![]() |
Panowie dziś dostałem mandat za przechodzenie w miejscu niedozwolonym. "Pan" władza się nie przedstawił z nazwiska ani stopnia, ani nie poinformował dlaczego mnie zatrzymuje. (Na moje pytanie czy nie moze się skonczyć na pouczeniu powiedział że nie da rady bo "takie mamy czynności"). Z tego wszystkiego sam nie pytałem go jak się nazywa ani w jakim jest stopniu. Zastanawiam się czy nie napisać skargi że nie dopełnił obowiązku przedstawienia się. Czy to ma sens? Mandatu mi nie cofną ale może jemu trochę krwi upuszczą tak jak on dziś mnie? Jest sens pisać?
|
żaden a jaki masz dowód że się nie przestawił? sądzisz że ktoś takie coś gdziekolwiek przeczyta? nawet koperty nie bada z litem otwierać tylko od razu do kosza
|
parkował ktoś przy poprzednim meczu z Legią od strony 3-maja? Były jeszcze jakieś miejsca? Bo tak będę ok 17.20-30 (wcześniej nie dam rady) i nie wiem czy jest sens tam sie pchać. Przy meczach z 15-16k ludzi nie mam z tym problemu, jednak przy dwa razy większej frekwencji...
|
Witam mam pytanie gdzie jest wejscie na strefe vip silver bo tylko tam udało mi sie kupic bilet jak ktoś był niech podpowie
|
............
|
Którą książkę o tematyce Powstania Warszawskiego warto kupić?
Idealnie gdyby nie była to pozycja stricte historyczna / kalendarium, ale np. gdyby zawarte w niej były także wspomnienia powstańców, opisy dnia codziennego, itp. Jest parę pozycji na rynku, prosze zatem o pomoc w wyborze. |
Kolumbowie. Rocznik 20 Bratnego oczywiscie:D
|
Kojarzycie czy gdzieś można kupić saszetki pod e.s.e - do takiego podręczny ekspresu do kawy, dostałem zabawkę i nie mam jak sprawdzić :)
Nie wiem czy to ma być takie drogie ale na aledrogo 10 sztuk kosztuje po 20 dychy |
Dokładnie takie drogie maja być niestety ponieważ maszynka jest stosunkowo tania, kiedyś była promocja że do chyba 150saszetek dawali ekspres gratis.
Ja tez mam na saszetki to jak wykorzytałem wszystkie to teraz sam je nabijam :) troche roboty i nabitych z 50szt. wiec oszczedność jest |
Witajcie, mam poważny problem z internetem.
Mianowicie, od kilku lat w mieszkaniu mam internet z UPC 25 (albo 30) Mbps. Na 2 z 3 laptopów prędkość w teście na speedtest.pl wynosi między 23-26 Mbps, czyli w porządku. Natomiast na moim laptopie prędkość wynosi 2-3 Mbps. Sprawdziłem na 3 przeglądarkach (IE, Chrome, Opera) i ten sam wynik. Przeinstalowałem sterowniki do WiFi od nowa, bez zmian. Nie mam programów, które by ograniczały internet. Wyłączyłem .......era, to samo.... Co robić? |
Cytat:
Masz na myśli coś takiego? http://allegro.pl/braccio-saszetki-p...633272382.html Jak to można nabić jak to wygląda jak torebka herbaciana :) Chyba kupię zobaczę w ogóle czy ten mini ekspres działa ... |
Mam pytanie. Zdradzi mi ktoś dobry sposób na wymazanie z pamięci kobiety [ przyp. red. suki ] z którą spędziłem 7 lat życia i która postanowiła odejść pół roku przed ślubem bez wyraźnego powodu ?
|
Cytat:
|
Właśnie na Twoją odpowiedź Gigant liczyłem! Niestety chyba jestem w lepszej sytuacji bo moja niedoszła teściowa jest / była podobna do Twojej przez co ja już się nie muszę męczyć a Ty tak ! haha
|
Cytat:
|
szukam notatnika/segregatora czy coś podobnego gdzie na każdej kartce w środku będzie miejsce do wsadzenia wizytówki. Nie chodzi mi o koszulki na dokument z miejscem na wizytówkę, a o kartki.
Widział ktoś kiedyś coś takiego? najlepiej w skórzanej okładce :] |
Cytat:
|
Cytat:
mam taki i po prostu po zrobionej kawie wywalam resztki susze i jak sie uzbiera troche wiecej opakowań to sype nowej kawy i zatykam wiczkami od jogurtów czy innymi sreberkami. działa bez problemu a kasiorki można zaoszczędzić. i kawy sypiesz jakiej chcesz. |
Aaa - widzisz, ja mam inne badziewie :)
http://handpresso.pl/products/galeri...k-wild-ese.jpg tam są wkłady jak torebki z herbatą - po zużyciu pewnie do kosza od razu |
Gdzie stacjonarnie w Krakowie kupię takie coś:
http://image.ceneo.pl/data/products/...i-monolith.jpg W papierniczych nie widzę, a zamawiać przez internet nie chcę, bo muszę to zmacać wcześniej. |
od razu uprzedzam... jestem totalnym laikiem
jak wpisać w HTML podpis w mailu w formie graficznej. mam poczte w active.office i chce zamiast pisanego-standardowego podpisu dodać .jpg musze to zrobić w html help! |
ma ktos strone na której mozna sledzic poczynania mlodych polaków w serieA i serieB? a moze ktos jest ogarniety w temacie i wie jak idzie Chrapkowi wpolskiemu i zielniskiemu?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Pany,czy jest jakiś sposób ustawienia opcji w Facebooku tak żeby znajomi i osoby mające mnie w bliskich znajomych nie widziały moich polubień? (linki,zdjęcia znajomych itp) ?
Z góry dzięki |
czy jest na forum jakiś prawnik? chodzi o napisanie kontraktu
zapraszam na prv. widzę że nie ma... to kolejne pytanie: jak ma być ułożony/skonstruowany excel aby można go było łatwo i bez problemu przełożyć do CRM? |
Gdzie w Krakowie znajdę duży wybór butów zimowych, najlepiej żeby był do wyboru równiez buty ze skóry, w rozsądnych cenach.
|
Zrobiłem roota smartfona wywalając soft samsunga. Niestety muszę oddać komórkę do naprawy, cofnałem rooota i zastanawiam się czy przyjmą mi go bez oryginalnego oprogramowania?
|
Cytat:
|
Sprawa jest taka czy ktoś zna uczelnię w Polsce żeby opłata rekrutacyjna była nie wyższa niż 40-50zł. oczywiście mówię o uczelniach państwowych i chodzi mi o legitkę.
|
Wie ktoś może jak w najnowszym firefoxe dodać dodatkowy pasek narzędzi ? Po przeinstalowaniu windowsa, zainstalowaniu firefoxa mam tylko opcje wyświetlania paska kart, a nigdzie nie ma opcji dodania paska narzędzi
|
Witam,
czy google nexus 7 II (wersja 32 gb, 2 gb ramu, niestety bez 3G) będzie współdziałał z jakimś modemem 3G poprzez przejściówkę z miniUSB na USB? Czy w ten sposób da się też podpiąć pendrive? |
Czy jak schowam flaszkę absoluta do zamrażalnika to mi nie pieprznie przez 12 godzin ?
|
Nie pieprznie Ci w ogóle. Żadna wódka Ci nie zamarznie, ile byś jej tam nie trzymał, oczywiście przy odpowiedniej temperaturze:) Poniżej -20 stopni już mogła by zamarznąć.
|
Pytałem bo sto lat temu na studiach kumpel trzymał kilka dni i była gęsta - baliśmy się że to ostatnia chwila bo potem by zamarzła ;)
|
mam butelkę żubrówki białej od Sylwestra w lodówce i ma się dobrze.
|
pytał o zamrażalnik a nie lodówke ;)
Wszystko zależy od temperatury jaką masz z zamrażalniku. Kiedyś słyszałem ze powoli może zamarzać od -25. |
Cytat:
kiedyś w akademiku schowaliśmy but. wódki do zamrażarki żeby szybko się schłodziła ustawiając lodówkę na największe mrożenie i zaczęliśmy pić browary - o wódce zapomnieliśmy. Następnego dnia chcieliśmy ją wyciągnąć ale przymarzła... po godz. walki rozebraliśmy (rozwaliliśmy) lodówkę - freon wyleciał ale wódkę odzyskaliśmy. Wniosek: prędzej lodówka się rozwali niż but. wódki. pzdr |
polecicie w Krakowie jakiegoś dobrego chirurga ortopedę, który głównie specjalizuję się w złamaniach dokonanych podczas uprawiania sportu, np kolarstwo górskie.
|
Witam,
W 2006 roku zacząłem studiowanie na prywatnej uczelni, a po ok 0,5 roku zrezygnowałem z nauki i wyjechałem. Po krótkim czasie chciałem odzyskać świadectwo maturalne, ale uczelnia zażyczyła sobie zapłacenie czesnego za cały rok, na co nie chciałem się zgodzić i tak po kilku latach przekomarzania się z nimi skierowali sprawę do sądu, którą ten sąd ... umorzył ze względu na przedawnienie, czyli nie musiałem płacić całego czesnego. Napisałem do uczelni o zwrot świadectwa (z ksero werdyktu od sądu) , a ni odp : Cytat:
I moje pytanie jest takie czy uczelnia ma prawo żądać ode mnie tyle pieniędzy za "archiwizowanie" świadectwa ? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl