![]() |
Czy płyta jest w wiekszości zalana czy tylko to co jest tak ładnie wyrównane? Bo z tego co widac na tej fotce to chyba juz wieksza czesc jest zalana http://www.11.pl/_pliki_/zdjecia/12402532042712.jpg
|
Cytat:
Z 24 dni,...do 24 godzin ...eee...chyba pomyliłes...ale ja sie tam nieznam :) 1;15 i dalej ktos tam sie szwęda,no chyba ze to złomiarze rozkręcają nam te fundamenty . .Niezle niezle |
eee, 1:30. Coś za późno, aby robić jeszcze :) albo zostawili włączone światło, aby złodzieje myśleli, że ktoś jest w środku, albo nagrali o 21 godzinny filmik i zapętlili, aby cały czas nadawał to samo ;)
|
Chyba mają obsuwe czasową i trzeba nadganiać bo jest 2:44 a tam ktoś się przemieszcza dalej. Może do rana wybudują :)
|
czyżby były aż trzy zmiany???
4:50 a ruch jak na jarmarku, nie do wiary... |
|
Dzisiaj zalewają drugi fragment :) Cieszy, że pracują teraz na 2-3 zmiany. Dzięki temu może uda się skończyć budowę o czasie, albo i przed czasem :)
|
Jeśli prace będą szły w takim tempie to być może już na mecz z Ległą na Reymonta powróci żuraw:D
A propos dyskusji na temat schnięcia betonu to jak dzisiaj widziałem robotnicy już cos robią na w miejscu gdzie przedwczoraj była wylewana płyta. |
może ktoś wrzucić screena z kamerki ?
|
Cytat:
|
http://img17.imageshack.us/img17/1371/kamz.jpg - screen z 13:17 :)
|
Cytat:
|
Ten beton będzie po prostu sie wiązał 27 dnia ale to nie oznacza że nic dalej nie mozna robic. Prace będą normalnie wykonywane a on sobie będzie te parenaście dni się wiązał ;-0
|
Cytat:
A czego na D by nie można było wejść? |
Bo nie ma zaplecza a z boków z powodu budowy wschodniej i zachodniej nie wejdziesz ;]
|
Cytat:
|
http://81.219.148.211/index.html?size=2&mode=1
Została uruchomiona druga kamerka - z sektora E. Nie jest jednak ona "na żywo" tylko obraz odświeża się co minute chyba, albo co pół. |
Cytat:
|
|
Jeśli nie byłoby problemu czy mogl by ktos dac screena jak dzilaja w nocy? Bo podobna takie rzeczy sie wyrabiaja. Bardzo bym prosil bo mi kamera nie dziala.
|
Cytat:
w IE powinno pojsc |
Dziwne, że nie działa, bo przed chwilą patrzylem i wszystko bylo ok
No faktycznie teraz nie dziala...szkoda, bo fajnie bylo widac |
U was może dzialac. Mialem problem z kompe i musialem z konsoli odzyskiwania ratowac kompa wiec takie rzeczy jak JAVa czy cos innego moze nie dzialac. Sprawdze w IE
Dziala ,dzieki . |
Mi nie działa ani w mozilli ani w IE :(
|
Mi działa w Mozilli
|
Wcale nie jest powiedziane, ze musi dzialac. Jak ktorys sprytny admin wycial to co "trzeba" na serwerze, switchu lub routerze to lipa. Tak mam w pracy.
|
http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ow/kamera.html
Jutro kamera pojawi się pod tą stroną - mam nadzieję, że wszystkim będzie działać. Na miejskiej stronie też ulegnie to poprawie mam nadzieję. |
Nowa kamerka działa tylko trzeba z minutę odczekać, praca idzie pełną parą byle by tak dalej!
http://images41.fotosik.pl/105/d4b26829a0e5f0a9med.gif |
polecam korzystanie z tego linku:
http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ow/kamera.html |
Stadion Wisły
Oto nowe dane techniczne stadionu Wisły http://www.stadionwisly.info/dane_te.../plan_stadionu
Nie będzie tak źle! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl