![]() |
Cytat:
|
aż tak ? :(((((
|
Przykro mi, ale nie martw się "każda potwora..." ;)
|
Na pewno każda ? Obiecujesz ? :(
dobre, dość tego, bo jeden z przydatniejszych tematów rozwalimy :D lepiej niech mi ktoś poważnie odpowie czemu nie moge tego zdjecia tam wrzucić. |
Radziłbym zmniejszyć rozmiar fotki. Wina raczej leży po stronie NK., która sobie kiepsko radzi z dużymi plikami.
|
Czy ktoś ma może link do takiej fotki co koleś (kibic Legii) ma na dowodzie osobistym literkę L wpisaną w kółko ? Z góry dzięki
|
Wpisz w grafice Tumulec
|
Co do NK to ostatnio mają problemy z serwerami i mnie jak i kilku osobom (znajomym) wiem, że zdjęcia nie wchodza. W ogólę. Nawet jak "waza" 50kb. Trzeba czekac ponoć, tak komuś tam napisali z NK ...
|
No właśnie, naprawde waży niewiele. Jeśli napisali, że trzeba czekać to ok. Tylko sie zdziwiłem, bo widze ze inni se dodaja normalnie foteczki, a ja nie moge :(
|
Cytat:
|
chcesz dodac sweetasna fotusie? dam ci 11:D nie NK faktycznie wali w chuja.
|
a sKoMmEnTuJeShHh mi JoM ? ;********************
dostaniemy za to bana :D |
Cytat:
......... :-) |
Mam pytanie odnośnie meczu Wisły w Białymstoku.
Czy będzie organizowany wyjazd na ten mecz z SKWK ? Pytam ponieważ mecz ten jest zaraz po tym w Londynie. |
pytanie z innej beki, co w perspektywie, po studiach socjologii? na jakie zajęcia można liczyć, co robić?
|
Cytat:
|
POSZUKUJE KOREPETYTORA/ KOREPETYTORKI Z GEOGRAFII, ktory przygotuje pewna osobe do Matury (poziom rozszerzony)! Najlepiej dosw. nauczyciel/ka itp, (Studenci odpadaja:P) jak znacie Kogos to PRIV!
|
Listę wszystkich wiślackich FC potrzebuję...
|
Coś mi się popieprzyło z komputerem a konkretniej to chyba z biosem.
Mianowicie, gdy włączam komputer wyświetla się najpierw taki obrazek: http://img158.imageshack.us/my.php?i...1530792yv9.jpg później jest to: http://img296.imageshack.us/my.php?i...9529649ok2.jpg a na końcu to: http://img262.imageshack.us/my.php?i...4703513sc0.jpg po tym wszystkim komputer "czyta" stacje dyskietek i dopiero po tym wszystkim wczytuje się Windows. Powiem od razu, że czegoś takiego wcześniej nie było Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, denerwuje mnie to strasznie i chciałbym się pozbyć jakoś tego problemu. Powiedzcie o co w tym chodzi lub odeślijcie mnie na jakieś inne forum, czy coś... |
Cytat:
|
Cytat:
|
jak połączyć laptopa z telewizorem LCD żebym mógł filmy oglądać?
|
Jakim programem mogę przekształcić pliki muzyczne do formatu mp3?
|
Cytat:
|
Cytat:
A pracować możesz (z tego co szukałem, bo myślałem o tym kierunku): 1 - kierownik działu kadr czy cós. Będziesz oceniał które jednostki sie nadają, a którym należy podziękować. 2 - będziesz analizował wyniki jakis tam badań... Dostaniesz informacje, że 70% polaków wali konia lewą ręką, reszta prawą, a ty będziesz miał wyciągniąć z tego wnioski. Pracować możesz albo w jakimś pentorze, albo dla jakies gazetki telewizji... 3 - możesz kłaść kafelki w Irlandii. ;) a na przyszłość: pomyśl o pracy, zanim zaczniesz studia :D |
PILNE
Sprawa wygląda tak mam nesotrade z której zrobioną mam sieć w domu, czesc kompow jest na kablu a do tego mam accespoint czyli radiowke. Jak załozyc hasło na sieciowke? cos takiego ze jak ktos bedzie chcial mi sie wjebac na siec bezprzedowodowa to nie zrobi tego jak nie zna hasła ? |
Ja też pilne, oczywiście piszę pilne bo potrzebuję :lol:
Poszukuję tracklisty Jeff-E z Sensation Black 2008 w Amsterdamie. Proszę, w miarę możliwości na priv, bowiem nie sądzę abym szybko uzyskał odpowiedź, a nie będzie mi się chciało przekopywać później tematu w poszukiwaniu tego o co proszę. Wielkie dzięki z góry. |
Cytat:
Potem może coś byc przestawione w Biosie, niestety nie wiem konkrtetnie ale ja sie jeszcze z tym nie spotkałem. |
mam problem: ściągnąłem sobie 3 filmy przez bearshare i nie chcą chodzić, znaczy włączam je a tam zamiast 2 godz filmu pojawia się 3 min. "warrning" na którym pisze po ang. że nie użyłem odpowiedniego programu do odtworzenia filmu i jest podany link z którego takowy program mogę ściągnąć... ale to jest link na divx-y którymi też już próbowałem włączyć film... i nic.:/(próbowałem już chyba z 5 różnymi playerami i ściągałem kodeki, nic nie pomogło) czy jest jakiś sposób żeby ten film działał?? mieliście kiedyś coś podobnego??
|
Raz na czas, gdy próbuję wejść na forum wyskakuje mi taki oto komunikat >Prefetching is not allowed due to the various privacy issues that arise.< Przez kilka minut nie mogę wejść na stronkę, lecz potem działa normalnie. Czym to może być spowodowane?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl