![]() |
Witajcie:D Mam duże zaległości w temacie (nie było mnie w kraju i nie miałem dostępu do internetu) co dalej z tym tematem http://www.gazetakrakowska.pl/artyku....html?cookie=1 coś ruszyło czy nadal jest czarna dziura ??Proszę o normalne odpowiedzi a nie jakieś wygłupy ;) pozdrawiam ;)
|
Stadion Wisly z dachem??
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...keja,id,t.html |
Ale po co to? Znowu rok poza Krakowem? Niech spadają...
|
dziś 1 kwietnia?
|
Niech sobie zadaszają kurnik na kałuży, to przynajmniej ich hokeiści będą mogli tam grać.
Pomysł z zadaszeniem stadionu Wisły chybiony. |
W sumie to miasto może sobie zrobić co chce ze stadionem, ale wątpię by znaleźli pieniądze na taką inwestycje. To pewnie taki sam szum jak organizacja Igrzysk w Tatrach i przy okazji w Krakowie. Porywanie się z motyką na księżyc i całkowite s-f.
|
A może mini pole golfowe?
|
Niech jeszcze trybunę G przebudować na piętrową aby pasowała do E i HA. Trybunę C rozbudować ale pozostawić w formie jednopiętrowej. Do tego rozsuwany dach + elewacja. Koszt pewno z 200 mln złotych. Taaa już to widze :)
|
Żadnych piętrowych trybun. Do dopingu i opraw tylko jedna trybuna.
Pomijajac juz sam idiotyczny pomysl.. miasto nie chce wyremontowac wnetrza trybun a za dachy sie beda brac. Juz nie o same koszty chodzi, logistycznie jest to niemozliwe. chyba ze by zburzyli stadion i od nowa postawili z nowym dachem. Tego stadionu raczej nie mozna juz rozbudowywach ani stawiac jakich dachow. Ledwo, ledwo zakonczylo sie budowe, a miasto za dachy sie bedzie brac i demntowac dotychczasowy postawiony za kilkadziesiat mln zlotych. co za baran na takie pomysly wpady.. Po co wybudowali hale w Czyzynach? tzn wybudują? niech sobie lodowisko wybuduja, a po tych calych Igrzyskach zburza. Chyba, ze reprezentacja Polski bedzie czolowa druzyna swiata. Za 40 lat. |
Okrąglak podwyższyć i zrobić tam skocznię narciarską. Cała olimpiada wtedy będzie mogła odbyć się w Krakowie.
:help: Kto tym ludziom płaci? |
Cytat:
Pisałem że młyn powiększyć ale zachować jednopiętrowy typ trybuny. Marzy mi się The Kop trybuna fanatyków Liverpool FC, byłby kosmos. |
Cytat:
:gp: Poza tym nikt nam prawa do organizowania igrzysk nie przyzna więc nie wiem czemu w ogóle ci pomyleńcy z urzędów nad tym dyskutują. |
Odległości od trybun do linii boiska są tak duże, że można jeszcze na nich biathlon zrobić :) A na poważnie to nie zaśmiecajmy sobie głowy kolejnymi bzdurami upadających POlityków.
|
Zjebali nam stadion, teraz prowadzą jakieś śmieszne spekulacje. Otwórzmy sekcje żużla, spokojnie zmieści się koło boiska tor ^^
Tak swoją drogą, wiadomo czy w ogóle KIEDYKOLWIEK mają zamiar go omalować? |
z artykułu:
Gdzie igrzyska bobsleje, saneczkarstwo, skeleton - nowy tor w Myślenicach do kiedy kontrakt ma Chavez? |
W naszym mieście rządzą pajace ! Jako ciekawostka wczoraj słyszałem wypowiedź jednego z radnych,który zaproponował zadaszenie ścieżek rowerowych, wcześniej chcieli zrewolucjonizować nasze MPK zmieniając nazwy ponad 70 przystankom w mieście. Nudzą się kut.sy to wymyślają takie rzeczy ,że już nawet śmiać się nie chce tylko płakać.
|
Cytat:
|
Cytat:
The Kop kosmos? zwykła trybuna, sporo osiada na tyłach ciągnąc się ku górze, przez co patrząc na wprost zakrytych jest 30% górnych siedzisk,a siedząc nieco wyżej połowa trybuny jest przykryta. Dach też robi swoje przez co zakrywa sporo trybuny. Wizualnie skromniejsza od sektora C |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Brak obiektów, ba, jakiejkolwiek infrastruktury powoduje to, że jesteśmy głównymi faworytami w całym wyścigu. Z punktu widzenia MKOL, kilka nowych obiektów olimpijskich jest już sukcesem samym w sobie. W Norwegi czy Niemczech zmagania olimpijskie można by zacząć choćby jutro, tam jest juz wszystko . W sezonie odbywa się tam 2/3 wszelakich zawodów pucharu świata i niestety ale jest przesyt, ludziom sie przejada, więc kilka nowych obiektów klasy olimpijskiej zdecydowanie przyczyni się do popularyzacji i ekspansji dyscyplin zimowych. A Z tym dachem to im na rękę. Góra trzy zimy i tak sam prawdopodobnie .......nie pod naporem śniegu. Takie nowatorskie rozwiązania zastosował Obtułowicz, że gdy się zorientował co stworzył, przeraził sie i .......noł w kalendarz. Gość bestialsko zgwałcił wszelkie panujące normy architektoniczne. I prawdą jest że konkurent mocny , jednak na dzień dzisiejszy to piramidy egipskie wydają się mniej "surowe" i są zdecydowanie bardziej funkcjonalne...mimo upływu kilku tyś lat. |
Cytat:
Tak czy inaczej hasło ZIO w Krakowie postrzegam jako projekt, którym parę osób może zaistnieć lub przypomnieć się w przestrzeni medialnej (np. Jagna). A może przy okazji zarobić. I taki jest cel. Nasz stadion to może najpierw niech skończą a potem dmuchają bańki pt. Zimowe Igrzyska Olimpijskie. |
Wracając do rzeczywistości, kto się zajmuje krzesełkami na naszym stadionie?
Bo sporo siedzisk krzesełek na E jest pękniętych od dołu w rogach i pęknięcia te robią się coraz większe. Na niektórych krzesełkach wylazły już na górę i tylko czekać jak ktoś wyląduje tyłkiem na betonie. Druga sprawa kto odpowiada za katering? Bo to co jest do kupienia to są jakieś jaja. Już nie mówię, że chciałbym więcej niż jest w cenniku. Ale nawet nie ma tego co w cenniku przed budą. Był wielki remont łącznie ze zdjęciami na oficjalnej i jest gorsza kicha niż wcześniej. Jestem ciekawy czy ktoś w klubie w ogóle się tym interesuje? |
Cytat:
Bez paniki. Nasadowy 10 i śrubokręt krzyżak powinny załatwić szybką podmiankę. Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Poza tym, jak Ci odpowiada ten syf który sprzedają, to sobie żryj. Już na grillu 10 lat temu, można było lepsze jedzenie kupić, niż teraz. |
Cytat:
Poza tym mam pytanie: czy na innych sektorach jest normalne, lane piwo? Bo na B12 jest tylko oranżadka - Lech (sic!) Shandy w puszce. |
Na E jest lane Tyskie. Chyba.
W każdym razie kubki są Tyskie. Oczywiście % według ustawy. |
Widok z lotu ptaka na stadion Wisły Kraków ( zdjęcia są własnością strony gorpol.pl )
Zdjęcia wykonano 30 sierpnia 2013 roku http://www.gorpol.pl/foto/8168_d.jpg http://www.gorpol.pl/foto/8169_d.jpg http://www.gorpol.pl/foto/8170_d.jpg http://www.gorpol.pl/foto/8171_d.jpg http://www.gorpol.pl/foto/8172_d.jpg |
Gdyby tak go omalować...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl