Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

Usulovski 14.04.2011 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LUKAS77 (Post 1077211)
Nie zapomnij ze PGE to spolka skarbu panstwa a z Gdanska jest Tusk. jaka mamy pewnosc ze to nie zbieg okolicznosci ze wlasnie ta spolka jest Sponsorem tytularnym klubu naszego premiera.

Mało tego, w wieku 17 lat Tusk stał na czele Klubu Kibica Lechii Gdańsk...

http://lechia.gda.pl/artykul/11793/

snyrting 14.04.2011 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez joshi (Post 1077248)
a skąd wiadomo, że kasę dostanie Legia? Stadion jest miejski tak jak u nas, prawda?

Na forum Legii powołują się na jakiś wywiad z członkiem zarządu (bodaj Kosmala), w którym mówi on, że środki od sponsora tytularnego zasilą kasę klubu.

Donki 14.04.2011 19:31

http://legionisci.com/news/42323_35_...ie_Slaska.html

studio 14.04.2011 20:21

Ostro, choc pomiedzy tym co pomiesci a tym ile biletow beda dawac to pewnie bedzie spora roznica:) Choc i tak cieszy dobra pojemnosc sektora gosci.

Pilsner 14.04.2011 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LUKAS77 (Post 1077211)
Nie zapomnij ze PGE to spolka skarbu panstwa a z Gdanska jest Tusk. jaka mamy pewnosc ze to nie zbieg okolicznosci ze wlasnie ta spolka jest Sponsorem tytularnym klubu naszego premiera.

Zbieg okolicznoisci moze i nie jest przypadkowy, niemniej PGE nie jest sponsorem klubu.
Umowe podpisano z wlascicielem obiektu czyli miastem.
"Lechia operator"jako dzierzawca nie ma z tej umowy zlamanego grosza.

Donki 20.04.2011 12:57

Czy pojemnosc sektora gosci na Legii zmieni sie po oddaniu całego stadionu do uzytku ?

rafil 20.04.2011 14:23

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77156,t...wiadomosc.html

Blondas 20.04.2011 14:37

Pozostanie taka, jak jest teraz

legion18 20.04.2011 16:27

Dojdzie chyba jeden mały sektor. Łącznie będzie koło 1600-1700

emj10 21.04.2011 12:11

Widzew będzie miał nowy stadion w 2013 roku.
http://www.widzewiak.pl/newsroom/175...adionu-Widzewa!

simone 24.04.2011 14:15

Stadion Narodowy

I pomysleć, że to całe żelastwo wisi centralnie nad boiskiem
http://img571.imageshack.us/img571/246/6resizer.jpg
Polex/SCC

Sieć już jest, brakuje tylko pająka :P
http://img822.imageshack.us/img822/3225/p4220008.jpg
zbieraj/SCC

Schody na promenadę okładane są kamieniem, poziom wykończenia robi wrażenie
http://img862.imageshack.us/img862/3799/p4210103.jpg
zbieraj/SCC

No i krzesełka
http://img14.imageshack.us/img14/3448/p4210076.jpg
zbieraj/SCC

wiertar 24.04.2011 14:18

co do ostatniego zdjęcia czy tylko mi się wydaje że bedzie tam ciasno?? i przejscie do swojego krzesełka będzie sprawiało nie lada problem??

jaszczur90 24.04.2011 14:21

Filozofii żadnej nie ma.. poprostu aby przejść to ludzie muszą wstawać z krzesełek

Wizard 24.04.2011 15:44

A tymczasem w Gdańsku...

http://img815.imageshack.us/img815/1...4239115.th.jpg

http://img607.imageshack.us/img607/9...0905515.th.jpg

http://img710.imageshack.us/img710/8...0905315.th.jpg

Cudeńko, nie mogę się doczekać otwarcia :)

murray 24.04.2011 16:07

Piękny stadion. Zazdroszczę wam bardzo :)
Jak dla mnie najpiękniejszy z tych najnowszych.

orzeu 24.04.2011 16:35

Na Narodowym bedzie ponad 3 tys krzeselek wiecej niz w projekcie. Sa dwie wersje, blad projektowy lub zageszczenie siedzisk, miejsca dla jednej osoby jest mniej niz na R22.

wonski_eNHa 24.04.2011 16:45

^^ gdzieś słyszałem, że to przez zmniejszenie liczby miejsc vipowskich. Ile w tym prawdy, nie wiem.

saklak1906 24.04.2011 17:06

A Ty kolego nie za wczesnie przypisujesz sobie kolejnego mistrza. Zebys potem nie musil plakac, kr... litosci jeszcze 21 pkt do zdobycia i wszystko moze sie zdazyc.

Sory za ot ale nie moglem

simone 24.04.2011 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 1081897)
Na Narodowym bedzie ponad 3 tys krzeselek wiecej niz w projekcie. Sa dwie wersje, blad projektowy lub zageszczenie siedzisk, miejsca dla jednej osoby jest mniej niz na R22.

Ja gdzieś czytałem, że to zależy od modelu krzesełek, a konkretniej jego wymiarów. Może w projekcie założyli taki a nie inny wymiar, w rzeczywistości okazało się że siedziska są węższe i ich po prostu więcej weszło. Ile w tym prawdy to nie wiem także tylko gdybam sobie :P

Donki 24.04.2011 20:05

Dlaczego na narodowym krzesełka na narodowym są szaro czerwone ? ;/

legion18 24.04.2011 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1081943)
Dlaczego na narodowym krzesełka na narodowym są szaro czerwone ? ;/

Bo biało-czerwone byłyby faszystowsko-nacjonalistyczne, kipiące nienawiścią do żydów i pedałów.

orzeu 24.04.2011 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1081899)
^^ gdzieś słyszałem, że to przez zmniejszenie liczby miejsc vipowskich. Ile w tym prawdy, nie wiem.

Miejsca vip nie moga miec z tym nic wspolnego bo sa na zupelnie innych, wydzielonych sektorach i wejscie na nie jest tylko z loz vipowskich.
I faktycznie zmien sobie podpis. Jak sie okaze ze mistrz sie zesra to zostaniesz ogloszony zlym prorokiem i zapewnisz sobie bana dozywotniego zebys wiecej nie krakal :]

wonski_eNHa 24.04.2011 23:35

^^ w jakimś wywiadzie dot. właśnie tej zmiany liczby miejsc na narodowym mówił tym że to przez zmniejszenie właśnie liczby miejsc VIP. Podobno najpierw zaprojektowali więcej miejsc dla ważnych osób i wtedy była podana liczba widzów jaka wejdzie na stadion, potem przeprojektowywali i właśnie obcięli miejsc vipowskich na tyle że im wyszło 3000 (??) miejsc więcej dla zwykłych śmiertelników. Też mi się nie chce w to wierzyć, ale nie ja taką teorię wymyśliłem. Jednak najbardziej prawdopodobne jest zmniejszenie odległości między siedziskami, czy zmiana siedzisk z pierwotnych planów na jakieś mniejsze.

Podpis... wiem. Ale nie zmienię. Jeśli jakimś cudem nie wygramy to chyba będę musiał zniknąć z tego forum... przynajmniej honorowo oddam się do dyspozycji adminów. Brak mistrza = BAN. Może ktoś na to pójdzie. Koszykarki już mają kolejnego mistrza, kolej na piłkarzy!

Mako 26.04.2011 11:59

Co do wiekszej ilości miejsc na Narodowm to wynika to z faktu że dostawią jej gdzies na jakiejś promenadzie gdzie wcześniej ich nie uwzględniali. Tak przynajmniej gdzieś czytałem. A co do szerokosci przejścia to na tej ostatniej focie to widać że są tam krzesełka zamontowane juz na stałe plus obok połozone luzem w folii inne. Napewno bedzie wystarczająco miejsca. U nas tez żeby kogos wypuścić ze środka rzędu trzeba wstawać. Stadion będzie zajebisty i nie doszukujcie sie dziury w całym. A krzesełka mają byc czerwone, srebrne (szare?) i białe.

flamengista 27.04.2011 10:06

Po prostu pięknie:

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html

Cytat:

"PS" pisze więc, że nie ma innego wyjścia jak wymiana całego podłoża wraz z urządzeniami grzewczymi. Miałoby do niej dojść po zakończeniu sezonu. Koszt takiego przedsięwzięcia to - bagatela - 1,5 mln euro.
A co jeśli wymiana podłoża nic nie da? Przecież wiadomo, że problemem jest brak słońca - nawet z dobrym podłożem trawa źle będzie rosła...

Mniejsza o Amikę, ale przed Euro to poważny problem. Stadion w POZnaniu, który tak był chwalony okazuje się powoli bublem.

studio 27.04.2011 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1082474)
który tak był chwalony okazuje się powoli bublem.

Zartujesz? :lol:

Kto go chwalil?

wonski_eNHa 27.04.2011 11:09

^^ jak to kto? Cała polska :D ... społeczność 'hodowców' ziemniaków. I media, media, media! Nie zapominajmy o dziale marketingu POZnan*'skiego, ze słynnym hasłem: Nam już trawa rośnie.

Kociewiak 27.04.2011 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1082474)
Po prostu pięknie:

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html



A co jeśli wymiana podłoża nic nie da? Przecież wiadomo, że problemem jest brak słońca - nawet z dobrym podłożem trawa źle będzie rosła...

Mniejsza o Amikę, ale przed Euro to poważny problem. Stadion w POZnaniu, który tak był chwalony okazuje się powoli bublem.

No ok, ale może jednak w małym stopniu chociaż coś da. Chyba nawet na tym forum ktoś z POZnania pisał, że pod tą glebą zostawili gruz itp. Co do reszty się zgodze :)


Gdańsk:

http://img820.imageshack.us/img820/2872/img2669gw.jpg
http://img4.imageshack.us/img4/9528/img2743xf.jpg
http://img860.imageshack.us/img860/1491/img2702b.jpg
http://img638.imageshack.us/img638/3258/img2689mx.jpg
http://img706.imageshack.us/img706/9618/img2725q.jpg

foty elpolako

Kolumbus 27.04.2011 15:08

ja pierdziu, ale cacko...

orzeu 27.04.2011 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1081987)
^^ w jakimś wywiadzie dot. właśnie tej zmiany liczby miejsc na narodowym mówił tym że to przez zmniejszenie właśnie liczby miejsc VIP. Podobno najpierw zaprojektowali więcej miejsc dla ważnych osób i wtedy była podana liczba widzów jaka wejdzie na stadion, potem przeprojektowywali i właśnie obcięli miejsc vipowskich na tyle że im wyszło 3000 (??) miejsc więcej dla zwykłych śmiertelników. Też mi się nie chce w to wierzyć, ale nie ja taką teorię wymyśliłem. Jednak najbardziej prawdopodobne jest zmniejszenie odległości między siedziskami, czy zmiana siedzisk z pierwotnych planów na jakieś mniejsze.

Podpis... wiem. Ale nie zmienię. Jeśli jakimś cudem nie wygramy to chyba będę musiał zniknąć z tego forum... przynajmniej honorowo oddam się do dyspozycji adminów. Brak mistrza = BAN. Może ktoś na to pójdzie. Koszykarki już mają kolejnego mistrza, kolej na piłkarzy!

Juz nie rob z siebie takiego honorowego meczennika tylko zwyczajnie wywal ten podpis i nie kracz.
Byli juz tacy co sie widzieli na tronie dwa lata temu i z niego spadli, potem bylismy my rok temu prawie pewni i tez spadlismy. Wyluzuj i wytnij podpis, wstawisz sobie albo nie po 30 maja.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mako (Post 1082249)
Co do wiekszej ilości miejsc na Narodowm to wynika to z faktu że dostawią jej gdzies na jakiejś promenadzie gdzie wcześniej ich nie uwzględniali. Tak przynajmniej gdzieś czytałem. A co do szerokosci przejścia to na tej ostatniej focie to widać że są tam krzesełka zamontowane juz na stałe plus obok połozone luzem w folii inne. Napewno bedzie wystarczająco miejsca. U nas tez żeby kogos wypuścić ze środka rzędu trzeba wstawać. Stadion będzie zajebisty i nie doszukujcie sie dziury w całym. A krzesełka mają byc czerwone, srebrne (szare?) i białe.

Miejsca VIP ani promenada nie maja w ogole wplywu na ilosc krzeselek z prostej przyczyny.
Miejsca VIP sa przed lozami na poziomach 1 i 2, w zaledwie trzech rzedach. Sa to calkowicie oddzielne poziomy do ktorych nie mieli nigdy dostepu zwykli kibice.
Promenada to poziom 0 w calosci i tu nic sie nie zmienilo.
Trybuna dolna (-2 i -1) oraz gorna (+3 i +4) sa przeznaczone dla ludzi. Jedyne modyfikacje mogly nastapic wewnatrz tych trybun. I wg mnie jedyne logiczne wytlumaczenia podalem wyzej, blad projektowy lub zageszczenie. Jeszcze ewentualnie zmiana kosztem miejsc dla dziennikarzy ale 3 tysiace to za duza liczba.

A propos miejsca, krzeselka sa juz zamontowane na trybunie dolnej na jednym sektorze. Mam informacje z pierwszej reki ze jest tam odrobine mniej miejsca pomiedzy nimi niz na stadionie Wisly. Zreszta kazdy bedzie mogl sie sam przekonac 22 lipca.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl