![]() |
Cytat:
Szkoda Glowackiego, bo charakterny chłop i po tym, co pokazał w walce z Huckiem u mnie chyba do końca będzie miał respekt. Dla mnie ten łokieć to dq dla Łotysza, ale że to była Łotwa... Do teraz nie mogę uwierzyć w to, co się tam odwaliło. Cyrk. Ogólnie po tej walce duże rozczarowanie boksem i spore zniesmaczenie. |
Cytat:
Ale pyta, dobrze że tego nie oglądałem i chyba mnie zniechęcili do kolejnych walk ... |
|
No tak, w sobotę Arczi wraca na salony.
Chisora jest mocno rozbity, ostatnie ciężkie KO od White'a musiało się na nim odbić. Oczywiście, Szpilka faworytem nie jest ale jeżeli jest świetnie przygotowany kondycyjnie, będzie trzymał się taktyki i utrzyma koncentrację przez całą walkę to może wygrać na punkty. Ale ponieważ te 3 elementy musiałyby zagrać razem, to szanse nie są jakieś duże |
No to wrócił po zbóju ... Dobrze że odzyskał przytomność. Jak mu błędnika nie uszkodził to jeszcze Taniec z Gwiazdami obskoczy :)
|
Szpila rok pewnie sobie odpocznie i znowu zrobi skok na kasę. Aż go chyba ktoś w końcu zatłucze na tym ringu.
Niech idzie do Ksw, fame mma czy innych wynalazków. Zarobi swoje, a chociaż inwalidą nie zostanie. |
On walczy w nie swojej wadze. Ani nie ma szczeki na tę wagę, ani ciosu. Zszedłby niżej to może by gdzieś koło czolówki się kręcił. No ale jemu od dzieciaka zrobiono pranie mózgu i krzywdę, a że jest mało inteligentny to jego chore ambicje albo wyrzadza mu krzywdę fizyczną na przyszłosć, albo się totalnie będzie dalej ośmieszał bo jego każdy lepszy bokser obija a niedługo, a może nawet i już, ta jego szklana psychika ("będę mistrzem świata, kto to jest Adamek, Gołota czy Michalczewski, Michalczewski walczył z samymi kelnerami...") sprawi, że pierwszy lepszy pięściarz go obije. On w ringu ma strach w oczach przed przyjmowaniem mocnych ciosów. Dostaje pierwszą bombę w miarę czysto i się blokuje. A taki był zajebisty ten Ajtuj.
|
Wszyscy żyją Ajtujem a tutaj Adaś ma wszystkich w dupie i idzie po swoje:
Adam Kownacki VS Chris Arreola Po 12 rundach wielkiej wojny, Adam Kownacki pokonał jednogłośnie na punkty Chrisa Arreolę. Dzięki temu zwycięstwu Polak przybliżył się do walki o mistrzostwo świata. Wygrana Kownackiego przyszła w rekordowym stylu - nikt wcześniej nie wyprowadził tylu ciosów w wadze ciężkiej: w sumie 2172 ciosy, z których do celu doszło 667, w tym 369 Kownackiego. |
Adaś dobry chłopak i twardo idzie po swoje ale obawiam się, że ma na tyle słabe te ciosy - jak widać nie potrafił znokautować ani Arreoli ani Martina, a lał ich po łbach ile wlezie, że to będzie jeden z jego mankamentów. To tego technika nie błyszczy, defensywą też nie - ale chociaż widać, że szczekę ma twardą, chociaż jak go trafi Wilder to watpię aby przewalczył z takim 12 rund - no i tego brzuszka też by mógł troche zrzucić zeby być szybszy.
Trochę się obawiam, że w starciu z Wilderem szybko by został pozbawiony marzeń. Fury też myślę za wysoka półka. Ale z resztą myślę, że może konkurować z powodzeniem. |
Mariusz Wach zmierzy się z Dillianem Whyte'em przed walką Anthony Joshua vs Andy Ruiz II
Cytat:
Z ciekawości można rzucić okiem :) |
To jakiś żart? :D
|
Dlaczego? Jak dla mnie ten świat bokserski jest na tyle mały, a pasów mistrzowskich jest kilka, że nie ma zbytnio miejsca na rotację stad nie trudno zobaczyć Polaka, który w sumie od czołówki odbiega już sporo a z czołówką się bije - Szpilka, Wach czy Adamek. W ostatnich latach bez formy a mimo to gdzieś tam zawalczyli na dużej gali
|
I poszło. Wach wielkich szans nie miał ale i tak chyba zaprezentował sie najlepiej biorąc pod uwagę jego ostatnie występy ;)
Nie wiem czy to wina trenerów czy jego psychiki ale warunki fizyczne i szczękę miał na mistrzostwo. Teraz już niestety emerytura. |
|
Kto by pomyślał, że ktokolwiek może tak zniszczyć Wildera. To była deklasacja. Przed walką myslałem, że wygrać może każdy, ale nigdy bym nie powiedział, że któryś tak zdominuje rywala.
|
Coś tam piszą że kontrakt był na 3 walki - zobaczymy...
Albo Fury ma kumpla Panofamixa albo Wilder zapił dzień wcześniej ale różnica była ogromna. Cud że Wilder leżał na dechach tylko raz. |
Mówi się, że przegrany ma 30 dni na podjęcie decyzji czy chce rewanżu. Także rewanż raczej będzie.
Generalnie to w pierwszej walce Fury był po 3 letniej przerwie, 2 pojedynkach na przetarcie, przebytej depresji, schodził z wagi 180 kg itd itd więc można powiedzieć, że do życiowej formy mu brakowało, a mimo to już w tej pierwszej walce z Wilderem był blisko pokonania go. Chociaż jego bilans i liczba walk z KO względem ilości pojedynków nie jest tak imponująca jak liczby Wildera to trzeba przyznać, ze gościu jest jedyny w swoim rodzaju. Chlop jak tur, do tego szybki, balansuje ciałem, może nie ma mega .......nięcia ale sama ilość ciosów i ich siła wywołana masą tez daje piorunujące efekty. Wilder to w sumie dzikość, plus ta prawa ręka i w wielu pojedynkach on polowal wlaściwie na jedną akcję. łeb też ma mocny i nikt go wczesniej nie naruszył. W tej drugiej walce wyszło tak, że Fury robił swoje, wyeliminował mocne strony Wildera jakimi sa ta prawa ręka i takie polowanie na jeden cios, wchodził w niego ostro i widać wystarczylo aby go zeszmacic kompletnie. Jedna też co innego jak się bije z Wilderem chłop 190 cm i 110 kg, a chlop jak Fury czyli 206 cm i tam chyba ze 125 kg ważył... Ani takiego łatwo nie jest siegnąć, ani przepchnąć, ani zastopować, ani jednym ciosem rozwalić. No i wyszlo, że wystarczy na Wildera puścić taki czołg, który ciągle napiera i został murzyn bez jednego sztycha w tej walce. |
WIlder - Fury
Cytat:
|
|
Ktoś jeszcze śledzi "karierę" Arturka ? ;)
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl