![]() |
Strzelil Nowak, strzelil Gargula a my dalej w lesie z transferami.
|
Jagiellonia dzisiaj nie istniala. Wystarczy lekki mroz i Jaga rozpada sie nie tylko w sensie pilkarskim, ale rowniez w sensie jak najbardziej fizycznym :shock:.
|
Cytat:
Łagodnie przypominam, że to nie jest temat transferowy. Idź frustrować się gdzie indziej. |
coś nie idzie strzelanie karnych w tej kolejce.
Wczoraj strzał w bramkarza, dziś w słupek (Odra W. z Arką). Loteria. |
trochę to śmieszne. Lechowi udało się jedno okno transferowe i teraz wszyscy uważają (no prawie), że każdy zakupiony teraz przez Lecha zawodnik będzie dobry. Lech może się sam w tym pogubić (jak Legia- sprowadzili dwóch dobrych Brazylijczyków i myśleli, że wszyscy tacy będą, to samo z Hiszpanami). Widzę, że teraz Lech po udanym Stilicu znów chce innego Bośniaka. Co z tego wyjdzie to się okaże, ale takie pisanie, że czemu Lech się interesuje tym zawodnikiem a np Wisła czy Legia nie jest trochę przesadzone. Spokojnie można wymienić sporo nietrafionych transferów Lecha (chodzi mi o czasy rządów Amicii)
|
dajcie mecz na justin.tv icków z Amicą, bo nie potrafię wyszukać na justinie, a meczyki.pl mi nie działają..
|
Cytat:
|
W tym sezonie Lech transferowo się "wstrzelił" ale poprzednie kilka sezonów miał większość niewypałów.
Przyznam że liczy się że wogóle coś robią w tej naszej "extra"-klasie. |
Na justinie meczyk zaczną transmitować, jak on się już zacznie, na pewno odpowiedni link się szybko znajdzie.
Ja wiem, że będzie ciężko na sercu, ale w meczu Lecha kibicujemy tym drugim, oder? :D edytka: mecz Craxy z Lechem http://www.justin.tv/djcris1991 i tu też http://www.blogtv.com/People/astro164 |
|
Cytat:
Pewnie ta analogia się wielu nie spodoba, ale nasze kluby przypominają zbieraczy na śmietniku - czasem trafi się coś działającego, ale nawet ludzie dobrze usytuowani rzadko rezygnują z czegoś, na czym mogliby jakoś zarobić. Cytat:
Bądźmy jednak realistami - Cracovia nie ma większych szans. |
Cytat:
|
Craxa-Lech bez goli w 36 i niech tak zostanie.ewentualnie np. 2-2 może być.
Zabole do roboty!W Wawie też przydałby się remisik... |
Dokladnie - liczylem ze Gornik w koncu sie przelamie, bo Polonia od pewnego czasu nie gra dobrze ale chyba nie dzis.
Byle niepokalanej dziewicy chciaz sie dzis udalo. |
panowie z C+ mnie rozpierdalają nie sa pewni czy Hajto powinien dostac czerwoną.. teraz porównajmy to z sytułacją Boguskiego za ktora dostal pauze na 2 mecze..
ja na meczu Kasperczaka bym tego żelmena zesłał do rezerw jak mozna .......nac cos takiego 75min jak jest jeszcze szansa na remis? Smirnovs.. i nie trzeba nic wiecej dodawac :lol: |
no w Wawie mecz niestety rozstrzygnięty.
Jakkolwiek Hajto to znany cham to akurat w tej sytuacji nie dałbym mu czerwonej tylko żółtą. Smirnovs... :D Połowa graczy na boisku i to dotyczy obu drużyn prezentuje się jak półinwalidzi (sprawność, koordynacja ruchowa, szybkość) pozostaje liczyć, że choć KSC skubnie Lecha. |
abstrahując (:)) od Boguskiego, to w tej sytuacji Hajty i Ivanowskiego to wina tego pierwszego dyskusyjna. Obaj byli w walce, trzymali się nawzajem. Czy Ivanovski się cwanie wyłożył, czy rzeczywiści Hajto go po przewróceniu w brzuch butem nie trącił - nie dojdziesz, tu każdy dobrze aktorzy.
Tomuś se opinię brutala wyrobił, od czasu do czasu potwierdza czynem i dokłada słowem no to niech się nie dziwi, zawsze będzie na niego, jak się jest czarnym Piotrusiem to się tak ma. Tak czy tak jego czerwona kartka plus swojak Smirnowsa załatwiają wynik meczu. Tabela dla nich zaczyna rozpaczliwie wyglądać |
moze mi ktos wytlumaczyc na czym polega podgrzewana murawa? przeciez Cracovia posiada takową a śniegu po kostki?
|
ciekawy jestem jak dzisiaj nasza mogła wyglądać :) . Może poprostu to podgrzewanie nie wyrabia
|
Cytat:
Tak, tak, żyjemy w kraju pełnym paradoksów :D. Lech strzelił na 1-0 właśnie... |
0-1 for Amica.. szkoda, było blisko.
|
****a już mógł zostać ten remis.
|
z przebiegu gry to Cracovia zasługiwała na remis, tak samo Górnik z Polonią
|
ostatni raz trzymam kciuki za Craxe , wszystkich chciałbym za to przeprosić i jednocześnie liczę na przebaczenie
:( |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
nie Ty jeden to raz. A dwa, to jeszcze nie raz będziesz za nich trzymał, wystarczy choćby, że na Mazowsze pojadą :D |
A ja liczyłem na remis.
1:1. Po pięknej cabajadzie i samobóju Lewandowskiego :D |
Cytat:
kwiecień-maj 2009: Lech - Cracovia, Cracovia - Polonia, Legia - Cracovia |
Cytat:
|
żarty żartami, ale jutro trzeba wygrać, bo kolejka chociaż remisowa była.
No nieładnie ci nasi rywale, nikt się nie chciał w tym tygodniu podłożyć :) |
Najlepszy byłby wiadomo remis, ale zawsze trzeba szukać dobrych stron. Dzięki tej porażce nasza sąsiadka jest o 1 punkt bliżej do spadku:D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
cytat z onetu podsumowujący dzisiejszy "mecz przyjaźni" :
",,PSEUDOZGODA" http://sport.onet.pl/_g/_d/forum2/0.gif Powiem szczerze, od dziecka chodzę na KOLEJORZA, nie mam nic do kibiców Pasów, ale ta zgoda z nimi to taka pospolita ,,męczypała". Dajmy sobie spokój ! I Wy i My mamy już tego dosyć. Sandecja i Tarnovia to są partnwrzy dla Was. My już od lat osiągnęliśmy inny pułap, wam tylko scyzoryki w głowie. Mam was serdecznie dosyć !!! Spadówa do II ligii !! Mam już dosyć meczów ,,przyjaźni" dla 2 tys.osób." |
dobra tylko kto czyta komentarze na onecie i...
|
A ile ludzi zawitalo dzis na jedyna i najlepsza strone blon:>?
ps. W ten week 0 prezentow - wszyscy wymeczyli te punkty...wymeczmy i my! |
podobno 2500
|
taką rzecz znalazłem na innym forum:
Z grzaną murawą jest atk, że jak się włączy, to trzeba grzać do wiosny, bo inaczej trawa się ukisi. To nie jest farelka, którą się włącza na noc i daje nawiew na zmarzniętą dupkę. (Lech, autor Vivace). Jeśli to prawda, to nie opłaca się robić przerwy zimowej na rozgrywki, który klub w Polsce stać na próbę zmiany mikroklimatu w mieście w bliskich okolicach stadionu? Wtedy nie ma się co dziwić, że ogrzewania owszem jest, nawet sprawne :), ale po co włączać skoro nie ma obowiązku :D ? Wie ktoś coś bliżej na ten temat? Rzeczywiście trawa tak ma? |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl