![]() |
http://livescore.com/
pieknie sie dzis podzialo celtic przegrywa, slavia 0-0, shachtar 2-2, slovan 0-2.. moi wszyscy faworyci mnie zawiedli nie mowiac o Debreczynie |
No ciekawe wyniki, troche niespodzianek.Oby jutro Polskie kluby takich nie porobily.Dzis wyczytalem, ze pilkarze Lecha lecieli do Norwegii tym samym samolotem co...Wisla do Talllina.
|
Cytat:
Gościu Ty tak na wszystkich forach wrzucasz ten sam post, to Twoj wujek ten Bożydar?A szczerze to ta sama kupa z niego co Iwański na tvp:foch: |
I oto wielka Levadia talin nasz pogromca przegrywa na wlasnym stadionie z debreczynem, a szczelcem gola jest niedawno przymierzany do Wiselki Leonadro....:)
|
Cytat:
Ten temat dotyczy polskich drużyn w pucharach: polska jest Levadia, czy Debrecen? |
Cytat:
co to dom jasnej cholery za wyzwiska sa? nawet jak ktos kogos ostro wkurzy czy sprowokuje, musisz odpowiadac w podobnym tonie? nie musisz. zacytowany post byl najbardziej jaskrawy ale jest tutaj podobnego badziewia wiele. nie umiecie rozmawiac normalnie - to znaczy ze nie powinniscie rozmawiac w ogole. temat zamykam do odwolania. a jesli juz koniecznie musicie "kibicowac" Lechowi, Legii i Polonii - robcie to gdzie indziej. to samo w druga strone, nie bedzie tutaj masowej radosci ze Lech stracil gola, a ktos z Legii dostal czerwona. i co z tego? chcecie sie upodobnic do koszernych? tutaj z zalozenia miala byc normalna rozmowa o meczach polskich druzyn w pucharach, ze im wyszlo albo nie wyszlo. ze ktos dostal kontuzji, a inny palnal jakas bzdure w wywiadzie itp. sa niekonczace sie pyskowki, wyzwiska, rozkminki czy wolno kibicowac innym polskim druzynom czy nie i nie wiadomo co jeszcze. to znaczy byly do dzisiaj. przy okazji jak juz jest o tym wzmianka, oczywiscie nikt nikomu nie zabroni dopingowac Lecha, Legie i Polonie w czwartek wieczorem. wypowiadajac sie jednak publicznie na forum kibicow Wisly Krakow jako sympatyk tego klubu nalezy zachowac wstzemiezliwosc przy wyrazaniu emocji (czyt. darowac sobie "jeeeee, Stilic strzelil!!!" nawet jesli cie to rzeczywiscie cieszy) i tyle. Przypominam, to jest forum kibicow Wisły! |
Jak można byc takim debilem ?!
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...l?ticaid=187b1
No jak ?! Drugi raz przygoda z Europą i drugi raz przynoszą Polsce wstyd w Europie ! Wszyscy kibice w Polsce walczą i pracują nad poprawą wizerunku, nad tym, by zwykli ludzie zmienili zdanie o fanatykach i o pseudokibicach, by zachęcić ich do przyjścia na mecze i na stadion. Udowodnic chcemy, że da sie bezpiecznie i kulturalnie kibicować z uszanowaniem klubu, pilkarzy i innych widzow, nawet szacunkiem do kibicow druzyny przeciwnej - mna szacunek trzeba sobei zasłużyć !! A kilkuset odważnych z Warszawy zamieniają lata cieżkiej pracy kibiców z całego kraju w kilka wyrwanych krzesełek, rzucone kamienie i huligankę w Kopenhadze !!! Powiedzcie mi, czym się motywują tacy bohaterowie? Życzę Legii zaaaaaaaaaaaajebistej kary finansowej. A wykluczenie nas wszystkich dotnknie |
konflikt miedzy Fanami Legii a Waltarem chyba zabrnał poza granice naszego pieknego kraju.
6-1 wygrac na wyjeździe-szacunek.Tak ze skrótu wynika że Zieliński w przeciwieństwie do Skorży trafił z formą. |
Temat otwieram. Radzę wziąć sobie do serca słowa orua.
|
Miarka sie przebrala, niech wywala Legie z pucharow, ilez mozna demolowac Europe?!
A co do Lecha to fiu fiu, jesli im nie uderzy woda sodowa do glow to moga zajsc daleko w pucharach. |
a Legiunia nie miala jakiejs kary z zawiasach za Vetre Wilno ?
Choc dymy byly poza stadionem wiec to chyba nie jest podstawa do karania klubu, a szkoda. |
Cytat:
|
Cytat:
A z takimi tekstami, to tylko się ośmieszasz. Szkoda, ciekawe jakbyś płakał jakby to było w drugą stronę. A życzyć komuś żeby ich wywalili z Pucharów to zwykła wiocha i kompleks, zresztą sporo osób tu ma chyba kompleks Legii. Życzę odrobiny zdrowego rozsądku. |
Nie szkoda, bo takie jest prawo. Inaczej mogłyby być nadużycia/prowokacje. A swoją drogą kibice za bardzo się przyzwyczaili, że dla nich prawo jest inne, ew. nie obowiązuje.
Co do całej sytuacji wydaje się, że zawiniły obie strony - czyli wygrała głupota. Chociaż 2 dni przed wyjazdem był komunikat, że bilety tylko w kasie klubu. |
Cytat:
A o poszanowaniu prawa będę mógł pisać jak ci co mają go egzekwować sami zaczną szanować nas jak i zasady, które ich też obowiązują i to mówię o tych elementarnych. Poszła edycja bo nie wiedziałem o całym kontekście i w takim wypadku nie dziwie się fanom Warszawskiej drużyny. |
KP nic nie zrobia bo KP stadionu nie demolowalo. Ciezko bedzie udowodnic, ze to kibice Legii tlukli sie i demolowali. Oficjalnie to byli "jacys turysci" bez biletow na mecz.
To tak jakby u nas pod stadionem policja sie z pielgrzymami papieskimi pobila, a nam zamkneli stadion i wy.......ili z pucharow. Natomiast o glupocie tych tzw "kibicow" mozna by napisac doktorat. |
Cytat:
Cytat:
|
A dziwnym trafem była kasa dla kibiców Legii tylko jakaś osoba z zarządu Legii/iti sobie zażyczyła że Polakom nie sprzedają biletów.
Dobrze Emsi,mówi macie kompleksy Legii,Lecha bo co grają dalej w pucharach a Wisła nie? Ale nic się nie martwcie przyjedzie Legia to pośpiewacie legła Warszawa itp ,bo większość z was to i tak pewnie jest na 2-3 meczach w sezonie(Legia,Lech,derby,ewentualnie feta) Jak M rzucił nożem to też tak skakaliście z radości że Wisłę wyjeb... z pucharów? |
Druga strona medalu
http://www.legialive.pl/news/31386_O...enie_SKLW.html Oczywiście to nie tłumaczy zachowania Legionistów ale czy KP postępuje wobec nich fair? |
To już nie moza pojechac za granice, i komus dac w pysk ? bez jaj
Zreszta, na ch** nas/ich wykluczać z pucharów, jak odpadamy po dwoch rundach, no oczywiscie prócz wielkiego Lecha, który jak piszą gazaty, jest skazany na mistrzostwo i wiele innych sukcesów. Więc niech wywalą i Legie i Wisłe, bo przeciez porażka w Tallinie, to cios poniżej pasa I zostanie na placu boju, sam wielki Lech, powstały we Wronkach poznański Lech. I będa ochy i achy, jak to wspaniale że przechodzą eliminacje. No ale jakże mogło by być inaczej, wszakże będa grali w eliminacjach do Ligi Mistrzów, Europy i G-14 A Piotr Reiss będzie stał na gnieździe i śpiewał "Naszym klubem Amica ..." |
W przeciwnieństwie do niektórych obecnych na forum ja życze naszym (polskim) drużynom jak najlepiej w pucharach. Dlatego, że Wisła odpadła z ogórami z Estonii nie znaczy że należy wszystkich zniżać do tak niskiego poziomu.
Polonia zapewne sobie nie poradzi w rewanżu, Legia drugie spotkania gra u siebie, jednak mimo wszystko bardzo bym się zdziwił gdyby przeszli do kolejnej rundy. Lechowi gratuluje już awansu. Odnośnie zajścia z "kibicami" pod stadionem - nie mieli biletów, nie byli nigdzie zgłoszeni - klub za nich nie odpowada. Poniżej fragmenty z wp.pl "Legia prosiła o zarejestrowanie się kibiców jadących do Kopenhagi i według naszej informacji było to 525 osób. Kilkuset kibiców przyjechało jednak na własną rękę - mówił Per Hansen. " |
To już nie mam prawa tak po prostu kupić biletu przed meczem, bo jestem z Polakiem, a nie Duńczykiem Norwegiem czy Francuzem?
|
I takich osób jak Maciuś, w Polsce jest pełno, zobaczą artykuł w mediach i już wojny chcą, zakazów, kar, nawet nie poczekają co druga strona ma do powiedzenia. Żal czytać takie posty, tym bardziej na kibicowskim forum.
Fredrikstadt - Lech 1:6 Broendby - Legia 1:1 Polonia - Breda 0:1 Lech w rewanżu ma spacerek, reszta musi konkretnie się jeszcze napracować na IV rundę. |
Niektórzy powinni się mocno zastanowić zanim cokolwiek napiszą na forum.
Dysponujecie informacjami z mediów, które nie są do końca rzetzelne. Prosty przykład to porównanie relacji z gazietki wg której w wyniku rzucania rac przez kibiców OBU KLUBÓW poparzonych zostało kilkoro dzieci do rzetelnej informacji duńskich mediów o tym że race te miotane był z sektora duńskich fanatyków. Ale zawsze fajnie móc sobie ponajeźdżać na bezmózgie bydło itp Tak jak i wiele innych jaj może wyjść jeszcze przy okazji tego meczu tak radzę się pwostrzymywać z moralizatorskimi kwestiami pisanymi z wygodnej pozycji laika śledzącego mecze w sopcaście. My sobie możemy wygodnie jechać do Tallina, kupić bilety na mecz i jest git. Legioniści takiej możlwiości nie mieli bo jakiś jebanany działacz z nadwątlonym poczuciem wartości powiedział "NIE" Już ch z tym że Legioniści mogli się tego spodziewać, wiadomo o co chodzi. Ale z jednej strony Wy, ktorzy tu krzyczycie o przestrzeganiu prawa o skandalu i dziczy na sój sposób sami stawiacie się po stornie łamiącej po prostu prawa obywatelskie. Sektor jest pusty, bilety są w kasie ale pseudodziałacz o naruszonej ambicji powie "NIE" i koniec tematu? Do czego to wszystko zmierza? (a zaraz być może jeszcze się potwierdzi że bileciki rozporowadzane przez kurewstwo działaczowskie były obarczone niemałą marżą....ale to jest jeszcze w trakcie potwierdzania). |
|
Cytat:
|
A co do samego meczu, jeśli taki sam będzie przebieg rewanżu to Legia na 100% odpadnie. Tym razem wszystko wybronił Mucha, albo zmarnowali Duńczycy. Na siłę Roger wstawiony do składu, obrona dziurawa, zwłaszcza strona Rzeźniczaka, jedyny pozytyw to wynik i to, że mogą grać tylko lepiej.
|
Bardzo jestem ciekawy, jak UEFA zinterpretuje tą sprawę. Dla mnie jest wszystko jasne: za Vetrę była kara w zawieszeniu na 5 lat, mamy kolejny incydent więc karę automatycznie się odwiesza.
Nie ma tu żadnej złośliwości wobec Legii, mi nawet ich żal bo wywieźli dobry wynik ze stadionu silnego rywala. Ale już za Vetrę powinni byli beknąć - UEFA była wyjątkowo łaskawa. Nie sądzę, żeby ich miłosierdzie było bezgraniczne. No, ale zobaczymy. Tak czy inaczej, ze wczorajszego dnia płynie jeden wniosek - da się. Amika i Legia, dwie drużyny od których byliśmy w przekroju poprzedniego sezonu lepsi - potrafią grać w europejskich pucharach z przeciwnikami o dwie klasy lepszymi od Levadii. Przy czym Amika de facto zapewniła sobie awans. To tylko świadczy o skali kompromitacji Macieja Skorży, kompromitacji nad którą władze i spora część kibiców przeszła do porządku dziennego. |
Nie bedzie zadnego odwieszenia kary. Choc IMO by sie przydala, tak specjalnie dla Waltera, moze by wkoncu uciekl.
|
Cytat:
W ostatnim wywiadzie Paweł Brożek nazwał to już tylko wpadką. A za kilka miesięcy będzie to po prostu porażka. Przecież taki jest sport :) |
Ja bazuje na faktach a te sa takie ze bezmózgi naparzali sie z policja. Co mnie interesuja jakies wojny na linii zarzad Legii-kibice. Po raz kolejny zrobili kompromitacje sobie i polskiej pilce. Nie umieja sie zachowac na salonach? do widzenia na 3 lata z pucharow.
|
Rozumiem ze byles wczoraj w Kopenhadze ze wiesz co sie dzialo, jezeli juz bazujesz na faktach ;>
|
Cytat:
Sam masz wyzej przykład. W duńskiej gazecie : duńczycy rzucali racami, w polskiej: kibice z obu krajów. Dziwie sie, ze jeszcze Schetyna nie wyskoczył z konferencją, ze jutro problem sie rozwiaze, bo nowa ustawa. |
Takich ludzi trzeba odciac od pilki noznej, bo sie podpinaja i robia burdy. Legia pewnie juz ma dane osobowe tych 100 zatrzymanych osob, dla ktorych w calej Polsce powinny byc od teraz zakazy stadionowe. Proste i logiczne.
Pan ponizej, to jakis niespelniony prawnik, skoro uwaza ze osoby, ktorym nie postawiono zarzutow sa ok ;). Po drugie, to o ile wiem na stronie Legii stalo wyraznie, ze biletow nie bedzie mozna nabyc w Danii(co jest zrozumiale po burdach w Wilnie). Po trzecie...jakim trzeba byc kretynem, a zeby atakowac Policje? Ja mialem juz wiele spotkan(zapewne wiecej od tych ****eczek z maskami na mordach) z panami w niebieskich ubraniach i nigdy mi cos takiego do glowy nie przyszlo. Trzeba miec cos z glowa, bo innego wytlumaczenia nie ma. http://www.legia.net/news.php?id=34235 - tutaj np. jasna informacja. |
Tak tak szczególnie, że wypuszczono prawie wszystkich, a tylko 6 postawiono zarzuty.
Dobry jesteś :lol: Forumowi obrońcy prawa i moralności, do szkółki policyjnej chyba niektórzy powinni się zapisać :/ Fani piłki skopanej :/ ciekawe jakby jeden z drugim płakał jakby go zatrzymali na kilka godzin, za to, że chciał kupić bilet swojej drużyny. Generalnie coraz żałośniej się robi na tym forum, jak czytam co niektórych i zastanawiam się czy to jeszcze kibic. |
Cytat:
Następny pelikan. |
Cytat:
|
Cytat:
eech chyba nie ma co się więcej wypowiadać na ten temat, jak ktoś nie czyta postów w górę to pewnie tak samo jest w dół. |
Kilka ciekawych fotek z krwawego najazdu słowiańskich hunów:
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=8&idg=1529 oraz http://jp85.pl/index.php?option=com_...259&Itemid=244 |
Cytat:
Dla mnie jesteś głupkiem, który głośno krzyczy i tyle Fakty są takie że gówno wiesz co się działo, przedstawili Ci informację a ty ją łykasz jak pelikan. Parę lat temu byłem w Gdańsku na dworcu, policja nas wsadziła w pociąg i zawiozła dso Gdynii. Na miejscu wyprowadziła nas z dworca i zaprowadziła na pewien skwerek. Tam ustawili się z przodu blokujac trasę a tyraliera z tyłu nacierała każąc iść. Siłą rzeczy musieliśmy pchać się na tych z przodu żeby sami się nie zadeptac. W efekcie ponad setka osób została arestzowana, ukarana mandatami i zakazaem stadionowym. Pewnie wtedy podobne Tobie debile krzyczały też głośno o ukaranie sprawy tych wielkich burd na ulicach Gdynii. Gówno ich interesował kontekst tak jak Ciebie gówno interesuje kontekst w postaci konfliktu w Legii który wg mnie tu był jednym z decydujących bodźców. Sucha informacja bez kontekstu to raj dla debili, którzy kompromitują samych siebie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl