Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

MatMario 10.12.2014 08:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1384642)
pytanie z tej samej półki...
szukam aplikacji na androida która powstała dla leniwych studentów. robi się zdjęcie slajdu (nawet pod kątem) a aplikacja przerzuca tekst do worda. Ważna sprawa... nie chce mi się przepisywać 20 stron zeskanowanego dokumentu. Muszę go mieć w wordzie.

No chyba na komorce az tak dobrze nie bedzie ale...

Robisz zdjecie, później je na komputer i albo bezpośrednio do abby fine reader jeśli jest taka opcja albo je na pdf za pomoca pdf creatora i wtedy do abby.

wiślak 86 11.12.2014 22:34

Widział ktoś może byty trekingowe Salomona gdzieś na wyprzedaży? Szukam czegoś do 200zł. bo poprzednie popękały a z marki jestem super zadowolony (ponad 8 lat wytrzymały i dalej dają radę).

Ewentualnie na jakie inne marki zwrócić uwagę (górny pułap to na pewno nie więcej jak 300zł)

LanceTS 13.12.2014 12:57

gdzie na rynku/kazimierzu poogladam dzisiaj Wisle?

PILNE!

crazykaro 13.12.2014 13:16

Na rynku to w Koko na gołębiej w podziemiach (tylko czasami musisz poprosić aby TV właczyli). A do tego tanie żarcie i tanie piwo.

Kamil_mchw 18.12.2014 23:14

baaardzo pilna sprawa!
pomalowałem drewnianą szafkę farbą ftalową... jak najszybciej ją wysuszyć? na rano musi być sucha... od 2 godz. traktuje ją wiatrakiem (takim biurkowym). Jak mogę to przyspieszyć?

Alexander94 20.12.2014 01:05

Poleci ktoś jakąś ładowarkę przenośną (do iphone'a), którą zakupię w sobotę w Krakowie?

gypsy 20.12.2014 06:58

Idź do iStore'a, to ci coś polecą.

madenn 27.12.2014 20:49

Gdzie mogę w Kraku kupić mapę Bielska-Białej? Internet odpada- za przesyłkę zapłacę więcej niż za mapę. A w księgarniach itp. nie ma takich małych miast.

Kaan 28.12.2014 17:23

Sprawdź w "Sklepach podróżnika". Jeden na Szujskiego, drugi na Jagiellońskiej.

wiślak 86 29.12.2014 17:48

Jakieś propozycje odnosnie sylwestra last minute? Może macie jakiś namiar na coś niedrogiego bo np. potrzebują sale domknąć?

wiślak 86 29.12.2014 19:44

I jeszcze prośba jeżeli jest ktoś kto kupuje na amazonie niech podbije na priv. interesuje mnie procedura i koszty wysyłki

igortsw 01.01.2015 14:47

Gdzie tanio wymienię pęknięty ekran/szybkę do Samsunga? Jakiej ceny mogę się mniej więcej spodziewać za taką wymainę.

P.S. Komorki jednak nie są "szpilko odporne"...:)

gypsy 01.01.2015 18:10

Cena zależy od wielu czynników - przede wszystkim od modelu telefonu, ale też od miejsca naprawy. Niestety nie polecę ci żadnego serwisu, ale musisz się liczyć z wydatkiem ok. 300 zł (jeśli masz Galaxy, bo inne modele może taniej).

WISŁAZWE 01.01.2015 21:42

Jeżeli ktoś pracuje w Orange zapraszam na PRIV.
Chodzi o przeniesienie numeru.

brzydki.brzydal 02.01.2015 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 1386227)
Gdzie tanio wymienię pęknięty ekran/szybkę do Samsunga? Jakiej ceny mogę się mniej więcej spodziewać za taką wymainę.

P.S. Komorki jednak nie są "szpilko odporne"...:)

Zalezy czy masz tylko pekniecie na szybce, czy moze dostal tez digitier (dotyk) i najgorsza z opcji ekran LCD.

Teraz wymienialem w telefonie dziewczyny (Galaxy S3 LTE) pelen zestaw i serwisy krzyczaly ok 500zl za taka przyjemnosc, wiec zdecydowalem sie kupic samemu pelen zestaw i wymieniac. :)

Sama szybka to pewnie bedzie koszt okolo 150zl.

Korzystalem z ich pomocy kiedys i bylem zadowolony:
http://www.reperatorium.pl/kontakt/

matlac 03.01.2015 21:40

Poleca ktoś taniego a przede wszytkim dobrego i uczciwego stomatologa w krakowie ;)

Kamson 05.01.2015 16:07

Ktoś poleci jakąś krakowską kręgielnie oprócz tej w plazie? :)



I druga sprawa... jak najlepszy laptop tak do 1600zł... ktoś coś? :)

rafaltwsd 05.01.2015 19:41

czesc, jest tu moze ktos choc troche ograrniety w sprawie motocykli? jesli tak to bylbym wdzieczny za priv:)

Kaan 05.01.2015 23:24

Witam, potrzebuje wyprac dywan ale nie w domu tylko w firmie pioracej. Dywan stoi w piwnicy i tam na jakis czas wroci stad nie ma mozliwosci i miejsca wyprania go na miejscu, tymczasem firmy ktore znalazlem dysponuja jedynie dojazdem. Najlepiej Nowa Huta lub Podgorze. Pracuje ktos w branzy lub korzystal?

Przepraszam za brak polskich znakow ale obsluga tabletu przerasta moje mozliwosci. Cud ze udalo mi sie napisac posta.

MatMario 05.01.2015 23:29

Proponuje uslugi myjni samochodowej.

Jak piora tapicerke to podwiez im dywan i pozniej sobie odbierzesz.

Krav 07.01.2015 08:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1386498)
Ktoś poleci jakąś krakowską kręgielnie oprócz tej w plazie? :)

np. club prominent na Kamiennej zaraz koło aresztu na Monte

wiślak 86 16.01.2015 21:04

gdzie najlepiej zostawić samochód na parę godzin w okolicach wawelu lub poczty głównej? jutro (sobota) około 18,30?
najważniejsze za darmo:)

MatMario 16.01.2015 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1387861)
gdzie najlepiej zostawić samochód na parę godzin w okolicach wawelu lub poczty głównej? jutro (sobota) około 18,30?
najważniejsze za darmo:)

Wszedzie jest gratis bo strefa od pon do piatku

wiślak 86 16.01.2015 21:37

ale to obojętnie gdzie go mogę zostawić? nawet pod samym wawelem jak znajdę miejsce?

MatMario 16.01.2015 21:47

Tak nawet pod wawelem.

Gdzienidzisz to ci powiem gdzie stanac.

El'kabat 18.01.2015 23:30

Pany,gdzie w Krakowie zrobię na poczekaniu wizytówki ? Nie dużą ilość.

z góry thx

wiślak 86 19.01.2015 20:35

ispring
Korzystał ktoś? ma ktoś pełną wersję? możecie coś doradzić? chodzi o przeprowadzenie kursu online

Kamil_mchw 20.01.2015 12:27

witam,
mam plik (schemat hali produkcyjnej) w formacie .dwg a chciałbym go zapisać w jakimś innym formacie... np. jpg. Da się? Jak to zrobić... Ogólnie muszę na dachu tej hali narysować turbinę wiatrową.

w0lno. 20.01.2015 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1388176)
witam,
mam plik (schemat hali produkcyjnej) w formacie .dwg a chciałbym go zapisać w jakimś innym formacie... np. jpg. Da się? Jak to zrobić... Ogólnie muszę na dachu tej hali narysować turbinę wiatrową.

W jakim programie to robisz? W Inventorze jest opcja zapisywania w jpg, pdf itd. (Zapisz jako > zapisz kopię jako> i tam wybierasz format)

IncognitoTSW 20.01.2015 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1388176)
witam,
mam plik (schemat hali produkcyjnej) w formacie .dwg a chciałbym go zapisać w jakimś innym formacie... np. jpg. Da się? Jak to zrobić... Ogólnie muszę na dachu tej hali narysować turbinę wiatrową.

Czy dobrze rozumiem, że rysunek konstrukcyjny chcesz zrobić w programie do edycji grafiki?

Kamil_mchw 20.01.2015 13:12

Właśnie ściągnąłem CAD i tam jest tylko rzut projektu... a nie obraz 3D. ehhh

Incognito... inaczej nie potrafię.

Cad to dla mnie czarna magia.

IncognitoTSW 20.01.2015 13:17

W autocadzie musisz przełączyć na widok 3D

felipe 20.01.2015 17:44

Pierwsze wejście na kartę Multisport - jak to działa, daje się po prostu kartę / dowód, samemu coś podbija / podpisuje?

Krav 21.01.2015 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 1388200)
Pierwsze wejście na kartę Multisport - jak to działa, daje się po prostu kartę / dowód, samemu coś podbija / podpisuje?

miej ze sobą kartę z dowodem osobistym bo często sprawdzają czy dane się zgadzają - w zależności od obiektu albo gdzieś się przybijasz albo wpisujesz się na papierową listę i tyle.

Kamil_mchw 24.01.2015 16:54

1. czy jest na forum ktoś kto pracuje w salonie Audi, VW, Fiat?
2. Czy jest na forum ktoś kto potrafi rysować w AutoCad, chciałby pomóc i mógłby zrobić mały projekt?

zapraszam na prv.

Kordel. 24.01.2015 17:29

Witam,
Mam problem z połączeniem wifi miedzy dekoderem nc+ (mediaboxem) a drugim dekoderem (czarno-białym) w usłudze multiroom standard przy udziale liveboxa. Kupiłem router tp link wr702n jak mi poradził szanowny Pan z infolinii nc+ i został skonfigurowany zgodnie z jego instrukacjami i wszystko wyszło ok. Problem pojawia sie w momencie gdy podpinam tp linka do mediaboxu aby wykrył połączenie internetowe, wtedy otrzymuje komunikat Brak internetu. Spróbowałem podłączenia dekodara czarno-białego bezpośrednio przez kabel Ethernet do liveboxa i ponownie na mediaboxie wyszukać połaczenie z netem lecz skutek ten sam. Dodam ze siła sygnału na przy podłączaniu wynosi 38% i jest wystarczajaca. NC+ sugeruje ze moga byc poblokowane porty na liveboxie, mimo wszystko czekam na telefon z działu technicznego nc+ i maja cos kombinować.

Pytanie czy ktoś miał podobny problem z połączeniem lub mial styczność z tym "ustrojstwem" ? ;]

Prezydentowa 25.01.2015 00:36

Pytanie z gatunku nietypowych:
Gdzie w Krakowie (nie przez internet) kupię taki gąbkowy nos klauna? :D

Padre1906 25.01.2015 01:04

Sklep Animatora na Starowiślnej

Prezydentowa 25.01.2015 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Padre1906 (Post 1388586)
Sklep Animatora na Starowiślnej

Dzięki :)

10znk

Kamcio019 25.01.2015 21:03

W jakim Banku ma konto SKWK ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl