Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

Krissu 22.05.2010 16:24

Ja stawiam na Inter bo nie lubię Helmutów. :D

Awe 22.05.2010 16:56

Jestem za Interem. Strasznie mi imponuje ich gra. To co zrobił Van Gaal też jest ciekawe, posadził najdroższych, stawia na tańszych i na młodych. Grają przyjemnie dla oka i mimo niechęci do Bayernu doceniam to. Ale jednak Inter :)

_ukoL 22.05.2010 17:15

Z dwojga złego wolę Inter...

masterlag 22.05.2010 17:18

Nie lubię Mourinho i nie lubię zabijania footballu, który z każdym rokiem staje się coraz większym biznesem, a szkoda. Nie cierpię catenaccio i wgl za włoską piłką nie przepadam.

Trzymam mocno kciuki za Bayern, za Robbena :D niech sie chłopak przypomni na SB ;) Mam nadzieję, że jakimś cudem przepchną ten zaparkowany autokar- jedyna szansa dopóki będzie 1-0, gdzie Inter jeszcze tak całkiem zamurować się nie będzie mógł.
Noi oczywiście nadzieje mam, że sędziowanie będzie w porządku. [bez podtekstów z mojej strony]

Swoją drogą, możemy mieć powtórkę z zeszłego roku- i Bayern i Inter mogą się pokusić o taką zdobycz jak Barcelona [6 pucharów], bo oba zespoły mają na tę godzinę po 2 trofea. Więc jeśli już ktoś coś by gdzieś musiał to niech to będzie BAYERN MONACHIUM! :-) (szkoda mi będzie jedynie ew. Eto'o)

szprotson 22.05.2010 17:30

Jose Jose, i zabij futbol. ZABIJ na amen!

W lidze włoskiej strzelili najwiecej stracili najmniej. Oto zabójstwo futbolu.

Kibiców Barcelony jeszcze dupka chyba boli.

Zeby tak nasza Wisła potrafiła zabijać futbol.

bercik860 22.05.2010 17:38

Nie jestem wielkim fanem Interu ani Bayernu, ale irytuje mnie Mourinho, dlatego mam nadzieje że Bayern wygra. Tyle że Mourinho, nie ma co gadać, jest dobry w tym fachu i chyba takiej szansy z rąk nie wypuści. No ciekawie będzie, i ciekawy finał w ogóle, myśle że nawet po fazie grupowej nikt by takiego nie obstawiał.

ToTylkoJa 22.05.2010 17:43

szprotson a ja widzę, że Ciebie chyba boli jeszcze to, że piłkarze Interu wyglądali jak dzieci we mgle na CN :)

Inter 75 - 34

Barcelona 98 - 24
Real M. 102 - 35

Chelsea 103 - 32
Man Utd 86 - 28
Arsenal 83 - 41

Awe 22.05.2010 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 903221)
szprotson a ja widzę, że Ciebie chyba boli jeszcze to, że piłkarze Interu wyglądali jak dzieci we mgle na CN :)

Tu się nie zgodzę. Bronili się przez cały mecz - prawda. Często nawet nie w polu karnym, a bramkowym - prawda. Ale każdy z nich wiedział co ma robić i funkcjonowali bardzo sprawnie. Jak ktoś w tym meczu był "dzieckiem we mgle" to Barcelona, która nieporadnie wymieniała podania wszerz boiska i nie potrafiła stworzyć nic ciekawego. Zagrali w stylu Wisły ;) Niby byli przy piłce ale tak na prawdę nic z tego nie wynikało, a czas uciekał. Oczywiście przyznaję, że bramka nieuznana niesłusznie :) Ale nie zmienia to faktu, że Inter wcale nie bronił się rozpaczliwie. I piszę to ja, sympatyk Katalończyków :)

ToTylkoJa 22.05.2010 18:04

Obrona Częstochowy. Tak powinien grać zespół, który jest
a) mistrzem Włoch
b) finalistą LM
c) zdobywcą Pucharu Włoch
?

Barca była dziecmi we mgle? Owszem, nie mieli 10 okazji na strzelenie gola jak to zwykle bywa, ale mieli 4 sytuacje + gol + nieuznany gol. To mało?
Gdyby sędzia uznał gola dla Barcy (tak jak sam napisałeś, niesłusznie nieuznany), to nikt nie pisałby i nie mówiłby o wspaniałej myśli taktycznej Mou. Bo po prostu Inter by odpadł i tyle. Decyzja sędziego zadecydowała o tym, co teraz się pisze o tym spotkaniu. Jeśli Mourinho przewidział takie coś w swojej taktyce, to owszem- jest geniuszem. Ale nie sądzę, aby Jose wiedział o tym, że arbiter nie uzna gola. Do tego dochodzi bramka ze spalonego (Milito) w pierwszym meczu i mamy cały obraz boskiej taktyki boskiego Portugalczyka, która tak naprawdę oparła się na farcie (tak jak gol Iniesty w 93 minucie na SB w meczu z Chelsea- fart i tyle)

Nigdy wcześniej nie widziałem Eto grającego jako obrońca- takie rzeczy tlyko w Interze (a ściślej- w taktyce Mou).Jak dla mnie była to rozpaczliwa obrona. A dlaczego? Wyjaśnię- zespół, który przyjeżdza na CN i ma w zamyśle się bronić, owszem robi to, ale przy okazji wyprowadza kontrataki. Inter tego nie robił, wybijał tylko piłkę przed siebie (okolice 70 minuty i VV grał przy linii środkowej boiska, po raz pierwszy widziałem coś takiego)

edit: nie będę ciągnął dalej tego wątku, wszystko co sądzę o tym, napisałem już wcześniej w tym temacie. Więc jakbyś chciał, to możesz sobie poczytać. Pozdro.

Tom'ash 22.05.2010 19:04

Nie wiecie czy na jakimś kanale na Cyfrze pójdzie meczyk?

tedi100 22.05.2010 19:11

tylko na polsacie... jeżeli chcesz mieć po Polsku...

Krissu 22.05.2010 19:15

W ramach przedmeczowej napinki ;-)

Kameleon 22.05.2010 19:16

P.S.
Nowa reklama nike, co była przed chwilą na nsport- MASAKRA! :D

westersyl 22.05.2010 19:21

Podobno pytanie do kolegi wyżej czy złapie gdzie ten mecz na cyfrze ? nie mam polsastu.

murray 22.05.2010 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 903221)
szprotson a ja widzę, że Ciebie chyba boli jeszcze to, że piłkarze Interu wyglądali jak dzieci we mgle na CN :)

Inter 75 - 34

Barcelona 98 - 24
Real M. 102 - 35

Chelsea 103 - 32
Man Utd 86 - 28
Arsenal 83 - 41

A Ajax 106-20 w 34 meczach, ale mistrzostwa nie zdobyli.
Bo w futbolu liczy się tylko zwycięzca i to tylko jego będą pamiętać w przyszłości, a nie kto ile bramek zdobył albo kto doprowadzał do ekstazy swoich fanów.
Co do dzisiejszego meczu, to jakoś nie mam specjalnie faworyta, bo obydwa kluby bardzo lubię, pomimo, że nie grają w najlepszej lidze świata - angielskiej.
Mourinho pewnie zostanie w Madrycie i zdobędzie, co będzie do zdobycia. Jest genialnym taktykiem, ale do tego ma niesamowite szczęście do 1-0 albo magicznych rzutów wolnych.
http://www.youtube.com/watch?v=Hg3GY90vOSc
P.S. Reklama Nike'a - cudo!

Kameleon 22.05.2010 19:28

A odbierasz Astre? Na Sat1 jest napewno

tomo 22.05.2010 19:44

Jest gdzieś ten mecz w internecie ? nie mam ani polsatu, ani cyfry, ani tv :)

harthausen 22.05.2010 19:52

http://iraqgoals.tv/ch11.html

gadane komentatorów na pewno nie będzie Cię wnerwiać :D

tomo 22.05.2010 19:57

harthausen:

Ale tu jest po angielsku ;)

Dzięki !

prober 22.05.2010 20:00

Oho, właśnie dowiedzieliśmy się od polskich komentatorów, że w finale gra Bayern Mediolan :)

tommiyacht 22.05.2010 20:02

Chivu urwał sie z "Rudego" ?

masterlag 22.05.2010 20:06

Ma ktoś link do transmisji z polskim komentarzem?
Lub gdzie mogę zobaczyc ten mecz na Cyfrze? (hotbird bodajże)

someonewisp 22.05.2010 20:16

Macie swój Inter. Wybijają piłkę na ślepo. Gdzie jest geniusz taktyczny waszego Special One? Czekam na "wspaniałe" akcje staruszka Zannetiego i prowokatora Balotteliego.

Do jasnej cholery, musiało się trafić ślepej kurze ziarno ...

_ukoL 22.05.2010 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someonewisp (Post 903300)
Macie swój Inter. Wybijają piłkę na ślepo. Gdzie jest geniusz taktyczny waszego Special One? Czekam na "wspaniałe" akcje staruszka Zannetiego i prowokatora Balotteliego.

Chciałbym, żeby tak na oślep grała Wisła, a napastnicy jak Milito - właśnie ukuł. :D

qchar90 22.05.2010 20:21

eh;/ Bayern gre prowadzil i bramke stracil;/
zaraz zacznie sie obrona czestochowy ze strony Interu i kontraataki

Wasiu 22.05.2010 20:22

Ciekawe czy Skorza oglada bo jego ulubione akcje leca.
Dzida od bramkarza i wysoki napastnik zgrywa glowa.
A wczesniej powinienm byc karna za reke Maicona.

DevilMayCry 22.05.2010 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 903304)
Ciekawe czy Skorza oglada bo jego ulubione akcje leca.
Dzida od bramkarza i wysoki napastnik zgrywa glowa.
A wczesniej powinienm byc karna za reke Maicona.

i wynik jest :P

bercik860 22.05.2010 20:33

No myśle że Inter już tego nie odda, jak Bayern będzie grał tak statycznie to pójdzie jedna-druga kontra i Inter to pewnie wygra

harthausen 22.05.2010 20:39

Scheisse, że Inter prowadzi , ale co by nie gadać akcja podręcznikowa. To może już być po meczu, Barca nie przełamała catenaccio , to i Bayern tym bardziej może nie dać rady.

dynek.pl 22.05.2010 20:48

jak to dzisiaj powiedzial Van Gaal, ktorego notabene Mourinho jest wychowankiem: on trenuje zespol, zeby gral atrakcyjnie, Mourinho poszedl inna droga i trenuje swpje zespoly zeby wygrywaly
zastanawia mnie co powiedza na to kibice Realu ? w koncu Real ma nie tylko wygrywac ale ma zachwycac

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kameleon (Post 903268)
P.S.
Nowa reklama nike, co była przed chwilą na nsport- MASAKRA! :D

http://vimeo.com/11896489 :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl