Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

grogoriogreg 07.09.2013 12:59

jakby ktoś się tak 2 zdjęciem od dołu pobawił i spróbował pokazać, "jakby to wyglądało gdyby", gdyby tam zamiast betonu pojawily sie kolorki

aNouc 07.09.2013 13:01

Będzie "złotówka" od biletu to wielce prawdopodobne , ze za elewacje zabierze sie Wisła Graffiti.

Błaszczu_WIŚLAK 07.09.2013 13:08

za wewnętrzną, NIE zewnętrzną.

Tominho 07.09.2013 14:16

Można gdzieś zobaczyć jak posuwają się prace przy budowie bazy treningowej w Myślenicach?

gypsy 07.09.2013 14:35

Tak patrząc na te zdjęcia z lotu ptaka sobie myślę, że gdyby nie ten łysy beton, to nasz stadion wyglądałby naprawdę fajnie. Przydałyby się jakieś kolorki na zewnątrz, oczywiście najlepiej niebiesko-biało-czerwone :)

Kuba_TS 08.09.2013 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tominho (Post 1330779)
Można gdzieś zobaczyć jak posuwają się prace przy budowie bazy treningowej w Myślenicach?


Mam kilka fotek ale za chu..a nie mogę ich wrzucić :-/ , może są za duże nie wiem . Niech ktoś poinstruuje jak je wrzucić :help: , fotki są z dzisiaj .

rozarian 08.09.2013 17:56

Spróbuj na tym hostingu http://vpx.pl/
Tam można zmniejszyć odpowiednio zdjęcie.

tomek100 09.09.2013 14:39

Budowa centrum treningowego w Myślenicach:

wis.la/davm4

Widać, że również Biuro Prasowe zagląda na forum :-)

El'kabat 09.09.2013 15:20

Cieszy oko postęp prac ;)

Kuba_TS 09.09.2013 16:19

No to mnie uprzedzili hehe. Swoich fotek nie będę wrzucał zachowam je dla siebie :P

piotek 10.09.2013 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1330781)
Tak patrząc na te zdjęcia z lotu ptaka sobie myślę, że gdyby nie ten łysy beton, to nasz stadion wyglądałby naprawdę fajnie. Przydałyby się jakieś kolorki na zewnątrz, oczywiście najlepiej niebiesko-biało-czerwone :)

Ja bym chciał obłożenie tego płytą taką jak u sasiadki zza Błoń, oczywiście kolorystycznie przychylam się do Twojej koncepcji ;)

marlyd 23.09.2013 12:37

Boiska w Myślenicach już zielone:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...one_myslenice/

FraMat 04.10.2013 09:31

Jedna z ciekawych metod treningowych w Borussi, ktora sprawia, że piłka potem szybciej chodzi od nogi do nogi

A co sie projektuje w naszym centrum?

St Yabol 04.10.2013 09:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1334332)
Jedna z ciekawych metod treningowych w Borussi, ktora sprawia, że piłka potem szybciej chodzi od nogi do nogi

A co sie projektuje w naszym centrum?


fajna sprawa, mogliby coś takiego zrobić na Wiśle, myśle że nie jest droga sprawa

luke1906 04.10.2013 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1334334)
fajna sprawa, mogliby coś takiego zrobić na Wiśle, myśle że nie jest droga sprawa


No co do tego, że nie jest droga to akurat chyba się mylisz.
Nie wiem na ile wiarygodna jest informacja, ale np. tu http://goal.blogs.nytimes.com/2013/0...t-weapon/?_r=0 twierdzą że producent w zależności od wersji wycenia to cacko na 2,4 do 3,5 mln dolarów.

Marcin_fan 04.10.2013 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1334332)
Jedna z ciekawych metod treningowych w Borussi, ktora sprawia, że piłka potem szybciej chodzi od nogi do nogi

A co sie projektuje w naszym centrum?

Masz na myśli budowane centrum w Myślenicach ? No ciekawe ciekawe czy pomyśleli tam o jakichś nowinkach

picasso 04.10.2013 18:04

ale macie marzenia....
jako anegdote opowiadam wszystkim znajomym pobyt w szkółce Ajaksu.oczywiscie nie mój ale córki która ze swoją druzyna wygrała pilkarskie szkólki nivea.w nagrode był wlasnie tygodniowy wyjazd do Amsterdamu.pojechalismy za dziecmi i mieliśmy mozliwośc zwiedzić ową szkółke.pokazali nam tam min zwykla ścianę dl ok 15m i wysoką na max2m.umocowane były w niej uchwyty które służyly do mocowania guowych szelek czyli tzw espadryli.tak umocowany zawodnik mial ćwiczyc siłe.niby nic nadzwyczajnego.trener dziewczat powiedział,ze wczesneij gdy trenowal chłopcow w innym klubie tez takie gumy stosowali.ja zdziwiony zapytałem czy mieli taką ścianę.on na to,że nie.no to pytam dalej-gdzie ich przywiazywaliście?odpowiedź mnie powalila-do płotu.albo inne zwykle trawiaste boisko z monitoringiem.u nas monitoring tez by byl ale po to żeby złomiarze bramek nie wynieśli a tam byl po to żeby trener po zajęciach zawolal zawodnika i na monitorze pokazal mu jakie bledy popełnial.
zróbmy najpierw proste i podstawowe rzeczy a o kosmosie pomyslimy później

FraMat 04.10.2013 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1334466)
ale macie marzenia....
(...)
zróbmy najpierw proste i podstawowe rzeczy a o kosmosie pomyslimy później

100% racji.
Chciałem tylko pokazać jak daleko mamy do Europy

morganfield 05.10.2013 07:44

Ciekawe ile Borussia wzięła za reklamę tego badziewia...

FraMat 05.10.2013 12:09

No cóż.... awansujmy do finału LM i potem bierzmy pieniądze za reklamowanie jakiegoś naszego narzędzia treningowego (tylko jakiego?)

morganfield 05.10.2013 13:59

Eee... 26 wrz 2012.
Najwyraźniej finał LM nie jest potrzebny.

Grantar 09.10.2013 15:33

Wprawdzie główny obiekt bazy treningowej wygląda raczej na obiekt fermy drobiu
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...slenice/72484/
...ale chyba idziemy w dobrym kierunku
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._kazdego_dnia/

arth_ur 09.10.2013 15:42

Pięknie to nie wyglada ale ważne że Wisła będzie miala gdzie trenować. Obecna baza przy R22 to kpina.

radek2323 09.10.2013 16:57

ludzie przestancie pier..... co nie wyglada pieknie??? inne obiekty tak dla porownania sa niektore mega ale sa tez i skromne
http://www.skyscrapercity.com/showth...=872664&page=6

Elefant 09.10.2013 19:36

Architektura może by miała znaczenie na R22.
Ważne co będzie wewnątrz (wyposażenie) i co z tym sztab szkoleniowy będzie umiał/chciał zrobić.

buczo1985 10.10.2013 00:15

Nie przesadzajmy, to obiekt typowo użytkowy. Nie liczą się tu walory architektoniczne. Ważne żeby spełniał swoje zadania. Oprócz zaplecza odnowy biologicznej, najważniejsze są chyba równe i spełniające wszelkie kryteria boiska :)

Swoją drogą zastanawiam się czy na takim obiekcie drużyna mogłaby się przygotowywać do sezonu. Pokusą pewnie byłoby wyjeżdżanie do domu po treningu, być może niewłaściwe żywienie i zaburzenie cyklu przygotowawczego, ale gdyby przy tej bazie był jakiś hotel i piłkarze dostaliby zakaz opuszczania obiektów na czas przygotowań, to klub zaoszczędziłbym ogrom kasy, która idzie na zagraniczne, czy nawet krajowe zgrupowania...

Dariook 10.10.2013 00:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 1335153)
Nie przesadzajmy, to obiekt typowo użytkowy. Nie liczą się tu walory architektoniczne. Ważne żeby spełniał swoje zadania. Oprócz zaplecza odnowy biologicznej, najważniejsze są chyba równe i spełniające wszelkie kryteria boiska :)

Swoją drogą zastanawiam się czy na takim obiekcie drużyna mogłaby się przygotowywać do sezonu. Pokusą pewnie byłoby wyjeżdżanie do domu po treningu, być może niewłaściwe żywienie i zaburzenie cyklu przygotowawczego, ale gdyby przy tej bazie był jakiś hotel i piłkarze dostaliby zakaz opuszczania obiektów na czas przygotowań, to klub zaoszczędziłbym ogrom kasy, która idzie na zagraniczne, czy nawet krajowe zgrupowania...

Spoko spoko, już Franz zbuduje o tam w rogu pokój noclegowy.

Mario Nh 10.10.2013 12:19

W malowniczej okolicy położona baza. :D
Nic tylko trenować.

Karherop 10.10.2013 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 1335153)
Swoją drogą zastanawiam się czy na takim obiekcie drużyna mogłaby się przygotowywać do sezonu. Pokusą pewnie byłoby wyjeżdżanie do domu po treningu, być może niewłaściwe żywienie i zaburzenie cyklu przygotowawczego, ale gdyby przy tej bazie był jakiś hotel i piłkarze dostaliby zakaz opuszczania obiektów na czas przygotowań, to klub zaoszczędziłbym ogrom kasy, która idzie na zagraniczne, czy nawet krajowe zgrupowania...

w środku zimy średnio widzę tam trening, a przerwa letnia teraz jest tak krótka że wystarczy jedno 2- tygodniowe zgrupowanie gdziekolwiek w Polsce

a i nie można trenować za długo na sztucznej trawie... ( apropo zimy)

biziu25 13.10.2013 06:48

ładnie to wygląda, ale szkoda, że nic się nie dzieje na naszych terenach, taki kawał powierzchni się marnuje...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl