![]() |
Cytat:
Koszt tej murawy był bardzo duży a teraz (przy tej pogodzie) środkiem boiska jeżdżą sobie samochody. |
Gdzie znajdę kamerę z widokiem na trybunę AiB?
|
|
Cytat:
a nic nie działa bo odcięto dziś prąd na Wiśle. jutro będą wszystkie 3. cierpliwości. |
Cytat:
|
na maszcie oświetleniowym na kortowym.
p.s. już działa kamera skierowana na C. |
Hej czemu przed kamerką skierowana na C coś wisi? Urwało się czy co?
No i kawałek trawnika wydarli przed C. Ciekawe po co? Na aukcje :D ? A na budowie coraz więcej belek poziomych przybywa no i tych ukośnych pod pierwszy poziom trybun. Cieszy mnie to tempo prac. Uwijają sie kilka razy szybciej niż ten Budimex. |
Mi ta http://www.krakow.pl/kamera/wisla/ kamera dalej nie chodzi, jest godzina 8:07 :D
|
Ale marnotrawstwo murawy, mogła by się przydać na boisko treningowe albo na jakieś inne żeby nasza młodzież miała na czym trenować.
|
****a,jak trzeba to oczywiście kamerki nie działają, było by widać jak na dłoni rozbiórkę AiB a tu jak zwykle kiszka...
Znalazłem coś takiego,przynajmniej działa widok na stare C http://kamera.orge.pl/krakow3/ |
Cytat:
|
Cytat:
|
Na pewno trzeba się z jednego cieszyć. Rozbiórka A i B bedzie szybsza niż C, bo nie ma kupy ziemi do wywozu tak więc możliwe, że około listopada coś będzie tam już widać. Na tej kamerce co ją zapodał Wilu widać, że jeden maszt już leży na murawie i coś w jakby podtrzymywało dach na E :) Jednym słowem tempo przynajmniej 3 razy szybsze niż miał Budimex.
PS ten metal z A i B mogliby wywieść na złom i kasa na jednego młodziaka byłaby jak znalazł :P |
Ale oficjalna strona się poprawiła, prawie dziennie fotorelacja :) Na kamerce pokazującej stare C też dziennie widać wyraźne postępy. Oby wszystko szło tak jak teraz :D
|
Nie mają biura to muszą się czymś zająć :P
|
Może ktoś wie , jak będzie wyglądała sprawa z płotami, siatkami oddzielalającymi murawę od trybun. Myślę , że żadnych zasiek nie będzie tylko banery reklamowe.Chyba , że znowu zrobią " więzienie czy obóz" i będzie WSTYD. Oglądałem na Discovery program odnośnie kibiców w Krakowie a w nim wypowiadali się kibice Totenhamu oraz prowadzący odnośnie zaje.......go bufora z zasiekami jak na wojnie oddzielającego kibiców przyjezdnych.Wstyd na cały świat!!!!!!!!!!
|
Płotów ma nie być.
Ma być fosa. Coś jak w Grazu na stadionie Sturmu. |
http://www.krakow.pl/kamera/wisla/
zapraszam ponownie tutaj. |
Świetna sprawa z tą kamerką, widać, że dalej wyburzają bo tylko się kurzy ;)
Mogli ją ustawić lepiej, nie tak pod kątem ale już nie będę narzekał. Teraz niech zrobią tą co jest ustawiona na budowane C bo dalej nie jest tak jak powinno być. |
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ibicow,1318784 - co zabytkowego jest w Nowej Hucie że konserwator zabytków nie chce się zgodzić ? Komunistyczna zabudowa - też mi zabytek.
|
Cytat:
Sprawnie idzie to wyburzanie A i B, aż się łezka w oku kręci jak ten pusty budynek bez okien stoi...normalnie jak by jakaś ruina po wojnie. |
Cytat:
|
Zrobiłem szkic jak może wyglądać w praktyce trybuna C.
http://img197.imageshack.us/img197/8...ualny1024x.jpg |
Cytat:
|
Dokladnie, calosc bedzie znacznie wyzsza od trybun D,E, a Ty trybune C zrobiles na rowni z nimi...
|
Pierwsza od dołu czerwona linia pokazuje poziom dachu w miejscu jego montażu, 2 linia pokazuje poziom wysokość całej konstrukcji.
http://img207.imageshack.us/img207/8...ualny1024x.jpg |
Przede wszystkim górna trybuna będzie także o wiele bardziej stroma od tej dolnej, ty narysowałeś je pod takim samym kątem. W sumie jednak trochę sie przestraszyłem, że tak maleńksa trybunka bedzie jak pierwszy raz rzuciłem na twój szkic okiem. Już chyba w Kielcach jest wyższa.
Anyway... ostatnio z kamerki miałem okazję korzystać chyba w 2006 jak kończyli D, więc jak teraz weszłem to myślałem że będzie jak wtedy czyli co jakiś czas po prostu ładuje sie obraz i tyle... a tu nagle trybuna się zawala, pełno kurzu:D niesamowicie to wyglądało, nie sądziłem że tak kamerka teraz działa zupełnie na żywo. |
wracając do rysunku zamieszczonego przez sayek89, dach na nim narysowany jest jakby miał spadek w dół w stronę murawy, a w rzeczywistości im bliżej murawy, tym będzie wyżej.
|
kolumny na sektorze A i B przeszly do historii...
|
Właśnie przed chwilką ostatni już fragment kolumnady został zrównany z ziemią. Tym samym można zamknąć pewien etap w historii naszego klubu... Na naszych oczach tworzy się nowa historia :)
|
Kurde najlepszy moment burzenia przegapiłem ;/, mam nadzieję, że Biuro Prasowe to nagrało.
|
Pytanko do znawców, czy w przyszłości ewentualnie będzie można podwyższyć trybuny? czy będziemy skazani do końca na 33 tys.(narazie wystarczy, ale nie wiedomo co będzie kiedyś).
|
Mozna będzie podnieść w gore D i E. |
Działa Wam ta kamerka? U mnie jest "gotowy" i czarny ekran :/
EDIT: W Operze działa ;) |
A nacisnąłeś PLAY? :-)
|
Działa. Miałem to szczęście, że akurat widziałem na kamerce jak kolumna z sektora A została zrównana z ziemią. To był niesamowity widok, ten niszczycielski sprzęt tak rozbujał całą kolumnę, że po kilku sekundach wszystko "gruchnęło" na ziemię
|
Cytat:
Niczym kiedyś brama Brandemburska :) Kamerka smiga mi prawidłowo :) |
Właśnie teraz ten "dinozaur" pożera trybunę od strony E, zajebiaszczo to wygląda :)
Szkoda, że nie udostępnili tam jakiegoś placyku w pobliżu co by można wejść i popatrzeć. |
Szkoda, że nie działa ta kamera: http://kamera.orge.pl/krakow2/
Widać by było wszystko jak na dłoni :/ |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl