Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Donki 13.05.2009 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Speedy (Post 726962)
obstawiał ktos dzisiaj final pucharu ekstraklasy na expekcie ?

byl mecz slask - odra i postawilem na 1

teraz na kuponie mam odra - slask 1

Jest to mozliwe ze mnie oszukano? ;/

Mam identycznie co jest kur...

Ja do nich już napisałem ale nie wiem czy to coś da ;-(

Speedy 13.05.2009 20:16

ja to Śląsk wygra to normalnie nie daruje im tego!! to jest poprostu chore... ;/

pewnie jak Odra wygra to zmienią, a jak Śląsk to bedę sie tłumaczyć, że tak było;/

edit: tez do nich napisalem, w****i*** sie jka nie wiem...

WLD-SZRW 13.05.2009 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez L U Z N Y (Post 726853)
gdzie można znaleźć wyniki 2 ligi ? a dokładnie Górnika Wieliczka grał dziś o 17 a nie chce mi się czekać aż rozliczą na kuponie :)

edit :) już znalazłem - na 90 minut szybko jednak podali wynik :)


http://i43.tinypic.com/mw2m9u.jpg



Żeby widzial tylko twoj kupon wczesniej...
Szacunek..

Johnny B 13.05.2009 21:01

Szarów przyjacielu podaj swoje nocne typy
Ja dzis na nocke
Pittsburgh Crosby Oveckhin nie strzela ( na przekór nie aby komus na zlosc zagrac :>)
z Mlb wlasnie kminie co by tu...

Speedy 13.05.2009 21:06

http://img213.imageshack.us/img213/2015/slaskd.png


dziekuje expektowi... moglo byc 680,50. Kur** dzieki... ;/

rocco_1906 13.05.2009 21:15

Speedy nie bulwersuj sie:) napisales do supportu?? wyjasniles ocb?? to bedzie dobrze:) u nich ostatnio czesto sa jaja z rozliczaniem wynikow.zwlaszcza jak idzie o strzelcow bramek w hokeju

Speedy 13.05.2009 21:22

Napisalem, mam nadzieje ze sie wyjasni, bo takiej kasy to im nie daruje...



edit: poprawili mi kupon i jest kasa :D

WiślakNH 13.05.2009 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 725835)
Zastanawiam sie nad tymi dwoma meczami :

Wigan - Manch.Utd. 2
Nice - Marsylia 2
Kurs : 2,39

Weszło :-)
Czas rozkminiać coś na jutro.

leonardomessi 13.05.2009 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 726940)
dzisiaj bym nie stawiał na barcę.

więc jeśli miałbym stawiać to
barcelona - Athletic x2

nie rób ludziom wody z mózgu...

hunter 13.05.2009 22:53

Chico FC vs. Deportivo Cali 1 1.90

Wróble ćwierkają, że goście bez siedmiu podstawowych graczy ;-)

Sebo_TS 13.05.2009 23:57

Jako że przebywam w chwili obecnej w Szkocji poszedłem dzis do Williama Hila..
Zagrałem Następujące mecze ( wszystko wygrane na drużyny ) :
PSG
Korona Kielce
Bordoeux
Manchester UTD
Mainz
Nurenberg
Barcelona
Hamburg
Slask Wrocław
Rangers

Zagrałem za 5 funtów i miałem do wyciągnięcia 505 funtów ... Czyli do wygrania około 2500zl ;/ Szlag by to trafil... Dodatkowy zawod to to , że mieszkam w miejscu gdzie za moim blokiem jest stadion Hibernianu gdzie własnie dzis Rangersi dali tam dupy po całości....

WiślakNH 14.05.2009 09:19

Broendby - Randers 1
Detroit - Anaheim 1
Houston - LA Lakers 2
Kurs : 2,39

LuKaS TSW 14.05.2009 09:58

Rocco zmieniaj obrazek na Crosbego:d
na dziś zagrałem
Władykaukaz 1
Detroit 1
Lakers 1
Safina 1
za 20 zl 60 do wygrania

a na weekend polecam zagrać na Gónik Zabrze kurs przyzwoity(1,6) a Odra będzie zmęczona po wczorajszym meczu:)

rocco_1906 14.05.2009 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 727179)
Rocco zmieniaj obrazek na Crosbego:d

NIE BLUŹNIJ!!!!!!!:evil: :evil: :evil:

krozbi to moze Alexowi gazety o poranku dostarczać jeżdżąc na składaku.
za rok na Olimpiadzie Ovie z Kovalchukiem upokorzą go w jego rodzinnej kanadzie tak jak rok temu w Quebecu.

no nic,to była przykra noc.sezon NHL dobiegł końca;/ i zaś pół roku czekania na start :(

Johnny B 14.05.2009 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 727190)
NIE BLUŹNIJ!!!!!!!:evil: :evil: :evil:

krozbi to moze Alexowi gazety o poranku dostarczać jeżdżąc na składaku.
za rok na Olimpiadzie Ovie z Kovalchukiem upokorzą go w jego rodzinnej kanadzie tak jak rok temu w Quebecu.

no nic,to była przykra noc.sezon NHL dobiegł końca;/ i zaś pół roku czekania na start :(

oj Rocco Rocco na pocieszenie powiem Ci ze Detroit wygra w finale z Penwinsami.
Ale 2-6 to bynajmniej zadna eksterminacja ;P


Jazda na dzis Lakers

LuKaS TSW 14.05.2009 11:41

a jak myślicie taki kupon albo rozdziele to na dwa:
Górnik-Odra 1
Legia-Polonia Bytom 1
ŁKS-Wisła 2
Werder-Karsluhe 1
Rangers-Aberdeen 1
Bordeaux-Le Mans 1

rocco_1906 14.05.2009 12:02

co myslicie o Orlando dzisiaj?? dziwnie niski kurs moim zdaniem

LuKaS TSW 14.05.2009 12:12

Rocco ja tam zostaje z NBA przy Lakersach z NHL daje wygraną Detroit i strzelców goli:
Zetterberg i Savard

jaro1985r 14.05.2009 16:53

na dziś
Safina-Safarova 1 1,15 weszło
Broendby-Randers 1 1,33
za 215,60 zl do wygrania 329,76zł !

na weekend
Górnik-Odra 1 1,65
Werder-Karsluhe 1 1,45
Lks-Wisła 2 1,55
2z3 za 300 zł do wygrania 719,75zł !!!

LuKaS TSW 14.05.2009 17:08

Jaro ciężko napisać rywala Wisły z dużej litery?

a co do kuponów to myślę że się wzbogacisz:)

jaro1985r 14.05.2009 17:12

Lukas nie moge napisac z duzej litery ł tylko L , z caps lokiem wychodzi małe ł... :) ale zmienie na L jak Cie tak kłuje w oczy hehehe. Co do kuponów to myślę, że powinno być dobrze

Robin 14.05.2009 18:40

na dziś puściłem:

Detroit - Anaheim 1
Broendby - Randers 1
Leeds - Millwall 1
Houston - LA Lakers 2

może się uda...

rocco_1906 14.05.2009 18:54

tak sobie dzis przejrzalem ulotke kursową i wyszło mi ze jest co grac na weekend:) takie typy sobie poki co zaznaczyłem:
Lech-Lechia 1
Legia-Bytom 1
ManU-Arsenal 1 lub 1x
Austria W.-Altach 1
Salzburg-LASK Linz 1
Sparta P.-Bohemians 1
Opava-Fulnek 1
Bordeaux-Le Mans 1
Hoffenheim-Bayern 2
Stuttgart-Cottbus 1
WBA-Liverpool 2
Chelsea-Blackburn 1
PAO-Larisa 1

jakie są Wasze uwagi??
na które mecze warto uważać??

Donki 14.05.2009 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 727444)
tak sobie dzis przejrzalem ulotke kursową i wyszło mi ze jest co grac na weekend:) takie typy sobie poki co zaznaczyłem:
Lech-Lechia 1
Legia-Bytom 1
ManU-Arsenal 1 lub 1x
Austria W.-Altach 1
Salzburg-LASK Linz 1
Sparta P.-Bohemians 1
Opava-Fulnek 1
Bordeaux-Le Mans 1
Hoffenheim-Bayern 2
Stuttgart-Cottbus 1
WBA-Liverpool 2
Chelsea-Blackburn 1
PAO-Larisa 1

jakie są Wasze uwagi??
na które mecze warto uważać??

Ja też uważam że mecze dobre tylko Legia i Lech Mi nie pasuje, oczywiscie są faworytami i to zdecydowanymi ale nie mógł bym postawić na nich bo poprostu zle im życzę:P

nbns 14.05.2009 19:12

to 2z3 to wystarczy ze wejda mi 2 mecze i wygrywam? lecz wygrana jest wtedy mniejsza niz jakbym trafił 3?
i czy da sie grac np 3z4 , 4z5 ???? dzieki za odp

WiślakNH 14.05.2009 19:23

Jak to jest z tym 2z3 , 3z4 itd?
Chodzi mi o to,czy np dając kobiecie w sts moją karteczkę z typami zaznaczam nad nimi np 2z3 ?I jak ze stawkami?Sam stwarzam te bloki np 'a' z c , 'b' z 'd' itd czy po prostu komputer jakoś to wybiera?
Z góry wielkie dzięki za odpowiedź :)

Donki 14.05.2009 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nbns (Post 727462)
to 2z3 to wystarczy ze wejda mi 2 mecze i wygrywam? lecz wygrana jest wtedy mniejsza niz jakbym trafił 3?
i czy da sie grac np 3z4 , 4z5 ???? dzieki za odp

Tak da sie również 3z4 4z5 itd:p

nbns 14.05.2009 19:33

ale konkretnie o co w tym chodzi? np 3z4 załóżmy ze kurs ogólny 4 meczy wynosi 5zł stawiam 100zł i wystarczy ze trafie 3 mecze z tych 4 i wygrywam? tylko ile 500zł czy 90% tego?

jaro1985r 14.05.2009 19:47

http://www.forum.bukmacherskie.com/s...ad.php?t=12156 tutaj macie wytłumaczone

trial 14.05.2009 20:17

PSG- Auxerre nie byłbym taki pewien, zazwyczaj nie stawiam przeciw zespołom Polaków, szczególnie tu, Jeleń w życiowej formie;)

WiślakNH 14.05.2009 20:21

Lokomotiv - Terek w rosyjskiej często są wałki więc osobiście bym nie grał :)

$iWu$ 14.05.2009 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 727227)
co myslicie o Orlando dzisiaj?? dziwnie niski kurs moim zdaniem

Aż za niski... :P
Boston +7 @ 1.90 biorę w singlu ;)

EDIT: Jednak poczekam sobie i na live zagram, może większego hc złapie... Ale Boston z hc do grania wg mnie :)

pnikonion 14.05.2009 20:45

chelsea - blackburn 1
espanyol - bilbao 1
fiorentina sampdoria 1
gijon - malaga (+1) 2
brema - karlsruher 1


za 100 zł do wygrania 550 zł :D co sądzicie ???

jaro1985r 14.05.2009 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 727390)
na dziś
Safina-Safarova 1 1,15 weszło
Broendby-Randers 1 1,33
za 215,60 zl do wygrania 329,76zł !

na weekend
Górnik-Odra 1 1,65
Werder-Karsluhe 1 1,45
Lks-Wisła 2 1,55
2z3 za 300 zł do wygrania 719,75zł !!!

Pierwszy kupon wszedł! Pnikonion duże ryzyko z tymi meczami, 5 meczy cięzko żeby weszło

WiślakNH 14.05.2009 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pnikonion (Post 727551)
chelsea - blackburn 1
espanyol - bilbao 1
fiorentina sampdoria 1
gijon - malaga (+1) 2
brema - karlsruher 1


za 100 zł do wygrania 550 zł :D co sądzicie ???


Ja bym grał Chelsea i Breme tylko z Twojego kuponu :-p
A jak chcesz za stówkę obstawiać to 2 - 3 mecze najwyżej bym proponował.

LuKaS TSW 14.05.2009 21:08

mi jak narazie dziś siada tzn Władykaukaz i Safina weszly i czekam na Red Wings i Lakersów:)

dużo jest meczy które powinny wejść na weekend głownie je wymieniliście już tu,a co myślicie o meczu Trnava-Slovan na 1? Slovan mistrz Słowacji to może jeszcze będą na kacu pomistrzowskim?:D

WiślakNH 14.05.2009 21:12

Uważaj żeby nie byli na kacu po świętowaniu mistrza :D
Ja czekam na Detroit i Lakers jeszcze

Źle Cię zrozumiałem :P

LuKaS TSW 14.05.2009 21:17

WiślakNH to przecież to napisałem że goście będą na kacu po zdobyciu wczoraj majstra:) to czekamy na te same mecze:D

pan Dudi 14.05.2009 21:19

Ja bym był ostrożny z typowaniem na KSG. Wieczorek stanie na głowie, żeby ich pogrążyć a jak grają w piłkę żabole chyba każdy widział.

trial 15.05.2009 10:57

Arka Gdynia - Ruch Chorzów 1
HSC Montpellier - AC Ajaccio 1
Cork City - Derry City 1

Dijon FCO - SCO Angers 1
Tavriya Symferopol - FK Lviv 1
Ujpest FC - Zalaegerszeg TE 1
Całkiem ciekawe kursy, co myślicie o czymś takim?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl