![]() |
Cytat:
|
Cytat:
ja nie wiem, czego Wy się spodziewaliście, że adidas nas jak Real potraktuje? |
w sumie powinien. promujemy ich marke lokalnie.
|
A kim przepraszam jest ten Darkh, że wie jakie będą koszulki??? Pytam bo nie rozumiem... Skąd wiecie, że akurat on ma rację???
|
A kim Ty jesteś, że już wiesz jakie będą nasze koszulki?
Nowy poziom trollowania tutaj, narzekanie jeszcze przed zobaczeniem produktu. |
Cytat:
|
@szymon_k, zachowujesz się dzieciak. Na razie nie ma powodów do narzekań. Jeśli to co mówi Darkh jest prawdą, to nasze nowe koszulki będą całkiem znośne.
Czy nowy krój zostanie zaprezentowany po dwumeczu ze Skonto? Czy może jeszcze przed rewanżem w Krakowie? |
Przecież Pareiko już wystąpił w takim trykocie jaki pokazał (tu) szymon_k więc wydaje się to przynajmniej trochę prawdopodobne. Bo chyba nikt nie zaprzeczy, że strój w którym wybiegł Pareiko fizycznie istnieje i został wykonany przez Adidasa dla Wisły ;) Może Adidas wyprodukował np. 3 podglądowe komplety z których Wisła mogła sobie coś wybrać? A jeśli przygotowali dla Wisły tylko jeden model to siłą rzeczy musi to być ten komplet w którym się pokazał Pareiko. Bo przecież Pareiko sam dla siebie nie zamówił tego kompletu u Adidasa dla własnej zachcianki ;)
No ale jak będzie na 100% powinniśmy się dowiedzieć już niedługo ;) Nie ma co się denerwować ;) Mi w sumie podobają się obie wersje. |
Panowie mam takie pytanie, bo parę razy zajrzałem tutaj do tego tematu i różne osoby różne projekty wklejały.
Pomyślałem sobie, spoko - każdy w wolnym czasie się czymś zajmuje. To że w dziale vlepki ktoś wrzucił jakiś projekt, nie oznacza że taka vlepka będzie wydana. A jak jest z tymi koszulkami ? Bo jakoś nie chce mi się czytać Waszych kłótni, ale jest jakaś podjęta decyzją że w sezonie 2011 / 2012 mają być nowe koszulki ? Od roku mamy adidasa i co ? Co sezon ma nowy wzór wychodzić ? Nie rozumiem tego zamieszania. Wyjaśnijcie mi ocb . Dzięki |
Podziwiam niektórych ludzi, zamiast samemu na własną rękę poszukać odpowiedzi, to sami żebrzą na forum.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._na_trzy_lata/ "Obecnie trwają już prace nad przygotowaniem koszulki, zaprojektowanej specjalnie dla pierwszej drużyny Białej Gwiazdy. „Jesteśmy już po wstępnych rozmowach. Przedstawiliśmy nasze sugestie i pomysły dotyczące wyglądu oraz kolorystyki koszulek. W nich piłkarze Wisły będą grali od przyszłego sezonu” – dodaje Rafał Smalcerz." Po prostu na ten sezon co był dostaliśmy "standardowy" krój, w nadchodzącym sezonie mamy otrzymać strój specjalnie przygotowany dla Wisły - na 2 następne lata. A może mi się tylko wydaje, ale bramkarze mają inne krój niż piłkarze z pola? |
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...0298335247.jpg w meczu z Litexem Pareiko mial inny krój koszulki niż z Rapidem
|
Cytat:
Bramkarze zawsze mają inne zestawy. |
Widzieliście nowe stroje Śląska ???
Bardzo fajny krój |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak mnie zawsze intrygowało, czemu w zeszłym sezonie Śląsk miał ten wzór co Amica 2 sez temu ? |
o co chodzi z biało czerwoną flagą na koszulce i spodenkach?
oczywiscie chodzi mi o koszulki WKSu |
To samo o co chodziło z zeszłym roku w Amice. Śląsk reprezentuje Nasz kraj i dlatego ma też na koszulkach Naszą flagę.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
my nie musimy udowadniac ze jestesmy Polskim zespolem, wiec mnie bardziej martwi brak Bialej Gwiazdy na piersi niz Polskiej flagi..
|
Mam nadzieję, że nasz zarząd nie wpadł na pomysł umieszczenia polskiej flagi na koszulce. Śląsk, Amica POZnan* powinny mieć flagę Polski na koszulce. Niech obcy wiedzą, że Wrocław i Poznan są polskie. Wisła tego nie potrzebuje :P (tylko nie reagujcie z byt ostro).
Stroje bramkarzy mają się nijak do strojów zawodników z pola. Bramkarze mogą mieć inny krój stroju nawet co pół roku, ważne jest, żeby marka się zgadzała. Dziwne jest przystąpienie do pierwszego oficjalnego meczu w sezonie w strojach z poprzedniego sezonu, niech to znaczy, że klub dopina formalności z głównym sponsorem i prezentację koszulek zrobi w jednym czasie z zaprezentowaniem nowego sponsora. //btw Szkoda, że większości kibiców nie zależy na BG na koszulce... |
Wydaje mi się ze dla "elity" tworzone śa unikatowe stroje tzn., że każdy klub czy to Real, Barca, ManU mają dla siebie stworzony dany krój, którego inny klub nie bedzie miał. Natomiast kluby mniej medialne i znane mają masówki. Dla porownania koszulki od Pumy:
1. Burnley http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-a.png 2. Motherwell http://www.footballshirtculture.com/...a-home-kit.jpg |
Cytat:
Cytat:
[/QUOTE]@szymon_k, zachowujesz się dzieciak. Na razie nie ma powodów do narzekań. Jeśli to co mówi Darkh jest prawdą, to nasze nowe koszulki będą całkiem znośne. Czy nowy krój zostanie zaprezentowany po dwumeczu ze Skonto? Czy może jeszcze przed rewanżem w Krakowie? [/QUOTE] Być może zachowuje się jak narzekający dzieciak, ale poprostu nie podoba mi się ww. strój i chciał bym DEDYKOWANEGO stroju dla Wisły. Taki jak nam obiecano rok temu, a nie jakąś masową buc*we... |
Cytat:
|
Dlaczego od razu robicie problem z koszulek dla bramkarza?! Zawsze grają w masówkach! (Chyba tylko Real i Hiszpania są inaczej traktowani)
Pareiko: http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...0298335247.jpg Neuer: http://c.photoshelter.com/img-get/I0...2050411615.JPG Jak by ktoś nie widział to jest ten sam model :P A tu Reina: http://www.soccerfanatic.com/blog/wp...a_2011_kit.jpg . Bramkarzy praktycznie wszędzie traktuje się masowo... A szansa na to że piłkarze z pola będą mieć takie same stroje jak bramkarz są zajeb.... małe :) |
a ta czarna bluza Sergieja to on w niej bronił jakies mecze w lidze ?
Bo ja pamiętam tylko żółtą i tą dwukolorową taką. Dark cos pisał ze "bedzie" koszulka w stylu retro, moze chodzi o model podobny do tego jaki miało Schalke .... dlaczego tak? Bluza bramkarza identyczna, do tego ten dzieciak pareiko jest .....w modelu koszulki jaki Schalke miało na wyjazdy. |
Na 100% ci nie powiem czy bronił w niej w lidze ale wydaje mi się że tak.
|
http://img16.allegroimg.pl/photos/40.../94/1701119457
Z allegro, bluza Jovanicia tylko tutaj jakoś ten herb źle przyszyty |
Z tego co pamiętam, rok temu podczas występów Wisły w Pucharach była akcja, że mieliśmy cały strój w kolorze czerwonym gdzie normalnie powinna być czerwona koszulka, białe spodenki i getry. Wtedy kiedy pojawiły się pytania dlaczego tak jest, mówiono, że przed rozpoczęciem kwalifikacji zostały błędnie zgłoszone stroje tzn. całe czerwone i do końca edycji Pucharowej Wisła musiała tak grać... Zmierzam do tego, że jeśli rok temu był obowiązek zgłoszenia strojów do UEFA to i w tym roku chyba też tak jest, co za tym idzie, że Wisła powinna grać ze Skonto w nowych strojach. Co o tym myślicie??
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl