![]() |
Cytat:
Mnie pokazuje Deutsche Bank. |
Prosze o kontakt na priv kogos kto pracuje jako monter zaluzji,rolet,markiz lub ma znajomego ktory pracuje w tej branzy. Pozdr.
|
Wie ktoś jak wyłączyć opcje automatycznego odtwarzania kolejnych filmów, kiedy skończy się ten, który wczytaliśmy sami na yt?
|
Po prawej stronie u góry masz Autoodtwarzanie i tam jest taki niebieski przełącznik. Czy o to chodziło?
|
Tak o to chodziło, dzięki.
|
Ktoś poleci jakąś poczte kwiatową w Krakowie ?
|
Korzystał ktoś ze szkoły językowej Speak Up ? Na necie krążą opinie o niezłej nauce, lecz przekrętach finansowych. Ktoś tam się uczył ?
|
Jaki kupi laptop ? Na co zwrócić uwagę ? Jakieś rady..
|
Cytat:
Jezeli to bedzie "desktop replacement" to ja osobiscie balbym jakas 15. Jezeli masz zamiar z laptopem chodzic, to max 14. Przede wszystkim podaj jakies minimum informacji o budzecie (plus minus) i do czego go bedziesz uzywal. :-) |
Budżet można podzielić na 3, tzn lapek za około 1500 zł , za około 2000 zł i za około 2500 zł.
Służyć ma raczej do przeglądania neta, oglądania filmów. Raczej nie do gier. Chciałbym na pewno żeby bateria długo trzymała. |
A to laptop do domu czy będziesz z nim gdzieś chodził?
|
99% czasu w domu. Chociaż wiadome, raz na czas trzeba będzie go gdzieś przetransportować.
|
wie ktoś jak na ps3 ustawić konto sen jako podstawowe?
|
chciałem zapytać czy wie ktoś gdzie jest w Krakowie jakaś księgarnia, która skupuje książki do matury :) ? Trochę tego mi zostało !
|
Cytat:
Jak Ci się nie chce to wiem, że książki skupują na Dietla, zaraz za skrzyżowaniem ze Stradomską, taki pomarańczowy punkt. |
Pytanie do kurierów lub do kogoś kto przerabiał podobny temat.
Chcę kupić przez internet lodówkę wraz przesyłka kurierską. Ale nie mogę podać dokładnego adresu dostawy (poza nazwą miejscowości) bo pakamera letniskowa takowego adresu nie posiada. Sąsiedzi odpadają bo jakie tam maja numery (jak to na wsi) to jeden pieron wie a nie mam z nimi kontaktu. Oczywiście w dniu odbioru będę na miejscu i czekał na kontakt z kurierem. Czy firma kurierska może przyjąć takie zlecenie? |
Według mnie podaj dobrą nazwę miejscowości i numer z kosmosu. Wtedy zadzwoni kurier i go będziesz instruował jak jechać.
Nr budynków obok sprawdzisz np w googlu w streetview albo dużo nr masz też na targeo. Największy problem z tym dniem odbioru, bo kurier zadzwoni dopiero jak juz bedzie w drodze i zeby sie nie okazalo ze ciebie nie ma bo planowales ze on jutro dojedzie. |
Potrzebuje jakiejś szkoly policealnej czy cos zeby miec legitymacje od marca. Tak zeby wyszlo jak najtaniej, ktos cos?
|
Trochę za późno zacząłeś ogarniać, ja mam takie coś tutaj: http://cku.krakow.pl/cku_nwww/cku.htm
Przyjmują bez problemu, o ile dobrze zapamiętałem z rekrutacji sprzed roku to jedyne wymagania to zaliczona 3 klasa liceum, nie potrzeba matury, nie ma chyba żadnych opłat, ale nie jestem pewien, zajęcia na moim kierunku zaczynają się od jutra. |
Panowie i Panie, pytanie za 100 punktów.
Szukam jakiejś dobrej oferty TV+internet. Gigakablówka odpada, bo akurat na mojej ulicy nie obsługują tego. Macie jakieś propozycje? Będę bardzo wdzięczny. Dzięki i miłego dnia. |
Czy może polecić ktoś/ sam wynajmuje domek w górach (ogólnie w obrębie Małopolski) na weekend (max 3 noce), dla max. 8 osób?
Byłym wdzięczny za odpowiedzi, dzięki :) |
Cytat:
Ja mam już od ponad roku ISTS i zero awarii, świetny sygnał i dobre pakiety. Sprawdź na stronce czy się łapiesz na obszar. http://www.ists.pl/ |
Pytanie dotyczące kuriera:
Jeśli chce coś wysłać to muszę zadzwonić na centrale i oni kogoś przyślą? Jak jest z pudełkiem, muszę zapakować wszystko w domu, czy mogę poprosić go o przywiezienie pudełka? |
Cytat:
|
Cytat:
Zapakowac musisz sam. Chyba ze to przesylka kopertowa to takie specjalne worki oni maja ze soba. |
Cytat:
|
Najlepsze płaszcze zimowe męskie w Krakowie?
|
jest na forum ktoś kto zajmuje się sprzedażą AGD ? Potrzebuje kupić sprzęty do nowego mieszkania a jestem zielony w tym jak tablica w podstawówce. Potrzebuję żeby ktoś doradził mi jaką kupić pralkę, lodówkę, piekarnik, płytę i okap.
|
polecicie jakiegoś złotnika? chodzi o pierścionek bo jak człowiek naczytał sie o apartach i innych sieciówkach to aż mu się nie chce tam wchodzić. jednym słowem chłam.
|
Cytat:
Gościu robił mi obrączki na ślub na wzór pewnych istniejących ;) Wyszły super. Możesz pokazać wzór np. z jakiegoś sklepu i gościu zrobi Ci taki, albo ustalić co tam chcesz. Z tym, że było to 4 lata temu i będziesz musiał sprawdzić czy jeszcze numer aktualny. |
Cytat:
W ogóle to jak masz jeszcze czas to akurat za takimi rzeczami warto jest się wybrać na targi ślubne, po wielu wystawców ma tam swoje stoiska i nie traci się niepotrzebnie czasu na latanie po mieście. |
Praktyka w dziale promocji i biurze prasowym
Witam, ostatnio klub zorganizował praktyki w dziale promocji i biurze prasowym Wisły Kraków.
W związku z tym, że wiele osób narzekało, że nawet nie dostała odpowiedzi zwrotnej z wynikami rekrutacji, chciałbym zapytać czy ktoś w ogóle dostał się na nią i jak owa praktyka wygląda? Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam. |
Cytat:
|
coglin dzięki i czekam na maila.
Trochę pojeździłem dzisiaj dniówkę zawaliłem ale są na razie dwie kandydatury które są w stanie zrobić taki z katalogu. Trochę jeszcze cenę trzeba stargować bo o dziwo mieszczę się w tej górnej granicy którą im powiedziałem :) |
witam,
mialem aktualizacje windowsa visty, i po włączeniu neta większość czcionek jest jakby rozmazana, cieżko sie to czyta. tak samo mam na mozilli i chrome. to chwilowy bug, ktoś miał podobnie kiedyś? jeśli tak to prosiłbym o rade jak powrocic do wcześniejszego wyglądu |
Ja dostałem dokładnie tę samą formułkę. Zastanawiam się czy ktokolwiek został przyjęty... Może oni tak samo postępują z transferami? Chcą za darmo kogoś na poziomie reprezentanta Brazylii?
|
Hmm. Mieli wypisać na stronie listę przyjętych? ;)
|
Hunteros, co studiujesz? Bo zakładam, ze jesteś studentem.
Ja jestem na filologii obcej i myślę, że Wisła decydowała się na studentów dziennikarstwa i kierunków pokrewnych z marketingiem. Ja osobiście jestem zadowolony z tego maila- jest zgrabnie napisany i wiadomo, czy czekać dalej- nie wszystkim firmom chce się nawet coś takiego wysyłać. |
Wiadomo po co (bleeee....) szukam miejsca gdzie kupię mini storczyk. Byłem w kilku kwiaciarniach ale nie mieli a przez brak czasu nie będę jeździł po całym Krakowie. Gdzie - najlepiej NH lub Podgórze - znajdę bez pudła? Widział kto?
|
OBI na Bora.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl