Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

sztuki 09.08.2013 16:17

Witajcie:D Mam duże zaległości w temacie (nie było mnie w kraju i nie miałem dostępu do internetu) co dalej z tym tematem http://www.gazetakrakowska.pl/artyku....html?cookie=1 coś ruszyło czy nadal jest czarna dziura ??Proszę o normalne odpowiedzi a nie jakieś wygłupy ;) pozdrawiam ;)

bódyń 05.09.2013 08:27

Stadion Wisly z dachem??
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...keja,id,t.html

martin_6 05.09.2013 10:03

Ale po co to? Znowu rok poza Krakowem? Niech spadają...

c. 05.09.2013 11:15

dziś 1 kwietnia?

gypsy 05.09.2013 12:49

Niech sobie zadaszają kurnik na kałuży, to przynajmniej ich hokeiści będą mogli tam grać.
Pomysł z zadaszeniem stadionu Wisły chybiony.

buczo1985 05.09.2013 14:28

W sumie to miasto może sobie zrobić co chce ze stadionem, ale wątpię by znaleźli pieniądze na taką inwestycje. To pewnie taki sam szum jak organizacja Igrzysk w Tatrach i przy okazji w Krakowie. Porywanie się z motyką na księżyc i całkowite s-f.

silver03 05.09.2013 14:39

A może mini pole golfowe?

arth_ur 05.09.2013 14:44

Niech jeszcze trybunę G przebudować na piętrową aby pasowała do E i HA. Trybunę C rozbudować ale pozostawić w formie jednopiętrowej. Do tego rozsuwany dach + elewacja. Koszt pewno z 200 mln złotych. Taaa już to widze :)

aNouc 05.09.2013 14:53

Żadnych piętrowych trybun. Do dopingu i opraw tylko jedna trybuna.

Pomijajac juz sam idiotyczny pomysl.. miasto nie chce wyremontowac wnetrza trybun a za dachy sie beda brac. Juz nie o same koszty chodzi, logistycznie jest to niemozliwe. chyba ze by zburzyli stadion i od nowa postawili z nowym dachem. Tego stadionu raczej nie mozna juz rozbudowywach ani stawiac jakich dachow. Ledwo, ledwo zakonczylo sie budowe, a miasto za dachy sie bedzie brac i demntowac dotychczasowy postawiony za kilkadziesiat mln zlotych. co za baran na takie pomysly wpady..
Po co wybudowali hale w Czyzynach? tzn wybudują? niech sobie lodowisko wybuduja, a po tych calych Igrzyskach zburza. Chyba, ze reprezentacja Polski bedzie czolowa druzyna swiata. Za 40 lat.

FraMat 05.09.2013 15:07

Okrąglak podwyższyć i zrobić tam skocznię narciarską. Cała olimpiada wtedy będzie mogła odbyć się w Krakowie.
:help:

Kto tym ludziom płaci?

arth_ur 05.09.2013 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1330628)
Żadnych piętrowych trybun. Do dopingu i opraw tylko jedna trybuna.


Pisałem że młyn powiększyć ale zachować jednopiętrowy typ trybuny. Marzy mi się The Kop trybuna fanatyków Liverpool FC, byłby kosmos.

Kocur 05.09.2013 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1330629)
Okrąglak podwyższyć i zrobić tam skocznię narciarską. Cała olimpiada wtedy będzie mogła odbyć się w Krakowie.
:help:

Kto tym ludziom płaci?


:gp:


Poza tym nikt nam prawa do organizowania igrzysk nie przyzna więc nie wiem czemu w ogóle ci pomyleńcy z urzędów nad tym dyskutują.

Gwiaździsty 05.09.2013 17:15

Odległości od trybun do linii boiska są tak duże, że można jeszcze na nich biathlon zrobić :) A na poważnie to nie zaśmiecajmy sobie głowy kolejnymi bzdurami upadających POlityków.

Valandil 05.09.2013 17:28

Zjebali nam stadion, teraz prowadzą jakieś śmieszne spekulacje. Otwórzmy sekcje żużla, spokojnie zmieści się koło boiska tor ^^

Tak swoją drogą, wiadomo czy w ogóle KIEDYKOLWIEK mają zamiar go omalować?

Bóg Trybun (objawion) 05.09.2013 18:53

z artykułu:

Gdzie igrzyska
bobsleje, saneczkarstwo, skeleton - nowy tor w Myślenicach


do kiedy kontrakt ma Chavez?

jaro1985r 05.09.2013 18:56

W naszym mieście rządzą pajace ! Jako ciekawostka wczoraj słyszałem wypowiedź jednego z radnych,który zaproponował zadaszenie ścieżek rowerowych, wcześniej chcieli zrewolucjonizować nasze MPK zmieniając nazwy ponad 70 przystankom w mieście. Nudzą się kut.sy to wymyślają takie rzeczy ,że już nawet śmiać się nie chce tylko płakać.

picasso 05.09.2013 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1330642)
W naszym mieście rządzą pajace ! Jako ciekawostka wczoraj słyszałem wypowiedź jednego z radnych,który zaproponował zadaszenie ścieżek rowerowych, wcześniej chcieli zrewolucjonizować nasze MPK zmieniając nazwy ponad 70 przystankom w mieście. Nudzą się kut.sy to wymyślają takie rzeczy ,że już nawet śmiać się nie chce tylko płakać.

ale to świetny pomysł!nastepnie proponowałbym zrobic podgrzewane jezdnie przynajmniej w centrum i w związku z igrzyskami conajmniej jedną linie metra z końcowym przystankiem pod halo-stadionem.

aNouc 05.09.2013 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 1330630)
Pisałem że młyn powiększyć ale zachować jednopiętrowy typ trybuny. Marzy mi się The Kop trybuna fanatyków Liverpool FC, byłby kosmos.

Wolę, żeby naszą trybunę porównywano do mniejszej kopii młyna Borussi Dortmund (dla mnie najlepsza trybuna jeśli chodzi o młyn), bo zazwyczaj takie były porównywania również z ust komentatorów.


The Kop kosmos? zwykła trybuna, sporo osiada na tyłach ciągnąc się ku górze, przez co patrząc na wprost zakrytych jest 30% górnych siedzisk,a siedząc nieco wyżej połowa trybuny jest przykryta. Dach też robi swoje przez co zakrywa sporo trybuny. Wizualnie skromniejsza od sektora C

Gwiaździsty 05.09.2013 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1330642)
W naszym mieście rządzą pajace ! Jako ciekawostka wczoraj słyszałem wypowiedź jednego z radnych,który zaproponował zadaszenie ścieżek rowerowych, wcześniej chcieli zrewolucjonizować nasze MPK zmieniając nazwy ponad 70 przystankom w mieście. Nudzą się kut.sy to wymyślają takie rzeczy ,że już nawet śmiać się nie chce tylko płakać.

Ja wymyśliłem podgrzewane ławki na przystankach. Może ktoś z ZIKIT-u to przeczyta i ogłosi a potem podzieli się ze mną kasą za pomysł.

jaro1985r 05.09.2013 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1330656)
Ja wymyśliłem podgrzewane ławki na przystankach. Może ktoś z ZIKIT-u to przeczyta i ogłosi a potem podzieli się ze mną kasą za pomysł.

Żeby nie było ,że sobie jaja robię ;) http://www.radio-krakow.pl/www/index.nsf/ID/DWOZ-9B8HX5

PhantomRanger 05.09.2013 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1330629)
Okrąglak podwyższyć i zrobić tam skocznię narciarską.

To nie przejdzie, wszak okrąglak będzie robił za magazyn na śnieg. Na Błoniach nam skocznie machną K-250 co się bedą szczypać i 2 mniejsze.

Dariook 06.09.2013 02:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1330633)
:gp:


Poza tym nikt nam prawa do organizowania igrzysk nie przyzna więc nie wiem czemu w ogóle ci pomyleńcy z urzędów nad tym dyskutują.

Wręcz przeciwnie.
Brak obiektów, ba, jakiejkolwiek infrastruktury powoduje to, że jesteśmy głównymi faworytami w całym wyścigu. Z punktu widzenia MKOL, kilka nowych obiektów olimpijskich jest już sukcesem samym w sobie. W Norwegi czy Niemczech zmagania olimpijskie można by zacząć choćby jutro, tam jest juz wszystko . W sezonie odbywa się tam 2/3 wszelakich zawodów pucharu świata i niestety ale jest przesyt, ludziom sie przejada, więc kilka nowych obiektów klasy olimpijskiej zdecydowanie przyczyni się do popularyzacji i ekspansji dyscyplin zimowych.

A Z tym dachem to im na rękę. Góra trzy zimy i tak sam prawdopodobnie .......nie pod naporem śniegu. Takie nowatorskie rozwiązania zastosował Obtułowicz, że gdy się zorientował co stworzył, przeraził sie i .......noł w kalendarz.

Gość bestialsko zgwałcił wszelkie panujące normy architektoniczne. I prawdą jest że konkurent mocny , jednak na dzień dzisiejszy to piramidy egipskie wydają się mniej "surowe" i są zdecydowanie bardziej funkcjonalne...mimo upływu kilku tyś lat.

rav 06.09.2013 09:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1330677)
(...) Góra trzy zimy i tak sam prawdopodobnie .......nie pod naporem śniegu. (...)

Mi się wydaje, że chodzi o tymczasowe zadaszenie, tylko na tę imprezę. Zwróćcie uwagę, gdy pisze się o stadionie sąsiadki, że tam może być problem z zadaszeniem, bo za stadionem (od al. Focha) nie ma miejsca na rozłożenie podpór pod dach. Choć z drugiej strony mowa o rozsuwanym dachu, więc może jednak chodzi o coś stałego.

Tak czy inaczej hasło ZIO w Krakowie postrzegam jako projekt, którym parę osób może zaistnieć lub przypomnieć się w przestrzeni medialnej (np. Jagna). A może przy okazji zarobić. I taki jest cel.

Nasz stadion to może najpierw niech skończą a potem dmuchają bańki pt. Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Coglin 06.09.2013 10:39

Wracając do rzeczywistości, kto się zajmuje krzesełkami na naszym stadionie?
Bo sporo siedzisk krzesełek na E jest pękniętych od dołu w rogach i pęknięcia te robią się coraz większe.
Na niektórych krzesełkach wylazły już na górę i tylko czekać jak ktoś wyląduje tyłkiem na betonie.

Druga sprawa kto odpowiada za katering?
Bo to co jest do kupienia to są jakieś jaja. Już nie mówię, że chciałbym więcej niż jest w cenniku.
Ale nawet nie ma tego co w cenniku przed budą.
Był wielki remont łącznie ze zdjęciami na oficjalnej i jest gorsza kicha niż wcześniej.

Jestem ciekawy czy ktoś w klubie w ogóle się tym interesuje?

Dariook 06.09.2013 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1330693)
Wracając do rzeczywistości, kto się zajmuje krzesełkami na naszym stadionie?
Bo sporo siedzisk krzesełek na E jest pękniętych od dołu w rogach i pęknięcia te robią się coraz większe.
Na niektórych krzesełkach wylazły już na górę i tylko czekać jak ktoś wyląduje tyłkiem na betonie.

Za pęknięcia i przyszłą wymianę krzesełek odpowiada ich najemca.
Bez paniki. Nasadowy 10 i śrubokręt krzyżak powinny załatwić szybką podmiankę.


Cytat:

Druga sprawa kto odpowiada za katering?
Bo to co jest do kupienia to są jakieś jaja. Już nie mówię, że chciałbym więcej niż jest w cenniku.
Ale nawet nie ma tego co w cenniku przed budą.
Był wielki remont łącznie ze zdjęciami na oficjalnej i jest gorsza kicha niż wcześniej.

Jestem ciekawy czy ktoś w klubie w ogóle się tym interesuje?
Jak nie ma to znaczy że poszło. Żryj i nie marudź...

Coglin 06.09.2013 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1330698)
Za pęknięcia i przyszłą wymianę krzesełek odpowiada ich najemca.
Bez paniki. Nasadowy 10 i śrubokręt krzyżak powinny załatwić szybką podmiankę.

Pod warunkiem, że ktoś z klubu raczy w ogóle to zauważyć i da pieniądze.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1330698)
Jak nie ma to znaczy że poszło. Żryj i nie marudź...

Szkoda, że nie ma już od ostatniego meczu w rundzie wiosennej.
Poza tym, jak Ci odpowiada ten syf który sprzedają, to sobie żryj.
Już na grillu 10 lat temu, można było lepsze jedzenie kupić, niż teraz.

pzkwr 06.09.2013 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1330693)
Druga sprawa kto odpowiada za katering?
Bo to co jest do kupienia to są jakieś jaja. Już nie mówię, że chciałbym więcej niż jest w cenniku.
Ale nawet nie ma tego co w cenniku przed budą.
Był wielki remont łącznie ze zdjęciami na oficjalnej i jest gorsza kicha niż wcześniej.

Jestem ciekawy czy ktoś w klubie w ogóle się tym interesuje?

Przyłączam się - to co sprzedają jest niejadalne. Klub nie chce zarobić?
Poza tym mam pytanie: czy na innych sektorach jest normalne, lane piwo? Bo na B12 jest tylko oranżadka - Lech (sic!) Shandy w puszce.

Coglin 06.09.2013 14:17

Na E jest lane Tyskie. Chyba.
W każdym razie kubki są Tyskie.
Oczywiście % według ustawy.

jaszczur90 07.09.2013 12:41

Widok z lotu ptaka na stadion Wisły Kraków ( zdjęcia są własnością strony gorpol.pl )

Zdjęcia wykonano 30 sierpnia 2013 roku

http://www.gorpol.pl/foto/8168_d.jpg

http://www.gorpol.pl/foto/8169_d.jpg

http://www.gorpol.pl/foto/8170_d.jpg

http://www.gorpol.pl/foto/8171_d.jpg

http://www.gorpol.pl/foto/8172_d.jpg

Valandil 07.09.2013 12:57

Gdyby tak go omalować...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl