![]() |
jakby ktoś się tak 2 zdjęciem od dołu pobawił i spróbował pokazać, "jakby to wyglądało gdyby", gdyby tam zamiast betonu pojawily sie kolorki
|
Będzie "złotówka" od biletu to wielce prawdopodobne , ze za elewacje zabierze sie Wisła Graffiti.
|
za wewnętrzną, NIE zewnętrzną.
|
Można gdzieś zobaczyć jak posuwają się prace przy budowie bazy treningowej w Myślenicach?
|
Tak patrząc na te zdjęcia z lotu ptaka sobie myślę, że gdyby nie ten łysy beton, to nasz stadion wyglądałby naprawdę fajnie. Przydałyby się jakieś kolorki na zewnątrz, oczywiście najlepiej niebiesko-biało-czerwone :)
|
Cytat:
Mam kilka fotek ale za chu..a nie mogę ich wrzucić :-/ , może są za duże nie wiem . Niech ktoś poinstruuje jak je wrzucić :help: , fotki są z dzisiaj . |
Spróbuj na tym hostingu http://vpx.pl/
Tam można zmniejszyć odpowiednio zdjęcie. |
Budowa centrum treningowego w Myślenicach:
wis.la/davm4 Widać, że również Biuro Prasowe zagląda na forum :-) |
Cieszy oko postęp prac ;)
|
No to mnie uprzedzili hehe. Swoich fotek nie będę wrzucał zachowam je dla siebie :P
|
Cytat:
|
|
Jedna z ciekawych metod treningowych w Borussi, ktora sprawia, że piłka potem szybciej chodzi od nogi do nogi
A co sie projektuje w naszym centrum? |
Cytat:
fajna sprawa, mogliby coś takiego zrobić na Wiśle, myśle że nie jest droga sprawa |
Cytat:
No co do tego, że nie jest droga to akurat chyba się mylisz. Nie wiem na ile wiarygodna jest informacja, ale np. tu http://goal.blogs.nytimes.com/2013/0...t-weapon/?_r=0 twierdzą że producent w zależności od wersji wycenia to cacko na 2,4 do 3,5 mln dolarów. |
Cytat:
|
ale macie marzenia....
jako anegdote opowiadam wszystkim znajomym pobyt w szkółce Ajaksu.oczywiscie nie mój ale córki która ze swoją druzyna wygrała pilkarskie szkólki nivea.w nagrode był wlasnie tygodniowy wyjazd do Amsterdamu.pojechalismy za dziecmi i mieliśmy mozliwośc zwiedzić ową szkółke.pokazali nam tam min zwykla ścianę dl ok 15m i wysoką na max2m.umocowane były w niej uchwyty które służyly do mocowania guowych szelek czyli tzw espadryli.tak umocowany zawodnik mial ćwiczyc siłe.niby nic nadzwyczajnego.trener dziewczat powiedział,ze wczesneij gdy trenowal chłopcow w innym klubie tez takie gumy stosowali.ja zdziwiony zapytałem czy mieli taką ścianę.on na to,że nie.no to pytam dalej-gdzie ich przywiazywaliście?odpowiedź mnie powalila-do płotu.albo inne zwykle trawiaste boisko z monitoringiem.u nas monitoring tez by byl ale po to żeby złomiarze bramek nie wynieśli a tam byl po to żeby trener po zajęciach zawolal zawodnika i na monitorze pokazal mu jakie bledy popełnial. zróbmy najpierw proste i podstawowe rzeczy a o kosmosie pomyslimy później |
Cytat:
Chciałem tylko pokazać jak daleko mamy do Europy |
Ciekawe ile Borussia wzięła za reklamę tego badziewia...
|
No cóż.... awansujmy do finału LM i potem bierzmy pieniądze za reklamowanie jakiegoś naszego narzędzia treningowego (tylko jakiego?)
|
Eee... 26 wrz 2012.
Najwyraźniej finał LM nie jest potrzebny. |
Wprawdzie główny obiekt bazy treningowej wygląda raczej na obiekt fermy drobiu
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...slenice/72484/ ...ale chyba idziemy w dobrym kierunku http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._kazdego_dnia/ |
Pięknie to nie wyglada ale ważne że Wisła będzie miala gdzie trenować. Obecna baza przy R22 to kpina.
|
ludzie przestancie pier..... co nie wyglada pieknie??? inne obiekty tak dla porownania sa niektore mega ale sa tez i skromne
http://www.skyscrapercity.com/showth...=872664&page=6 |
Architektura może by miała znaczenie na R22.
Ważne co będzie wewnątrz (wyposażenie) i co z tym sztab szkoleniowy będzie umiał/chciał zrobić. |
Nie przesadzajmy, to obiekt typowo użytkowy. Nie liczą się tu walory architektoniczne. Ważne żeby spełniał swoje zadania. Oprócz zaplecza odnowy biologicznej, najważniejsze są chyba równe i spełniające wszelkie kryteria boiska :)
Swoją drogą zastanawiam się czy na takim obiekcie drużyna mogłaby się przygotowywać do sezonu. Pokusą pewnie byłoby wyjeżdżanie do domu po treningu, być może niewłaściwe żywienie i zaburzenie cyklu przygotowawczego, ale gdyby przy tej bazie był jakiś hotel i piłkarze dostaliby zakaz opuszczania obiektów na czas przygotowań, to klub zaoszczędziłbym ogrom kasy, która idzie na zagraniczne, czy nawet krajowe zgrupowania... |
Cytat:
|
W malowniczej okolicy położona baza. :D
Nic tylko trenować. |
Cytat:
a i nie można trenować za długo na sztucznej trawie... ( apropo zimy) |
ładnie to wygląda, ale szkoda, że nic się nie dzieje na naszych terenach, taki kawał powierzchni się marnuje...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl