![]() |
Wczorajszy mecz w pierwszej polowe mizeria.w drugiej całkiem całkiem. Jak ktos juz wyzej pisał Udine strzelilo typowo po wlosku :ot z niczego . Lech cisnał cisnął i tylko dobrze ze wyrównał bo w drugim meczu jest szansa względnie na jakies emocje. Nie mowilbym ze LEch nam odjechał bo on nic <ładnie mowiac> nie zdziałał na polu extraklasy. Niech coś zdobeda to pogadamy. Nie zmienia to faktu ze zanim o ile cos w lidze zdobeda doszli juz w Uefie dalej niz Wisla za ostatnich telefonikowych lat ( pisze specjalnie bo trzeba byc hipokrytom zeby im amice wypominac). Wiec nie mowilbym o odjechaniu a odjeżdżaniu co najwyzej.
|
Cytat:
Oni to dopiero mieli mocne deklaracje :D |
Poruszanie się po boisku.,technika, pomysł na grę, ****a dramat. Era kamienia łupanego. Zespół Amiki niczym nie zaskoczył rywala. Są do tego żałośni, Piotra pozdrawiają, coś o jakimś Lechu śpiewają jak nie ma czegoś takiego. Przykry spektakl, zbiorowej żałosnej degrendolady umysłowej. Tyle ludzi bez honoru, czci, do tego schizofrenicy,. Wstyd.
|
Cytat:
Wieczny szarak ligowy z Poznania z niezlym obecnym sezonem i 2 topowe druzyny ligowe ? Dajmy spokoj. : ) |
http://www.sport.pl/pilka/1,70993,62...z_Udinese.html
Przecież to to jest już jawne przeginanie pały!! |
Cytat:
Ostatnie 10 lat należało do Wisły, i to Wam chyba za bardzo uderzyło do głowy. Teraz Wisła już nie wyprzedza klasą innych drużyn z czołówki. Nawet jeśli w tym sezonie zdobędziecie mistrza, to już nie tak bezproblemowo jak w poprzednich latach. A jeżeli chcecie odwoływać się do całej historii, to zanim znów połechcecie swoje ego, obejrzyjcie tabelę wszechczasów. Albo sprawdźcie, ile mistrzostw Polski ma Górnik i Ruch. Mocne deklaracje? Mam równie mocne ostrzeżenie. Wisła i Lech to wciąż ta sama klasa, ale Wisła z każdym miesiącem coraz wyraźniej widzi plecy Lecha. I nic Wam nie pomoże wspominanie po raz kolejny roku 2003. Gdzie teraz jest Górnik? |
Cytat:
kolo jesli to ironia to luz,ale jeli piszesz jak myslisz o wspolczuje Ci kompleksow. |
Widzę że niektórym gul skacze bo Lech/Amica zremisował z Udinese, gra dalej w pucharach i ma 3 pkt. przewagi nad nami. Strach będzie wejść na forum jak Lech/Amica zdobędzie mistrza i zajdzie daleko w PU.Nie wiem, czy to już kompleks,czy zwykła zazdrość. ****a mać ! Jeden sezon im wyszedł a niektórzy zachowują się jakbyśmy od lat zbierali od nich regularne wciry
|
Cytat:
Denerwują mnie takie smętniaki jak ty, prawdziwy kibic zobaczy i doceni piękno (względne wczoraj) gry nawet drużyny "wrogiej". Kompleksem, czy zazdrością są wpisy jak twój, gdzie za mały objaw pochwały za to, że polska drużyna gra niezłą piłkę na europejskich boiskach dostaje się baty. Nie mówię tu o sobie, bo ja się akurat nie wypowiadałem, ale to robi się żenujące. Po kazdym czwartku, gdzie Lech gra ładną piłkę pojawiają się głosy takie jak twój. Zazdrościsz Lechowi, że karcisz tych, którzy go chwalą? Ja nie, bo wiem, że niedługo takie czasy nadejdą na Reymonta, ale póki co nacieszę się niezłą grą polskiej drużyny (wreszcie!) w Europie. |
Cytat:
|
Cytat:
Chciałem zwrócić uwagę na fakt, nie wiem czy to praca Smudy, czy nie - ale świetnie grają bez piłki, w sensie prowokacji, wymuszania faulów itd. Dawno nie widziałem, żeby polska drużyna tak grała. Np. Domizzi (największy makaroniarz), zaczęło się od jakichś tam uwag, łapania za koszulkę i ogółem faulowania Rengifo, po czym po wyrównanych starciach, wreszcie dostał z bańki :), a później jeszcze sławetna scena przy rogu, kiedy to Rengifo mu coś mówił, a ten biegał za nim obrażony i kazał mu powtarzać, a później płakał do sędziego czy nie słyszy :). Lubię włoskie drużyny, ale tych żalących się hipokrytów włoskich-pedziochów w stylu Materazziego i Panucciego, po prostu nie trawię. Jeśli sędzia będzie ciut ostrzejszy i nie będzie "lżejszy" dla Włochów (a pewnie tak będzie), to może być ciekawie także i pod tym względem w rewanżu. |
Czytam ten wątek niezmiennie ze śmiechem. Dzięki chłopaki za ten szoł! :)
Szczególne podziękowania kieruję do Marszałka. Najlepszy aktor przedstawienia! :D |
Cytat:
Nie nam uderzylo do glowy 10 lat, tylko Wam 5 miesiecy :) Nie liczcie wszytskich wasza nedzna miara, bo nikomu do lba sodowa nie wali jak wam. Wez sie chlopie nie wypuszczaj z "sukcesami" z lat 80 i 90. Od Zaglebia Lubin rozni was ilosc mieszkancow miasta okalajacego stadion. Po za tym jestescie z 2006 roku, wiec nie wiem o jakich latach 80 i 90 piszesz. ;) |
skttrbrain, masz rację. Jednak tylko śmiech pozostał. Napinka i kompleksy jak u pana powyżej. Co więcej, oni się nawet tego nie wstydzą :)
|
ehhhh ta Poznańska duma :rotfl::rotfl::rotfl: chłopaki nie ośmieszajcie sie
|
Ja pier****...powiedz..jakie mamy miec wobec Was kompleksy?? Że macie 3 punkty od nas wiecej w tabeli? 1 kolejka i już po przewadze. Że będziecie mieć większy stadion? Widac na taki Was stać, a nas nie. Że gracie dalej w PUEFA - po prostu szczęscie w losowaniu - niby trafiliście też na Feyenoord i Nancy tak jak my, ale dziś Feyenoord to zgraja dzieciaków, co nie umieją kopnąć piłki. Dostalibyście taką grupę jak my to zobaczylibyśmy ilebyście ugrali.
5 miesięcy są dobrzy i już z góry patrza na nas - 11 krotnego mistrza Polski, który od 10 lat dominuje w lidze - faktycznie, mamy wasz kompleks, nie ma co... ŚMIECH NA SALI!!! |
wiesz rafalek - jakbym byl Kuchnekorzem i tak sobie zaczal czytac ten temat od momentu pierwszego kopniecia pilki do teraz, no to niestety musialbym stwiedzic ze wiekszosc tu piszacych ma kompleks.
Wyglada on mniej wiecej tak ze to my bylismy ta eksportowa druzyna(z niewieloma prawdziwymi sukcesami ale jednak).To my dyktowalimy warunki , az tu nagle **** wi skad pojawili sie oni - O nich sie mowi, o nich sie pisze - ba - od kopa doszli tam gdzie nam mimo kilkuletnich staran, nigdy dojsc sie nie udalo. Pomijam juz fakt ze to ziomy parchow co akurat usprawiedliwia po czesci to co w tym temacie sie dzieje. Ja przyznaje sie bez bólu - tez kibicowalem makaronom , tez po drugiej bramce zacieralem rece i czekalem na jeszcze ,no ale stac mnie na szczescie na grosz obiektywizmu ,ktore niestety wd mnie wiekszosci brakuje. Dlatego proponowal bym skonczyc watek czysto sportowy i jak juz to skupic sie na zlosliwosciach amikowo-korupyjnych , bo sportowo amica jest przed nami w kazdej dziedzinie -punktowej -bezposredniego meczu gdzie nas po prostu upokorzyli -jak i wystepow w pucharach. A jak bedzie 'jutro' to sie dowiemy jak to jutro nastapi. |
Cytat:
Ciekaw jestem czy Wronki wygrałyby z Schalke 4:1,pewnie po walce byłoby 2:2ale i tak byłoby porównywanie do Wisły Kasperczaka :lol: |
I to jeszcze na wyjeździe...
|
Cytat:
Stwierdzenia, że jesteśmy Amiką puszczam mimo uszu, ale to nie wszystko. Ile można słyszeć o szczęściu? Mieliśmy polec już z Grasshoppers, a doszliśmy dużo dalej. Po każdym meczu słyszałem, że to szczęście, że w kolejnym meczu padniemy. Łatwa grupa? Po losowaniu czytałem Wasze komentarze, że nie mamy szans. A "łatwy" był tylko Feyenord. Ale gdy Lechowi się wiedzie, to tylko szczęście. A może szczęście to było Wasze zwycięstwo z Schalke? Czy ktoś wtedy tak pisał? Od dziesięciu lat dominowaliście w lidze, ale jaka różnica klas? Na 10 bezpośrednich meczy Wisły z Lechem w ciągu ostatnich 5 lat, 4 wygrała Wisła a 3 Lech. Taka różnica? Nie, to nie my się napinamy, nie my też pompowaliśmy balon tylko media. Ale to, że teraz już Lech nie jest gorszy od Wisły, to fakt. Podczas gdy moi znajomi z różnych mist kibicowali Lechowi, podobne wrażenie odniosłem też w necie, nawet jeśli chodzi o Legię, to tylko Kraków jest bardziej agresywny i prześmiewczy. |
Nie chciałem komentować ale jednak tylko króciutko podsumuję. Lech jest jedyną na chwilę obecną Polską drużyną, która od czasu Wisły i Groclinu potrafi grać agresywnie i do przodu. Potrafi strzelać bramki i gra ambitnie co wpływa na ich wyniki - i to jest kur.a fakt. A doszukiwanie się słabszych rywali, itd. to już lekka przesada. W tym roku w pucharach grają bardzo dobrze i to się mediom i większości ludzi interesujących się piłką podoba, bo kto jak kto ale Polacy są spragnieni zwycięstw w piłce nożnej, bo tu chyba najbardziej brakuje Nam spektakularnego sukcesu.
Gdyby Wisła zagrała u siebie z Tottenhamem tak ambitnie jak Lech gra przeciwko każdemu w pucharach, to cholera wie gdzie by teraz grała drużyna Maćka Skorży. A tak to tylko można sobie strzępić język na kompletnie bezsensowne dyskusje z Poznaniakami. |
Cytat:
Nie minęły jeszcze 24h od meczu a już ponad 80 postów w temacie... Fajnie :) cieszy taka popularność (dla porównania na dwoch największych forach (L) postów od 0 (zera) do 20) A odnośnie meczu: typowe jakoś ostatnio że zabierają się do roboty jak mają bramkę w plecy. Na rewanż wraca Peszko, ustawienie będzie bardziej ofensywne i będzie albo wysoka porażka bo dostaną kilka bombek z kontry, albo skromna wygrana. I nadal twierdzę że Lech nie ma bramkarza.. |
Ig2 zaczęli z wysokiego C ,ale to też inne czasy,parę lat jednak później ....
Poza tym jednorazowy sukces w pucharze Uefa ,nic nie znaczy jeśli nie przekuje się tego w następnych latach .To też nie zaciera potęgi Wisły ,panowania w lidze ,kiedy Lech ostatnio mistrza zdobył ? Jedyna epoka która sie skończy to królowanie tylko jednej drużyny .... Ale to w gruncie rzeczy jest dobre dla Wisły . |
Cytat:
Owszem, wg wyników bilans ostatnich 5,5 roku to 5 wygranych Wisły, 3 remisy, 3 wygrane Lecha. Bilans bramek: 27:21 na korzyść Wisły. Generalnie rozumiem, że w meczach bezpośrednich w zasadzie różnicy klas PRAWIE nie widać, ale... 03/04 Wisła 1. miejsce Lech 6. miejsce Różnica pkt: 28! 04/05 Wisła - 1.miejsce Lech - 8.miejsce Różnica pkt: 28! 05/06 Wisła - 2.miejsce Lech - 6.miejsce Różnica pkt: 22! 06/07 Lech - 6.miejsce Wisła - 8.miejsce Różnica - 1 pkt ;] 07/08 Wisła - 1.miejsce Lech - 4.miejsce Różnica - 20 pkt... 08/09 - 17/30 sezonu Lech - 1.miejsce Wisła - 4.miejsce Różnica - 3 pkt. To dość dobitnie pokazuje, że jednak w ostatnim pięcioipół-leciu byliśmy zespołem wyraźnie lepszym od was. Szanuje (jeszcze) wasz klub za to, że ten sezon ma niezwykle udany, że gracie dobrze w lidze, że godnie (nawet bardzo) reprezentujecie nasz kraj w Europie, ale nie ....... mi o tym, że Wisła to WCIĄŻ ta sama klasa co Lech, bo nic nie osiągaliście przez dziesiątki lat, udaje wam się jeden sezon w Europie (głównie dzięki życzliwości Groclinu...) i macie czelność się rzucać, jacy wy to nie jesteście wspaniali. Trochę pokory. |
No musze przyznać ze cos ta Amica grała ,cały czas media podsycają "otoczke" ządni sukcesu i Smuda wie ze jest na to okazja.
Kuchenni grają z amibicją i polotem,ale Udine odprawi ich u siebie z kwitkiem :) |
Cytat:
|
Cytat:
GregorTS, wiesz,nie każdy musi rozumieć i kojarzyć fakty. Także to ja Ci współczuje. A kompleksów nie mam,bo względem kogo, czego? Powtarzasz hasła, których znaczenia chyba do końca nie rozumiesz. Lekki wstyd. Kompleksy można mieć wobec kogoś lepszego, itd. Tak więc przeanalizuj sobie co napisałeś. O ile jakiekolwiek wnioski wyciągniesz. Zaskocz mnie. |
co za wiara
Jestem ciekaw co zrobicie jak Lech będzie miał MP?
pogrywa sobie w Uefa - a wy nie :lol: - odp ma szzęscie w losowaniu , słabi przeciwnicy itd.:evil: jak wygrał w krakowie z wami 1-4 i upokozył"wielka wisełke":lol: -tez napiszcie ze miał słabego przeciwnika:evil: jak zdobedzie MP -to tez napiszecie ze miał słabych przeciwników? i jest jednak coś w czym wam nigdy nie dorówna Lech w kompleksach i napince bo ile sie pisze na Lechu o was a ile u was o Lechu? piszę pierwszy raz ale czytam was od dawna i powiem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
Cytat:
A wiesz ile razy Wisła grała w PUEFA, czym się podniecasz,bo ja nie wiem? |
Wsparcie od kibiców dla Reissa to jest coś czego wasi kopacze nie poczuja nigdy tacy jesteście mali (według was wielcy) i Reiss na spotkaniu które sam zorganizował sam na sam z kibicami 160 osób z WL powiedział patrzac w oczy ze ze sprzedawaniem meczy nie ma nic wspólnego a ta nagonka , to tylko i wiłacznie pomówienia majace na celu przystopować Lecha rozwój, I maja prawo mu wiezyc I GO WSPIERAC NA CO WAS NIEBĘDZI STAĆ NIGDY i zal mi waszych kopaczy w tym momęcie
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl