![]() |
gra PSP Assassin's Creed Bloodlines NOWA
w opcji kup teraz najtaniej na allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=916642580 |
Kupię po dobrej cenie kartę graficzną, złącze AGP najlepiej ATI 512 MB
|
Sprzedam szal Jagiellonii - http://www.allegro.pl/item917177534_...zl_unikat.html
|
Działająca strona
Na sprzedaż działająca strona internetowa, strona służyła mi jako zaplecze a teraz ktoś może sobie na niej zarobić.
http://allegro.pl/item905251952_praw...na_dowody.html |
Sprzedam koszulke Celticu - nike total 90. Stan bardzo dobry. 158cm - 170cm
25 zł http://i48.tinypic.com/i2okg0.jpg http://i49.tinypic.com/2dvo5di.jpg http://i46.tinypic.com/sg3mkw.jpg http://i46.tinypic.com/34imxy9.jpg |
Sony Ericsson W595s http://allegro.pl/item909114363_sony...gwarancji.html
Bluzy Everlast http://allegro.pl/item909114324_bluz...st_l_nowa.html oraz http://allegro.pl/item909114311_bluz...st_l_nowa.html |
BMXa w bardzo dobrym stanie
Pady do play station 2 , czapke Nike z daszkiem Białą uzywana pudelka do telefonów z papierami do k750i i s500 PRIV |
Fiat Cinquecento, 700cm3, świetny stan, zadbany, pierwszy właściciel, 40 000 km (w 100% oryginalny przebieg, świadczy o tym między innymi stan w jakim jest auto utrzymane), w środku odtwarzacz CD/Mp3, 4 głośniki, tuba w bagażniku. Cena 4200, do negocjacji.
Zdjęcia na priv. |
Kupie Laptopa
|
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=923000341 Modern Warfare 1 oraz Deluxe Edition Call of Duty
|
Buty: Adidas, Crocs, Kappa, Lacoste, Lacoste Woman, Martens, Nike. Wszystkie Nowe, Oryginalne i 24 miesiące gwarancji ! Taniej nawet niż na allegro ! pisać priv to wyślę całą listę lub pytać o konkretne modele. Możliwa drobna negocjacja cen :)
tak, tak już usunąłem wiadomości ze skrzynki :) przysyłajcie od razu swoje adresy e-mail, żebym mógł wysłać Wam listę. |
Sprzedam :
- SE K850i z wszystkim ( pudełko , papiery , karta 1gb , słuchawki , płyta , ładowarka ) do wymiany głośnik od dźwięków i nie ma dolnej pokrywy baterii. stan obudowy dobry. oferty priv |
Sprzedam:
koszulke nike 170cm http://i47.tinypic.com/28tcldk.jpg http://i45.tinypic.com/jr8y8m.jpg http://i48.tinypic.com/347uqm0.jpg spodenki nike 158 cm http://i47.tinypic.com/rw5954.jpg http://i45.tinypic.com/2j68y8p.jpg http://i47.tinypic.com/xdcjr8.jpg |
|
Sony Ericsson W205 - 180 zł - telefon ma miesiąc, wzięty w orange, gwarancja i wszystko jest.
|
[sprzedam] 3 serwisy bukmacherskie
Na sprzedaż strony o tematyce bukamcherskiej
1. www.zakladybukmacherskie24h.pl 2. www.zakłady.info.pl 3. www.bukmacherzyinternetowi.com.pl strony są odpalone, działają ale jeszcze nie do końca skończone (brak czasu) ad 3. - adres strony powalający, właściwie bez pozycjonowania 9-11 miejsce na "bukmacherzy internetowi" osoby, które zarabiają na programach partnerskich wiedzą że się nieźle da :) czekam na konkretne propozycje, nie interesują mnie pytania w stylu "ile chcesz", rozpatrzę każdą propozycję, oczywiście rozsądną |
Wisłeka koszulka TFkable UMBRO http://allegro.pl/item922806741_wisl...o_tfkable.html
|
Sprzedam bilet na KnŻ (21.02.2010, Klub Kwadrat). Priv.
|
Sprzedam nowy komplet silownikow do centralnego zamka na 4 drzwi + wszystko co potrzebne do podpięcia
|
Sprzedam nowy komplet dresowy tzn. bluza + spodnie 100% oryginał Nike z metkami. Spodnie i bluza wykonane są w ortalionu, ciepłego materiału idealnego na nadchodzącą wiosnę. Rozmiar: M
Wymiary: Bluza: dł. z tyłu: 70cm szer. pod pachami: 2 x 54cm Spodnie: dł. od wew.: 80cm, dł całkowita: 100cm Szer. min. : 2 x 35cm. szer. max. : 2 x 50cm Cena: 150zł + przesyłka http://img32.imageshack.us/img32/6791/p1030191h.jpg http://img11.imageshack.us/img11/3034/p1030190m.jpg http://img519.imageshack.us/img519/5814/p1030194v.jpg http://img519.imageshack.us/img519/5532/p1030193n.jpg http://img297.imageshack.us/img297/8345/p1030195.jpg Szczegóły na priv lub gg: 4360077 Możliwość wystawienia na Allegro, po prośbie przez priv lub gg. |
Kupie 2 bilety do Bełchatowa z transportem.PRIV lub gg : 8286351 . za fatygę 0,7.
|
Kupię działające gry do PEGAZUSA, najlepiej Mario :>
|
SPRZEDAM :
Torba na laptopa firmy Body Glove http://img4.imageshack.us/img4/8149/torbabodyglove.jpg http://img99.imageshack.us/img99/370...bodyglove2.jpg Torba na laptopa firmy Targus http://img85.imageshack.us/img85/7315/torbatargus1.jpg http://img16.imageshack.us/img16/373/torbatargus2.jpg Coś dla kolekcjonerów komiksów. Cztery komiksy: - Spawn 1/ 97 - Spawn 2/ 97 - Over Kill 2/ 02 - Mindhunter 3/ 01 http://img171.imageshack.us/img171/2483/komiksy.jpg Oraz dwie książki: - " Prawo rzymskie Instytucje" 4 wydnie. http://img28.imageshack.us/i/praworzymskie.jpg/ - "Jak to powiedzieć po arabsku" http://img693.imageshack.us/img693/3617/arabski.jpg Oferty kierujcie na p.w. tylko konkretnie piszcie. Na pytania " ile chcesz??" nie odpisuje. |
Witam
Do sprzedania NOWA bluza Wisła Smoki, bluza ubrana dwa razy. Sprzedaje ja bo kupilem sobie inna i ta lerzy mi w szafie i nie chodze w niej. Potrzebyje szybko kasy wiec sprzedam ja TANIO!! Rozmiat M, wiecej info na gg: 2354898 Link do zdjecia: http://photos02.allegroimg.pl/photos...8/42/880884245 |
Już niedługo 8 marca - Dzień Kobiet! Oto idealny prezent dla Naszych Pań - BON APART 500zł - za jedyne 400zł!!!
Ile razy zakupiona biżuteria okazywała się nietrafionym prezentem? Z tym bonem Nasza Pani sama może wybrać na co ma ochotę, albo po prostu my kupimy jej coś oszczędzając 100zł na jednym bonie:) http://www.allegro.pl/item926807957_...czyki_etc.html |
|
POLECAM:
Ubranka dla dziewczynki 1-2 latka:http://allegro.pl/item929790383_adid...1_2_latka.html Kombinezonik = Kurteczka + spodenki - 18 mesięcy - 86 rozm. http://allegro.pl/item929787629_kurt...cy_gratis.html Płaszcz - futerko - rozm. M : http://allegro.pl/item929792135_plas...o_idealny.html :) |
do usunięcia
|
Sprzedam orginalną koszulke REALU MADRYT XL z ubiegłych lat ze sponsorem TEKA zdjęcia na pw.
|
Zapraszam do odwiedzenia aukcji wiślackich pamiątek:
koszulka Marcelo z autografami: http://www.allegro.pl/item929924009_...w_marcelo.html medal za mistrzostwo 2004/05: http://www.allegro.pl/item929924055_...w_2004_05.html piłka Umbro z autografami naszych piłkarzy: http://www.allegro.pl/item929924091_...ly_krakow.html koszulka Grzegorza Kmiecika z autografami: http://www.allegro.pl/item929924138_...la_krakow.html Zapraszam do licytowania |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl