![]() |
http://www.youtube.com/watch?v=lNFY20VmOWA nadal boli jak się ogląda ten mecz eh.. co roku człowiek myślał, znów trzeba będzie czekać co najmniej rok na kolejną szansę..
Teraz ile poczekamy..? "Wisełko wygraj mecz..", "Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham Cię!". |
|
|
|
http://youtu.be/o1b9rbYKDNA
Kilka ujęć z pobytu Dana Petrescu w Wiśle Kraków. |
Szukam dokumentu Historia Polskiej Piłki Nożnej: Wisła Kraków. Poratujecie linkiem?
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...2a_Krak.C3.B3w |
|
|
Witam serdecznie,
Szukam całości nagrania z Orange Sport Tok gdzie "gościem" był pfuuu... Jacek Bednarz. Ktoś ma jakiś namiar? Gdyby nie było woadomu o co chodzi tu jest zapowiedź: http://www.orange.pl/kid,4002357422,...edz,video.html |
|
|
|
Wisła Kraków - Energie Cottbus 1:2 (sparing 16.01.2013)
http://www.youtube.com/watch?v=R7L2zKMH7tg |
Wisła Kraków – Czornomorec Odessa 1:3 (1:2) (Sparing 19.01.2013)
https://www.youtube.com/watch?v=c5hn...WuNEvQ&index=1 |
Potrzebuje zdjecia naszej oprawy ,,Armia Wisły'' lub ,,Piłka nożna- spać nie można'' w duzej rozdzielczosci, aby zrobic z niej wizerunek do karty bankomatowej, wiec poprosze jakies fajne zdjecie. Chyba, ze ma ktos jakis inny fajny pomysl na taki wizerunek na karte... z góry dzieki
|
|
Piekne wspomnienia...aż trudno uwierzyć, że to już tyle lat minęło..
Świetne archiwalne zdjęcia Wisły Kraków sprzed dekady:) Naprawdę warto powspominać:)
Mija 10 lat od czasu gdy "Biała Gwiazda" ery Cupiała święciła swoje największe sukcesy fot: Jacek Koziołhttp://d.polskatimes.pl/k/r/10/c0/7e...jpg?1362041374 |
http://dl.dropbox.com/u/57734643/Log...asa/WislaK.pnghttp://dl.dropbox.com/u/57734643/Log...agiellonia.png Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok https://dl.dropbox.com/u/58403750/cz...erw%202000.png |
Wisła Kraków 2:0 Jagiellonia Białystok
>>Galeria I http://obrazki.wapnet.pl/images/7811.jpg >>Galeria II http://obrazki.wapnet.pl/images/1392.jpg |
|
|
|
Mało coś zdjęć z tego meczu dodane :( a kiedy można się spodziewać mecz w całości ?
|
Kraków » Wydarzenia » Mecz Wisła - Pogoń. Zobacz "Kobiecą Eskortę" [ZDJ
|
Ponawiam - ma ktoś cały mecz Wisła vs Podbeskidzie ?
|
|
Cytat:
1 połowa: http://adf.ly/KGB6h 2 połowa: http://adf.ly/KGBAk więcej linkow na http://allgoals.pl |
Wiślacy malowali na rynku pisanki - zdjęcia - http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...lowali-pisanki
|
Zdjęcie świetne... Szkoda, że wynik w drugą stronę :( http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...leria-material
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl