![]() |
Cytat:
|
Jestesmy w czarnej dupie. Bylem na meczu w niedziele. Dziewczyna po meczu mi powiedziala ze o nia nie martwie sie tak jak o Wisle ale ona tego nigdy nie zrozumie. Ten klub to cos wiecej niz 5 liter a teraz jak patrze na to co dzieje sie dzieje w klubie wokol niego czy na trybunach to widze ze moja ukochana Wisla upada. To co zrobil Cupial na koniec z Wisla to jest zwykle s....ysynstwo. Oddac klub w rece takiego zasranca to wstyd dla takiego biznesmena. Nie interesuje mnie ze to niby corka sprzedala bo Cupial ma zawsze reke na pulsie. Mam nadzieje ze na 4 lige nie bede musial przyjezdzac i jakims cudem sie to wyprostuje. Ciagle czekam na lepsze jutro!
|
w IV lidze to też sie nie gra ot tak. Trzeba spełnić szereg przesłanek.
I posiadać hajs na to żeby opłacić sędziów, wyjazdy i resztę wydatków około-meczowych. Pomijam ze stadion jest miasta. |
@Spartan doskonały post.
Smutne to wszystko. Człowiek żyje tym klubem 24/h, jest to jedyna radość codziennego życia i nagle okazuje się, że nawet z tej strony dostaje cios. Nie wierzę już nawet ze Meresiński coś zmieni. Cupiał zostawił Białą Gwiazdę temu człowiekowi na pastwę losu. W niedzielę też przyjechałem na Reymonta po sporej przerwie. Było mi mega przykro. Od sytuacji na boisku do tej na trybunach. Gdy zobaczyłem tę niebieską chmarę na C to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. Doping przede wszystkim dla Ruchu, zero reakcji trybun na sytuację w klubie plus uciszanie prawdziwych Wiślackich kibiców było nie do przełknięcia. Jeśli ktoś chce dzielić kibiców na lepszych i gorszych i mówić kto może a kto nie może być Wiślakiem, niech najpierw zastanowi się nad sobą. Czy śpiewanie ramię w ramię z Ruchem ma coś wspólnego ze wspieraniem Wisły? Klub ma w dupie układy chuligańskie i walkę na ulicach. Kto ma być za Wisłą ten będzie. Zawsze. Czekam na lepsze czasy. Oby nadeszły niebawem. |
Cytat:
Zadam jeszcze raz to pytanie, czy my zwykli kibice, którzy chcą przyjść, zostawić swoje pieniądze w klubie, podrzeć ryja, oglądnąć mecz, spotkać znajomych, wypić piwo przed i po meczu jesteśmy wstanie coś zrobić w obecnej sytuacji? |
lepsze czasy?
A to one nadchodzą tak z dupy czy na nie się pracuje? Wg. mnie z dupy tak się nie dzieję i nie widzę zadnych przesłanek by lepsze czasy nastały. |
Cytat:
|
I to jest dobry kierunek. Wiemy że jest źle, przedstawiono to na wszystkie sposoby. Co teraz? Tylko obserwujemy?
|
Więc tak:
Padła na tym forum i nie tylko na tym teza. Brzmiała ona najprościej mówiąc: "jest źle w ruchu kibicowskim" Padły rzeczowe argumenty. Tą tezę i argumenty poparło dużo osób Kolejnym naszym celem powinno być co należy zrobić by to zmienić. A następnie zacząć działać. To forum po to powstało. By łatwiej wymieniać poglądy, by się bardziej jednoczyć w wspólnych sprawach itd. . Więc ruszymy dupy i coś zaczniemy robić czy będziemy bezczynnie stać i patrzeć? Nie wiem jak Wy ale w mojej ocenie słowo Cała Wisła Zawsze Razem przestało być w niedzielę słowem pustym. Przez sektor D i E. Widziałem w nas jakiś zalążek siły. Przekształćmy to w coś dobrego. Nie za miesiąc, nie po sezonie ani po rundzie, nie za kilka lat. Teraz. |
Bylem na D i jak pewien Pan dal komende ze chlopaki jedziemy to bylo czuc taka sile. Pozniej kazdy tracil ochote na przedzieranie sie z 'przyjaciolmi". Szkoda ze tak to wszystko teraz wyglada
|
Cytat:
|
Pewnie już tego hajsu nie uświadczymy. Będzie gruchnięcie jak nic.
|
Panowie, zamiast obserwować tak jak ktoś tu wyżej napisał, zbierzmy się w kupie pod stadionem i poskaczmy trochę! Tylko niech to będzie dzień w którym wiadomo będzie, że zostaniemy tego "rowerzystę" w klubie! Kodowcy się zbierają, mohery łażą z krzyżem po krakowskim przedmieściu to co, my się nie zbierzemy? Jest tu kilku "wirtuozów" na tym forum to niech ktoś weźmie k...wa sprawy w swoje ręce! Teraz tylko z nim pogadamy, a jak to nie pomoże, to ....
Coś uradzimy... Data, godzina! Już! |
Cytat:
|
Cytat:
Administracjo, jesteś tu? |
Dokładnie. Wystarczy zgłosić manifestację pod stadionem do UM. Do tego zorganizować wydarzenie na FB, tego nie można odpuścić. Teraz jest jedyny czas, żeby wybronić naszą Wisłę!!! Nie będziemy spuszczać przez Meresińskiego nasz klub do IV ligi. Potencjalni inwestorzy to docenią, bo to wzmocni Wisłę!!! Zobaczycie!!! Musimy w to uwierzyć! Innego wyjścia, niż wielki protest, nie ma!!!
|
Cytat:
Ku....wa tu trzeba działać bo za tydzień nie będzie już Wisły! |
Cytat:
Nawet przy głupim udostępnianiu na różnych portalach ludzie lepiej będą wiedzieć o co chodzi |
Cytat:
|
to że jest burdel w klubie to nie znaczy, że tutaj też mamy robić. Co na to moderatorzy i admini?
|
Cytat:
Właściciel się dowie, piłkarzom i pracownikom dodamy otuchy że nie są sami, sponsorzy zobaczą siłę itd. |
Cytat:
|
Cytat:
Dzisiaj dzień bez informacji, co jest poniekąd dobrą informacją, bo znaczy że nie poznaliśmy żadnych nowych zarzutów wobec właściciela Wisły (a właściwie wielkiego nikt w spółce Gmina.pl). Czy coś mnie może ominęło? Cytat:
Oh, wait... |
Podstawa to manifa pod klubem i próba rozmowy z kolarzem. Reszta to tylko promocja... Musi nas ktoś reprezentować i nie pisze tu o SKWK
|
Myślę, że hasło Cała Wisła Zawsze Razem przyciągnęłoby wielu na manifestację. To trzeba robić już, jak najszybciej, jeszcze w sierpniu. Potrzeba tylko organizatora i odpowiedniej obstawy medycznej :) możemy się zrzucić na nią :)
|
Cytat:
kolega zalozyl nowy temat |
Wchodząc na forum zawsze otwieram ten temat z nadzieją, że w końcu będzie można przeczytać w nim o jakiś pozytywnych zmianach w obecnej sytuacji Wisły. Na razie to próżne nadzieje. Nic dobrego się nie dzieje, nie ma zauważalnych żadnych sensownych ruchów. Na razie ani jednym JM i MC nie pokazali, że mają plany dobre dla przyszłości klubu.
Niestety, Wisłą rządzi kombinator, a teraz dodatkowo i włoski kucharz, którzy nie mają nic do powiedzenia w sprawach dla niej najważniejszych. Do tego "listek figowy" Citko. To prędko się nie zmieni. Pojawia się pytanie czy i jak można reagować. Kibice wiele zmienić nie mogą. Niemniej rosną oczekiwania wobec SKWK, by nie było bierne. Ja się za władze Stowarzyszenia wypowiadać nie będę. Powinni jednak pamiętać, że ciągle są reprezentacją środowiska. Ignorowanie jego głosu i nastroju też może rodzić problemy i niezadowolenie. SKWK nie musi jednak iść od razu na wojnę z Mereszynskim. Może zadziałać ostrożnie i dyplomatyczne, ale zauważalnie. Niegdyś wydawało oświadczenia w sprawach o znacznie mniejszej wadze. Teraz można rozważyć właśnie konkretną, ale i pamiętajacą o tej ostrożności reakcję, by ciągle mieć swobodę manewru. Oświadczenie SKWK nie musi być agresywne, wystarczy, że będzie mądre. I przypomni, że kibice oczekują wywiązania się z publicznych deklaracji oraz realnych ruchów polepszajacych sytuację klubu. Na tą chwilę wiele więcej niestety zrobić raczej nie można.Nie wykupimy Wisły z rąk JM. Pozdrawiam |
Cytat:
|
Cytat:
Taki śmiech przez łzy... |
Cytat:
|
Cytat:
1. Nawet jeżeli nie chcesz rozdzielać spraw spółki od spraw prywatnych, to nadal uważam za niestosowne wrzucanie spraw cywilnych i karnych do tego samego wora. Tego nie powinno się robić Czy para która sądzi się o podział majątku, czy dzieci toczące spór o spadek mają być przez społeczeństwo traktowani jak przestępcy?! Po to są sądy cywilne by rozstrzygać spory gdzie dwie strony mają rozbieżne interesy. One nie są po to by wymierzać kary i oceniać moralność. Podobnie nie znam sytuacji gdzie 2 firmy mając wspólny, znany, dochodowy produkt nie toczyłyby sporu cywilnego podczas zakończenia współpracy (gdzie jedni mają znak towarowy, inni produkt). Prawo patentowe to dzisiaj powszechna strategia każdej korporacji, mająca na celu ułatwić zdobycie rynku. Jeżeli mamy bojkotować Black, to dlaczego nie bojkotujemy Tiger za recepturę? Skoro mamy bojkotować te 2 produkty, to dlaczego ktokolwiek z nas używa smartfonów? (Spory Apple vs Samsung to tylko wierzchołek góry lodowej). Co innego gdyby spółka toczyłaby spory karne… 2. Nie twierdze że nie warto wspomnieć o przekręcie z vat. Natomiast słowa, że ci panowie mają to samo na sumieniu jest jak najbardziej na wyrost. Inny kaliber, inne kwoty (rząd wielkości w różnicy), jeden karany wcześniej, drugi nie, inne zarzuty (u WW był tylko vat), inne stadium zaawansowania sprawy (jeden się z tego wygrzebał obronną ręką zawierając ugodę i unikając wyroku -> oficjalnie nie jest karany, drugi jeżeli prokuratura postawi mu zarzuty takie o których mówi rzecznik... to nie dostanie szans na zawarcie podobnej ugody). 3. Zgadzam się. Od początku źle odebrałeś moje słowa (zresztą adresatów było więcej) :D Absolutnie nie twierdzę, że jest dobrym biznesmenem. Wiele słyszałem o jego bucie, nieliczeniu się z ludźmi, wykorzystywaniu kontrahentów uzależnionych od jego biznesu. Natomiast nic nie jest czarno białe. Jeszcze 2 lata temu negowałem stabilność jego korporacji. Co jak co, ale marketing ma przyzwoity. Do czego zmierzam? Jego powagi biznesowej i pozycji nie mogę porównać do Cupiała. Wszyscy wiemy jaki on był (a miał wiele złej prasy). WW jeszcze mu daleko do nawet takiego poziomu. Natomiast ta drabinka ma drugie dno. Taki pan Wojciechowski -> czy on biznesowo wygląda poważniej do WW? Oczywiście że nie (pomimo że nie zawieszono mu wysoko poprzeczki). Teraz powiedz mi co mam sądzić o takim Meresiu, który doświadczeniem, pozycją, siatką znajomości, funduszami i wizerunkiem nie liczy się nawet w takim zestawieniu?! Ot, taki był przekaz mojej wiadomości. Nie ma sensu wygarniać WW, bo chyba każdy w obecnej sytuacji przywitałby z uśmiechem na twarzy. Jest jaki jest, ma wiele na sumieniu, ale czy jest gorszy od reszty osób wiązanych z Wisłą? (z zastrzeżeniem że absurdalnie wyolbrzymiono tu sprawy cywilne. Rozumiem wytykanie mu vat, nie rozumiem porównania sprawy z Mersiem. Podobnie zrozumiałbym wytykanie mu jego podejścia do osób i innych podmiotów prawnych nad którymi ma jakakolwiek formę władzy). Mimo wszystko w Twoich słowach jakieś porównanie zaistniało. Niekoniecznie było to Twoją intencją. 4 Co do Mazgaja pisałem że to nierealne. Ktoś znając powiązania z WW mocno nafantazjował. A szkoda. Ma bardzo fajną siatkę znajomości. Sądzę że łatwo byłoby mu kogoś naciągnąć na reklamę :) |
@ Markus,
przeczytaj sobie bardzo uważnie i powoli wypowiedź spartana. Powinna nieco skorygować Twoje oczekiwania. Są zbyt "zdrowe" biorąc pod uwagę to, co każdy zastał w niedzielę na stadionie. |
Cytat:
|
|
Cytat:
A potem mozna było usłyszeć wesołe "Widzew Łódź". |
Cytat:
Pozdrawiam |
Pytanie hipotetyczne dla prawników...
Kto i czy w ogóle, może unieważnić transakcję sprzedaży jeżeli kwota zapłacona za "towar" pochodzi z nielegalnego źródła a gwarancje bankowe są podrobione. Czy przyjęcie części zapłaty jest paserstwem a "przedmiot transakcji" jest sprzedany legalnie czy ewentualny wpis o zmianie właściciela jest nielegalny z mocy prawa czy może za takowy zostać uznanym jedynie na wniosek sprzedającego ? |
A skad wiesz ze z nielegalnego zrodla a gwarancje bankowe sa podrobione?
Nic nie wiecie poza tym ze sciągał na maturze dlatego zadnego protestu nie bedzie. Bo nie ma przeciw komu i przeciw czemu protestowac.. jak na swiatlo wyjda wszystkie DOWODY to wowczas wrocimy do tematu. Czy ma kase na Wisle? Nie wiecie. Co z transferami? Nie wiecie. Co na to Cupial? Nie wiecie. Jakie ma plany na przyszlosc zwiazane z Wisla Meresinski? Nie wiecie. Co na to Citko? Nie wiecie. Co ze sponsorami? Nie wiecie. Cala reszta to domysly zmieniajace sie jak w kalejdoskopie., kazdy dziennikarz dla paru klikniec co innego pisze. A na dzis dzien nie ma nic oficjalnego |
Cytat:
Cytat:
Właśnie dlatego ma być protest bo nic nie wiadomo, cisza, mija miesiąc nikt nic nie wie, właściciel milczy, klub się stacza po równi pochyłej w dół pod każdym względem, po piłkarzach też widać, że ta sytuacja siedzi im na głowie bo nie wiedzą na czym stoją. Właścicel w ciągu miesiąca miał 5 min na spotkanie się z zawodnikami?!?! Gdzie tu jakiś szacunek? |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl