![]() |
Cytat:
http://lechia.gda.pl/artykul/11793/ |
Cytat:
|
|
Ostro, choc pomiedzy tym co pomiesci a tym ile biletow beda dawac to pewnie bedzie spora roznica:) Choc i tak cieszy dobra pojemnosc sektora gosci.
|
Cytat:
Umowe podpisano z wlascicielem obiektu czyli miastem. "Lechia operator"jako dzierzawca nie ma z tej umowy zlamanego grosza. |
Czy pojemnosc sektora gosci na Legii zmieni sie po oddaniu całego stadionu do uzytku ?
|
|
Pozostanie taka, jak jest teraz
|
Dojdzie chyba jeden mały sektor. Łącznie będzie koło 1600-1700
|
Widzew będzie miał nowy stadion w 2013 roku.
http://www.widzewiak.pl/newsroom/175...adionu-Widzewa! |
Stadion Narodowy
I pomysleć, że to całe żelastwo wisi centralnie nad boiskiem http://img571.imageshack.us/img571/246/6resizer.jpg Polex/SCC Sieć już jest, brakuje tylko pająka :P http://img822.imageshack.us/img822/3225/p4220008.jpg zbieraj/SCC Schody na promenadę okładane są kamieniem, poziom wykończenia robi wrażenie http://img862.imageshack.us/img862/3799/p4210103.jpg zbieraj/SCC No i krzesełka http://img14.imageshack.us/img14/3448/p4210076.jpg zbieraj/SCC |
co do ostatniego zdjęcia czy tylko mi się wydaje że bedzie tam ciasno?? i przejscie do swojego krzesełka będzie sprawiało nie lada problem??
|
Filozofii żadnej nie ma.. poprostu aby przejść to ludzie muszą wstawać z krzesełek
|
A tymczasem w Gdańsku...
http://img815.imageshack.us/img815/1...4239115.th.jpg http://img607.imageshack.us/img607/9...0905515.th.jpg http://img710.imageshack.us/img710/8...0905315.th.jpg Cudeńko, nie mogę się doczekać otwarcia :) |
Piękny stadion. Zazdroszczę wam bardzo :)
Jak dla mnie najpiękniejszy z tych najnowszych. |
Na Narodowym bedzie ponad 3 tys krzeselek wiecej niz w projekcie. Sa dwie wersje, blad projektowy lub zageszczenie siedzisk, miejsca dla jednej osoby jest mniej niz na R22.
|
^^ gdzieś słyszałem, że to przez zmniejszenie liczby miejsc vipowskich. Ile w tym prawdy, nie wiem.
|
A Ty kolego nie za wczesnie przypisujesz sobie kolejnego mistrza. Zebys potem nie musil plakac, kr... litosci jeszcze 21 pkt do zdobycia i wszystko moze sie zdazyc.
Sory za ot ale nie moglem |
Cytat:
|
Dlaczego na narodowym krzesełka na narodowym są szaro czerwone ? ;/
|
Cytat:
|
Cytat:
I faktycznie zmien sobie podpis. Jak sie okaze ze mistrz sie zesra to zostaniesz ogloszony zlym prorokiem i zapewnisz sobie bana dozywotniego zebys wiecej nie krakal :] |
^^ w jakimś wywiadzie dot. właśnie tej zmiany liczby miejsc na narodowym mówił tym że to przez zmniejszenie właśnie liczby miejsc VIP. Podobno najpierw zaprojektowali więcej miejsc dla ważnych osób i wtedy była podana liczba widzów jaka wejdzie na stadion, potem przeprojektowywali i właśnie obcięli miejsc vipowskich na tyle że im wyszło 3000 (??) miejsc więcej dla zwykłych śmiertelników. Też mi się nie chce w to wierzyć, ale nie ja taką teorię wymyśliłem. Jednak najbardziej prawdopodobne jest zmniejszenie odległości między siedziskami, czy zmiana siedzisk z pierwotnych planów na jakieś mniejsze.
Podpis... wiem. Ale nie zmienię. Jeśli jakimś cudem nie wygramy to chyba będę musiał zniknąć z tego forum... przynajmniej honorowo oddam się do dyspozycji adminów. Brak mistrza = BAN. Może ktoś na to pójdzie. Koszykarki już mają kolejnego mistrza, kolej na piłkarzy! |
Co do wiekszej ilości miejsc na Narodowm to wynika to z faktu że dostawią jej gdzies na jakiejś promenadzie gdzie wcześniej ich nie uwzględniali. Tak przynajmniej gdzieś czytałem. A co do szerokosci przejścia to na tej ostatniej focie to widać że są tam krzesełka zamontowane juz na stałe plus obok połozone luzem w folii inne. Napewno bedzie wystarczająco miejsca. U nas tez żeby kogos wypuścić ze środka rzędu trzeba wstawać. Stadion będzie zajebisty i nie doszukujcie sie dziury w całym. A krzesełka mają byc czerwone, srebrne (szare?) i białe.
|
Po prostu pięknie:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html Cytat:
Mniejsza o Amikę, ale przed Euro to poważny problem. Stadion w POZnaniu, który tak był chwalony okazuje się powoli bublem. |
Cytat:
Kto go chwalil? |
^^ jak to kto? Cała polska :D ... społeczność 'hodowców' ziemniaków. I media, media, media! Nie zapominajmy o dziale marketingu POZnan*'skiego, ze słynnym hasłem: Nam już trawa rośnie.
|
Cytat:
Gdańsk: http://img820.imageshack.us/img820/2872/img2669gw.jpg http://img4.imageshack.us/img4/9528/img2743xf.jpg http://img860.imageshack.us/img860/1491/img2702b.jpg http://img638.imageshack.us/img638/3258/img2689mx.jpg http://img706.imageshack.us/img706/9618/img2725q.jpg foty elpolako |
ja pierdziu, ale cacko...
|
Cytat:
Byli juz tacy co sie widzieli na tronie dwa lata temu i z niego spadli, potem bylismy my rok temu prawie pewni i tez spadlismy. Wyluzuj i wytnij podpis, wstawisz sobie albo nie po 30 maja. Cytat:
Miejsca VIP sa przed lozami na poziomach 1 i 2, w zaledwie trzech rzedach. Sa to calkowicie oddzielne poziomy do ktorych nie mieli nigdy dostepu zwykli kibice. Promenada to poziom 0 w calosci i tu nic sie nie zmienilo. Trybuna dolna (-2 i -1) oraz gorna (+3 i +4) sa przeznaczone dla ludzi. Jedyne modyfikacje mogly nastapic wewnatrz tych trybun. I wg mnie jedyne logiczne wytlumaczenia podalem wyzej, blad projektowy lub zageszczenie. Jeszcze ewentualnie zmiana kosztem miejsc dla dziennikarzy ale 3 tysiace to za duza liczba. A propos miejsca, krzeselka sa juz zamontowane na trybunie dolnej na jednym sektorze. Mam informacje z pierwszej reki ze jest tam odrobine mniej miejsca pomiedzy nimi niz na stadionie Wisly. Zreszta kazdy bedzie mogl sie sam przekonac 22 lipca. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl