![]() |
linka aktualnego do strony sklepu w hali "fanatyka" bo nie moge znaleźć??
z góry dziękuję pozdrawiam |
Cytat:
|
mam pytanie do uczonych w temacie internetu bezprzewodowego w notebooku..
czym sie roznia te modemy oferowane przez operatorow do abonamentu za np 49zł od tych za 300zł na allegro... bo chyba nie możliwe zeby az tyle sobie liczyli za laskawie zdjetego sim locka |
mam pytanie czy jest jakaś strona w sieci gdzie można rezerwować/wynajmować domki całoroczne (chodzi mi tu o sylwester!) co jak np. spanie.pl !!?? ważne proszę o pomoc POZDRAWIAM :D
|
Od jakiegoś czasu podczas włączania systemu muszę kliknąć na nazwę użytkownika aby komputer się uruchomił. Wcześniej nie musiałem tego robić, użytkownik był wybierany automatycznie ( jest tylko 1 konto użytkownika, nie ma hasła) i system się uruchamiał. W jaki sposób mogę to ponownie ustawić, tak żebym nie musiał nic klikać? Szukałem w panelu sterowania>konta użytkowników, ale tam raczej nie ma zbyt dużej możliwości manewru;)
|
Cytat:
Ja ostatnio kupiłem 13 róż za 30 zł w Borku Fałęckim w tamtejszej kwiaciarni :) Tylko, że one nie miały 50-60 cm a z 30 :) |
Jak mam potargany kupon z Toto-mixu na pół to wypłaca kase ?
|
Cytat:
jeżeli nie potargałeś go w miejscu gdzie jest ten kod kreskowy to kupon jest ważny |
Cytat:
tego szukam, bardzo szukam |
Szukam jak największej ilości naszych anty przyśpiewek na klub z drugiej strony błoń. Pomoże ktoś ? Z góry dzięki.
|
Panowie nie znacie jakiejś strony internetowej z wynikiami Hokeja na zywo tylko zeby były wyniki z polskiej ligii
|
Cytat:
Pozdrawiam:p |
Co to jest, do chłolery, co teraz na C+ sport leci? :shock:
|
:shock:Chyba już nie mieli co dac to dali taki syf..:D
|
Cytat:
Ale ja się pytam CO TO JEST? O co w tym chodzi, przecież to jest jakaś psychodela:shock: |
Cytat:
|
Cytat:
O co chodzi...? |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Do Bobica - na stronie livemecz.pl
|
No własnie nie mam tam Polskiej ligii..
|
Cytat:
ja ze swoim samsungiem zrobilem tak, ze wkladasz plytke z dolaczonym softwarem do telefonu i instalujesz sterowniki oraz program Samsung cośtam Manager i po instalacji postepujesz za instrukcja, naprawde nic wielkiego.. |
Takie pytanko mam odnośnie ostatniego pozaru na Chorwacji ( okolice Breli, Makarskiej). Wie ktoś więcej na ten temat?? I gdzie mozna zobaczyc jakieś zdjęcia z tamtąd?? (jakies strony www chrowackie)
Z góry dzieki za pomoc:) |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.eholiday.pl/ (z tego korzystam dość często z pozostałych mniej) http://www.wypoczynek.pl/noclegi.html http://www.noclegi-tanie.pl/ http://e-nocleg.pl/ http://www.infonocleg.com/ |
Dziękuje ! .... dobra ale bez napinki :/
|
Cytat:
a to przepraszam poszedlem za moim doswiadczeniem kiedy babka powiedzila mi ze to nie mozliwe...najlepiej niech sam zainteresowany pojdzie i wszystko bedzie wiadome |
Cytat:
|
Mam pytanie jakie hasło miała LEgia na oprawie w poznaniu cos z prezentem ale nie mogę się doczytać ze zdjęć z góry dzięki:P:)
|
Gdzie kupie jakies fajne Bluzy Wisły kraków ?
|
Jakiś fajny prosty program do otwarzania muzyki ?
mam winampa ale chciałbym coś innego dzięki South prosiłbym jeszcze o jakiś program do testowania procesora (najlepiej coś takiego żeby mi pokazało czy jest wszystko ok itp) ? |
foobar
123 |
W jaki sposób można zdobyć, i gdzie należy złożyć "akt woli"?
|
Co jezeli podatnik przekroczył prog podatkowy 3000zł i ma w tej chwili powiedzmy 3150zł.
Jak wiadomo do 3000 nie trzeba sie specjalnie rozliczac a co jezeli zostanie minimalnie przekroczony? Bardzo prosze o odpowiedź! Pozdrawiam |
Musisz się rozliczać. Jest przekroczony? Jest.
Tak mnie zgasiła pani w Skarbówce właśnie... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Chodzi Ci o organy? Jeżeli tak to:
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.poltransplant.org.pl/ow.html
tutaj masz wszystko o oświadczeniu - i wzór i przepisy prawne - nawet możesz sobie zamówić takie oświadczenie |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl