![]() |
Cytat:
|
Marudzicie - na pewno wchodzi sponsor tytularny obiektu i dach będzie w jego barwach/reklamach ;)
|
Na wiosnę powinny przecież wrócić.
|
Może właśnie zaczął się proces rozbiórki tej jakże zyskownej inwestycji tylko nie napiszą tego wprost:-D.
To tak pół żartem, pół serio, a właściwie bardziej żartem :). |
Cytat:
|
Jak to kurna możliwe, że trybuna południowa oddana została do użytku w 2006 roku i przez 8 lat te elementy były bezpieczne, a nagle teraz stały się niebezpieczne? Przecież to jest kpina. Jak ten stadion teraz wygląda ;/ Zdemontować jeszcze telebimy, zdemontować krzesełka. Zbierajmy pieniądze na Igrzyska.
|
Drugi szkieletor.
|
Cytat:
U nas musiał się widocznie kawałek dachu wykruszyć, żeby ktoś łaskawie rzucił na całość okiem i stwierdził: "No, faktycznie, mogło to kogoś zabić". A że nie zabiło, to i urzędnicy miejscy, i nadzór budowlany są zadowoleni z dobrze wykonanej roboty. Cytat:
|
Bardzo jestem ciekawy w jaki sposób , przy takim ułożeniu osłon mogłoby nagromadzić się tyle śniegu ,który spowodowałby pęknięcie pokrycia dachu.
Jedyne wytłumaczenie ,jakie przychodzi mi na myśl ,to śnieg z klejem padający z nieba. |
Cytat:
|
Wisła powinna teraz zażądać obniżki ceny za wynajem stadionu, z powodu obniżenia jakości z jego korzystania dla kibiców, którym deszcz będzie ciął prosto w oczy.
|
niech to Wisła załatwia po cichu, tak byłoby najlepiej.
|
Spadł śnieg i rozwalił dach w zeszłym roku to nadzór budowlany skapował że coś jest nie tak i trzeba to poprawić.
Jako że pewnie nie ma kasy lub możliwości technicznych na zrobienie ogrzewania to zdjęli je w całości. Tak to stać nie będzie, mam nadzieję że chwilowy ruch żeby zrobić sobie dupochron. Też nikt nie wie jaka pogoda będzie teraz w lutym i marcu. Spadłby śnieg, nadzór zabroniłby rozgrywania meczy albo coś innego. Martwi tylko że to taka dość kosztowna zabawa zdjęcie tego wszystkiego. Trzeba poczekać albo niech ktoś dzwoni jakiś reporter do ZIS'u i spyta jaki mają sposób na rozwiązanie tego problemu. |
Cytat:
|
Ale śnieg zjechał właśnie z tych okapników. Okapników nie ma to nic z nich nie zjedzie.
|
Cytat:
Edit: Tak jak myślalem - "urzędnicy na razie nie zamierzają nic z tym robić" http://www.dziennikpolski24.pl/artyk...ecia,id,t.html Jest tez wzmianka o nowym operatorze stadionu. |
Najzabawniejsze jest to że elementy z których ubiegłej zimy spadł lód zostawiono ( te części nad dachem północnej i południowej). Ktoś po tej akcji zlecił ekspertyzę nadzorowi budowlanemu - jeszcze nie słyszałem żeby takowy w odpowiedzi napisał ze wszystko jest ok. Klasyczny dupochron, jak powiemy że wszystko gra a przy kolejnej amonali spadnie choć by okruch to do nas przyjdą więc piszemy że trzeba zdjąć wszystko i po problemie.
|
W radiu Kraków również mówili, że miasto prowadzi rozmowy z być może przyszłym operatorem stadionu.
Co jeszcze mówili? Stadion Cracovii to wzór, Wisły przykład źle zagospodarowanych pieniędzy. I oczywiście na koniec wnioski. W Mediolanie jakoś dwie większe drużyny grają na jednym stadionie. |
Daszki wracają! Nie będzie plandeki ani gazet czy kartonów :d
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,444...tml#LokKrakTxt |
Cytat:
Dla mnie ,to hit sezonu. |
Przynajmniej ludzie mają pracę i mogą zarobić :P
|
powinni wkońcu coś wymyślić z tym sektorem gości. Przez to że przyjeżdzają goście ubywa nam około 3 tysiące miejsc... od okrąglaka powinni odgrodzić pleksą a od strony G3 podwyższyć plekse plus siatka na górę i sprawa by sie rozwiązała. Nie trzeba było by żadnych buforów.
|
Cytat:
|
Cytat:
To, że wracają to za daleko idące stwierdzenie...Wrócą, kiedy bedzie projekt budowlany, a kiedy on bedzie to tez niewiadomo, bo najpierw musza wybrac firme, ktora go wykona. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dodałbym, że pewnie przekalkulowali u Nas i taniej wyjdzie im zamknąć troche H i G, niż potem płacić kary czy nawet grać jeden mecz przy pustych trybunach. Dawno żaden polityk od zamykania stadniów nie mógł się pokazać w mediach, okazja idealna.
|
|
Nooo było by mega gdyby wybudowali nam hale na powiedzmy te 4-5tyś.
A co to już nie ma planów zadaszenie naszego R22 ? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl