Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

leszekm 05.08.2010 16:43

Na IdmanTV przekaz jest narazie niekodowany(42E).

mitmichael 05.08.2010 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 952618)
Na IdmanTV przekaz jest narazie niekodowany(42E).

Na turksacie ten kanal jest caly czas niekodowany - w trakcie LE tez.

crazykaro 05.08.2010 16:46

Ta stronka jest najlepsza, zawsze najwięcej transmisji:

http://soccer-live.pl/

johny96 05.08.2010 16:51

jak próbuje wysłać sms do ipla to wyświetla się, że nie mozna wysłać.

WiślakMyślenice 05.08.2010 16:52

Mieliście kiedyś taką stronkę, która dobierała jakość transmisji do konfiguracji sprzętowej i internetu. Za cholerę sobie nie przypomnę jej nazwy, wiem tylko że podawaliście ją podczas trwania ligi. Dziękuję choćby za nazwę :)

wislak2119 05.08.2010 16:58

Da się ten Idman Tv lub aztv odbierać na cyfrze?

Paweł 05.08.2010 16:58

jest transmisja na aztv na platformie n kanał 237 jakby ktoś szukał !!!

johny96 05.08.2010 16:59

a nie wie nikt, czy nie ma na platformie cyfry plus ?

sessegnon 05.08.2010 17:00

Czyli jednak miałem racje:D
Posiadacze Cyfry+ i N szukają kanałów na liście.
Ci, którzy mają Cyfrwoy Polsat muszą wyszukać sobie samemu.

@johny96 Ten kanał ma każdy posiadacz talerza i dekodera.Nieważne czy to Cyfra+ czy coś innego.

Proud 05.08.2010 17:05

macie ten kanał na C+?

johny96 05.08.2010 17:05

czyli mam w cyfrze znalezc aztv ?

sessegnon 05.08.2010 17:06

Przecież napisałem.
Poszukajcie, na pewno go macie.

johny96 05.08.2010 17:08

ale mówisz, ze na pewno będzie ?

mendoza 05.08.2010 17:11

http://antektv.comeze.com/transmisje.php

WISŁAZWE 05.08.2010 17:14

Panowie i panie PUBLIC SPORT 1 mecz Wisły !!

channel -11028 podaje kanał jak ktoś chce

Wichar87 05.08.2010 17:14

Znalazł ktoś na Cyfrze+?

Luu... 05.08.2010 17:15

jest gdzieś w radiu ? bo kumpel jedzie samochodem ale nie może nic znaleźć

sessegnon 05.08.2010 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 952644)
ale mówisz, ze na pewno będzie ?

Z tego co mi wiadomo to dekodery cyfry nie posiadają możliwości wyszukiwania kanałów, więc musi być na liście.Jaki numer kanału to nie wiem, bo Cyfry nie mam.

johny96 05.08.2010 17:20

dwa razy przetrzepałem i nie znalazłem nic, może komuś się poświęciło, nich poda : )

WISŁAZWE 05.08.2010 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luu... (Post 952650)
jest gdzieś w radiu ? bo kumpel jedzie samochodem ale nie może nic znaleźć

Radio Kraków nie przeprowadza z tego meczu relacji, przynajmniej nie ma w ramówce.

Na Public Sport 1 leci mecz jakby ktoś chciał oglądnąć a nie wiedział :)

johny96 05.08.2010 17:24

a to public sport 1 to na jakiejś stronce, nie ?

WISŁAZWE 05.08.2010 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 952659)
a to public sport 1 to na jakiejś stronce, nie ?

Tak, trzeba zainstalować program SopCast i wejść na stronę www.soccer-live.pl i kliknąć w odpowiedni link oznaczony PublicSport na kolumnie SopCast.

:)

Pancratius 05.08.2010 17:36

.............

To-Masz 05.08.2010 17:37

3:0... Wstyd!

pawulon-82 05.08.2010 17:39

zawiesić transmisje!!!!!!!wstyd jak hu!!!!!!!!!!j

pawulon-82 05.08.2010 17:39

zawiesić transmisje!!!!!!!wstyd jak hu!!!!!!!!!!j

Dzim89 05.08.2010 17:48

Po prostu wyłączyłem transmisje... u mnie (w Opolszczyźnie) będę pośmiewiskiem na ulicy bo zawsze z Wisełką się utożsamiam... Wstyd! Żal... Od ponad 5 lat Wisła to niesamowite dno w europie... Co ja bym na to zrobił... Nie wiem na pewno wyrzucił bym Kasperczaka, cały czas byłem jego przeciwnikiem od kiedy drugi raz tu przyszedł... jak nie wyleci to brawo Ciupiał!

alarazboy1 06.08.2010 09:14

To z wisła niewiele ma wspólnego, ale może ktoś wie czy transmisja z losowania grup będzie na polskim EUROSPORCIE????

alarazboy1 06.08.2010 09:16

oczywiście z losowania IV rundy eliminacji;p

ziooom 06.08.2010 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alarazboy1 (Post 953936)
To z wisła niewiele ma wspólnego, ale może ktoś wie czy transmisja z losowania grup będzie na polskim EUROSPORCIE????

Tak, reklamowali wczoraj, że będzie transmisja.

Pudel 07.08.2010 09:44

Dlaczego meczu ligowego Wisła-Arka nie ma na Cyfrze+? Czy moze jest? orientuje sie ktos?

konrad123 07.08.2010 09:47

Jest na Orange Sport

mitmichael 07.08.2010 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pudel (Post 954963)
Dlaczego meczu ligowego Wisła-Arka nie ma na Cyfrze+? Czy moze jest? orientuje sie ktos?

Bo Canal+Sport zdecydowal sie pokazac przelozony mecz Cracovia - Legia tak wiec mecz Wisły pokaze Orange Sport.

janko04 07.08.2010 09:48

jest na Orange Sport;)

junior1906tsw 07.08.2010 09:49

Musi być. A jeśli nie (w co wątpię), polecam oglądanie meczu przez SopCasta.
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=niedziela

Pudel 07.08.2010 09:51

Orange sport jest kanałem Cyfry+ ?

sessegnon 07.08.2010 10:02

Nie, Orange sport należy do TP, ale jest w C+.

mitmichael 07.08.2010 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pudel (Post 954974)
Orange sport jest kanałem Cyfry+ ?

Orange Sport jest dospteny w Cyfrze+ ale zeby go ogladac trzeba dopłacic dodatkowe 10zł. Ja dla samej ligi polskiej tyle bym nie wydał. Na iraqgoals na pewno bedzie mecz, na innych streamach takze.

tomek9 07.08.2010 10:19

jezeli mam neostrade 512, to jak bede ogladal na necie gdzies, bedziesz sie zacinało?
z góry dzięki za odp.

janko04 07.08.2010 10:25

@tomek9 http://www.soccer-live.pl/ tu masz spis transmisji:) znajdziesz coś dla siebie,




A propo Orange Sport jeszcze, mógłbym ten kanał mieć w Cyfrowym Polsacie? bo się nie orientuje ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl