![]() |
ale tu chodzilo o kolor nie o model :P bo ich to wali czy beda mialy kolnierzyk taki sramty a kolor musi byc zgloszony by potem ustalac w jakim grac :P
|
Cytat:
|
Nie wiem skąd Mikołaju ta koszulka Milana, on ma jeszcze taką, gdzie znaczek adidasa jest po jego prawej stronie, lekko u góry - a nie jak u Ciebie na środku. a znaczek ekstraklasy jest NASZYTY ! nie prasowanka.
No i herb po lewej stronie normalnie, a nie ku środkowi jak u Ciebie. Ta z allegro to może być jakaś własnoróbka w celach zarobkowych. Na zdjęciach niżej koszulka od Milana; http://img853.imageshack.us/img853/764/imag0134z.jpg http://img818.imageshack.us/img818/2235/imag0135ckl.jpg |
Cytat:
|
Cytat:
http://img16.allegroimg.pl/photos/or...4/1701119457_1 |
no dobra, ja też mam logo ekstraklasy ;-).
Mniejsza z tym co kto ma, ale ta moja jest na pewno oryginalna, bo po meczu z Polonią Wawa dostałem, a ta z allegro to nie wiem. |
Jutro lub w meczu u siebie może dowiemy się czy nasi grają w starych czy nowych trykotach w nadchodzącym sezonie... chwile cierpliwości i wszystko będzie jasne
|
Cytat:
|
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile..._8309530_n.jpg
Nowe zdjęcie po lewej stronie naszego profilu, a na nim fotografie zawodników z osławionej sesji zdjęciowej, którą pokazywało w swoich materiałach TVP.Tak, to są dokładnie takie same koszulki jak w poprzednim sezonie. O nowych na razie nic Wam nie powiemy, bo to tajemnica, ale nie zobaczycie na razie ich ani w meczach pucharowych, ani najpewniej w pierwszych meczach ligowych. info z fb hmmm ... |
To chyba jest tylko jedno wytłumaczenie takiej zwłoki z prezentacją nowych koszulek - zaawansowane rozmowy z nowym sponsorem strategicznym.
|
tez mam taka nadzieje ale pozniej odpisali tak: czasem wina nie leży po stronie klubu, tylko po tej drugiej... :p mieszaja jak zawsze oby tylko ta zwloka to byl znak wlasnie sponsora i Bialej Gwiazdy na koszulkach...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak tak poważna firma jak Adidas mogła zawalić tak bardzo ważną sprawę... i to dla Mistrza Polski co by nie było...
|
Może Adidas chciał nam walnąć masówkę i zapomniał o swojej obietnicy z 'unikalnym wzorem', a Basałaj im przypomniał, że "marka Adidas może wiele stracić tracąc wiarygodność przez składanie pustych obietnic" ;)
A co do bramkarzy, to w 99% przypadków i klubów każdego wiąże tylko firma sponsora. Koszulkę zamawia sobie sam, z tego względu że musi mu w niej być... wygodnie. Nic nie może blokować ruchu ręki itp. Niektórzy grają w krótkim rękawie, co jest w ogóle rzadko spotykane jeżeli chodzi o masowo produkowane bluzy bramkarskie, inni w długich. Niektórzy ze ściągaczem, inni bez itp. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
w to akurat watpie by on oto walczyl ;p chyba ze kibice mu dom spala i bedzie sie bal lol2, a tak powaznie nie pozostaje nam nic jak tylko czekac ;pp
|
Byle zdążyli zaprezentować te nowe stroje w europejskich pucharach.
|
Cytat:
|
Ja myślę że albo klub walczy o BG albo załatwia nowego sponsora. Z tego wpisu na Fb wygląda tak jakby szykowali jakąś niespodziankę ;]
|
Cytat:
|
Cytat:
No przecież prezes zapowiadał "Politykę historyczną" :D |
może do Pana Bogusława Cupiała napisać jakąś petycję w sprawie Białej Gwiazdy na koszulkach? przecież mówił że od dziecka kibicował Wiśle więc powinien nas zrozumieć :) no chyba że już była pisana
|
Koszulki Fenerbahce na nowy sezon
Całkiem ładne i różniące się od tego co przetacza się w internecie. |
To są ich wszystkie komplety? Dużo tego:-D
|
Cytat:
|
to do kogo można taką petycję napisać? Basałaj nas nie rozumie to może Pan Cupiał zrozumie? Może do Pana Miętty Mikołajewicza?
|
Cytat:
|
post do usunięcia.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl