Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

marcinarsenal 29.08.2008 11:28

Ja tez, byle nie Udinese i Ajax :p

SpoXsteR 29.08.2008 11:30

Spokojnie, znając nasze szczęście na pewno na Kopenhage czy Lewskiego nie trafimy.

regan 29.08.2008 11:33

Po kolei na kogo chciałbym aby Wisła trafiła: Lewski- cienizna, dostali od Bate Borysów. Kopechaga- gralismy w sparingu mielismy przewage Ajax- Ostatnio wzmocniona, choć już nie ta potega co kiedyś,(fajny wyjazd)Udinese- Włoska zapewne solidna drużyna do ogrania, przypomina sie Parma, choć to zawsze włosi(piłkarsko wolałbym ich od Ajaxu, ale wyjazd nieciekawy) Totenham- Bedzie zajebiscie cięzko, ale lepsze to niż Sewilla, czy Milan z którymi szans nie mamy prawie wogóle

SpoXsteR 29.08.2008 11:34

Już nie przesadzajmy że cienizna, bo to dobry klub i nie jest od razu powiedziane że Lewskiego przejdziemy, ale z tej piątki oczywiście najlepszy byłby Lewski.


Obiektywizmu trochę.. no i trzeba liczyć że pierwszy mecz na wyjeżdzie (to już 10 % sukcesu)

LooNatyk 29.08.2008 11:45

No ale fakt faktem, ze Lewski gra slabo. I w tamtym i w tym roku nie zachwyca, co wiecej mozna by napisac, ze gra duzo ponizej oczekiwan.
Dlatego jakbysmy na nich trafili, to na prawde szansa na awnas byla by dosc duza.

Baala 29.08.2008 11:49

Na stronie uefy jest już okienko z losowaniem.

amauri1990 29.08.2008 11:52

ja sie modlę o Levskiego
raz, że zespół do ogrania
dwa, że mocni kibicowsko i będzie się z kim zmierzyć
trzy, że kumple są kibicami CSKA i bardzo chętnie mnie tam przenocują :D:D:D

byleby nie Tottenham, reszta w zasięgu

LoRd 29.08.2008 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syp (Post 594353)
"Kogutom kibicuje spora grupa fanów pochodzenia żydowskiego ("Yids"),podobnie ma Ajax,z Beitarem Wisła już grała,w takim przypadku co jest'silniejsze'prawo serii czy prawdopodobieństwo,Wisła raczej powinna wylosować te kluby czy nie powinna?A jak wylosuje to będzie gładka wygrana jak z Beitarem u siebie i z Cracovią jak zawsze czy na odwrót?A przecież w niedziele są też derby,to chyba jednak zbyt duże nasilenie w tak krótkim czasie motywów judaistycznych"-takiej tresci wpis umiescilem na onecie,powołujac sie jak widac na charakt.kogutow z naszej strony....komentarz został usunięty.... ponieważ zawiera treści obrażające inne narodowości, religie, rasy ludzkie...bez komentarz

to Ty jeszcze nie wiesz, że samo pomyślenie o Żydach jest skrajnym antysemityzmem ? :|

orzeu 29.08.2008 11:58

http://video.uefa.com/MultimediaFile...001B000V01.asx

Jak ktos nie ma Eurosportu

AZS_Lublin 29.08.2008 12:03

rozpoczela sie transmisja. Narazie gadaja. Ale nerwy... uff. Ja wam mowie: Dzis wymodlilem Levski Sofia

Crusi 29.08.2008 12:03

Czym to odtworzyc?

Wujekm 29.08.2008 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Crusi (Post 594396)
Czym to odtworzyc?

Otwieraczem do konserw :P

4fan_player 29.08.2008 12:06

wejdź na stronę uefa.com i będzie okienko z losowaniem

BiałaGwiazda 29.08.2008 12:07

założe się,że będzie Tottenham,ew.Ajax

SpoXsteR 29.08.2008 12:10

Zawsze tego kogo chcemy to nie możemy wylosować więc będzie to Ajax / Tottenham
Lech pewnie trafi na ogórki typu Austria

PS

marcinarsenal właśnie zauważyłem :D

marcinarsenal 29.08.2008 12:10

Od czegos innego, on losuje z dwóch zespołów jeki wybierze z danych koszyków

michu-k 29.08.2008 12:13

Cóż to znów za Królewna siedzi na widowni w pierwszym rzędzie? :)

4fan_player 29.08.2008 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 594408)
Cóż to znów za Królewna siedzi na widowni w pierwszym rzędzie? :)

Królewna śnieżka? Losowanie trwa wszyscy się denerwują a Ty o królewnach piszesz?:rotfl:

kpn 29.08.2008 12:14

http://video.eurosport.ru/football/video_vid82496.shtml
losowanie online po rosyjsku

Wujekm 29.08.2008 12:15

widział ktos tam bednarza ?? Mam nadzieje że go niema bo przynosi pecha

T-omek 29.08.2008 12:16

Bońka widziałem :)

4fan_player 29.08.2008 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wujekm (Post 594411)
widział ktos tam bednarza ?? Mam nadzieje że go niema bo przynosi pecha

przecież Bednarz nie poleciał. Transfery załatwia :rotfl::lol:

Baala 29.08.2008 12:16

Jakby nie mącili z koszykami to pewnie z Rapidem byśmy zagrali.

depeche87 29.08.2008 12:18

Najgorszy będzie Totenham dla Wisly, Aston dla Lecha. Oczywiscie oba kluby to przejścia.
Nie rozumie dlaczego wszyscy tak boją się Shalke. Kazdy z niemieckiej ligi procz Bayernu jest do ogrania :D

Mi już kamień z serca spadł i jednocześnie wsółczuje rywalom Milanu i Sevilli.

Baala 29.08.2008 12:19

Kasowski zagra z Man City

Watts 29.08.2008 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 594422)
Kasowski zagra z Man City

On gra w APÓELu a nie w Omonii :)

atomek21 29.08.2008 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 594422)
Kasowski zagra z Man City

przecie Kosa gra w APOELu a nie w Omonii

eMTe 29.08.2008 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 594422)
Kasowski zagra z Man City

Kosowski jak mi wiadomo reprezentuje barwy Apeolu. Omonia to ta drużyna, którą kilka lat temu jeszcze za Kasperczaka pyknęliśmy w 2. rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów, bodajże w tym samym sezonie co Anderlecht wylosowaliśmy... Ale europejska piłka poszła na przód...

pysio 29.08.2008 12:23

kiedy pierwsze mecze?

T-omek 29.08.2008 12:23

teraz Wisły grupa

eMTe 29.08.2008 12:24

Lecha grupa...

Raporter 29.08.2008 12:25

Kosa walczy z Shalke:)


Lech ma farta:) czyżby Austria?


Ale fart czyli my nie przyfarcimy już:)

Wujekm 29.08.2008 12:25

teraz grupa lecha a nie wisły

T-omek 29.08.2008 12:26

jacy frciarze :)

depeche87 29.08.2008 12:26

huraaa Lech ma latwego rywala :D ciesze się, teraz czekamy na Wisle
drzalem strasznie, ze bedzie Deportivo... po wylosowaniu Astona, SHalke i Łowicza

rutek 29.08.2008 12:26

no i Austria.. maja fart ; d

Zwitter 29.08.2008 12:26

Lech wylosował najlepiej jak mógł

Wujekm 29.08.2008 12:26

lechici maja austrie wiedeń

eMTe 29.08.2008 12:26

Grają z Austrią xDD

marcinarsenal 29.08.2008 12:27

Lechowi się udało i to rewanż u siebie :D punkty będą, teraz czekać na Wisłę :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl