Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9596)

R33 28.07.2021 11:19

Po 8 kolejce sezonu 2018/2019.

JudasPriest 28.07.2021 14:24

Dokładnie w momencie publikacji słynnego reportażu Szymona :D

pepe72 28.07.2021 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1569786)
jedno jest pewne , w tym sezonie licz statsy dla pucharów i ew MP , a nie utrzymania

ps kto przypomni kiedy ostatnio bylismy liderem ?

Jak co roku. Z tym, że tym razem mamy większe szanse :>

Arkadiusz.Czerepach 29.07.2021 09:26

nei nie , ja widze ewidnntny przełom

porownujac do polityki , przejecie wisly przez trio porownalbym do 1989 , a ten sezon to juz 2015 !

pepe72 31.07.2021 18:47

Kryminał w obronie, a jednak punkt. W tej kolejce z pudła nie spadniemy.
Kod:

Wisła Kraków    razem    dom    wyjazd
kolejka          2        1        1
punkty            4        3        1
średnia          2,00      3,00    1,00
Procent meczów    6%         
             
Utrzymanie        37 
Brakuje          33 
średnia na mecz    1,03
       
puchary          66 
Brakuje          62 
średnia na mecz    1,94
             
mistrz            80
Brakuje          76 
średnia na mecz    2,38


pepe72 21.08.2021 21:29

Mecz, który się bardzo fajnie oglądało. 3 punkty i powrót do czołówki (do jutra 4 miejsce).
Kod:

Wisła Kraków    razem    dom    wyjazd
kolejka            5      2      3
punkty              7      3      4
średnia            1,40  1,50  1,33
Procent meczów    15%         
             
Utrzymanie        37         
Brakuje            30         
średnia na mecz    1,03
             
puchary            66         
Brakuje            59         
średnia na mecz    2,03
             
mistrz            80         
Brakuje            73         
średnia na mecz    2,52


bridgeburner 21.08.2021 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1570928)
Mecz, który się bardzo fajnie oglądało. 3 punkty i powrót do czołówki (do jutra 4 miejsce).
Kod:

Wisła Kraków    razem    dom    wyjazd
kolejka            5      2      3
punkty              7      3      4
średnia            1,40  1,50  1,33
Procent meczów    15%         
             
Utrzymanie        37         
Brakuje            30         
średnia na mecz    1,03
             
puchary            66         
Brakuje            59         
średnia na mecz    2,46
             
mistrz            80         
Brakuje            73         
średnia na mecz    3,04 - nie zdobędziemy już 80 punktów.



Panie, cos pomieszales ;)
jeszcze 87 pkt mozemy zdobyc przeciez (29x3)

pepe72 21.08.2021 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1570929)
Panie, cos pomieszales ;)
jeszcze 87 pkt mozemy zdobyc przeciez (29x3)

Fakt, dzięki, już poprawiam.
Piwo i excel nie chodzą razem :)

pepe72 29.08.2021 20:12

legła Warszawa, a nam skoczyły statystyki :>
Kod:

Wisła Kraków    razem  dom  wyjazd
kolejka          6      3      3
punkty          10      6      4
średnia          1,67    2,00    1,33
Procent meczów  18% 
             
Utrzymanie      37         
Brakuje          27         
średnia na mecz  0,96
             
puchary          66         
Brakuje          56         
średnia na mecz  2,00
             
mistrz          80         
Brakuje          70         
średnia na mecz  2,50


luke1906 29.08.2021 22:24

Pierwsza wiosenna kolejka poprzedniego sezonu była jednocześnie jego półmetkiem. Był to słynny już mecz z Piastem i frajerskie 3-4. Po 15 spotkaniach mieliśmy na naszym koncie ledwie... 14pkt. Teraz już mamy 10.
Ten sezon musi być dużo lepszy, nie ma innej opcji.

bódyń 30.08.2021 05:36

To punkty po 6 kolejkach w kolejnych sezonach
https://i.ibb.co/MkwKcpX/Zrzut-ekran...0-06-35-24.png

Arkadiusz.Czerepach 30.08.2021 07:45

to tylko pokazuje jak dobrym trenerem na nasze warunki był KIKO !

zbigniew_ramirez 30.08.2021 07:51

A także Smuda ;)

pepe72 30.08.2021 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1571192)
To punkty po 6 kolejkach w kolejnych sezonach
https://i.ibb.co/MkwKcpX/Zrzut-ekran...0-06-35-24.png

Nasza hegemonia skończyła się w 2010/11. W 2011/12 pierwszy raz nie byliśmy na pudle.

krysztal 31.08.2021 07:11

Przy czym w 2010/2011 po 6 kolejkach mieliśmy też 10 pkt

tomytom 31.08.2021 10:14

Jeszcze tak trochę jest ważne z kim graliśmy w tych pierwszych kolejkach w poszczególnych latach :-)

!!IRIVER!! 31.08.2021 10:24

Niemal zawsze bywał mocny przełom września/października. Dla mnie pierwsze 6 kolejek to żadna wypadkowa, po 12-15 meczach będzie coś można rozkminiać. ;)

kasiarz 31.08.2021 10:34

Po 33 kolejkach . :0

Karherop 31.08.2021 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1571192)
To punkty po 6 kolejkach w kolejnych sezonach
https://i.ibb.co/MkwKcpX/Zrzut-ekran...0-06-35-24.png

Szybkie wnioski - 16/17 finiszowalismy sezon na 6 miejscu (thx Kiko) więc udało się ten stan wyprowadzić

19/20 nie zwiastowało tak fatalnego sezonu, ale wiemy jaka później przyszła seria.

Myślę że na głębsze analizy przyjdzie pora w przerwie zimowej. Choć fajnie będzie zobaczyć tą tabelkę choćby po kolejnej przerwie na reprezentację (po 10 kolejce).

Blixa 31.08.2021 13:31

Dwa lata temu po 18 kolejkach mielismy 11 punktow. Mam nadzieje ze takiego horroru nigdy juz niedoswiadczymy. Warto dodać że pierwsze trzy ekipy ktore wtedy były nad nami w tabeli w tamtym momencie wszystkie spadły z ligi. Niesamowita ucieczka spod topora.

bódyń 02.09.2021 10:35

Chcialem wrzucic statystyki frekwencji za ten sezon. Bralem zawsze dane z serwisu 90minut. COz...
Sa wszytskie mecze z podana frewkencja z wyjatkiem dwoch
1. Wisla - Rakow http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=1677585
2. WIsla - Legia http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=1677612
I tylko te dwa mecze ktore sie odbyly nie maja frekwencji

skarabeus 02.09.2021 13:12

Wisla - legla to bylo 23500 jakos, niecale 24000

Heero 02.09.2021 13:31

Raków - 15 317

Legia - 23 717

pepe72 02.09.2021 16:55

W ramach ciekawostki dwa wykresy.
Pierwszy to "wykres zadowolenia kibiców Wisły" :> czyli nasze miejsce po każdej kolejce.
A drugi to wykres średniej punktowej po każdej kolejce.
To co widać, to fakt, że 6 kolejek to trochę mało danych, by wyciągać wnioski :)
https://i.imgur.com/YPjMZrj.png

bódyń 02.09.2021 19:31

Recznie dodane liczby podane powyzej. Domyslam sie, ze jest to ilosc sprzedanych biletow a nie liczba osob na stadionie (tak podaje WIsla)
Dane po 6 kolejce. Druzyn 17 bo Rakow nie gral zadnego u siebie

https://i.ibb.co/XC35SbC/Zrzut-ekran...2-20-29-40.png

pepe72 12.09.2021 21:47

Mimo remisu człowiek wychodził ze stadionu szczęśliwy bo wyrównanie padło w ostatniej akcji.
A i Legia na pozycji spadkowej :rotfl:
Kod:

Wisła Kraków    razem    dom  wyjazd
kolejka          7        4      3
punkty          11        7      4
średnia          1,57    1,75    1,33
Procent meczów  21%         
             
Utrzymanie      37         
Brakuje          26         
średnia na mecz  0,96

puchary          66         
Brakuje          55         
średnia na mecz  2,04
             
mistrz          80         
Brakuje          69         
średnia na mecz  2,56


Karherop 13.09.2021 20:27

Wrzucę do tematu że statystyka:

https://football-observatory.com/IMG...2021/wp347/en/

Wisla w tym sezonie jest na 54 miejscu w Europie jeśli chodzi o średnia ilość podań na mecz (564 podania), najwyżej spośród polskich klubów.

Prowadzi PSG 738, Szachtar 730, Celtic 708, Man City 703, Ajax 699.

Raczej nie trzeba tłumaczyć, w jakim kierunku chce iść Gula z naszą gra.

bódyń 19.09.2021 09:15

Ilosc punktow jakie miala Wisla po kazdej kolejce w kilku ostatnich sezonach. Bede to wrzucal po kolejkach podzielnych przez 5

https://i.ibb.co/ZgxhtTD/Zrzut-ekran...9-10-13-02.png

bódyń 01.10.2021 22:13

No i jest po 10 kolejce. Mozna pokusic sie o zestawienia.
Na poczatek jak Wisla wygladala po 10 kolejkach w kolejnych sezonach.
https://i.ibb.co/BCn7PZB/Zrzut-ekran...1-23-06-42.png
Jak widac jest to jeden z najgorszych wynikow ostatnich sezonow


A jak wygląda wynik Guli na tle innych trenerów.. Zestawienie punktowe pierwszych 10 meczów trenerów
https://i.ibb.co/r6WT5bY/Zrzut-ekran...1-23-11-00.png
I tu wyglada to zle naprawde. Pierwszych 10 kolejek trenera Guli jest nakgorsze.

FraMat 01.10.2021 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1572112)
I tu wyglada to zle naprawde. Pierwszych 10 kolejek trenera Guli jest nakgorsze.

Co oznacza, że może być tylko lepiej
:p


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl