawka: 10 PLN
ew. wygrana: 77,15 PLN

rocco_1906 15.05.2009 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 728273)
Na jutro rano (obstawiam teraz, bo w zeszłym tygodniu zaspałem na J-League):

Nagoya Grampus Eight - Omiya Ardija 1 1,55
Kashiwa Reysol - Kashima Antlers 2 1,7

Reszta typów jutro :P

wez zmien sobie nika na TSUBASSA albo KODŻIRO :rotfl:

a mecz Shimizu S-Pulse vs. Oita Trinita na 1 jak myslisz??

pan Dudi 15.05.2009 21:29

Też jakichś kitajców zagrałem na rano za parę złotych:

Cytat:

16.05.2009 09:00 Kashiwa Reysol - Kashima Antlers (1x2) 2 1.80 -125 4/5 W trakcie
16.05.2009 07:00 Urawa Red Diamonds - Gamba Osaka (Zakład bez remisu) (1x2) 1 1.50 -200 1/2 W trakcie
16.05.2009 06:00 Nagoya Grampus Eight - Omiya Ardija (1x2) 1 1.60 -166 3/5 W trakcie

Ciekawe co się stanie. :D

LuKaS TSW 15.05.2009 21:31

albo na dżidżi pero i będzie miał obsesje białych majteczek:D

ja na weekend mam 5 kuponów:d
Legia-Polonia 1
ŁKS-Wisła 2
Górnik-Odra 1


Bordeaux-Le Mans 1
Werder-Karsluhe 1
Rangers-Aberdeen 1

Chelsea-Blackburn 1
Genk-Anderlecht 2
Lille-Nice 1

Hibernian-Celtic 2
Hacettepe-Sivasspor 2
Inter-Siena 1


Fiorentina-Sampdoria 1
Sparta-Bohemians 1
Daynamo Zagrzeb-Belupo 1

proszę o ocenę mojej wytęrzonej pracy umysłowej:D

w zanadrzu jeszcze miałem mecz Lokomotiv Sofia-Sliven więc mogę zastąpić tych turasów

Rocco no pewnie że jest dużo ciekawych meczy np Beskid Andrychów-IKS Olkusz na 1 tylko że akurat tego jeszcze w naziemnych nie ma niestety

rocco_1906 15.05.2009 21:35

ocena?? PAŁA Z PLUSEM<LOL>

w kuponie 4 uwaga na Haccatepe
w kuponie 2 anderlecht tez taki oczywisty nie jest

BTW: na mecze celtów i rangersów opłaca sie grać overy.z tego co wiem w szkocji decyduje bilans bramek.a w tym momencie celtic jest lepszy o 2trafienia!!! szykuje sie w dwoch ostatnich kolejkach ostra strzelanina.
jesli sie myle niechaj mie ktos poprawi.

edit:Haccatepe wygrało dwa ostatnie mecze u sibie w tym ostatni z Galatasaray! liga turecka jest przewalona wiec ja tego nie rusze za cholere.tyle jest ciekawszych meczów:P

pan Dudi 15.05.2009 21:58

Legia bez napastników to też nie jest zbyt pewny typ ;) Nie wiem, czy nie zagram lajtowo na ich mecz X2 po kursie 3,5 :D

Ja na weekend standardowo 1 pociąg gram i kilka singlów robionych na bieżąco (więc teraz ich nie podam, skoro nie istnieją :D). Może ktoś znajdzie coś ciekawego dla siebie:

Cytat:

So 16/05/09 15:30 1899 Hoffenheim - Bayern München
akumulacyjne Niem. 1.Bundesliga 2 1.45
So 16/05/09 15:30 Borussia Dortmund - Bielefeld
akumulacyjne Niem. 1.Bundesliga 1 1.45
So 16/05/09 15:30 Hannover 96 - VfL Wolfsburg
akumulacyjne Niem. 1.Bundesliga 2 1.60
So 16/05/09 15:30 Hertha BSC Berlin - Schalke 04
akumulacyjne Niem. 1.Bundesliga 1 1.80
So 16/05/09 15:30 Werder Bremen - Karlsruhe
akumulacyjne Niem. 1.Bundesliga 1 1.55
So 16/05/09 22:00 Villarreal - Real Madrid
akumulacyjne Hisz. Primera Division 1 2.20
N 17/05/09 17:00 Espanyol - Athletic Bilbao
akumulacyjne Hisz. Primera Division 1 1.60
N 17/05/09 21:00 Atletico Madrid - Valencia
powyżej/poniżej Hisz. Primera Division powyzej 2.5 goli 1.50
I KSG- Odra po kursie 1,6 to jest niepoważna propozycja. Gdyby na żaboli było z 2- 2,1, to można grać. Za 1,6 ryzyko jest za dużo w porównaniu z potencjalnymi korzyściami (wątpliwymi ;) ).

archi33 15.05.2009 23:37

Myślę że ciekawy kurs jest na Bełchatów przy wykartkowanej sąsiadce ;-)

WiślakNH 16.05.2009 10:00

Co powiecie na Pasy - Bełchatów X2?

Albo nie ma co dokładać,zostane przy tym co podałem gdzieś tam wyżej :P

LuKaS TSW 16.05.2009 10:19

Lokomotiv-Sliven 1
Metalurg-Poltava 1

za 50 zł,86 do wygrania żeby było za co pić popołudniu:D

a jak myślicie hit weekendu we Francji? bo OM jest dużo lepsze na wyjazdach niż u siebie,ja wiem że takich meczy się nie rusza ale kusi dać na Lyon

archi33 16.05.2009 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 728451)
GKS powinien wygrać tym bardziej, że "super snajper" cracovii ma nie grać (z tego co pamiętam).
Chociaż różnie to może być w naszej "ekstraklasie".

Borussia Dortmund - Arminia Bielefeld 1 1,4
TSG 1899 Hoffenheim - FC Bayern München 2 1,45

Stawka 100,00 PLN
maks. wygrana 203,00 PLN


Nie wiem dlaczego,ale jakos w ten bayern nie wierze.Mimo wszystko zycze wygranej.

archi33 16.05.2009 10:34

Przecież ostatnio wiesniaki wygrały ;-)

archi33 16.05.2009 10:35

Moje typy

M.U -1
Polonia.W -x2
Bełchatów-2

rocco_1906 16.05.2009 11:16

Bayern gra znow niezla pilke.przedtem grali przeciw Klinssmannowi i tyle:) jest nowy trener to jest i granko.
LuKaS zagrałem ten lokomotiv wiec jak cos bedzie na Ciebie:p

BTW:ależ się pieknie rosyjski OMON rozprawił z miejscowymi homo:D wiem ze to nic nie wnosi do tematu ale wrazenia artystyczne były niesamowite:D

LuKaS TSW 16.05.2009 11:39

Rocco to jak narazie będzie na mnie bo remis 1-1 ale może w drugiej połowie tamci pękną :)

zagram sobie chyba za drobne :
OM-OL 2
MU-Arsenal 1
Atletico-Valencia 1
Hoffenheim-Bayern 2

Rocco zapewniłem Ci trochę emocji po kursie 1,20 ale jednak do przodu:)
teraz chyba posypią się gole dla Rangersów skoro grają przez 70 min w 11 przeciwko 10

M.C (nowy kleparz) 16.05.2009 12:56

Mój na dziś:
Udine-Milan 2
Jaga-Polonia X2
Trofense-Porto 2
Kurs 4.8

Donki 16.05.2009 13:01

1899 Hoffenheim - Bayern München typ:2
Borussia Dortmund - Bielefeld typ:1

Kurs: 2.10

Na razie cos takiego

LuKaS TSW 16.05.2009 13:09

kamikaze a Bordeaux-Le Mans nie jest warte grania?albo Haladas w węgierskiej
edit bardzo dobry jest kurs na mecz Motor-Zagłębie,aż kusi zagrać na zwycięstwo Lubina

to sobie zaryzykuj Austrię Wiedeń na kursie 1,4 albo Przebój Wolbrom kurs 1,35 Sandecja-Górnik Wieliczka kurs 1,85 Pelikan -Nida 1,3 a wątpie żeby Górnik Wieliczka chciał wchodzić do 1 ligii

MCX 16.05.2009 13:19

Mallorca - Barcelona 2 1,60
Hannover - Wolfsburg 2 1,60
ŁKS Łódź - Wisła Kraków 2 1,55
Górnik Zabrze - Odra Wodzisław 1 1,50

-----

kurs ogólny: 5,95

Maciejj 16.05.2009 13:46

Górnik Zabrze - Odra Wodzisław X2

za 30 zeta;)

LuKaS TSW 16.05.2009 13:55

"Lokomotiv-Sliven 1
Metalurg-Poltava 1

za 50 zł,86 do wygrania żeby było za co pić popołudniu:D "

no to jest za co pić :D

WLD-SZRW 16.05.2009 13:58

Tottenham - Manchester City Podwójna szansa: 1X
1.20
Hamburger SV - 1. FC Köln : 1
1.28
Borussia Dortmund - Arminia Bielefeld : 1
1.45
Udinese - AC Milan Podwójna szansa: X2
1.29
SV Salzburg - LASK : 1
1.18
Zaragoza - Celta Vigo : 1
1.48
6-krotny
Suma kursów:
5.02
Cała stawka (PLN):
19.00

pan Dudi 16.05.2009 14:24

Lokomotiv wygrał z Terekiem 4-0. Też ich grałem razem z Metalurgiem. Teraz czas na ciąg dalszy.

wislak.kw 16.05.2009 14:34

Czy obstawiali byście mecz Osasuna : Sevilla 2 kurs 2.4 ? Prosze o odpowiedź

JAN ZEMBRZYCKI 16.05.2009 14:56

@wislak.kw ja bym dał 1 na Ose.Baski się muszą utrzymać.
A na dziś mam:
Górnik-Odra 1 :D
Roma-Catania 1 połowa x2 :-/

WiślakNH 16.05.2009 15:11

Brak mi kur** słów
Werder - Karlsruher 0:2 40'

bula1010 16.05.2009 15:14

siemka coś mojego :P :
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...a8dac65e379e89

http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...402cee9c0b8b9d

karlsruhe już praktycznie weszło :P

bula1010 16.05.2009 15:15

ja dałem na karlsruhe werder o nic nie walczy juz w lidze natomiast bayern mnie martwi ooo teraz strzelili na 2:2 :D

WiślakNH 16.05.2009 15:32

Akurat dzisiaj musieli walczyć a mieli na to cały sezon.Po za tym nie widze u nich żadnych szans na pozostanie.

JacaTS 16.05.2009 15:34

Do przerwy Werder dostaje po nosie od outsidera 2:0. Duzo kuponow pewnie ludziom nie siadzie...

L U Z N Y 16.05.2009 15:40

wygrają 3:2 albo dla mnie oznacza to dramat finansowy :)

JacaTS 16.05.2009 15:46

To teraz jeszcze Werder musi 4 wlozyc. 25 zl w plecy, pieknie...

WiślakNH 16.05.2009 15:47

Nie wiem skąd Werder ma takie statystyki meczu u siebie jak nie może sobie z tym czymś poradzić MASAKRA

L U Z N Y 16.05.2009 15:50

dobra....mam ostatnie 30 zł.... co postawić żeby się odbić ?

bula1010 16.05.2009 15:50

a ja sie ciesze bo mam 02 :d po dobrym kursie :P

jaro1985r 16.05.2009 15:51

na weekend
Górnik-Odra 1 1,65
Werder-Karsluhe 1 1,45
Lks-Wisła 2 1,55
2z3 za 300 zł do wygrania 719,75zł !!![/quote]
a co ja mam powiedziec? Teraz Zabrze i nasza Wisełka musi mi ratować pieniądze, żeby się zwrócił kupon ;/

JacaTS 16.05.2009 16:29

I zeby bylo tego malo jeszcze GKS jedzie Widzew w 70 minucie 3:1. Wyczuwam tu jakas zlosliwosc dziejowa. Czy Werder tez ma jakiej judejskie korzenie? ;)

archi33 16.05.2009 16:35

Mówiłem wam nie grajcie Bayernu.Ja od dawna gram tylko lige Hiszpanska,Angielska i Polską,Rzadko kiedy Francuska i Włoska.Szkocka i Niemiecka juz nie jeden raz popłynołem ;-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl