Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Ogryzek 20.06.2009 16:15

Mam pytanie, może ktoś wie

Czy po roku coś się wyjaśniło w kwestii Kokoszki? Czy Empoli przelało jakieś pieniądze do Wisły za "zdrajce" czy też dalej nic nie wiadomo?

Rob_Zombie 20.06.2009 16:51

Jak to 'nic nie wiadomo'? Skoro gra to raczej wszystko jest w porządku, kasa (jeśli się jakaś należała) została przelana, w przeciwnym razie nie dostałby od UEFA pozwolenia na grę.

szymek_884 22.06.2009 20:25

http://sport.interia.pl/raport/wisla...witnie,1327249

bardzo fajny pomysł naszych bylych zawodnikow :)
i fajnie ze ktos z TS Wisła sie pojawił :)
teraz tylko czekać na rozwój tych mlodych zawodnikow

matti123 23.06.2009 12:00

Dziwi obecność.. Kokoszki. To nie jest wzór do naśladowania dla przyszłych Wiślaków.

Acima 23.06.2009 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti123 (Post 750208)
Dziwi obecność.. Kokoszki. To nie jest wzór do naśladowania dla przyszłych Wiślaków.

A Franek to niby jest wzór do naśladowania?

R33 23.06.2009 13:49

No niby nie, ale on coś przynajmniej osiągnął i uciekając Wisła troche na nim zarobiła, a nie jakieś Prawo Webstera. Nie, zebym cenił i pochwalał Franka, ale Kokoszka zachował sie o wiele gorzej

Cytat:

- Nawet Tomek Frankowski nie potrafił pobić tego osiągnięcia - żartował Marek Konieczny, jeden z inicjatorów powołania do życia Akademii 21, funkcjonującej już od dwóch miesięcy.
Bardzo śmieszne...

Żmijka 23.06.2009 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 750275)
Bardzo śmieszne...

Nie rozumiem - w czym problem ? Co by nie myśleć o Frankowskim to piłkarzem był wybitnym w czasach Wisły, więc zażartowanie z niego że nawet on nie strzelił tylu bramek jest ok. Z resztą w sumie to badziej podkreślenie wybitności Reymana niż nabijanie się z Franka ...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jop: Mąż chce mnie zgnoić!

Fakt Faktem, ale ...

Swoją drogą Mariusz był parę dni temu na Wiśle.

michel 23.06.2009 19:03

Szacunek dla Frankowskiego, że inwestuje swoje pieniądze w szkolenie dzieciaków. Franek to jest wzór do naśladowania, zarówno jako piłkarz jak i człowiek. Dlatego niektóre komentarze są nie na miejscu...

Watts 23.06.2009 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acima (Post 750268)
A Franek to niby jest wzór do naśladowania?

Nieeeeee, nie zaczynajcie tego znowuuu, proszę!

wolfy 23.06.2009 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 750437)
Szacunek dla Frankowskiego, że inwestuje swoje pieniądze w szkolenie dzieciaków. Franek to jest wzór do naśladowania, zarówno jako piłkarz jak i człowiek. Dlatego niektóre komentarze są nie na miejscu...

Na przykład - twój?

Proponuję nie zaczynać kolejnej przepychanki, a ty michel przyjmij wreszcie do wiadomości, że nie możesz nikomu narzucać swojej opinii.

michel 23.06.2009 19:23

Weż przeczytaj dokładnie ostatnie posty i zobaczysz kto wywołuje te przepychanki.

Ja tylko wyraziłem swoją opinię na temat AP21. A sugerowanie, że Franek nie jest wzorem dla tych dzieci, albo porównywanie go do Kokoszki nie jest narzucaniem swojej opinii?

wolfy 23.06.2009 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 750449)
A sugerowanie, że Franek nie jest wzorem dla tych dzieci, albo porównywanie go do Kokoszki nie jest narzucaniem swojej opinii?

Nie, jest jej wyrażeniem. Jakoś nie zauważyłem, żeby napisał, że szacunek do Frankowskiego jest nie na miejscu. Jego opinia, ma do niej prawo - takie samo jak ty.
Uaktywniasz się za każdym razem, gdy pojawia się ktoś kto ma pretensje do Frankowskiego i zaczynasz przepychanki. Zrozum wreszcie, że ten podział istnieje od dawna, są tego przyczyny i próbując narzucać swoją opinię tylko niepotrzebnie wszczynasz awanturę.
Frankowski nie jest świętą krową, można go nie lubić, można też mieć do niego pretensje.
Ja mam.
Wiele innych osób też.
Przyjmij to wreszcie do wiadomości.

Dla mnie EOT.

michel 23.06.2009 19:44

a Ty zrozum wreszcie, że to nie ja wywołuje te spięcia. Nie bawi mnie kolejne zaczynanie tego tematu. Ale to nie ja go zaczynam!! Każdy mój post jest napiętnowany. Ja tylko napisałem, że Franek robi dobrą robotę otwierając tą szkółkę i takie wyśmiewanie się z niego jest nie na miejscu.

wolfy 23.06.2009 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 750462)
a Ty zrozum wreszcie, że to nie ja wywołuje te spięcia. Nie bawi mnie kolejne zaczynanie tego tematu. Ale to nie ja go zaczynam!! Każdy mój post jest napiętnowany. Ja tylko napisałem, że Franek robi dobrą robotę otwierając tą szkółkę i takie wyśmiewanie się z niego jest nie na miejscu.

Jest na miejscu. Może nie dla ciebie, ale to niczego nie zmienia. Naucz się z tym żyć.
Jak nazwiesz postawienie Kokoszki obok ludzi rzeczywiście z Wisłą związanych? Nie wystawił siebie i całej tej swojej szkółki na pośmiewisko w ten sposób?
Dla mnie tak - to jest jawna kpina. Rozumiem, że dla Ciebie nie ma w tym niczego zdrożnego. Najlepiej skończmy w tym miejscu, ponieważ podchodzimy do tematu z zupełnie odmiennych stron. Nie zgodzimy się, ponieważ wyznajemy inne systemy wartości. Powtarzam - naucz się z tym żyć.

Być może gdybyś potrafił szanować poglądy innych, nie czułbyś się teraz "napiętnowany".

michel 23.06.2009 20:10

Nie wiem co tam Kokoszka robił, ale dla mnie ten człowiek jest judaszem i zdrajcą. I zgadzam się, źe to jest kpina (chociaż nie wiem w jakim charakterze tam się znalazł...)

Ale chyba Ty nie szanujesz poglądów innych osób, skoro zaczynasz mnie atakować.
I jeszcze jedno. Franek nie jest jedynym założycielem tej szkółki więc nie pisz, że wystawił siebie i całą szkółkę na pośmiewisko...

wolfy 23.06.2009 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 750477)
Nie wiem co tam Kokoszka robił, ale dla mnie ten człowiek jest judaszem i zdrajcą. I zgadzam się, źe to jest kpina (chociaż nie wiem w jakim charakterze tam się znalazł...)

Zdaje się, że rozdawał legitymacje młodym członkom(sic!).
Może to miał być przykład do naśladowania?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 750477)
Ale chyba Ty nie szanujesz poglądów innych osób, skoro zaczynasz mnie atakować.

Rozumiem, że możesz lubić, szanować, podziwiać Frankowskiego.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 750477)
I jeszcze jedno. Franek nie jest jedynym założycielem tej szkółki więc nie pisz, że wystawił siebie i całą szkółkę na pośmiewisko...

W takim razie - wystawili się na pośmiewisko.

matti123 23.06.2009 20:47

Przynajmniej nie słyszałem żeby Kokoszka angażował się w rozkręcenie tej szkółki dlatego jestem Ciekawy dlaczego jemu przypadła ta zaszczytna co bądź rola. Myślę że w Krk znalazłoby się kilku innych aktywnych piłkarzy, którzy zgodzili by się to zrobić.

Każdy ma prawo do oceny, ale może róbcie to na pw, bo każdy zna już wasze zdanie. Tematy Kokoszki i Frankowskiego były roztrząsane wiele razy, ale nie porównujcie Frankowskiego i Kokoszki różne to są levele.

Żmijka 23.06.2009 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti123 (Post 750508)
Przynajmniej nie słyszałem żeby Kokoszka angażował się w rozkręcenie tej szkółki dlatego jestem Ciekawy dlaczego jemu przypadła ta zaszczytna co bądź rola. Myślę że w Krk znalazłoby się kilku innych aktywnych piłkarzy, którzy zgodzili by się to zrobić. .

Może jako że tam byłam to powiem, że szanowny Pan Adam wręczył może z 5 lgitymacji (na jakieś 100) ... do wręczania zostali poproszeni wszyscy VIPy którzy byli - Fedorowicz, Bisztyga, Miętta no i Kokoszka. Poza tym załżyciele i trenerzy AP21 - Frankowski, Szymkowik, Zając.

A co do innych to widziałam listę zaprosoznych gości i było ich spooooro, ale nie pojawili się jakoś ...

Sama też uważam, że pomysł z Kokoszką nie jest specjalnie trafiony (od razu jak przyjechałam i prawie na niego wpadłam, to tak to podsumowaliśmy z innymi), ale nie róbmy znów tragedii.

Myśle, że w całej sprawe bardziej warte uwagii jest sama inicjatywa. Osobiście dodam, że jestem pod dużym wrażeniem tego jak z dzieciakami "radzi sobie" Szymek. Ma napadę dryg do tego, widać fajny kontakt z dzieciakami. Myślę, że będzie super trenerem :)

EDIT: Śiuśmajtek, obecni Wiślacy o tej samej gdzinie mieli trening -> to tak jakby ktoś już miał płakać, że "gwiazdy nie przyszły".

avangarda 23.06.2009 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 750536)
Osobiście dodam, że jestem pod dużym wrażeniem tego jak z dzieciakami "radzi sobie" Szymek. Ma napadę dryg do tego, widać fajny kontakt z dzieciakami. Myślę, że będzie super trenerem :)

Zawsze jest do nich uśmiechnięty i bardzo lubi sobie z nimi żartować. Mam nadzieję, że mu się nie znudzi szkolenie tych dzieciaków, bo przy takiej atmosferze może ich naprawdę wiele nauczyć. Abstrahując już od ich umiejętności - sprawi, że będą chętnie na treningi przychodzili - dla samej frajdy, bo przecież nikt nie oczekuje od każdego z nich zostania ekstraklasowym piłkarzem.

Z tego, co rodzicom było mówione to na wręczanie legitymacji zaproszeni byli obecni piłkarze Wisły - słyszałem o Brożku, Sobolu... Dlatego też się zdziwiłem widząc Kokosa :)

stasik.s 24.06.2009 22:01

a ja troche z innej beczki, jak było zakończenie sezonu i Zieńczukowi dawali obraz z jego zdjęciem to jak widziałem jak sie wzruszył i jak mu było żal odchodzić z Wisełki to aż mi się serce ścisneło, strasznie mi go było szkoda, taki normalny facet który serce włożył w ten klub. Widać że czekał do końca ze może przedłużą z nim kontrakt.

Zwierze 24.06.2009 22:14

Tak przy okazji zapytam. Czy ta szkółka jest jakoś powiązana w Wisłą? Tzn czy młodzi będą trafiać w pierwszeństwie do Wisły czy wszytko kończy się tylko na tym że prowadzą ją byli zawodnicy Wisły?

fanTS1906 24.06.2009 22:33

Nie moge tego przebolec jak mogli zaprosic te gnide Kokoszke, poza tym naprawde bardzo fajna sprawa i mowcie sobie co chcecie ale szacuneczek dla Franka, Szymka i wszystkich ktorzy sie w to angazuja

avangarda 24.06.2009 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 751101)
Tak przy okazji zapytam. Czy ta szkółka jest jakoś powiązana w Wisłą? Tzn czy młodzi będą trafiać w pierwszeństwie do Wisły czy wszytko kończy się tylko na tym że prowadzą ją byli zawodnicy Wisły?

Szkółka miała być pod patronatem Wisły i chyba miała być na Reymonta, ale się nie dogadali, z tego co czytałem jeszcze przed jej inauguracją, i dlatego trafiła do Skotnik.

Na treningach jest sporo nawiązań do Wisły, trenerzy ciągle wspominają o Wiśle, myślę, że byliby zadowoleni gdyby któryś z wychowanków za parę lat trafił do pierwszej drużyny Wisły. Zresztą, coś się z tymi dzieciakami musi stać, bo szkółka ma docelowo szkolić do 18-stego roku życia. Po tej granicy gdzieś muszą trafić, jeśli się zdecydują na zawodowstwo...

kaska7891 24.06.2009 23:24

http://eska.pl/index.php?page=8&ph_n...w&cmn_id=39764 Żuraw coraz młodsze:D

MatMario 25.06.2009 00:22

Dziwne jak jedna osoba może zmienić odbieranie pewnych rzeczy. Z tą szkółką byłem mega na tak, dla mnie fajna inicjatywa, zapowiada się to profesjonalnie i zapraszają kokoszkę. No ****a mać czy wy myślicie? Ja wiem że Konieczny go mega bronił w zeszłym roku jak s.......ił do Włoch nawet pod artykułami się wpisywał. Ale bez jaj. To tak jakby Barcelona zaprosiła Figo do swojej szkółki. Szkoda słów, żygać się chcę...

michel 25.06.2009 19:32

http://www.youtube.com/watch?v=41pwlroEu5k

bardzo ciekawy komentarz p.Fedorowicza na końcu:) Oczywiście w formie żartu.

Proud 25.06.2009 20:02

Mistrzostwo zdobyliśmy dzięki niesamowitemy zaangażowaniu do końca Sobola, Brożkow, Małeckiego, Głowy,Baszcza, Zenia i spóły...oraz nas ABG...

Franek jakby z nami miał okazje to tez brame z pięty by strzelił...i by było po Mistrzostwie...

edit:Panowie, ja się spinam? ;) nawet nie wiecie jakim ja spokojnym człowiekiem jestem :)
Otóż to Ogryzek, właśnie mówię, że to jest Franka praca, strzelanie goli, dlatego strzelił Legii bramke...a nie dlatego zeby Wiśle pomóc :)

ps: żeby nie było, nie jestem ani Frankofanatykiem, ani przeciwnikiem :)

Ogryzek 25.06.2009 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 751472)
Franek jakby z nami miał okazje to tez brame z pięty by strzelił...i by było po Mistrzostwie...

Przepraszam, ale co miał samobója strzelić swojemu zespołowi żeby Wisła wygrała?
Zieńczuk gdyby grał w Lechii strzelał by dla niej i w cale nie musielibyśmy wygrać w Gdańsku. Chyba to jest normalne, nie uważasz?

Mrsnh 25.06.2009 20:32

Proud - nie spinaj sie tak chlopie. Przeciez to zart/ kurtuazja / whatever

SB 25.06.2009 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 750437)
Szacunek dla Frankowskiego, że inwestuje swoje pieniądze w szkolenie dzieciaków. Franek to jest wzór do naśladowania, zarówno jako piłkarz jak i człowiek. Dlatego niektóre komentarze są nie na miejscu...

a szkółka jest darmowa? czy jednak rodzice każdego dzieciaka płacą?
a poza tym nie będę ździwiony jak za parę lat się okaże, że "dzięki" tej szkółce prawie wychowanków nie mamy, bo lepiej trenować u Franka, Szymka itp niż u nas w TSie...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl