![]() |
Po 8 kolejce sezonu 2018/2019.
|
Dokładnie w momencie publikacji słynnego reportażu Szymona :D
|
Cytat:
|
nei nie , ja widze ewidnntny przełom
porownujac do polityki , przejecie wisly przez trio porownalbym do 1989 , a ten sezon to juz 2015 ! |
Kryminał w obronie, a jednak punkt. W tej kolejce z pudła nie spadniemy.
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
Mecz, który się bardzo fajnie oglądało. 3 punkty i powrót do czołówki (do jutra 4 miejsce).
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
Cytat:
Panie, cos pomieszales ;) jeszcze 87 pkt mozemy zdobyc przeciez (29x3) |
Cytat:
Piwo i excel nie chodzą razem :) |
legła Warszawa, a nam skoczyły statystyki :>
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
Pierwsza wiosenna kolejka poprzedniego sezonu była jednocześnie jego półmetkiem. Był to słynny już mecz z Piastem i frajerskie 3-4. Po 15 spotkaniach mieliśmy na naszym koncie ledwie... 14pkt. Teraz już mamy 10.
Ten sezon musi być dużo lepszy, nie ma innej opcji. |
|
to tylko pokazuje jak dobrym trenerem na nasze warunki był KIKO !
|
A także Smuda ;)
|
Cytat:
|
Przy czym w 2010/2011 po 6 kolejkach mieliśmy też 10 pkt
|
Jeszcze tak trochę jest ważne z kim graliśmy w tych pierwszych kolejkach w poszczególnych latach :-)
|
Niemal zawsze bywał mocny przełom września/października. Dla mnie pierwsze 6 kolejek to żadna wypadkowa, po 12-15 meczach będzie coś można rozkminiać. ;)
|
Po 33 kolejkach . :0
|
Cytat:
19/20 nie zwiastowało tak fatalnego sezonu, ale wiemy jaka później przyszła seria. Myślę że na głębsze analizy przyjdzie pora w przerwie zimowej. Choć fajnie będzie zobaczyć tą tabelkę choćby po kolejnej przerwie na reprezentację (po 10 kolejce). |
Dwa lata temu po 18 kolejkach mielismy 11 punktow. Mam nadzieje ze takiego horroru nigdy juz niedoswiadczymy. Warto dodać że pierwsze trzy ekipy ktore wtedy były nad nami w tabeli w tamtym momencie wszystkie spadły z ligi. Niesamowita ucieczka spod topora.
|
Chcialem wrzucic statystyki frekwencji za ten sezon. Bralem zawsze dane z serwisu 90minut. COz...
Sa wszytskie mecze z podana frewkencja z wyjatkiem dwoch 1. Wisla - Rakow http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=1677585 2. WIsla - Legia http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=1677612 I tylko te dwa mecze ktore sie odbyly nie maja frekwencji |
Wisla - legla to bylo 23500 jakos, niecale 24000
|
Raków - 15 317
Legia - 23 717 |
W ramach ciekawostki dwa wykresy.
Pierwszy to "wykres zadowolenia kibiców Wisły" :> czyli nasze miejsce po każdej kolejce. A drugi to wykres średniej punktowej po każdej kolejce. To co widać, to fakt, że 6 kolejek to trochę mało danych, by wyciągać wnioski :) https://i.imgur.com/YPjMZrj.png |
Recznie dodane liczby podane powyzej. Domyslam sie, ze jest to ilosc sprzedanych biletow a nie liczba osob na stadionie (tak podaje WIsla)
Dane po 6 kolejce. Druzyn 17 bo Rakow nie gral zadnego u siebie https://i.ibb.co/XC35SbC/Zrzut-ekran...2-20-29-40.png |
Mimo remisu człowiek wychodził ze stadionu szczęśliwy bo wyrównanie padło w ostatniej akcji.
A i Legia na pozycji spadkowej :rotfl: Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
Wrzucę do tematu że statystyka:
https://football-observatory.com/IMG...2021/wp347/en/ Wisla w tym sezonie jest na 54 miejscu w Europie jeśli chodzi o średnia ilość podań na mecz (564 podania), najwyżej spośród polskich klubów. Prowadzi PSG 738, Szachtar 730, Celtic 708, Man City 703, Ajax 699. Raczej nie trzeba tłumaczyć, w jakim kierunku chce iść Gula z naszą gra. |
Ilosc punktow jakie miala Wisla po kazdej kolejce w kilku ostatnich sezonach. Bede to wrzucal po kolejkach podzielnych przez 5
https://i.ibb.co/ZgxhtTD/Zrzut-ekran...9-10-13-02.png |
No i jest po 10 kolejce. Mozna pokusic sie o zestawienia.
Na poczatek jak Wisla wygladala po 10 kolejkach w kolejnych sezonach. https://i.ibb.co/BCn7PZB/Zrzut-ekran...1-23-06-42.png Jak widac jest to jeden z najgorszych wynikow ostatnich sezonow A jak wygląda wynik Guli na tle innych trenerów.. Zestawienie punktowe pierwszych 10 meczów trenerów https://i.ibb.co/r6WT5bY/Zrzut-ekran...1-23-11-00.png I tu wyglada to zle naprawde. Pierwszych 10 kolejek trenera Guli jest nakgorsze. |
Cytat:
:p |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl