![]() |
1 Załącznik(ów)
|
|
|
Kolejna aukcja z kalendarzami na rok 2010
PIŁKA NOZNA DLA KIBICÓW: http://allegro.pl/item903531926_kale...ki_gratis.html Zapraszam! |
kupie oryginalny album OSTR -30 minut z zycia.
pozdrawiam |
Do sprzedania NOKIA 5130 XpressMusic czerwona, fabrycznie nowa bez simlocka info na priv
|
|
Super Kurtka THE NORTH FACE. NOWA ORYGINALNA !!! http://www.allegro.pl/show_item.php?item=901480075Za 4godziny.. koniec aukcji !! 7 obserwujących ;] |
1 Załącznik(ów)
|
|
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=908425452 SEAT IBIZA 1.9
|
POLECAM:
http://allegro.pl/item908628099_kurt...cy_gratis.html - super kurteczka + spodnie http://allegro.pl/item910249060_adid..._ok_1_lat.html - super zestaw ubranek dla dziewczynki - 2-3 latka :) http://allegro.pl/item910420885_h_m_...ec_3_5lat.html - mega paka dla chłopaka 3-5 latek :) http://allegro.pl/item910633147_mega...s_m_36_38.html - mega paka dla dziewczyny - rozm. S/M :) |
Cytat:
|
Kupię smyczkę "Zakaz pedałowania". PRIV
|
|
|
http://allegro.pl/item908879327_oryg...2004_2005.html
Koszulka Wisły 2004/2005 Vidlicka - stan idealny - aukcja do niedzieli !!! |
|
http://www.allegro.pl/item903744628_...a_w_krate.html Ostatni dzień aukcji.
|
Sprzedam książkę "70 lat Wisły i Cracovii" z autografami piłkarzy Wisły.
http://i45.tinypic.com/eu1t7s.jpg http://i49.tinypic.com/2cxjj92.jpg http://i47.tinypic.com/5obnv7.jpg Oferty na pw. |
|
Sprzedam nowy komplet dresowy tzn. bluza + spodnie 100% oryginał Nike z metkami. Spodnie i bluza wykonane są w ortalionu, ciepłego materiału idealnego na nadchodzącą wiosnę. Rozmiar: M
Wymiary: Bluza: dł. z tyłu: 70cm szer. pod pachami: 2 x 54cm Spodnie: dł. od wew.: 80cm, dł całkowita: 100cm Szer. min. : 2 x 35cm. szer. max. : 2 x 50cm Cena: 150zł + przesyłka http://img32.imageshack.us/img32/6791/p1030191h.jpg http://img11.imageshack.us/img11/3034/p1030190m.jpg http://img519.imageshack.us/img519/5814/p1030194v.jpg http://img519.imageshack.us/img519/5532/p1030193n.jpg http://img297.imageshack.us/img297/8345/p1030195.jpg Szczegóły na priv lub gg: 4360077 Możliwość wystawienia na Allegro, po prośbie przez priv lub gg. |
Cytat:
Na nową !!!! |
poszukuje koszulki wisly!! Baszcza lub Głowy
|
Nowe spodenki Nike R10 z metką! Rozmiar M
wymiary: dł. nogawki: 40cm ; szer. min. : 2x 35cm ; szer. max. : 2x 50cm CENA: 50zł + przesyłka http://www.allegro.pl/show_item.php?item=914113783 http://img12.imageshack.us/img12/4990/p1030196n.jpg http://img171.imageshack.us/img171/7351/p1030199v.jpg |
Sprzedam dwa słowniki Collins polsko-angielski i angielsko-polski. Stan idealny, wciąż zawierają papierowe okładki w bardzo dobrym stanie.
Cena: 30zł Kontakt priv lub gg: 4360077 http://img694.imageshack.us/img694/5953/p1030200d.jpg |
http://www.allegro.pl/item903744628_...a_w_krate.html Ostatnie godziny!
|
Vlepki Unia Tarnów
|
Do sprzedania 5 bluz z niemieckiego demobilu (Bundeswehra)
Obw.w klatce : ok. 115 cm Dł. bluzy : ok. 75 cm Dł. rękawów : ok. 64 cm Na wzrost : 175 - 185 Materiał : 65% bawełny , 35% poliestru. Typ kamuflarzu : Flecktarn Stan : Db - Używane ale w dobrym stanie. Bez wad. Wszystkie zamki i guziczki na miejscu. Na pewno nadadzą się do paintballu lub wypad do lasu. http://images39.fotosik.pl/254/8ce78f2d761b50c3.jpg http://images47.fotosik.pl/258/69da7f0c8017469a.jpg http://images47.fotosik.pl/258/8399289312ef320a.jpg http://images40.fotosik.pl/254/e058978e7b6b70d0.jpg http://images48.fotosik.pl/258/e0f7def06d1486ef.jpg Satysfakcjonowałoby mnie 35 zł za wszystkie 5 bluz. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl