Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

<wislak88> 21.04.2009 20:44

Czy płyta jest w wiekszości zalana czy tylko to co jest tak ładnie wyrównane? Bo z tego co widac na tej fotce to chyba juz wieksza czesc jest zalana http://www.11.pl/_pliki_/zdjecia/12402532042712.jpg

Wojtas 22.04.2009 00:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejj (Post 712652)
pisałem juz raz napisze i drugi

beton dojrzewa 28 dni ale sa pewne sposoby aby dojrzewanie skrócic do 24godzin
np:
metody elektryczne
parownie
czy specjalne dodatki do betonu - żelbetu konkretnie:)





Z 24 dni,...do 24 godzin ...eee...chyba pomyliłes...ale ja sie tam nieznam :)

1;15 i dalej ktos tam sie szwęda,no chyba ze to złomiarze rozkręcają nam te fundamenty .

.Niezle niezle

Sinoos 22.04.2009 00:27

eee, 1:30. Coś za późno, aby robić jeszcze :) albo zostawili włączone światło, aby złodzieje myśleli, że ktoś jest w środku, albo nagrali o 21 godzinny filmik i zapętlili, aby cały czas nadawał to samo ;)

MatMario 22.04.2009 01:47

Chyba mają obsuwe czasową i trzeba nadganiać bo jest 2:44 a tam ktoś się przemieszcza dalej. Może do rana wybudują :)

manisnh 22.04.2009 03:49

czyżby były aż trzy zmiany???
4:50 a ruch jak na jarmarku,
nie do wiary...

leszekm 22.04.2009 07:10

Jest nadzieja,że zostaniemy w Krakowie.

http://www.krakow.naszemiasto.pl/sport/989635.html

emailowiec 22.04.2009 09:52

Dzisiaj zalewają drugi fragment :) Cieszy, że pracują teraz na 2-3 zmiany. Dzięki temu może uda się skończyć budowę o czasie, albo i przed czasem :)

Pero 22.04.2009 12:02

Jeśli prace będą szły w takim tempie to być może już na mecz z Ległą na Reymonta powróci żuraw:D

A propos dyskusji na temat schnięcia betonu to jak dzisiaj widziałem robotnicy już cos robią na w miejscu gdzie przedwczoraj była wylewana płyta.

KoPer 22.04.2009 12:03

może ktoś wrzucić screena z kamerki ?

Bobic 22.04.2009 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoPer (Post 712922)
może ktoś wrzucić screena z kamerki ?

Jak mi powiesz jak sie robi screena to chetnie wrzuce :P

emailowiec 22.04.2009 12:23

http://img17.imageshack.us/img17/1371/kamz.jpg - screen z 13:17 :)

spinnaker 22.04.2009 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 712918)
Jeśli prace będą szły w takim tempie to być może już na mecz z Ległą na Reymonta powróci żuraw:D

A propos dyskusji na temat schnięcia betonu to jak dzisiaj widziałem robotnicy już cos robią na w miejscu gdzie przedwczoraj była wylewana płyta.

Chodzili już wczoraj i podlewali, na pewno stosują coś żeby ten beton szybciej związał bo czas goni :) zresztą nie musi mieć on maksymalnej wytrzymałości bo nagle na niego całej trybuny nie zrzucą :) Praca wre i to najbardziej cieszy.

Bobic 22.04.2009 14:05

Ten beton będzie po prostu sie wiązał 27 dnia ale to nie oznacza że nic dalej nie mozna robic. Prace będą normalnie wykonywane a on sobie będzie te parenaście dni się wiązał ;-0

royalmichael 22.04.2009 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 712823)
Jest nadzieja,że zostaniemy w Krakowie.

http://www.krakow.naszemiasto.pl/sport/989635.html

"Argumentacja jest prosta, nawet jeśli fani byliby wpuszczani tylko na trybunę E"
A czego na D by nie można było wejść?

Pero 22.04.2009 15:52

Bo nie ma zaplecza a z boków z powodu budowy wschodniej i zachodniej nie wejdziesz ;]

banasik 22.04.2009 16:36

Cytat:

Niezależnie od tego prowadzone są rozmowy z Bełchatowem i właśnie obiekt GKS-u jest w tej chwili najbardziej prawdopodobnym miejscem, gdzie mogą zawitać piłkarze "Białej Gwiazdy" w europejskich pucharach
No nie wytrzymam... europejskie puchary przy sześciu tysiącach fanów... takie rzeczy to tylko w Polsce

rafalek 22.04.2009 17:45

http://81.219.148.211/index.html?size=2&mode=1

Została uruchomiona druga kamerka - z sektora E. Nie jest jednak ona "na żywo" tylko obraz odświeża się co minute chyba, albo co pół.

Bobic 22.04.2009 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 713156)
http://81.219.148.211/index.html?size=2&mode=1

Została uruchomiona druga kamerka - z sektora E. Nie jest jednak ona "na żywo" tylko obraz odświeża się co minute chyba, albo co pół.

Mi nie działa :-/

hunter 22.04.2009 17:49

Środa na stadionie Wisły (22.04)
http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10669

http://i43.tinypic.com/33pbuv8.jpg

BRTS39 22.04.2009 17:56

Jeśli nie byłoby problemu czy mogl by ktos dac screena jak dzilaja w nocy? Bo podobna takie rzeczy sie wyrabiaja. Bardzo bym prosil bo mi kamera nie dziala.

Hudy 22.04.2009 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 713173)
Jeśli nie byłoby problemu czy mogl by ktos dac screena jak dzilaja w nocy? Bo podobna takie rzeczy sie wyrabiaja. Bardzo bym prosil bo mi kamera nie dziala.

sprobuj zmienic przegladarke
w IE powinno pojsc

rafalek 22.04.2009 18:00

Dziwne, że nie działa, bo przed chwilą patrzylem i wszystko bylo ok

No faktycznie teraz nie dziala...szkoda, bo fajnie bylo widac

BRTS39 22.04.2009 18:09

U was może dzialac. Mialem problem z kompe i musialem z konsoli odzyskiwania ratowac kompa wiec takie rzeczy jak JAVa czy cos innego moze nie dzialac. Sprawdze w IE

Dziala ,dzieki .

Emilio 22.04.2009 18:22

Mi nie działa ani w mozilli ani w IE :(

Tylko_Wisła! 22.04.2009 18:25

Mi działa w Mozilli

Hanex 22.04.2009 18:27

Wcale nie jest powiedziane, ze musi dzialac. Jak ktorys sprytny admin wycial to co "trzeba" na serwerze, switchu lub routerze to lipa. Tak mam w pracy.

dannato 22.04.2009 19:53

http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ow/kamera.html

Jutro kamera pojawi się pod tą stroną - mam nadzieję, że wszystkim będzie działać.
Na miejskiej stronie też ulegnie to poprawie mam nadzieję.

Zwierze 22.04.2009 23:43

Nowa kamerka działa tylko trzeba z minutę odczekać, praca idzie pełną parą byle by tak dalej!
http://images41.fotosik.pl/105/d4b26829a0e5f0a9med.gif

dannato 23.04.2009 09:39

polecam korzystanie z tego linku:
http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ow/kamera.html

fran23 23.04.2009 11:05

Stadion Wisły
 
Oto nowe dane techniczne stadionu Wisły http://www.stadionwisly.info/dane_te.../plan_stadionu

Nie będzie tak źle!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl