![]() |
Cytat:
Robisz zdjecie, później je na komputer i albo bezpośrednio do abby fine reader jeśli jest taka opcja albo je na pdf za pomoca pdf creatora i wtedy do abby. |
Widział ktoś może byty trekingowe Salomona gdzieś na wyprzedaży? Szukam czegoś do 200zł. bo poprzednie popękały a z marki jestem super zadowolony (ponad 8 lat wytrzymały i dalej dają radę).
Ewentualnie na jakie inne marki zwrócić uwagę (górny pułap to na pewno nie więcej jak 300zł) |
gdzie na rynku/kazimierzu poogladam dzisiaj Wisle?
PILNE! |
Na rynku to w Koko na gołębiej w podziemiach (tylko czasami musisz poprosić aby TV właczyli). A do tego tanie żarcie i tanie piwo.
|
baaardzo pilna sprawa!
pomalowałem drewnianą szafkę farbą ftalową... jak najszybciej ją wysuszyć? na rano musi być sucha... od 2 godz. traktuje ją wiatrakiem (takim biurkowym). Jak mogę to przyspieszyć? |
Poleci ktoś jakąś ładowarkę przenośną (do iphone'a), którą zakupię w sobotę w Krakowie?
|
Idź do iStore'a, to ci coś polecą.
|
Gdzie mogę w Kraku kupić mapę Bielska-Białej? Internet odpada- za przesyłkę zapłacę więcej niż za mapę. A w księgarniach itp. nie ma takich małych miast.
|
Sprawdź w "Sklepach podróżnika". Jeden na Szujskiego, drugi na Jagiellońskiej.
|
Jakieś propozycje odnosnie sylwestra last minute? Może macie jakiś namiar na coś niedrogiego bo np. potrzebują sale domknąć?
|
I jeszcze prośba jeżeli jest ktoś kto kupuje na amazonie niech podbije na priv. interesuje mnie procedura i koszty wysyłki
|
Gdzie tanio wymienię pęknięty ekran/szybkę do Samsunga? Jakiej ceny mogę się mniej więcej spodziewać za taką wymainę.
P.S. Komorki jednak nie są "szpilko odporne"...:) |
Cena zależy od wielu czynników - przede wszystkim od modelu telefonu, ale też od miejsca naprawy. Niestety nie polecę ci żadnego serwisu, ale musisz się liczyć z wydatkiem ok. 300 zł (jeśli masz Galaxy, bo inne modele może taniej).
|
Jeżeli ktoś pracuje w Orange zapraszam na PRIV.
Chodzi o przeniesienie numeru. |
Cytat:
Teraz wymienialem w telefonie dziewczyny (Galaxy S3 LTE) pelen zestaw i serwisy krzyczaly ok 500zl za taka przyjemnosc, wiec zdecydowalem sie kupic samemu pelen zestaw i wymieniac. :) Sama szybka to pewnie bedzie koszt okolo 150zl. Korzystalem z ich pomocy kiedys i bylem zadowolony: http://www.reperatorium.pl/kontakt/ |
Poleca ktoś taniego a przede wszytkim dobrego i uczciwego stomatologa w krakowie ;)
|
Ktoś poleci jakąś krakowską kręgielnie oprócz tej w plazie? :)
I druga sprawa... jak najlepszy laptop tak do 1600zł... ktoś coś? :) |
czesc, jest tu moze ktos choc troche ograrniety w sprawie motocykli? jesli tak to bylbym wdzieczny za priv:)
|
Witam, potrzebuje wyprac dywan ale nie w domu tylko w firmie pioracej. Dywan stoi w piwnicy i tam na jakis czas wroci stad nie ma mozliwosci i miejsca wyprania go na miejscu, tymczasem firmy ktore znalazlem dysponuja jedynie dojazdem. Najlepiej Nowa Huta lub Podgorze. Pracuje ktos w branzy lub korzystal?
Przepraszam za brak polskich znakow ale obsluga tabletu przerasta moje mozliwosci. Cud ze udalo mi sie napisac posta. |
Proponuje uslugi myjni samochodowej.
Jak piora tapicerke to podwiez im dywan i pozniej sobie odbierzesz. |
Cytat:
|
gdzie najlepiej zostawić samochód na parę godzin w okolicach wawelu lub poczty głównej? jutro (sobota) około 18,30?
najważniejsze za darmo:) |
Cytat:
|
ale to obojętnie gdzie go mogę zostawić? nawet pod samym wawelem jak znajdę miejsce?
|
Tak nawet pod wawelem.
Gdzienidzisz to ci powiem gdzie stanac. |
Pany,gdzie w Krakowie zrobię na poczekaniu wizytówki ? Nie dużą ilość.
z góry thx |
ispring
Korzystał ktoś? ma ktoś pełną wersję? możecie coś doradzić? chodzi o przeprowadzenie kursu online |
witam,
mam plik (schemat hali produkcyjnej) w formacie .dwg a chciałbym go zapisać w jakimś innym formacie... np. jpg. Da się? Jak to zrobić... Ogólnie muszę na dachu tej hali narysować turbinę wiatrową. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Właśnie ściągnąłem CAD i tam jest tylko rzut projektu... a nie obraz 3D. ehhh
Incognito... inaczej nie potrafię. Cad to dla mnie czarna magia. |
W autocadzie musisz przełączyć na widok 3D
|
Pierwsze wejście na kartę Multisport - jak to działa, daje się po prostu kartę / dowód, samemu coś podbija / podpisuje?
|
Cytat:
|
1. czy jest na forum ktoś kto pracuje w salonie Audi, VW, Fiat?
2. Czy jest na forum ktoś kto potrafi rysować w AutoCad, chciałby pomóc i mógłby zrobić mały projekt? zapraszam na prv. |
Witam,
Mam problem z połączeniem wifi miedzy dekoderem nc+ (mediaboxem) a drugim dekoderem (czarno-białym) w usłudze multiroom standard przy udziale liveboxa. Kupiłem router tp link wr702n jak mi poradził szanowny Pan z infolinii nc+ i został skonfigurowany zgodnie z jego instrukacjami i wszystko wyszło ok. Problem pojawia sie w momencie gdy podpinam tp linka do mediaboxu aby wykrył połączenie internetowe, wtedy otrzymuje komunikat Brak internetu. Spróbowałem podłączenia dekodara czarno-białego bezpośrednio przez kabel Ethernet do liveboxa i ponownie na mediaboxie wyszukać połaczenie z netem lecz skutek ten sam. Dodam ze siła sygnału na przy podłączaniu wynosi 38% i jest wystarczajaca. NC+ sugeruje ze moga byc poblokowane porty na liveboxie, mimo wszystko czekam na telefon z działu technicznego nc+ i maja cos kombinować. Pytanie czy ktoś miał podobny problem z połączeniem lub mial styczność z tym "ustrojstwem" ? ;] |
Pytanie z gatunku nietypowych:
Gdzie w Krakowie (nie przez internet) kupię taki gąbkowy nos klauna? :D |
Sklep Animatora na Starowiślnej
|
Cytat:
10znk |
W jakim Banku ma konto SKWK ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl