Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

kristos 04.06.2009 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 740048)
oczywiście że będzie wymieniana ale czy nie można tej obecnej przenieść na boisko treningowe??

Nad tym samym sie zastanawiam .
Koszt tej murawy był bardzo duży a teraz (przy tej pogodzie) środkiem boiska jeżdżą sobie samochody.

sayek89 04.06.2009 11:52

Gdzie znajdę kamerę z widokiem na trybunę AiB?

filip74 04.06.2009 12:03

http://www.2012.org.pl/images/krakow_aktualny_1024.jpg

dannato 04.06.2009 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 740424)
Co się dzieje z tymi kamerkami?? Są 3 a żadna nie działa tak jak trzeba.
Ta z euro pokazuje obraz z godziny 8 rano, ta druga co pokazuje zdjęcia budowanego C co kilka minut jest kilka godzin do tyłu, a ta trzecia co najbardziej by się przydała bo by super było widać wyburzanie A/B pokazuje obraz z 31.05

ta trzecia straciła miejsce podparcia...:)
a nic nie działa bo odcięto dziś prąd na Wiśle.

jutro będą wszystkie 3. cierpliwości.

Zwitter 04.06.2009 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dannato (Post 740466)
ta trzecia straciła miejsce podparcia...:)
a nic nie działa bo odcięto dziś prąd na Wiśle.

jutro będą wszystkie 3. cierpliwości.

A na czym ona była zamocowana w ogóle? Zastanawiałem się kiedyś nad tym i nic mi do głowy nie przyszło.

dannato 04.06.2009 13:17

na maszcie oświetleniowym na kortowym.
p.s. już działa kamera skierowana na C.

Albin4d 04.06.2009 13:36

Hej czemu przed kamerką skierowana na C coś wisi? Urwało się czy co?

No i kawałek trawnika wydarli przed C. Ciekawe po co? Na aukcje :D ?

A na budowie coraz więcej belek poziomych przybywa no i tych ukośnych pod pierwszy poziom trybun.

Cieszy mnie to tempo prac. Uwijają sie kilka razy szybciej niż ten Budimex.

WISŁA 1906 NH 04.06.2009 13:47

Mi ta http://www.krakow.pl/kamera/wisla/ kamera dalej nie chodzi, jest godzina 8:07 :D

sayek89 04.06.2009 13:59

Ale marnotrawstwo murawy, mogła by się przydać na boisko treningowe albo na jakieś inne żeby nasza młodzież miała na czym trenować.

WILU TS 04.06.2009 17:33

****a,jak trzeba to oczywiście kamerki nie działają, było by widać jak na dłoni rozbiórkę AiB a tu jak zwykle kiszka...

Znalazłem coś takiego,przynajmniej działa widok na stare C
http://kamera.orge.pl/krakow3/

dannato 04.06.2009 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 740669)
****a,jak trzeba to oczywiście kamerki nie działają, było by widać jak na dłoni rozbiórkę AiB a tu jak zwykle kiszka...

Znalazłem coś takiego,przynajmniej działa widok na stare C
http://kamera.orge.pl/krakow3/

to jedź na Reymonta i śledź na żywo a nie napinaj się bez sensu na forum.

WILU TS 04.06.2009 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dannato (Post 740750)
to jedź na Reymonta i śledź na żywo a nie napinaj się bez sensu na forum.

Ojej odezwał się pan i władca forum,wybacz o wszechmogący,jakbyś był aż taki dorosły i oh ah to byś nic tutaj nawet nie odpisał żałosna namiastko moderatora

PhantomRanger 04.06.2009 20:40

Na pewno trzeba się z jednego cieszyć. Rozbiórka A i B bedzie szybsza niż C, bo nie ma kupy ziemi do wywozu tak więc możliwe, że około listopada coś będzie tam już widać. Na tej kamerce co ją zapodał Wilu widać, że jeden maszt już leży na murawie i coś w jakby podtrzymywało dach na E :) Jednym słowem tempo przynajmniej 3 razy szybsze niż miał Budimex.

PS ten metal z A i B mogliby wywieść na złom i kasa na jednego młodziaka byłaby jak znalazł :P

Wichar87 04.06.2009 21:03

Ale oficjalna strona się poprawiła, prawie dziennie fotorelacja :) Na kamerce pokazującej stare C też dziennie widać wyraźne postępy. Oby wszystko szło tak jak teraz :D

<wislak88> 04.06.2009 21:09

Nie mają biura to muszą się czymś zająć :P

sito 05.06.2009 07:19

Może ktoś wie , jak będzie wyglądała sprawa z płotami, siatkami oddzielalającymi murawę od trybun. Myślę , że żadnych zasiek nie będzie tylko banery reklamowe.Chyba , że znowu zrobią " więzienie czy obóz" i będzie WSTYD. Oglądałem na Discovery program odnośnie kibiców w Krakowie a w nim wypowiadali się kibice Totenhamu oraz prowadzący odnośnie zaje.......go bufora z zasiekami jak na wojnie oddzielającego kibiców przyjezdnych.Wstyd na cały świat!!!!!!!!!!

rav 05.06.2009 09:03

Płotów ma nie być.

Ma być fosa. Coś jak w Grazu na stadionie Sturmu.

dannato 05.06.2009 11:07

http://www.krakow.pl/kamera/wisla/
zapraszam ponownie tutaj.

Zwitter 05.06.2009 11:29

Świetna sprawa z tą kamerką, widać, że dalej wyburzają bo tylko się kurzy ;)

Mogli ją ustawić lepiej, nie tak pod kątem ale już nie będę narzekał. Teraz niech zrobią tą co jest ustawiona na budowane C bo dalej nie jest tak jak powinno być.

arth_ur 05.06.2009 13:04

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ibicow,1318784 - co zabytkowego jest w Nowej Hucie że konserwator zabytków nie chce się zgodzić ? Komunistyczna zabudowa - też mi zabytek.

_ukoL 05.06.2009 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 740934)
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ibicow,1318784 - co zabytkowego jest w Nowej Hucie że konserwator zabytków nie chce się zgodzić ? Komunistyczna zabudowa - też mi zabytek.

A'propos a gdyby tak hipotetycznie założyć, że kiedyś w przyszłości do Ekstraklasy awansuje Hutnik Kraków to co musiałby szukać nowego miejsca na rozgrywanie swoich spotkań, bo nie dałoby się tam wybudować masztów oświetlających przez urzędasa mającego się za Bóg wie co...?

Sprawnie idzie to wyburzanie A i B, aż się łezka w oku kręci jak ten pusty budynek bez okien stoi...normalnie jak by jakaś ruina po wojnie.

sonyvegas 05.06.2009 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 740934)
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ibicow,1318784 - co zabytkowego jest w Nowej Hucie że konserwator zabytków nie chce się zgodzić ? Komunistyczna zabudowa - też mi zabytek.

Klasztor Cystersów w Mogile

sayek89 05.06.2009 13:51

Zrobiłem szkic jak może wyglądać w praktyce trybuna C.

http://img197.imageshack.us/img197/8...ualny1024x.jpg

Emilio 05.06.2009 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 740942)
Zrobiłem szkic jak może wyglądać w praktyce trybuna C.

http://img197.imageshack.us/img197/8...ualny1024x.jpg

Cała trybuna będzie znacznie wyższa.

Hanex 05.06.2009 14:20

Dokladnie, calosc bedzie znacznie wyzsza od trybun D,E, a Ty trybune C zrobiles na rowni z nimi...

Wicked 05.06.2009 14:34

Pierwsza od dołu czerwona linia pokazuje poziom dachu w miejscu jego montażu, 2 linia pokazuje poziom wysokość całej konstrukcji.

http://img207.imageshack.us/img207/8...ualny1024x.jpg

mr_seol 05.06.2009 14:47

Przede wszystkim górna trybuna będzie także o wiele bardziej stroma od tej dolnej, ty narysowałeś je pod takim samym kątem. W sumie jednak trochę sie przestraszyłem, że tak maleńksa trybunka bedzie jak pierwszy raz rzuciłem na twój szkic okiem. Już chyba w Kielcach jest wyższa.

Anyway... ostatnio z kamerki miałem okazję korzystać chyba w 2006 jak kończyli D, więc jak teraz weszłem to myślałem że będzie jak wtedy czyli co jakiś czas po prostu ładuje sie obraz i tyle... a tu nagle trybuna się zawala, pełno kurzu:D niesamowicie to wyglądało, nie sądziłem że tak kamerka teraz działa zupełnie na żywo.

Wicked 05.06.2009 14:56

wracając do rysunku zamieszczonego przez sayek89, dach na nim narysowany jest jakby miał spadek w dół w stronę murawy, a w rzeczywistości im bliżej murawy, tym będzie wyżej.

WALDI TSW 05.06.2009 15:16

kolumny na sektorze A i B przeszly do historii...

emailowiec 05.06.2009 15:17

Właśnie przed chwilką ostatni już fragment kolumnady został zrównany z ziemią. Tym samym można zamknąć pewien etap w historii naszego klubu... Na naszych oczach tworzy się nowa historia :)

Seba_sc 05.06.2009 15:17

Kurde najlepszy moment burzenia przegapiłem ;/, mam nadzieję, że Biuro Prasowe to nagrało.

Strzala 05.06.2009 15:18

Pytanko do znawców, czy w przyszłości ewentualnie będzie można podwyższyć trybuny? czy będziemy skazani do końca na 33 tys.(narazie wystarczy, ale nie wiedomo co będzie kiedyś).

Adj 05.06.2009 15:24

Mozna będzie podnieść w gore D i E.

royalmichael 05.06.2009 15:43

Działa Wam ta kamerka? U mnie jest "gotowy" i czarny ekran :/
EDIT: W Operze działa ;)

Aro1234 05.06.2009 15:44

A nacisnąłeś PLAY? :-)

Emilio 05.06.2009 15:55

Działa. Miałem to szczęście, że akurat widziałem na kamerce jak kolumna z sektora A została zrównana z ziemią. To był niesamowity widok, ten niszczycielski sprzęt tak rozbujał całą kolumnę, że po kilku sekundach wszystko "gruchnęło" na ziemię

Wojtas 05.06.2009 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WALDI TSW (Post 740965)
kolumny na sektorze A i B przeszly do historii...


Niczym kiedyś brama Brandemburska :)

Kamerka smiga mi prawidłowo :)

luke1906 05.06.2009 16:25

Właśnie teraz ten "dinozaur" pożera trybunę od strony E, zajebiaszczo to wygląda :)

Szkoda, że nie udostępnili tam jakiegoś placyku w pobliżu co by można wejść i popatrzeć.

royalmichael 05.06.2009 16:38

Szkoda, że nie działa ta kamera: http://kamera.orge.pl/krakow2/
Widać by było wszystko jak na dłoni :/

Biuro Prasowe 05.06.2009 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Seba_sc (Post 740967)
Kurde najlepszy moment burzenia przegapiłem ;/, mam nadzieję, że Biuro Prasowe to nagrało.

Nagrało, nagrało - z dach okrąglaka. Filmik właśnie powstaje, będzie wieczorem na www.wisla.krakow.pl


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl