![]() |
Cytat:
I takich przykładów masz w ....u z ostatnich lat, gdzie nie było PLANU B tylko prowizorka. Można odnieść wrażenie, że teraz Legia tak zrobiła - Pudel kogoś tam sobie obserwował, Magiera dostał kolejny w....... no i bęc, jest Chorwat. |
Ja z kolei jak widzę tekst w znacznej mierze oparty na jakichś półsłówkach i "komentarzach z forum" to odechciewa mi się tego czytać, dotyczy to nie tylko tekstu zapodanego przez kolegę powyżej ale również Białońskiego na Interii - ot takich mamy dziennikarzy i kropka.
Gorsza wg mnie jest reakcja Wiceprezesa Wisły na twitterze, chociaż rozumiem jego kibicowskie wkur...wienie, sam byłem wkur....wiony, ale ja jestem jakimś tam kibicem, a Damian Dukat swoim nieprzemyślanym wpisem dał pożywkę pseudodziennikarzom do zastanawiania się czy poleci głowa Ramireza..... Wiśle potrzebny jest spokój, Sadlok wyraźnie powiedział, że spór między Carlitosem i Małeckim został rozwiązany między nimi w szatni - dla pacanów to kolejny element sporu i pisania o tym jak źle dzieje się w szatni...... Powtarzam - Ramirez nie jest trenerskim półbogiem i każdy sobie z tego zdaje sprawę, popełnia błędy wprowadzając z marszu do zespołu zawodników bez przygotowania do gry (Ze Manuel, Perez, teraz Bałanyuk), ale teraz musi ogarnąć zespół i pokazać, że umie poradzić sobie z kryzysem .... |
Dlatego nie powielajmy tego absurdalnego trendu. W naszej sytuacji nie możemy sobie pozwolić na błąd. W tym momencie trzeba naprawdę bardzo przemyślanych ruchów. Jak już pisałem nie jesteśmy w sytuacji sąsiadki z drugiej strony że bogaty wujek i tak da kasę jak spadną do 1 ligi
|
..........
|
Jeszcze raz wroce do stalych fragmentow gry, a w szczgolnosci rogow.
Skoro gramy juz taka taktyka jak gramy czyli - obrona, kontry, duzo gry skrzydlami - to wykonywanie rzutow roznych pownno byc nasza glowna bronia. Gornik Zabrze strzelil w tym sezonie 7 bramek z rogow, notujac mniej rogow niz my. Przeciez gdybysmy wcisneli z tego chociaz 3-4 bramki, jest wielce prawdopdobne, ze... moglibysmy byc teraz liderem. W tym caly absurd sytuacji. Paradoksalnie mamy zarowno przyzwoitych wykonawcow (Carlitos) jak i zawodnikow grajacych glowa (Glowacki, Gonzalez, Arsenic). Nie potrafie tego zrozumiec, bo nawet bez zadnych schematow powinno juz cos wpasc. No chyba, ze schematy Goncaio Feio polegaja na tym by stworzyc jak najmniejsze zagrozenie pod bramka przeciwnika :P Edit: Jeszcze sobie przypomnialem, ze nie dosc, ze tracimy sporo bramek po rogach przeciwnika, nie strzelamy z wlasnych rogow to jeszcze dodatkowo nie zabezpieczamy nawet dobrze podczas nich tylow. Przeciez po kontrze z rogu stracilismy bramke z Lechia na 1-1. |
Cytat:
|
Cytat:
Kolega Ci przytoczył byś się zapoznał z zasadami logiki. Ja za chwilę zasugeruję psychiatrę. |
Cytat:
Cytat:
|
Przeczytałem tekst tej panny. Wyślijcie ją do wariatkowa.
Główna teza zwaliła mnie z nóg: Na papierze, Wisła Kraków ma chyba najsilniejszą kadrę w lidze. +/- osiemnastu piłkarzy, którzy talentem, umiejętnościami czy doświadczeniem prezentują się naprawdę nieźle. Jakim cudem ci sami zawodnicy na murawie prezentują się jak juniorzy? To już wytłumaczyć niezwykle trudno. |
Jam55 , ale co ja poradze na to że stary z ciebie chłop (pisze to w sensie pozytywnym, szanuje wiek) , a piszesz posty bardziej dziecinne niż brylant
|
I jeszcze jeden kamyczek do ogrodka z mojej strony.
Wyglada tez, ze jedyny ciekawie rozegrany staly fragment gry z naszej strony - czyli wrzutka na Glowackiego odegranie do Gonzaleza i strzal w meczu z Arka... to mogla byc propozycja takiego rozegrania ze strony Glowy. Chwile wczesniej rozmawial z Carlitosem i Gonzalezem jakby przedstawiajac im zamysl. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
nie chcesz zwalniać Kiko, ale chcesz innego trenera słusznie Ci pisza o tej logice tu akurat sprawa jest prosta jeśli p=/=q to p^q=0 , i chocbyś miał 100 lat a nie 60 to nie bedzie inaczej |
Cytat:
Jak już wielokrotnie pisałem. Jakakolwiek ocena Kiko nie jest możliwa bez rzetelnej, opartej na racjonalnych przesłankach, a nie wierze, oceny jego zawodników. Ponieważ po tylu zmianach nie ma do czego porównać dzisiejszej Wisły. To właściwie zupełnie nowy twór o nieznanym na dzisiaj potencjale. Być może potencjale na grupę spadkową. |
Cytat:
Wydupcymy i jakos to będzie. |
Cytat:
* Feio został "muchą plujką" odkąd zabawił się w plucie po ochroniarzach w naszym klubie. Dawno już nie słyszałem nic bardziej głupiego i żenującego niż plucie przez członka sztabu po ochroniarzach. Karę dostał sprawiedliwie od Zarządu. |
Cytat:
|
Cytat:
|
@ Dariook
Na meczu może tak, ale nie w strefie VIP :D |
Cytat:
|
Cytat:
(To my sztab trenerski Wisły) |
To Wy plujecie na ochroniarzy ?
|
Spytam który mecz na 10 z aktualnej rundy wg Was był zagrany poprawnie, nie dobrze ale poprawnie ??
Chyba nie jest sztuką zagrać 1 mecz dobrze na 10 ?? na 5 meczy wygranych 4 wygraliśmy w ostatniej minucie. Niektórzy chyba zapominają jakie były wyniki w TOP8 w poprzednim sezonie 1-1-5 Teraz mamy znakomity bilans 0-0-3 i perspektyw poprawienia tego osiągnięcia. A może liczmy bilans grupy spadkowej ?? |
Cytat:
|
Cytat:
|
To tylko podkreśla jakiego mamy treneiro i dziwi mnie że ktoś go jeszcze broni. Kwestią czasu jak go rzekome wyniki będę bronić. Kiko jak ktoś zauważył ma już prawie tyle meczy rozegranych co Moskal. Szkoda że tak Moskala wiślaka z krwi i kości nie broniliście. Ale Wy pewnie wolicie sukcesy Kiko.
Filozofia gry Wisły zawsze polegała nie tylko na efektywności ale i efektownej grze. |
Cytat:
Żeby nie robić off-topu: zdecydujcie się, czy stałe fragmenty gramy słabo czy dobrze; ze dwa tygodnie temu była tu gdzieś dyskusja, że jest to największy atut drużyny |
Cytat:
Tak zasadniczo ja nigdy nie jestem w stanie zrozumieć podchodzenia do SFG po macoszemu. Po prostu wrzuta i que sera, sera. Tak to wygląda u nas. Trening SFG nie zajmuje chyba tak wiele czasu (procentowo) na jedną jednostkę treningową, a niejednokrotnie może zadecydować o przechyleniu szali w meczu na naszą korzyść (czy to zwycięstwo, czy zdobycie remisu). Inni mogą. Dlaczego my nie możemy? I tak od wielu sezonów. Tak w ogóle to kiedy my zdobyliśmy ostatnią bramkę po rzucie wolnym/rożnym? Nie chcę wychodzić na totalnego ignoranta, ale ja pamiętam Meliksona w derby. Ale to może dlatego, bo to ważne wydarzenie było, dlatego nie pamiętam (strzału Carlitosa z Pogonią nie liczymy, karnych też nie liczymy) :mysli: |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl