![]() |
Na IdmanTV przekaz jest narazie niekodowany(42E).
|
Cytat:
|
|
jak próbuje wysłać sms do ipla to wyświetla się, że nie mozna wysłać.
|
Mieliście kiedyś taką stronkę, która dobierała jakość transmisji do konfiguracji sprzętowej i internetu. Za cholerę sobie nie przypomnę jej nazwy, wiem tylko że podawaliście ją podczas trwania ligi. Dziękuję choćby za nazwę :)
|
Da się ten Idman Tv lub aztv odbierać na cyfrze?
|
jest transmisja na aztv na platformie n kanał 237 jakby ktoś szukał !!!
|
a nie wie nikt, czy nie ma na platformie cyfry plus ?
|
Czyli jednak miałem racje:D
Posiadacze Cyfry+ i N szukają kanałów na liście. Ci, którzy mają Cyfrwoy Polsat muszą wyszukać sobie samemu. @johny96 Ten kanał ma każdy posiadacz talerza i dekodera.Nieważne czy to Cyfra+ czy coś innego. |
macie ten kanał na C+?
|
czyli mam w cyfrze znalezc aztv ?
|
Przecież napisałem.
Poszukajcie, na pewno go macie. |
ale mówisz, ze na pewno będzie ?
|
|
Panowie i panie PUBLIC SPORT 1 mecz Wisły !!
channel -11028 podaje kanał jak ktoś chce |
Znalazł ktoś na Cyfrze+?
|
jest gdzieś w radiu ? bo kumpel jedzie samochodem ale nie może nic znaleźć
|
Cytat:
|
dwa razy przetrzepałem i nie znalazłem nic, może komuś się poświęciło, nich poda : )
|
Cytat:
Na Public Sport 1 leci mecz jakby ktoś chciał oglądnąć a nie wiedział :) |
a to public sport 1 to na jakiejś stronce, nie ?
|
Cytat:
:) |
.............
|
3:0... Wstyd!
|
zawiesić transmisje!!!!!!!wstyd jak hu!!!!!!!!!!j
|
zawiesić transmisje!!!!!!!wstyd jak hu!!!!!!!!!!j
|
Po prostu wyłączyłem transmisje... u mnie (w Opolszczyźnie) będę pośmiewiskiem na ulicy bo zawsze z Wisełką się utożsamiam... Wstyd! Żal... Od ponad 5 lat Wisła to niesamowite dno w europie... Co ja bym na to zrobił... Nie wiem na pewno wyrzucił bym Kasperczaka, cały czas byłem jego przeciwnikiem od kiedy drugi raz tu przyszedł... jak nie wyleci to brawo Ciupiał!
|
To z wisła niewiele ma wspólnego, ale może ktoś wie czy transmisja z losowania grup będzie na polskim EUROSPORCIE????
|
oczywiście z losowania IV rundy eliminacji;p
|
Cytat:
|
Dlaczego meczu ligowego Wisła-Arka nie ma na Cyfrze+? Czy moze jest? orientuje sie ktos?
|
Jest na Orange Sport
|
Cytat:
|
jest na Orange Sport;)
|
Musi być. A jeśli nie (w co wątpię), polecam oglądanie meczu przez SopCasta.
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=niedziela |
Orange sport jest kanałem Cyfry+ ?
|
Nie, Orange sport należy do TP, ale jest w C+.
|
Cytat:
|
jezeli mam neostrade 512, to jak bede ogladal na necie gdzies, bedziesz sie zacinało?
z góry dzięki za odp. |
@tomek9 http://www.soccer-live.pl/ tu masz spis transmisji:) znajdziesz coś dla siebie,
A propo Orange Sport jeszcze, mógłbym ten kanał mieć w Cyfrowym Polsacie? bo się nie orientuje ? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl