Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pytania do moderatorów i bieżące działania! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=214)

wiślak 86 18.10.2011 13:51

a czy posty sprzed 2008 zostały pousuwane? pytam bo zrobiłem tak jak radzisz i wyskoczył mi ostatni wpis właśnie z tego roku a nie jest możliwe aby on był moim pierwszym.

rav 18.10.2011 14:26

Oto pierwszy Twój post:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...017#post583017

Jeśli było coś wcześniej to poleciało na skutek awarii, o której wspomniał wyżej WISŁAZWE.

1q2 18.10.2011 14:31

rav - ale jest jakiś powód poza Twoim 'widzimisię' żeby chat nie był na stałe?

rav 18.10.2011 14:40

Oczywiście, że jest powód. Kilka dni temu spotkaliśmy się z moderatorami, przedyskutowaliśmy kilka forumowych spraw, w tym sprawę czata i uznaliśmy, że tak będzie lepiej. Choćby dlatego, że nie zawsze ktoś z nas jest przy czacie, czasami ludzie wypisują straszne bzdury i ciężko mieć nad tym kontrolę 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Trochę ograniczamy ryzyko.

Niektórzy polubili tego czata, niektórych totalnie irytuje. Być może niektórych trafia szlag, że coś miał, a teraz mu to zabieramy, a być może właśnie to jest najlepsze rozwiązanie: w okresach meczowych czat będzie naprawdę popularny z uwagi na czas uruchomienia, jak i z tego powodu, że ci "najwierniejsi czatujący" rzucą się na niego wygłodniali po kilku dniach przerwy. Po prostu monitorujemy sytuację.

Tak naprawdę jest to decyzja, po której będziemy obserwować co się dzieje, czy przynosi to pozytywne skutki (zwiększenie ilości postów w tematach meczowych, pozytywne nakręcanie na mecz...) czy też nie. I może wrócimy jeszcze do czata na stałe. Po prostu, dokonaliśmy pewnej zmiany i zobaczymy jaki to przyniesie skutek.

wiślak 86 18.10.2011 15:56

niestety to nie pierwszy mój post. no cóż szkoda...

WISŁAZWE 19.10.2011 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1178410)
niestety to nie pierwszy mój post. no cóż szkoda...

Pierwszy post po awarii na forum.
Wcześniejsze posty poleciały w niepamięć.
Licznik pokazuje wszystkie posty, najprawdopodobniej razem z tymi których już nie widać przez tą awarię.

tarantulaw2 21.10.2011 20:57

takie pytanie jeszcze mam, kiedys rzucilem propozycja zakladania tematow meczowych w meczach pucharowych - tak zeby temat 'Wisla w europucharach' w czasie meczow byl odciazony od postow typu 'goool' itp. Chcialem sie spytac - jaka decyzja zapadla w tej sprawie?

rav 21.10.2011 21:20

A shoutbox nie rozwiazal tego problemu..?

tarantulaw2 22.10.2011 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1179950)

:lol:

A co do odpowiedzi rav'a, to jasne, rozwiazal, ale np taki temat europucharow jest czasem rozwalany przez 'znafcuf futbolu'. Ale dzieki za odpowiedz.

rav 22.10.2011 09:56

@tarantulaw2: Wydaje mi się, że założenie kolejnego tematu nie będzie dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji. Po pierwsze: spowoduje rozbicie de-facto tej samej dyskusji na dwa tematy, a co za tym idzie dezorientację; po drugie: nie rozwiąże sprawy, bo "zNaFcY" i tak będą wypowiadać się i tu i tu.

tarantulaw2 22.10.2011 13:29

@ rav: Racja, nie pomyslalem o tym. Dzieki jeszcze raz.

rav 22.10.2011 16:04

Dobra, sprzątamy :)

Kocur 22.10.2011 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1175437)
A ja mam podejrzenie że to wina peugeota - bo na innym forum mam to samo - że nie da się jej zwinąć i za cholerę zablokowac firefoxem.


Peżot przetestowany na kilku przeglądarkach - coś jest spieprzone bo nigdy mi się nie udało go schować :/

rav 22.10.2011 17:11

Na tym samym czy różnych kompach..?

Kocur 22.10.2011 18:46

Dwa różne kompy - różne antywiry, win 7 64 bit - na jednym firefox na drugim explorer - za chiny nie mogę jej zablokować i wyjeżdża na pół ekranu i nie mogę jej wtedy zamknąć.


EDIT: jak trafię to wyślę - ona też mi się strasznie rzadko pokazuje

rav 22.10.2011 19:03

Zrób proszę screena z rej reklamy i wyślij mi na maila (rav małpa wislakrakow.com). Nie mogę na nią natrafić.

crux.a 22.10.2011 19:39

Wiecie, trochę mi szkoda, że juz nigdy nie poczytam sobie tristiów Antystenesa o przekręcaniu nicków. To był absurd w czystej, stężonej postaci i dał mi dobry humor na długo. Wiem, że musicie sprzątać, ale nie myśleliście kiedyś o założeniu muzeum osobliwości, takiego zakątka forum, gdzie ku uciesze i przestrodze lądowałyby takie właśnie kurioza?

Dzięki, Eternit:) To wprawdzie niezupełnie to, ale i tak fajne.

Eternit 22.10.2011 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1180240)
Wiecie, trochę mi szkoda, że juz nigdy nie poczytam sobie tristiów Antystenesa o przekręcaniu nicków. To był absurd w czystej, stężonej postaci i dał mi dobry humor na długo. Wiem, że musicie sprzątać, ale nie myśleliście kiedyś o założeniu muzeum osobliwości, takiego zakątka forum, gdzie ku uciesze i przestrodze lądowałyby takie właśnie kurioza?

http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=826&page=28
Już jest;)

Dariook 23.10.2011 16:29

Mam pytanko odnosnie jakiejs kary ktora dostalem od flegamisty czy jakos tak ... ponownie!

Gdzie ja kogos w tym poście obraziłem ?

This infraction is worth 5 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho....php?p=1179064

Cytat: Oj chlopie lecz sie! A Skorza wygral z Barcelona , ktora wygrala LM... No i co z tego?
Nie kumasz , nie pisz.
A to przypadkiem nie ty chciales sprzedac Patryka do pasozydkow? Hehe

Ps: za L.Franczaka sukcesow nie bylo...


Proszę o uzasadnienie tej decyzji, bo wiadomo jeśli słusznie to sie z tym zgodzę ale nie wydaje mi sie zeby były ku temu podstawy.
Chyba on sie na mnie uwalił...

tarantulaw2 23.10.2011 18:53

Tak z ciekawości, czemu mój post z rana z nowego tematu "strefa kibica" poleciał w kosmos?

e: Pisane było z telefonu, więc może dlatego. Dzięki za odpowiedź.

flamengista 23.10.2011 18:54

Hmm...

Przeczytaj ten post ponownie. I jeszcze raz. A potem ponownie. Jeśli nie uważasz, że jest obraźliwy dla adresata - to nie mamy o czym dyskutować.

BTW: i zarobiłeś kolejny punkcik do globalnej puli. Brakuje jednego do pauzowania. Za przekręcanie nicków 1 pkt karny - z urzędu.

PS. Tarantula: nikt nie kasował twojego posta, nie ma po nim śladu. Może coś na łączach, może nie wysłałeś posta. Nie wiem.

wolfy 23.10.2011 19:44

Żałosny prowokator. Weźcie go uśpijcie albo coś, bo zaraz burdel się zrobi.

WISŁAZWE 23.10.2011 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1180716)

Antystens vol 3 :lol:!

:>
Żartuje oczywiście...

wolfy 23.10.2011 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1180720)
Antystens vol 3 :lol:!

:>

Nie wiem. Też majaczy, ale to może być przypadkowa zbieżność :>
Zaraz wyczyta z ruchu warg Małka za ile mecz kupiliśmy...

EDIT:
No to teraz macie przejechane :lol:

rav 23.10.2011 20:25

A wiecie, że to wcale nie jest niemożliwe? Niby provider inny, ale okolica ta sama :]

Dariook 23.10.2011 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1180676)
Hmm...

Przeczytaj ten post ponownie. I jeszcze raz. A potem ponownie. Jeśli nie uważasz, że jest obraźliwy dla adresata - to nie mamy o czym dyskutować.

BTW: i zarobiłeś kolejny punkcik do globalnej puli. Brakuje jednego do pauzowania. Za przekręcanie nicków 1 pkt karny - z urzędu.

PS. Tarantula: nikt nie kasował twojego posta, nie ma po nim śladu. Może coś na łączach, może nie wysłałeś posta. Nie wiem.


Nie, nie uwazam. Jeśli judasz poczuje sie obrażony "pasozydkiem" to się ciesze bo skoro ty to zrozumiałeś to oni też powinni. A może obrazilem kogos tym ze wypomniałem jego propozycje sprzedazy Patryka.M do judaszy? Czyż to nie jest chore?

poza tym to nie moja wina ze masz jakis bzdurny nick.

Załóż lepiej forum brazylijskie bo tutaj tylko mieszasz i nic poza tym.

Jesli jestes taki skrupulatny to prosze trzymaj sie tego i zacznij innym dawac upomnienia i bany... bo jesli to tylko kolejna prowizorka to dodam ze załosna.
Pozdrawiam.

Jaroo1 23.10.2011 21:16

Cytat:

Jesli jestes taki skrupulatny to prosze trzymaj sie tego i zacznij innym dawac upomnienia i bany... bo jesli to tylko kolejna prowizorka to dodam ze załosna.
Własnie sposob działania flamengisty jest taki, ze raz sie bardziej przyklada do moderowania raz mniej. Raz banuje czy tam daje jakies punkty karne za spamowanie a po chwili sam spamuje itd
Moze jego moderowanie zalezy od tego czy ma dobry humor w danym momencie :)

M89 23.10.2011 21:21

Do redakcji: CZY WAS KOMPLETNIE POWALIŁO!? Jesteście najbardziej poczytną stroną i na głównej dajecie komentarz sugerujący, że wygraliśmy szczęśliwie przy pomocy sędziego. Zastanówcie się dwa razy zanim coś napiszecie, bo jesteście stroną WISŁY KRAKÓW. Nie mówię, że macie być zaślepieni, ale uwypuklanie tego co niekorzystne na pewno dla dobra NASZEGO KLUBU nie zadziała! Szczególnie przy ostatniej atmosferze, która się od jakiegoś czasu stopniowo wytworzyła. Zmieńcie to póki ludzie z weekendów nie powracali wszyscy. Wisła w drugiej połowie była dużo lepszą drużyną i niech się cieszy ŁKS, że zagrała nonszalancko po strzeleniu drugiej bramki, bo powinno być 3, lub nawet 4-1! Nie wiem gdzie to wkleić, więc wkleję wszędzie... Jestem zażenowany Waszą postawą. Nie oczekuję, że na to odpiszecie, bo w obliczu tego co ostatnio dzieje się w mediach ŻADNE argumenty mnie nie przekonają. Walicie mega samobója do bramki Wisełki.

dynek.pl 24.10.2011 09:26

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=6505

Gosc dostal bana za tekst o wywiezieniu Maaskanta na taczkach czy za cos innego ? No bo sorry ani to nie bylo nic wulgarnego ani obrazliwego - ja rozumiem, ze jeden z moderatorow wyznaje kult Roberta Maaskanta ale bez przesady.

flamengista 24.10.2011 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1180810)
Własnie sposob działania flamengisty jest taki, ze raz sie bardziej przyklada do moderowania raz mniej. Raz banuje czy tam daje jakies punkty karne za spamowanie a po chwili sam spamuje itd
Moze jego moderowanie zalezy od tego czy ma dobry humor w danym momencie :)

Wynika to pewnie z tego, że jak mam czas to moderuję dokładniej. Coraz rzadziej niestety go nie mam. Co do "spamowania" to niezbyt rozumiem. Żadnych reklam nie umieszczam, jeśli o to chodzi.

7 kotów 24.10.2011 22:17

Antystenes wrócił jako Antytalent, ale zaocznie dostał dożywocie. To już trzecie.
Zbiera je jak kolimbijski baron narkotykowy.

rav 25.10.2011 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 1180811)
Do redakcji: CZY WAS KOMPLETNIE POWALIŁO!? Jesteście najbardziej poczytną stroną i na głównej dajecie komentarz sugerujący, że wygraliśmy szczęśliwie przy pomocy sędziego. (...)

Co za żenujący wpis. Przepraszam, że Wisła wygrała szczęśliwie i przy pomocy sędziego, a my śmieliśmy o tym napisać. A dokładniej napisaliśmy, że wygraliśmy, ale po tym meczu będzie mówiło się przede wszystkim o błędzie sędziego. Błędzie, które niestety, było najbardziej spektakularnym wydarzeniem tego meczu, czy tego chcemy, czy nie. Naprawdę uważasz, że należało po tym meczu zachwycać się golem Bitona, cudownymi akcjami w drugiej połowie, czy czym jeszcze...? Chcesz sobie żyć w wirtualnej rzeczywistości - Twoje prawo. Załóż sobie stronę, która będzie publikować teksty o niebieskich migdałach. To z pewnością będzie działać na "korzyść Wisły".

wolfy 25.10.2011 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1181294)
Antystenes wrócił jako Antytalent, ale zaocznie dostał dożywocie. To już trzecie.
Zbiera je jak kolimbijski baron narkotykowy.

Czy on się wcześniej nie nazywał "Harcerzyk"?

rav 25.10.2011 20:21

Nie. on nie.

Kocur 28.10.2011 10:11

Na Peugota trafić nie mogę - ale inna rzecz jest warta poprawy.

Główna strona na Androidzie - niezależnie od telefonu wygląda do d... Nie skaluje się - litery nachodzą na litery i ciężko kliknąć prawidłowo na cokolwiek. Samo forum działa już ok.

WISŁAZWE 28.10.2011 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1182732)
Na Peugota trafić nie mogę - ale inna rzecz jest warta poprawy.

Główna strona na Androidzie - niezależnie od telefonu wygląda do d... Nie skaluje się - litery nachodzą na litery i ciężko kliknąć prawidłowo na cokolwiek. Samo forum działa już ok.

Powiem szczerze ciekawe, bo przeglądam główną stronę też na Androidzie i działa normalnie - przynajmniej takie mam odczucie, owszem przy małych literkach jest nieczytelne ale po lekkim powiększeniu działa okej.
Więc nie wiem jak to jest do końca.

Kocur 28.10.2011 18:08

Jak się bardzo powiększy jest ok - ale na standardzie jest do kitu.
Forum nawet na minimum jest bardzo czytelne a główna się lekko sypie. Postaram się wrzucić screena jak się dorwę do wi-fi.

murray 28.10.2011 18:25

A jest szansa, żeby odpalać forum przez tapatalka?

Vinci 31.10.2011 06:52

ekhm...wydaje mi się, że kilka postów rozpalonych małolatów można się pozbyć z tego tematu. Trochę czatem zalatuje:

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=8376&page=5

podszywacz 31.10.2011 11:37

Czy w najbliższej przyszłości planowana jest wersja "lajt" na komórki tego portalu?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl