Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

AOT 06.09.2008 22:09

nie wiem czym to jest spowodowane, ale mnie dzieje sie tak tylko jesli wchodze z głównej twsd na forum. wtedy właczam na sekunde inna strone i spowrotem na forum i śmiga.

simone 06.09.2008 22:38

Ponoć jara się jakiś hipermarket w Krakowie, aż 17 jednostek sprowadzili do gaszenia, jakieś szczegóły?

markokrk 06.09.2008 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 599491)
Ponoć jara się jakiś hipermarket w Krakowie, aż 17 jednostek sprowadzili do gaszenia, jakieś szczegóły?

http://www.tvn24.pl/-1,1563920,0,1,n...wiadomosc.html

KamiK 06.09.2008 23:17

****w*aa co to za hipermakrket??? cerf???

Devonisch 06.09.2008 23:23

Kogucik na Tomexie a dokładnie ten budynek gdzie na jego tyłach sprzedają wersalki fotele i inne meble - NAZWANIE TEGO HIPERMARKETEM POWINNO BYC KARANE

Kamson 06.09.2008 23:24

"Kogucik" na Tomexie.

felipe 06.09.2008 23:25

Na komentarzach na w/w stronce tvn24 ktoś napisał, że chodzi o supermarket spożywczy Kogucik na terenie/obok Tomexu

Aro1234 06.09.2008 23:26

Przy Arce na pewno nie... coś w okolicy Tomexu...

dymek_nhs 06.09.2008 23:27

Ja od kumpla słyszałem że nie Carrefour tylko taki markecik kogucik się zjarał kolo tomexu

KamiK 06.09.2008 23:36

A jest tam, taki supermarket rzeczywiście, eh tzn. był. Ten przy Tomexie od strony bloków na os Niepodległości.

edit: koniec rozmywania;)

Devonisch 06.09.2008 23:46

Kończąc temat zaznaczę relacje mediów w sensie tvn24: płonie hipermarket w Nowej Hucie - Nowa Huta pokryta gęstym dymem - Zamykajcie okna........................... a płonie bydyneczek ze sklepem spożywczym lodówkami i paroma meblami na tyłach, którego nikt nie nazwałby większym sklepem nie sprowadzając sie do profanacji nazywając to superhipermarketem. Śmiech na sali w wykonaniu mediów :) Byle sexshopu obok nie zjarało i będzie git.

Wojtek 1906 06.09.2008 23:49

no budyneczek ze sklepem spożywczym nie do końca bo się zaczął jarać agd i ogień już dochodzi do kolejnego budynku. U mnie w Czyżynach jak wyjdzie się na balkon to jebie strasznie.

Aro1234 06.09.2008 23:53

Gdzie w okolicy tomexu jest rtv agd?

Devonisch 06.09.2008 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek 1906 (Post 599521)
no budyneczek ze sklepem spożywczym nie do końca bo się zaczął jarać rtv-agd i ogień już dochodzi do kolejnego budynku. U mnie w Czyżynach jak wyjdzie się na balkon to jebie strasznie.

jedyny budynek obok to hala z ciuchami i sklepy mięsne............ szkoda naszych szali w tym właśnie budynku....... bo jest tam sklepik sportowy.....

PS. ja mieszkam koło placu Centralnego i w przeciwieństwie do Ciebie mam morska bryzę za oknem........

Wojtek 1906 06.09.2008 23:56

bo wiatr wieje w moją stronę, widać na jednym zdjęciu które jest na stronie tvn24 że dym leci w strone czyżyn

MaG* 07.09.2008 00:24

o co chodzi z tymi listami które wysyłają jak się z neta pobierze film ?

dostuffca 07.09.2008 07:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 599534)
o co chodzi z tymi listami które wysyłają jak się z neta pobierze film ?

o >>to Ci chodzi? dostałeś tego typu list? jak tak to niczym się nie przejmuj :)

Gordian 07.09.2008 07:42

podbijam pytanie, jak połączyć laptopa z telewizorem LCD żeby filmy można było oglądać?

Przemo12 07.09.2008 07:47

http://wisla.krakow.pl/art.php?news_id=1852

potrzebuje sobie sciagnac ktorąś tapetkę. kurde ale jak to zrobic z telefonu w UK siec O2?

MaG* 07.09.2008 08:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 599546)
o >>to Ci chodzi? dostałeś tego typu list? jak tak to niczym się nie przejmuj :)

jeszcze nie dostałem ale na zagranicznych torenntach ludzie ostrzegają wiec nie wiem

Coglin 07.09.2008 08:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 599550)
podbijam pytanie, jak połączyć laptopa z telewizorem LCD żeby filmy można było oglądać?

a jakie masz wyjscia w laptopie (obrazu) i wejscia w TV?
d-sub, hdmi, s-video, dvi?

dymek_nhs 07.09.2008 09:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 599550)
podbijam pytanie, jak połączyć laptopa z telewizorem LCD żeby filmy można było oglądać?

kablem z wejściami s-video spokojnie podłączysz chyba ze twój tv nie posiada wejścia s-video to można kupić przejściówkę ja takie coś mam dostałem to do karty graficznej (s-video na takie pudełko z wejściami na chinch :P) ale jak masz w miarę dobry telewizor i nie najstarszy to się nie powinieneś martwic ze nie masz wejścia s-video w nim. Bo mysle ze w laptopie nie powinno być problemu z tym wejściem chyba ze istnieją wyjątkowe przypadki

najlepiej zrób tak jak napisał coglin zobacz jakimi wejściami dysponujesz w lapku i jakimi w tv i kombinuj z kablami lub jakimiś przejscioweczkami

SharkTS 07.09.2008 10:01

Jest tutaj ktoś ze znajomością języka Słowackiego??
Jeśli tak to prosze o kontakt bo muszę przetłumaczyć 10małych zdań.
Dzięki

Coglin 07.09.2008 10:02

co do tych wyjsc, to moze nie miec s-video.
np. ja mam hdmi i d-sub. ale jak ma tv LCD to napewno podlaczy.

SZYMEK_TSW 07.09.2008 10:31

Witam;

Mam problem z komputerem z zaistalowanym systemem Vista. Wczoraj wszystko w porządku działało natomiast dziś jak uruchamiam go, to nie dość ze trwa to z kilka minut to jeszcze otwiera sie tak jakby w połowie. pojawia sie m.in komunikat "nie można uruchomić modułu Windows Socket" i jak sprawdzałem w menadzerze urządzen tak z połowa pozycji w zakładce "usługi" ma status "Zatrzymane"

Może ktoś w tej sprawie coś poradzić, ewelntualnie spotkał sie z czym podobnym ?

Lupo 07.09.2008 10:35

Takie dwa pytania mam co do Orange, a konkretniej co do POPa.

Czy jest jakaś promocja (oferta) dzięki której będę miał tańsze smsy do innych sieci? Coś takiego jak smsy po groszu do orange?

Czy jest takie coś jak TakTakFon, czyli mogę wymienić sobie telefon za "grosze" nie tracąc numeru, nie przechodząc na abonament itp.?

TSW Fanatyk 07.09.2008 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lupo (Post 599599)
Takie dwa pytania mam co do Orange, a konkretniej co do POPa.

Czy jest jakaś promocja (oferta) dzięki której będę miał tańsze smsy do innych sieci? Coś takiego jak smsy po groszu do orange?

Z tego co wiem to w Orange Music jest pakiet 600 do wszystkich sieci.W popie chyba nie ma...

BartTSW 07.09.2008 11:08

Czy jest mozliwosc kupienia jeszcze u Wiślaków Koszulki z Logo Orange i czy jest możliwosć zrobienia nadruku takiego jak mieli piłkarze w tamtym sezonie ? Są już do kupienia koszulki z Logiem Salwator jak tak to gdzie taka dostanę ?

PauL 07.09.2008 12:07

O której Wisłoka Dębica gra w środę z Karpatami ?

3michal_04 07.09.2008 17:16

co zrobic, jesli gdz klikam Y wyskakuje Z i na odwrot, cos trza bylo kliknac ino nie pamietam co


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl